|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   srbenje-posledica...
2.9.2004 13:15:08   
zoja
danes zjutraj so me klicali iz gin. ambul., naj pridem po napotnico in se odpravim v porodnišnico, zaradi povišanih jetrnih testov, ki sem jih opravila včeraj.:((nihče mi sploh ni nič povedal za kaj naj bi sploh šlo, razen včeraj, ko sem povedala g., da me vse srbi, je ta rekla, da je lahko kaj narobe z jetri!predvidevam, da mojimi!!:zmeden:ali je imela katera podobne težave oz. ali katera mogoče ve za kaj gre?ali je to lahko nevarno za :duda: ali za mene in kajkšno terapijo bom imela?
PROSIM ZA KAKRŠENKOLI ODGOVOR!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   srbenje-posledica...
2.9.2004 14:55:32   
urši77
Pozdravljena!
Saj te nočem nič strašit ampak čimprej pojdi v bolnico. Koliko pa si že noseča, a bi lahko že rodila?

Jetra so glavni telesni filter in razstrupljevalec raznih snovi. Verjetno te koža srbi, ker se presnovki dobro ne predelajo preko jeter in se delno izločajo skozi kožo. Pomaga pH nevtralno milo in mazanje z malo bolj mastno kremo- pa da ne bo pomote- to omili srbenje kože in osnovno obolenje!!

V glavnem- čimprej pojdi do svoje G in naj ti on-a svetuje kako naprej in pa naj NUJNO ugotovijo zakaj so jetrni testi sploh povišani!(lahko je samo kaka kozmetična napaka, lahko pa kaj drugega...)

Dobro opravi in sporoči kaj so djali tile dohtarji:metulj:

P.S.: a maš kakšne izvide od kdajkoli prej- jetrnih testov? Nesi sabo ali pa naj tam pobrskajo!!

(odgovor članu zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   srbenje-posledica...
2.9.2004 15:11:15   
zoja
ja jetrni testi so precej povišani, kot sem že zgoraj napisala,kaj več pa ne vem.prej nisem imela nobenih težav s tem in tudi srbečica je od tega,vsaj tko mi je rekla G.noseča sem pa 33 t.
a ti slučajno veš o tem kaj več?
a ja!kakšne pa so te vrednost testov, ti pa ne vem povedat, ker tudi sama ne vem, ker se je zjutraj preko tel. dogajalo prehitro!

(odgovor članu zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   srbenje-posledica...
2.9.2004 15:40:17   
urši77
Kot prvo naj sploh poiščejo v čem je vzrok takih izvidov! Magari naj ti ponovno vzamejo kri, naredijo osnovne krvne preiskave, pa hepatogram, določijo naj ti tudi prisotnost imunoglobulinov- kar bo povedalo ali gre za kako okužbo, če je ali je virusna ali bakter.ali je sveža ali stara..... Pa saj bo zdravnica vedela kako in kaj.Strašne izbire pri jemanju zdravil nimaš, sploh ne pri antibiotikih, tako da bi bilo fino da pokličeš tudi svojo zdravico, pa naj ti še ona pove kako naprej. Na tvojem mestu pa bi šla do G že zjutraj.
Vrednosti tudi jaz ne vem na pamet!
V glavnem ne vem če bo pomagalo, ampak bodi mirna in počakaj kaj bo rekla zdravnica!

(odgovor članu zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   srbenje-posledica...
2.9.2004 15:41:47   
urši77
SE OPRAVIČUJEM ZA PREJ- OMILI SRBENJE KOŽE IN NE OSNOVNEGA OBOLENJA!

Tiskarski škrat!!

(odgovor članu zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   srbenje-posledica...
2.9.2004 15:57:00   
zoja
hvala ti za inf.jutri grem pa itak v por. in bomo vidli, kaj sledi!
LP in hvala še enkrat

(odgovor članu zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   srbenje-posledica...
2.9.2004 16:27:35   
urši77
Ni za kaj, če bi kaj več vedela bi ti z veseljem pomagala!
Srečno!

(odgovor članu zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?