|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke
30.11.2006 15:28:45   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image jst sem pa tolk vesela, sem danes dala zadnjič kri in sedaj sem brez skrbi do nadaljnegauser posted image
Moj beta hcg je v treh dneh narastel iz 635 na 2500 in še nekajuser posted image user posted image

Očitno ti testi nimajo nobene veze, če bledijo črtice ali ne, ker meni hormon raste kljub temu da črtice na testu bledijo, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Avgustovke
30.11.2006 15:31:19   
Anonimen
tudiII in katis, dobrodošliuser posted image . tukaj se bom oskupaj veselili, delile izkušnje, semed seboj bodrile,komaj čakamuser posted image user posted image
jst sem svoj prvi UZ prestavila na 14.12. tako da takrat se bo  pa že nekaj videlouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Avgustovke
1.12.2006 7:39:20   
katis
Hvala za čestitke user posted image drage moje RRovke!

Vam povem, da se čedalje bolj topim od sreče. Danes zjutraj sva oba vstala malce prej, da sva naredila še kontrolni test in user posted image  so skoraj še bolj močne kot prej. Pa da ne govorim kako nosi mojega user posted image , jer skoz v user posted image

Uspelo se mi je tudi naročit user posted image  k ginekologinji v Celje (sem kar iz WCja klicala, ker še ne namervam povedat v službiuser posted image ), tako da imam pregled 21.12. Sem se že bala, da bi me naročili šele v januarju ampak je sestra preračunala in rekla, da mora biti pregled nekje okrog 20.

Moj možek si bo verjetno vzel dopust in šel z mano, da bova skupaj pogledala najino malo pikico in bova potem za božič verjetno presenetila starše z novico in kakšno slikico. user posted image  

Oh, kako se veselim vsega skupaj. In to vsakega posameznega dne! Vse tiste slabosti, ki jih že 14 dni čutim niso nič v primerjavi z veseljem, ki me preveva...user posted image  Sem že čist zmešana. Sem se npr. peljala včeraj z avtom in sem se spomnila, kako sem bila vesela, ko mi je mami pri mojih dobrih 6 letih povedala, da bomo doma dobili še enega otročička. Še vedno se spomnim, da sem skakala in plesala po sobi ter vpila 'otročička bomo imeli, otročička bomo imeli...' In točno to mi je začelo odzvanjati v glavi, zraven so se mi pa kar solze sreče ulile. Še dobro, da sem ravno tudi pripsela na cilj, sicer bi morala avto kar kje ustavit...

Ja, res je. Vse se spreminja. Mama bom. In veselim se tega. Neizmerno. Moj mož pa mi je povedal, da se je zjutraj prvič zbudil z mislijo, da bo očka in mu je bil to čudovit trenutek. Vam povem, take ma, da pol še mene skor solzice zdelajo. Saj ni čudno, oktobra sva se poročila, novembra pa nama je že uspelo zanosit. Res sreča je bila resnično na najini strani in tega se oba dobro zavedava, saj nisva več med najmlajšimi.

Za poopsie, sisy in tudi II user posted image  Čestitke user posted image

Za vse ostale pa držite se punce user posted image  in jaz držim pesti, da se pokažejo tiste magične user posted image  in vam povedo, da je vaša pikica z vami. In potem bo svet še lepši ...

Lep dan vsem!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Avgustovke
1.12.2006 20:05:10   
Sisy
Drage pupe,tale naša tema kar ni ne vem koliko aktivna,se vidi da se prava "sezona" avgustovk še ni začelauser posted image

Moram vam rečt da je tole obdobje v katerem sem trenutno eden izmed mojih najlepših, da z mojim user posted image  še nisva bila tako srečna...Stalno se mi kar smeji...Stalno razmišljam o tej najini sreči,se nasmiham,v službi sem polna elana,volje,polna sreče...Še kar ne moreva dojeti da nama je po 2 letih in pol uspelo....

Malo me skrbi ker me nič posebnega ne "daje" razen občasne utrujenosti, v glavnem sploh nimam občutka da sem noseča...user posted image  pa potem me še premljajo skrbi kaj če bo kaj narobe na 1.pregledu in tako naprej in tako nazaj,da se moram kar z avtosugestijo prepričevat da optimizem velja....

Danes zjutraj sem šla iz firbca dat kri, ...in mi je v enem tednu iz 9.dne po ET do danes, 16.dne vrednost narasla iz 45 na skoraj 1000! Presrečna sem...Sicer kar nekako upava na dvojčka (glede na tako hitro rast hormona bi lahko tudi bila), vendar je ta vrednost po izkušnjah "starih bork" nekako značilna za enega user posted image  Kar koli bo,bova vesela...upava pa le na 2....

V glavnem,srečna sem...

In upam da nas bo kmalu tukaj gor še več takih....

Katis-tebi pa iskrene čestitke!....

se beremo

čau bau user posted image

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Avgustovke
1.12.2006 22:18:41   
miši
kuku avgustovke, ste že nove tukaj user posted image

jaz sem lanska avgustovka, po hitrem postopku sem postala julijka, imam punčko Ajdo. se malce nostalgično spominjam, ko berem vaše poste.

Uživajte v tem čudovitem obdobju in se pridno razvajajte ter pazite naseuser posted image .

_____________________________

http://www.papicajezakon.blogspot.com

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Avgustovke
2.12.2006 9:24:02   
tudiII
No pa sem spet tukaj,
v glavnem med tednom nimam veliko časa, sem kar precej v službi in imamo kar gužvo, tako da pridno berem vaše poste čez vikend.
Punce, tudi midva sva zeloooo srečna, nama je ratalo kar v prvo. Sva rekla kadar bo pač bo in tu je že najina pikica. Ampak ne vem, a ja še katera tako neučakana prvega pregleda? Jaz stalno mislim ali bo vse ok, poskušam odmisliti, vendar enostavno ne gre. Saj se človek zamoti, ampak tudi sanjam traparije in vedno mislim na bebico. Komaj čakam, da mi moja G reče da je vse ok. Kako pa ve preživljate te dni?
Kako je s krvjo, a to kar greš in rečeš da bi dala kri in kaj potem? Res ne vem. Je to samoplačniško? Meni je moja G rekla po telefonu da bom dala kri na prvem pregledu.
No uživajte in se beremo!
Pa pa
user posted image  

(odgovor članu miši)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Avgustovke
2.12.2006 10:10:44   
Sisy
Draga TudiII,

Tudi midva se soočava z enakimi bojaznimi glede 1.pregleda...tako naju je strah ali bo vse ok,stalno razmišljava in upava da je nosečnost v maternici...Sicer drugače nimam nobenih težav-krvavitev in podobno tako da sva kar optimistična....

Glede krvi pa je tako da jo lahko daš preje,vendar le kot samoplačnik.V Ljubljani to naredijo vAdrialabu...Sicer pa tako ali tako nimamo vpliva na končni rezultat tako da je mogoče bolje vseeno počakati na prvi pregled ...

Razumem pa kako je z neučakanostjo,tudi midva svatako nestrpna da je joj user posted image

Pregled imava 12.12,pa vidva?

(odgovor članu tudiII)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Avgustovke
3.12.2006 10:13:48   
Jumpy
Evo, še ena avgustovka! To bo že moj tretji (upam) otroček, planiran, zaželjen. Doma imam pet letnico in 2,5 letnika. Že komaj čakam na prvi pregled, čeprav ga imam šele v začetku januarja  user posted image  . Upam, da bo vse o.k.

A, ja rok naj bi imela, po mojih izračunih 5.8.

Srečno vsem!

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Avgustovke
3.12.2006 10:27:09   
tudiII
Bravo Jumpy user posted image user posted image user posted image , čestitke! Welcome to the club user posted image !
Moj prvi prgled je 12.12., takrat bom po mojih izračunih v 6t. Je to prezgodaj? Moja G pravi da se bo takrat pikica že videla na UZ. Rok pa naj bi bil tudi 5.8. Toraj smo približno vse na kupu user posted image

No se beremo.
Pa pa
user posted image

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Avgustovke
3.12.2006 13:14:10   
bibyzan
user posted image Evo, Še ena user posted image , ki bo rodila avgusta!!!. Sva točno potrdila včerajuser posted image , ko sm delala tes CB, drugače pa sem imela sum na nosečnost že od ovulacije, ker sem mendauser posted image imela vgnezditveno krvavitev. Mene pa neki zanima: zdej sem verjetno nosečka 3. tedne(zadnja user posted image 4.11.), ampak se še ne mislim naročiti h ginekologu, ker ga moram zamenjat. Tega ko imam, mu namreč ne bi rada zaupala mojo nosečnost, ker slovi po tem, da je že tudi katero zafuraluser posted image . No, pri njemu sem bila do sedaj, ker pač je bil edini v domačem kraju in sem ga izbrala kot srednješolka. Nekje sem brala, da je najboljš iti h ginekologu od 6-8 tedna. Al bom prepozna, glede na to, da imate že vse datume prej???Šla bi pač takoj po Novem letu.

Lp, user posted image Bibyzan!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Avgustovke
3.12.2006 13:37:58   
Jumpy
Kolikor je meni znano naj bi se prvi pregled opravil do 10. oz. 11. tedna. Jaz sem pri prvem otroku imela pregled pri 8-ih tednih, drugem okoli 10-ega, sedaj, pri tretjem pa v 10,5 tednu. Ženske, ki so imele težave z zanositvijo, prvič noseče ali ženske s težavami pa imajo preglede navadno prej in pogosteje, že od 5. tedna naprej.
Saj, če bo vse v redu, po Novem letu še ne bo prepozno.

LP!

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Avgustovke
3.12.2006 16:13:11   
SM10
Čestitke vsem novim user posted image

Bibyzan kaj se je dogajalo med tvojo vgnetditvijo?
Sprašujem namreč zato, ker imam jaz že od torka malo izcedka. Enkrat je krem, drugič rjavkast ali pa rozast. Moja zadnja user posted image  je bila 5.11. Včeraj sem delala test na 28 dan in je bil -. Temp pa je danes zjutraj bila povišana že 16 dan. Moji cikli so dolgi od 28-31 dni. Imam rahle slabosti in špikanje in stalen občutek, da me tišči na wc. V torek, če ne pride prej bom ponovila test.
Upam, da bo čim več radodarnih Miklavžev.

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Avgustovke
3.12.2006 16:18:28   
Sisy
Bibyzan in Jumpy dobrodošli med avgustovkami user posted image

Glede pregledov je res tako, da za nas ki smo imele "težave" pri zanositvi in smo zanosile s pomočjo OBMP priporočajo pregled preje,jaz ga imam 12.12. in takrat bom v 6.tednu,...Pravijo tudi da naj bi se v 6.tednu že videl plodek in utrip,če ne to pa vsaj gastacijska vrečka....Sama upam da bo vidno že vse,ker me je najbolj strah da ploda ne bi našli.. (za sabo imam namreč že slabo izkušnjo z izvenmaternično nosečnostjo in je strah zato toliko večji...)

Glede počutja pa moram rečt da postajam prava mala tečka nosečka,sploh ne vem kaj mi je,ampak pri meni so hormoni udarili na razpoloženje...Še dobro da je moj tako srečen zaradi nosečnosti da vse spregleda in mi oprosti....

No tkole...pa se avgustovke že nabiramo-krasno user posted image

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Avgustovke
3.12.2006 20:24:26   
karolina025
Deklice moje, lepo pozdravljene!

Jaz sem imela pa zadnjo menstruacijo 2.11. - ciklus pri meni traja od 28-30 dni, tako, da si se ne upam opraviti testa, ker se tako bojim, da bom razocarana,ceprav do danes menzisa se ni.user posted image
Vas lahko vprasam kdaj menite, da bo cimpreje, test najbolj sigurno pokazal?user posted image

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Avgustovke
4.12.2006 8:19:52   
SM10
Javljam vam, da je moja prišla.
Vsem nosečkam pa lepo nosečnost.

(odgovor članu karolina025)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Avgustovke
4.12.2006 10:36:35   
karolina025
IZVIRNO SPOROČILO: SM10

Javljam vam, da je moja prišla.
Vsem nosečkam pa lepo nosečnost.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tako mi je zal deklica...user posted image

Cutim, da bo ta zadnja, bos videla. Bom mislila nate!!! Zdaj decembra se cisto sprostita s tvojim dragim, predajta se ljubezni, toplini in...bos videla, da mi bos v zacetku januarja sporocila, da si user posted image !!! Mocno mocno drzim pesti!

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Avgustovke
4.12.2006 11:13:41   
SM10
Karolina hvala za  nasvet. Ga bom upoštevala. Če si imela zadnjo 2.11 ti že zamuja, test pa naj bi pokazal že na dan zamude. Poskusi ga naredit in sporoči veselo novičko. Držim pesti.

(odgovor članu karolina025)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Avgustovke
4.12.2006 12:23:31   
karolina025
Joj, pikica moja, HVALA TI!!!! Ves, sem grozno nestrpna, po drugi strani pa se bojim, da bo test - in zato kar odlasam, ter tako ohranjam upanje, ker pac ni user posted image !

Brez skrbi, da bom sporocila takoj, ko opravim test...HVALA, ker drzis pesti...jaz jih pa zate in res mocno verjamem in cutim, da bos v januarju postala srecka user posted image ! Zal mi je samo, ker ne bos avgustovcica, da bi morda skupaj cakali...user posted image

Ostani tako cudovita punckauser posted image

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Avgustovke
4.12.2006 14:38:21   
katis
Ojla!

SM10 - vem, da ni prijetno poslušati tiste 'saj bo' pa 'odklopi' itd. Vendar ne gre durgače, če vse ostalo štima. Midva z možem, sva si dala cca pol leta in v kolikor v tem času ne bi uspelo, bi pla na preiskave. Res pa je, da jaz nisem nikdar jemala kontracepcijskih tablet in sva se zanašala le na staro 'avtobusno' metodo user posted image . Sedaj nama je uspelo v drugem krogu.
Zato pa punca, držim pesti! Naj uspe čimprej (morda bo pa Dedek Mraz kaj v košu imel zate user posted image  )

karolina025 - te povsem razumem. Enostavno nisem in nisem hotla naredit testa, čeprav mi je telo vpilo, da sem noseča. moja ZM je bila 25.10., test sem pa naredila 29.11. in je pokazal takoj, v nekaj sekundah, tako da... držimpestiuser posted image

Ostale avgustovke upam, da ste vse OK. Meni samo tele slabosti že user posted image  nagajajo in jih kar težko prenašam, pa baje da se bodo še stopnjevale do 8 tedna in šele nato v 12. tednu ponehale... Oh, kje je še to....

Lep dan vsem!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu karolina025)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Avgustovke
4.12.2006 15:15:18   
tonja
Avgustovke - se vam pridružujem.

Včeraj sva zagledala user posted image  user posted image .

V četrtek, 7. 12. imam prvi pregled, saj mi ni povsem jasno (glede na moje neurejene cikle - zadnjo sem imela 30. 9.) kadaj sem imela O in kdaj se naj bi user posted image  "prijel".

Srečno vsem, ki smo že avgustovke (da bi se obdržalo), in tistim, ki to še boste. user posted image

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Avgustovke
4.12.2006 15:26:26   
karolina025
IZVIRNO SPOROČILO: katis

Ojla!

SM10 - vem, da ni prijetno poslušati tiste 'saj bo' pa 'odklopi' itd. Vendar ne gre durgače, če vse ostalo štima. Midva z možem, sva si dala cca pol leta in v kolikor v tem času ne bi uspelo, bi pla na preiskave. Res pa je, da jaz nisem nikdar jemala kontracepcijskih tablet in sva se zanašala le na staro 'avtobusno' metodo user posted image . Sedaj nama je uspelo v drugem krogu.
Zato pa punca, držim pesti! Naj uspe čimprej (morda bo pa Dedek Mraz kaj v košu imel zate user posted image  )

karolina025 - te povsem razumem. Enostavno nisem in nisem hotla naredit testa, čeprav mi je telo vpilo, da sem noseča. moja ZM je bila 25.10., test sem pa naredila 29.11. in je pokazal takoj, v nekaj sekundah, tako da... držimpestiuser posted image


Draga Katisika!

Iskrena HVALA! Sem nekako odlocena, da pocakam vsaj do jutri, ce mi bo uspelo in ceprav sem nestrpna, da je groza, se mi po drugi strani kar nikamor ne mudi s testom...user posted image
Vsekakor si neskoncno zelim, da mi nikakor ne bo treba sporociti, da je prisla user posted image !!!user posted image

Res HVALA za vzpodbudo...user posted image

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Avgustovke
4.12.2006 15:34:44   
Wahoo RR
OPOZORILO :
 
Sicer piše že med pravili, pa vseeno ponovim tukaj, ker vidim, da ne zaleže.
 
Prosim, da vse, ki poskušate zanositi in ki čakate dve črtici - pišete o tem na forumu, ki je zato nemenjen:  "Upamo skupaj", "Zanositev "itd.
Dosti nosečk očitno to moti, zato prosim to željo upoštevajte.
Ne narobe razumeti, ampak forumi so zato tudi narejeni, da se sodeluje v "pravih" temah.
 
Ko pa boste zagledale dve črtici, za kar vsi držimo pesti...za vsako...pa ste več kot dobrodošle tudi na tem forumu.
 
Hvala za upoštevanje, v prihodnje bodo taka sporočila brisana.

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu karolina025)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Avgustovke
4.12.2006 15:41:05   
Anonimen
se strinjam z wahoo!

tukaj naj bi se debatiralo o nosečniških temah...upamo skupaj pa je za te zadeve....

nočem bit nesramna ampak meni se tudi mal čudn zdi da na tej strani prebiramo kako nekatere čakajo/nečakajo črtice...to smo dale skozi že na upamo skupaj...

ta tema je predvsem za nosečke in njihove izkušnje...

hvala pa brez zamere

(odgovor članu Wahoo RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Avgustovke
5.12.2006 9:51:11   
tiasha77
Drage avgustovke!

Čestitke vsem user posted image user posted image user posted image !

Sama sem sicer letošnja avgustovka (ki je na koncu postala julijka user posted image ), ampak včeraj je minilo natanko eno leto, od kar sem zagledala user posted image , in spomnila sem se kako lepo je bilo, pa kako hitro je nosečnost minila, zato punce uživajte in se pustite razvajat!

Veliko sreče vsem!T

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Avgustovke
5.12.2006 18:45:18   
Sisy
hojla avgustovke,

kar zatišje je na naši temi user posted image

kako ste kaj, ste se od same sreče skrile in stisnile k svojim user posted image ? haha

Evo,za mano je še en napooooren delovni dan,urujena sem kot bi krampala cel dan....Neverjetno kako se moje počutje spreminja...Občasno sso se začela  še slabosti tko da sem občasno tečna,slabo mi je pa še utrujena user posted image

Danes sem morala v lekarno po neko mazilo pa si nisem mogla pomagat in sem kar še en baby check kupila user posted image Joj če nisem jst zmešana...Dnevi do pregleda se mi tako vlečejo da je kar groza pa čeprav ga imam "že" naslednji torek....

Včeraj me je celo dr.Reš klixcal (moj ginekolog v postopku OBMP) da zve kaj je z mano...sem bila tako važna ker se zanima zame user posted image  in sem mu rekla: ja g.doktor pozitivno je! Je rekel : no to je pa krasno...povedala sem mu da sem se naročila dvanajstega in je rekel da bo to ok...Kaj bi dala da bi se že kaj videlo! Čeprav...hm...Komaj dopolnjeni 6.teden,nisem prepričana če se bo kaj videlo...

Kako pa ste kaj ve? In počutje? Ste že povedale prijateljem/znancem/sodelavcem da ste srečke user posted image ?

Midva sva povedala le parim prijateljem,staršem bova po prvem UZ-ju če bo vse ok, v službi pa sem se odločila da povem ko bodo tisti kritični 3 meseci mimo...

Tako...pa sem razpredla na veliko in široko...

javite se kaj

nočko user posted image


_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?