|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke
26.11.2006 13:12:51   
Palčica*
SiSi ne vem,če si Ti ta,ampak vseeno. Spominjam se ene Sisi z Želimo si novega člana,ki je imela hude težave z zanositvijo-policitične jajčnike in ne vem kaj še vse.Si to ti?
V vsakem primeru user posted image  user posted image user posted image .

Vsem ostalim pa stiskam pesti,da Vam uspe !

lp,

Palčica

_____________________________

Moja največja sreča,moje sonce,moje življenje - moj Aljaž 30.5.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Avgustovke
26.11.2006 19:27:29   
Sisy
Palčica,

ne to nisem jaz ker nimam PCO pač pa imam neprehodne jajcevode,to je bil najin vzrok. Sva pa sedaj ko nama je uspelo tako srečna da ti ne znam opisat. Sicer me je še vedno strah če je vse ok, to bo pa vse jasno na prvem pregledu.

No, glede na to da opažam da sem sama med avgustovkami (še),upam da se mi kmalu pridruži še katera.

Lep večer,

S.

(odgovor članu Palčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Avgustovke
26.11.2006 19:56:46   
Palčica*
Sisy sej ni pomembno katera si - iz srca Ti privoščim tole nosečnost in razumem Vajino veselje (tudi midva sva se trudila kar dve leti).

Resnično Ti želim zdravo in prijetno nosečnost.

Palčica

_____________________________

Moja največja sreča,moje sonce,moje življenje - moj Aljaž 30.5.2007

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Avgustovke
27.11.2006 10:06:42   
Anonimen
tokrat anonimna. sem najbrz med avgustovkami. zadnje M ne vem, če me spomin ne vara, pa mi morala imeti PDP nekje okrog 2.8.2007.

Sisy čestitke.

jaz še nisem čisto dojela. to je moja druga nosečnost. načrtovala sva jo, potem pa sva po 14 dneh rekla, da bova še malce počakala, da dokončam študij. no, očitno je bilo 14 dni dovolj.
glede na prvič, ko sva čakala skoraj eno leto je tole čisti šok. seveda se veselim in komaj čakam.

znaki? če se bolj najem mi hoče biti slabo. lačna sem stalno, lulat grem na vsake 4 minute, pa na vsake 3 minute in pol zazeham. sem že pozabila kako je.

na prvi pregled se bom naročila v koncu decembra

(odgovor članu Palčica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Avgustovke
27.11.2006 12:32:43   
Anonimen
Živjo!user posted image

Naj se tudi jst pofočkam med avgustovke. user posted image user posted image
Moja sreča je nepopisna, 4 testi so bili pozitivni, krvni test tudi tako, da se močno močno veselim vsega kar me čakauser posted image .
7.12 imam prvi UZ in komaj čakam, da vidim svojo/svoji pikci, do takrat pa držim pesti za vse vasuser posted image user posted image user posted image user posted image !

Danes sem dala kri še 1x, da vidimo če hormon lepo narašča in vam sporočim, ko izvem kako in kaj!

Punce držite se inostanite pozitivneuser posted image

Sisy, tudi jst sem imela malo rjave izcedka, ki ga hvalabogu ni več, sem pa klicala Reša in je rekel, da to ni nič hudegain naj ne skrbim, tko da mislim, da  se ne rabiva batiuser posted image

pozdravček vsem od poopsieuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Avgustovke
27.11.2006 13:30:52   
Anonimen
poopsie čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Avgustovke
27.11.2006 15:25:10   
Anonimen
poopsie, čestitke tudi tebi...naj se vas čimveč zbere tu gor med avgustovke, mene je danes obiskala user posted image , tako da tečem naslednji krog...

user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Avgustovke
27.11.2006 19:53:03   
Sisy
Pozdravljena Poopsie tudi na tej strani user posted image  Uf kako sem srečna da lahko spadam semuser posted image

Si me kar potolažila glede izcedka,hvala bogu je bil samo 1 dan,pa še to ne veliko,sedaj pa ne duha,ne sluha o njem...

Veš kaj me zanima,kdaj si imela transer in kok imaš vrednost beta hcg? To te sprašujem zato da vidim koliko si pred mano...Jaz sem namreč imela beta hcg 9.dan po et le 46,vendar pravijo da je bilo še ful zgodaj,zdaj pa se ne morem odločit ali naj grem še enkrat dat kri ali ne...Čeprav črtica na testu je pa vsak dan močnejša...user posted image

Aja za prvi pregled pri Rešu sem se naročila in dobila datum 12.12.2006...za vsak slučaj,da ne bo prezgodaj,da ne bo razočaranja...

No pupe,veselim se čvekanja z vami nadaljnih 8 mesecev...

papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Avgustovke
28.11.2006 8:01:29   
Anonimen
Čestitke avgustovkam user posted image user posted image user posted image user posted image
Tudi jaz imam občutek, da se vam bom pridružila. Konec tedna je ne pričakujem. Včeraj sem nonstop bla na wc-ju, prsa pikajoča, pikanje v nožnici, občasno rahle slabosti, napihnjenost. 
Upam da ni na psihični podlagi. Sicer pa še samo nekaj dni, da dobim rezulktat.
Test sem že nabavla in moram zdržat do konca tedna.

Vam javim rezultat

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Avgustovke
28.11.2006 10:33:03   
Anonimen
anonimna upam, da si srečka nosečkauser posted image , držim pesti!!!user posted image user posted image

pa boš zdržala s testom do konec tedna???? bravo!!!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Avgustovke
28.11.2006 11:02:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

Pozdravljena Poopsie tudi na tej strani user posted image  Uf kako sem srečna da lahko spadam semuser posted image
Sisiy ojlauser posted image Po moje sva najbolj srečni na svetu, da sva se končno preselili tudi na ta forum, aneuser posted image
Si me kar potolažila glede izcedka,hvala bogu je bil samo 1 dan,pa še to ne veliko,sedaj pa ne duha,ne sluha o njem...
Ja jst sem se tudi ful ustrašila, sem šla na urgencu, kjer mi je rekel da to ni nič hudegain sem še Reša klicala da sem se lahko pomirilauser posted image . zdej pa tudi o mojem izcedku ni ne duha ne sluha, hvalauser posted image user posted image user posted image bogu
Veš kaj me zanima,kdaj si imela transer in kok imaš vrednost beta hcg? To te sprašujem zato da vidim koliko si pred mano...Jaz sem namreč imela beta hcg 9.dan po et le 46,vendar pravijo da je bilo še ful zgodaj,zdaj pa se ne morem odločit ali naj grem še enkrat dat kri ali ne...Čeprav črtica na testu je pa vsak dan močnejša...user posted image
Transfer sem imela 13.11. Včeraj sem imela beta hcg, 635, včeraj je bil 14.dan, na 11.dan sem imela vrednost 180. Ti na AdriaLab niso niti najmanj prijazni, mi je tip kar govoril da to še nič ne pomeni, da je finod a raste ampak da ne bom sigurna dokler ne bom obiskala ginekologa.
Aja za prvi pregled pri Rešu sem se naročila in dobila datum 12.12.2006...za vsak slučaj,da ne bo prezgodaj,da ne bo razočaranja...
Jst mislim, da je meni sestra dala prezgodaj datum...7.12, no vseeno upam, da se bo kaj videlouser posted image user posted image
No pupe,veselim se čvekanja z vami nadaljnih 8 mesecev...
Vse najlepše sisy in poročaj, če bo kaj novega!!
papa
pozdravček vsem nosečkam in nosečkam to beuser posted image



(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Avgustovke
28.11.2006 11:20:34   
Anonimen
poopsie in sisy ali ste edine potrjene avgustovke? ali je še kje katera? madonca sem še za vas neučakana user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Avgustovke
28.11.2006 12:17:15   
GB
IZVIRNO SPOROČILO: *anc*

poopsie in sisy ali ste edine potrjene avgustovke? ali je še kje katera? madonca sem še za vas neučakana user posted image


madona *anc* , ti si pa res neucakana!!!!!   Kar nemores pa nemores brez tega foruma kajne user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Avgustovke
28.11.2006 12:20:43   
Anonimen
haha user posted image  res je, neučakana, čist!! za druge, kej šele zase!!!!
 
sej o sebi tako ne upam nič pisat. raje samo spremljam tukaj gor!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu GB)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Avgustovke
28.11.2006 16:30:18   
Anonimen
user posted image  tukaj

Čestitke prvim avgustovkamuser posted image user posted image user posted image . Sploh poopsie in Sisy,ki sta se prav namatrali za plusek user posted image .

Jaz vas še kar spremljam, oglasit se niti ne upam, ker nas je zadnjič moderatorka malce "nadrla" user posted image user posted image user posted image , da naj čvekamo kje drugje - tiste ki upamo in čakamo user posted image .

No, jst nič kaj ne upam. user posted image  V ponedeljek sva naročena pri dr. Rešu, da še enkrat naredimo spermiogram. Se bom verjetno preselila med upajoče na zgornji forum user posted image .

Še enkrat čestitke vsem srečkam nosečkam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Avgustovke
28.11.2006 20:21:47   
Sisy
dober večer avgustovkam in bodočim avgustovkam,

Da se majčken pofočkam kot prva uradna avgustovka,kar mi je v veliko čast user posted image

Danes, 13.dan po tranferju je bil naša črtica na testerju skoraj enako močna kot kontrolna zato smo vsi hepi,hepi,hepi.....

Počutje ok,nobenih posebnih sprememb razen grozne zaspanosti.V službi komaj zdžim do štirih...aj jaj jaj jaj jaj kaj še bouser posted image

Dp pregleda je še polnih 14 dni,jaz pa sem že čisto neučakana....Saj veste-me skrbi če bo vse ok, mojega je pa kar malo strah da sta dvojčka...user posted image  Ah,moški....user posted image

Izcedek je popolnoma izginil kar me zelooo veseli,nekako se tolažim da glede na to da je bil le 1 dan da to ne pomeni nič...

Drugače pa več ali manj okoli letam v devetih nebesih user posted image i in sanjarim kako bo ko bomo trije ali štirje....

toliko za danes,upam da se nama z poopsie pridruži še kakšna da ne bova samevali tukaj gor...

Navijam za vse ki še čakate!

pa-pa

Sisy user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Avgustovke
28.11.2006 21:33:06   
vampirka
Sisy in poopsie - jaz sem tolk happy za vaju user posted image !!! Prav dobro se še spomnim, kako sem vsak dan user posted image  čekirala na testih - ali so še tam user posted image user posted image ! Pa "tickerček" ob nicku sem 5× na dan pogledala, če že kaže kak dan več...in na pamet sem imela naštudiran "koledarček nosečnosti": http://www.pregnancy.org/pregnancycalendar/ ...in verjemita - sreča še kar traja user posted image ... Iz srca vama želim brezskrbno nosečnost - zaslužili sta si! user posted image

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Avgustovke
29.11.2006 13:02:39   
Anonimen
vampirka hvala iz srca za čestitkeuser posted image . jst še zdej ne dojamem, se mi zdi vse kotlepe sanjeuser posted image . Čakam na moj prvi UZ potem bom lažje dojela in verjela, zdej je še vse tako neverjetnouser posted image . Jutri grem dati ponovno kri da vidimo kako raste moja beta hcg, seveda čekiram tudi user posted image user posted image ...
imam pa eno vprašanje, a te črtice so z vsakim dnem bol bidnješe??ker meni se ne zdi tko, mislim na CB-tesu zgleda črtica ista, na drugih testih se mi pa zdi,da ni več tako močna kot prej...a moram skrbeti ??ker oja hcg pa lepo narašča??

(odgovor članu vampirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Avgustovke
29.11.2006 13:32:35   
Sisy
vampirka zlata si hvala,ker tako misliš na naju user posted image

Sreča je res neizmerna,čeprav sem zadnje čase tok grozljivo zaspana da tudi razmišljat kok sem srečna ne morem user posted image

Poopsie-to je mal čudno da so črtice na testerjih bolj blede...user posted image  Je pa res da je tisti,merodajen znak beta hcg in če ta lepo narašča je ok...Ampak običajno je tako, da če narašča beta hcg,so tudi črtice bolj močne....Da nisi ti od samega veselja test mal čudno naredila user posted image

Jaz sem se odločila da tokrat ne bom stalno hodila v laboratorij dajat kri ker na končni rezultat to res nima vpliva...Enostavno je treba počakat do prvega pregleda...Je pa res da kakšen test naredim tukaj pa tam...Lahko rečem da sem z leti poskušanja postala zrelejša in modrejša user posted image  hihi

tako šibam še mal delat...

pridkane bodte pa upam da se kje še kakšna avgustovka pojavi

papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Avgustovke
29.11.2006 20:29:15   
tudiII
Hello dekleta,
evo mene, tudi avgustovka. Danes sem zagledala user posted image  in sem čist iz sebeuser posted image . Prvi pregled imam 12.12., komaj čakam.  Po mojih izračunih je datum nekje v začetku avgusta. Se javim še kaj. Upam, da nas bo čim več.
Lep dan!
user posted image

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Avgustovke
29.11.2006 21:36:38   
Sisy
Pozdravljena TudiII!

Kako lepo,še ena avgustovka,torej smo že 3 user posted image

Torej imaš prvi  pregled isti dan kot jaz, super user posted image

Pa počutje?

pri meni-grozna zaspanost non-stop,drugače pa brez posebnih sprememb....

Javi se še kaj...
pa-pa

(odgovor članu tudiII)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Avgustovke
30.11.2006 8:08:53   
Anonimen
TudiII user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  juhuhu user posted image  čestitke!!!

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Avgustovke
30.11.2006 8:12:36   
tudiII
Pozdravljeni Sisy in Poopsie,
počutim se zaenkrat kar v redu, nisem še zaspana, nič slabosti, razen bolečih dojk, to pa je itak normalno.
Se beremo,
pa pauser posted image

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Avgustovke
30.11.2006 9:20:30   
katis
Evo punce, se moram kar javit. user posted image  tole sva zagledala včeraj!user posted image user posted image

Saj kar ne morem verjeti, da nama je uspelo že v drugem poskusu. Sem mislila test delat šele v soboto, ampak je včeraj moj predragi možek kar sam prinesel test domov in sva ga šla zvečer delat. Je potem on strokovno opravil zadevo, jaz sem priskrbela če potrebno substanco za reakcijo user posted image . In čeprav piše na testu, da moraš počakat 3 minute na rezultate je test pokazal pozitivno že po kakih 5 sekundah. Normalno, da naju je  kar metalouser posted image . Jaz nekako sploh nisem pričakovala drugega izida testa, saj so mi spremembe v telesu tako nenavadno tuje, da sem bila skoraj 100 % prepričana, mojega je pa malce presenetilo, da nama je že uspelo.

Sedaj me pa čaka veliko dela - moram poklicat ginekologinjo, pa hudiča iz pisarne ne morem, ker nisem sama noter, ne bi pa rada, da že sedaj v službi vejo, saj bi rada najprej opravila vse preiskave. Tudi doma bova tiho vsaj do novega leta - da jim damo letos posebno darilo - dan, ko bodo postali dedki in babice user posted image

Upam, da me bo ginekologinja naročila še v decembru - moja zadnja menstruacija je bila 25.10. a to s 5dnevno zamudo (vendar takrat potem nisem delala testa). Po izračunih sem torej verjetno nekje začetek avgusta. Sma se včeraj zafrkavala, da sma enga levčka uštimala, če je že možek tiger po kitajskem, jaz pa njegova mačka user posted image .

No vsekakor pa čestitke vsem tule, ki smo že ugledale svoji dve črtici in se topimo ob misli na naše male pikice ter seveda držimo pesti še za vse tiste, ki si to želijo, a jim žal še ni bilo dano!

Lep dan vsem!


_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu tudiII)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Avgustovke
30.11.2006 9:36:06   
Anonimen
katis čestitkeuser posted image user posted image user posted image  in lepo user posted image  ti želim!!

(odgovor članu katis)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?