|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Diabetes- part 8
30.8.2004 13:08:32   
Kinokija
Pozdravljene cukrčke!

Ker sem v sedemki zasledila, da mini Medo že brca v trebušku, sem si rekla, da pa to zasluži novo temo.

Da bi bil vsaj fantek, potem se ga bom na naslednjem ststanku oktobra orenk napila. Častile boste ve, ki navijate za punčko ;):)- ......mal heckam...ali ne ?? 8)

Alja, si že diplomiranka? Kako kaj cukri, kaže kaj bolje? :miska:

Aisha-kako kaj reguliraš cukr+insulin po porodu, mislim, da ti nam črpalke, a ne? Si jo imela med nosečnostjo?

Katja, še malooooo, pa boš hrepenela po prostih dnevih. Vem, da je tudi doma delo z otrokom 8)in sinom ..ampak vseeno, vsaj doma si.

Medvedka- GO BABY GO ! Se buši že kaj bolje pozna? Bom držala ta teden :miska: pestke za dobre izvide na pregledu.

Jaz sem pa že čisti 8)8) danes dobim še za 1 teden varstvo malega nečaka (4 mesece), dopoldne bo mama, popoldne bom jaz malo vskočila. Ker ga nekaj zvija, bom ob vsemu jokcu najbrž kaj kmalu pozabila na :sloncek: za :modri:/:roza: Hahaha, bom vsaj videla, da življenje z babyem in službo ni piknik.;)

Lep pozdrav, Melita.

Aja, pa za sestank kaj predlagite!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Diabetes- part 8
30.8.2004 14:54:52   
Alja1
Skoraj sem p........ :grrr:

Celi ljubi ponedeljek se že matram, da bi odprla Diabetes-part 7, pa dobim sporočilo (saj ne boste verjele) NIMATE DOVOLJENJA ZA OGLED TE STRANI :hudicek::hudicek::hudicek:

Še dobro, da je Kinokija odprla novo temo, da se sploh lahko pofočkam :bravo:

Kot vidite, je danes res en krasen dan :((
Že spala sem zanič, pol je šlo pa še vse samo navzdol. Komaj čakam, da bo 15.00, da grem domov in popoldne preživim kar se da normalno ;)

Datuma za zagovor še vedno nimam :grrr:, tako, da lahko rečem, da dobro testirajo moje živčke.

Cuker je začuda še kar O.K. (čeprav je bil včeraj spet en čuden dan, danes pa je spet bolje) :)

Pozdravček vsem!
Alja

P.S.
Medi, po Kinokijinem sporočilu predvidevam, da se je žur začel :sloncek::sloncek::sloncek:
Čestitke :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Diabetes- part 8
1.9.2004 12:28:33   
Medvedka
Ojla, ta sladke!

Kinokija, ti imaš pa res dobre izjave! :)-
Da si mali medo zasluži novo stran...
Kaj pa, če bo vendarle medvedka? A nas boš častila? ;) Sej se sam hecam...
Komaj že čakam, da izvem, ali bo mali medo ali medvedka... Sploh zdaj, ko boste na novico čakale tudi ve... ;)

Se mi zdi, da se spet malce premika... :sloncek: Juhuuuuu! :sloncek: :sloncek: :sloncek:

Kinokija, lepo da boš malce skrbela za nečaka... Boš nabirala izkušnje... Upam, da bodo prijetne. Sicer pa so otroci tako srčkani... Po mojem se boš ful ukvarjala z njim, te kar vidim... :)

Alja, upam, da danes ni več tako kot v ponedeljek in da je vse lažje in lepše, pa da si uspela odpreti tudi naš part 7, da ne boš več slabe volje. Upam, da je tudi s cukrom kar najbolje.
Resnično ti želim, da te čim prej obvestijo o zagovoru in da se končno rešiš tega bremena...

Spet! :sloncek: :sloncek: :sloncek: :sloncek: :sloncek: (Po mojem že, no... ;) )

Jaz sem bila včeraj pri Tomažičevi, je bila zadovoljna. GHbA1c sem imela tokrat 5,4%.
Naslednjič imam kontrolo kar v porodnišnici, na PDC (Perinatalni dnevni center), kjer mi naredijo vse potrebne preglede glede sladkorne in nosečnosti - prideta najbrž obe pogledati. Baje bom tam od 7.30 do kakih 14h, 15h. In sicer 22.9.
Sicer pa me še čaka pregled pri pediatru-kardiologu in morfologija pri Sketljevi, sem že parkrat napisala, da drug teden, 6.9.

Glede našega oktoberskega srečanja... Kaj, če se začnemo meniti šele proti koncu septembra, ker zdaj ful ne vem, kaj in kako bo oktobra...
MOrda bo oktobra med nami že kaka novopečena nosečka...? :metulj:

Lepo se imejte!

Medvedka

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Diabetes- part 8
1.9.2004 22:45:49   
Katja*
Ojla!

Preden zarajam med sanje, se vam malo oglasim in poročam.

Minil je prvi dan v službi: če bo vedno tako kot danes, bo tale služba raj! Veliko se bom morala še naučiti, kar pa mi čisto ustreza. Sicer so pa sodelavke zelo fajn!
Izvedela sem tudi, da je skoraj nemogoče, da mi podaljšajo pogodbo, razen če sodelavko, edino potencialno kandidatko, navdušim nad njenim drugim:duda:
:)-

Sicer sem pa kar utrujena: služba, gospodinjstvo, pa še prehladila sem se. Smo včeraj nakupovali v Avstriji (mimogrede: mamice in bodoče mamice: zelo se splača - zimske podložene hlače za smrkolina - 7 evrov, majčke 2 evra...!), premalo sem se oblekla, deževalo je in sem staknila prehlad!:zmeden:

Zdaj grem pa spat ker moram kmalu vstat!


Vsem vse lepo, pa :rozica: za vsako, pa drugič več tipkanja!

Katja

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Diabetes- part 8
5.9.2004 21:11:38   
Medvedka
Ojla, ta sladke!

Katja, me veseli, da ti je služba všeč. :bravo: Manj pa me veseli to, ko praviš, da skorajda ni možnosti za podaljšanje zaposlitve. :( Pa tako bi bilo lepo, če bi ti uspelo...
No, če ne drugega, boš pa pri iskanju naslednje zaposlitve vsaj lahko navedla že neke konkretne izkušnje, kar pa bo tudi dosti bolje zate...
Sicer pa je zdaj še prezgodaj, da bi se obremenjevala že z iskanjem druge službe, a ne... Torej uživaj v delu, ki ga rada počneš...

Jutri grem na tisti pregled h kardiologu, tako da prosim, prosim držite pesti od 10-ih naprej, da bo vse v redu. Potem pa še kake pol dneva, da bo v redu še pri Sketljevi na morfologiji...

Lepo se imejte in uživajte v prvem delovnem dnevu v tednu! Ajsha, ti pa seveda uživaj s svojo Lucijo...

LP,

Medvedka

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Diabetes- part 8
5.9.2004 22:47:24   
Anonimen
Medi, držim pesti, da bo vse ok na pediatrični!!! A map ta UZ spodej kjer delajo tut navadni UZ al kje drugje?
lp,:fis:

(odgovor članu Kinokija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Diabetes- part 8
6.9.2004 7:33:45   
Kinokija
Ura je šele 7.30, jaz pa že sedaj stiskam pesti za našo medvedjo družino. Dobro opravi pri dr.P., pa ko prideš domov, takoj na RR napisat ali je :modri: ali :roza: .......

Pri nas nič novega, poroka se bliža....:love: cukri tako-tako.

Mogoče katera ve, če rabim za polet v London kako potrdilo za insuline in kramo. Oz.ali ima katera izkušnje z letali/car.kontrolo...?

Pridne bodite!

Alja, kdaj bo zagovor? :miska::miska::miska:

Lp M.

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Diabetes- part 8
6.9.2004 10:57:38   
Alja1
Pozdravljene cukrčke,

Zdaj sem pa tudi jaz dočakala datum zagovora! Zgodilo se bo v petek (hvala bogu, da ne v ponedeljek :)-:)-:)-), 24.09.2004 ob 8.30 uri (no ja, malo zgodaj).

Saj veste, kaj je vaša naloga! Držite pesti, ali pa fige (kar hočete, samo, da bo pomagalo).

Drugače nič novega! Cukri so spet malo višji :grrr: (najbrž zaradi PMS-a in vseh pobesnelih hormonov, ki sodijo zraven), tako, da že res komaj čakam, da se vse skupaj za nekaj časa neha :modri:/:roza:/:duda:

Uživajte v bližajoči se jeseni in bodite v cvetju :rozica::rozica::rozica:

Pozdravček vsem,
A1

P.S.
Medi, javi nam, če smo zmagale :roza:

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?