|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Predčasni porod tudi v drugo
29.11.2006 12:38:34   
Aja32
Zanima me koliko vas je v drugo ali tretje tudi rodilo predčasno?
Namreč meni je ginekolog rekel, da se pri takih zadeva zgodovina zelo rada ponovi?! LP A
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Predčasni porod tudi v drugo
29.11.2006 19:50:23   
cicido
Prvic sem imela splav v 14 tednu, v drugo sem ves cas krvavela in rodila v 26 tednu. Ginekolog mi je rekel, da je 90%, da se mi v tretje  zgodi isto, rodim nedonosencka. V tretje pa so mi v 12 t. naredili cerklazo, na koncu pa so mi porod mortali sproziti. Tako, da nikoli ne ves. Vprasaj, ce ti pride tale cerklaza kaj v postev. Sicer meni ni bila prijetna, ves cas sem cutila neke pritiske, otrdevanje trebuha in par mesecev prej tudi popadke. Pa vendar, bolje malo potrpeti, v korist otrocka.

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Predčasni porod tudi v drugo
29.11.2006 21:15:01   
anajmad
Prvič v 34 T,drugič v 24T in tretjič v 26 T.
Četrič pa si ne upam.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
29.11.2006 21:34:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aja32)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
29.11.2006 21:35:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
29.11.2006 21:37:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Predčasni porod tudi v drugo
29.11.2006 21:39:35   
thasa
Prvič v 24 tednu in drugič v 28 tednu.

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Predčasni porod tudi v drugo
9.12.2006 16:46:03   
TinaM
Prvič v 34. tednu, drugič v 36. tednu ... Prvič ful težav zaradi nedonošenosti, drugič samo malo bolj zaspan in len dojenček.
Tudi moja ginekologinja je sumila, da bo tudi drugič prekmalu in je imela prav.

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Predčasni porod tudi v drugo
17.12.2006 17:22:01   
* Mateja *
Prvič je bilo zelo prezgodaj, tako da si ne upamo provat ponovno, vsaj še nekaj let ne!!!

(odgovor članu TinaM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Predčasni porod tudi v drugo
17.12.2006 19:34:21   
k1
prvič je bilo prezgodaj - v 29t in nam niti na misel več ne pride, da bi izzivali usodo še drugič - sploh, ko vemo, kaj vse bi lahko bilo narobe.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Predčasni porod tudi v drugo
27.3.2007 0:57:14   
KODA
Prvič 34,drugič 35 teden.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Predčasni porod tudi v drugo
3.4.2007 10:00:45   
rumba
Prvič v 35. tednu, drugič v 34. tednu, tretjič...... čakamo julija. Sem optimistka user posted image , da bomo tokrat donošeni. Menda pa je zelo malo verjetnosti.

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Predčasni porod tudi v drugo
3.4.2007 17:48:59   
žiža
Prvič sem rodila s 34 tedn. DRugič sem v 30tednu dobila popadke in bila pri 32 tednih sprejeta v bolnišnico. Ustavljali so mi jih z obliži. Ležala sem praktično do konca in rodila 10 dni pred rokom.

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Predčasni porod tudi v drugo
4.4.2007 22:28:54   
TeDyBear
prvič 33/4 tednov
drugič 40/4
tretjič 36 tednov

tako da.... ni pravila!

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Predčasni porod tudi v drugo
5.6.2008 17:23:26   
24julij
mene pa zanima kasne izkusnje imtae tiste ki ste rodile v 35 tednu,oziroma po dopolnjenih 34 tednih,a imajo dojencki ze razvit sesalni refleks in se lahko dojijo?hvala

(odgovor članu TeDyBear)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Predčasni porod tudi v drugo
5.6.2008 20:21:57   
anajmad
Jst sem taprvo rodila v 34 T. Imela je zelo dobro težo 2700g. Vlekla je 300/h,kar je bilo zelo dobro,ker je imela močno zlatenco in je to ful pomagalo.Mi na srečo nismo imeli probleme z njo,vsaj na začetku ne.Razen,da je imela ful potlačeno glavico in konjsko stopalo.to se je pa sčasoma tudi popravilo z redno masažo.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Predčasni porod tudi v drugo
9.6.2008 21:43:21   
žabica 24
jaz sem 1. rodila v 33. tednu, kr tako so se začeli popadki, moj G me še resno ni jemal, k sreči me ni on sprejel. no na koncu je ravno on ugotoil,  da je z mano vse bp.
no zdaj v drugo sem bila popoln optimist, da bo vse ok in da bo šlo do konca, pa me je G na NS postavila na realna tla-  nepravilna oblika maternice, ni variante da gre do konca - to je ugotovila po 5 min na UZ, moj zdaj že bivši G pa ni po vseh UZ v prejšni nosečnosti.
tako namesto, da bi se veselila za zdravega otročka sem bila od začetka čist prestrašena in jezna... ker je Zarja pri rojstvu imela kr nekaj težav


(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Predčasni porod tudi v drugo
11.6.2008 7:59:27   
cvetka13
Punce, prosim povejte, kaliko narazen ste imele te nedonosencke/donosene otroke. Sama sem 1. rodila v 34. t in ze razmisljamo o 2. nosecnosti. Danes imam se kontrolni UZ maternice-da vidimo ali je je OK. Prvi je star 9m.user posted image

Strah seveda obstaja, da  ne bi ponovno donosila!

(odgovor članu žabica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Predčasni porod tudi v drugo
11.6.2008 13:24:18   
baja*
IZVIRNO SPOROČILO: 24julij

mene pa zanima kasne izkusnje imtae tiste ki ste rodile v 35 tednu,oziroma po dopolnjenih 34 tednih,a imajo dojencki ze razvit sesalni refleks in se lahko dojijo?hvala


Jaz sem rodila v 35t 0/7 in sva imela na začetku kar nekaj težav z dojenjem. 5 dni ga nisem imela ob sebi, zato sem si črpala mleko, da so mu ga dajali po flaški. 2x na dan sem ga hodila dojit in je bolj bogo vlekel - ful sva se matrala s pristavljanjem plus tega se je hitro utrudil, ker je bil pravi zaspanček (imel je močno zlatenico). Ko ni več imel zlatenice, je ratal pravi požeruhecuser posted image , ampak še vedno sva imela težave s pristavljanjem, zato sem prva 2 meseca dojila z nastavkom, nato pa nama je s trdno voljo in veliko vztrajnosti uspelo tudi brez nastavka.user posted image  

(odgovor članu 24julij)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?