|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ABC Design 3Tec
13.12.2006 11:06:48   
tančica
Pozdravljene, kaj mislite o vozičku http://www.babys-stern.de/index.html?target=p_2747.html&lang=de. Model mi je zelo všeč, vendar tehta 15kguser posted image . Sicer se odločam med Traxx Jaguarjem 3 in mogoče Chicco Trio S3 Top....imate kaj nasvetov....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ABC Design 3Tec
13.12.2006 12:55:50   
anjaa
taleabc je men osebno zanimiv! gledala sem ga v pikapolonici! ampak cena je 97.000 situser posted image  pa če kupiš zraven še lupinico 19.990 situser posted image
tudi barve niso kaj preterano dobre, je pa res da barvno ful izstopajo ker so pač bolj pisani ( pa čeprav samo dvobarvni ) od ostalih user posted image
nevem, mogoče bi jst raje zveza peg perego ( imamo pliko )?
ali pa jane carera pro ( 50.000 sit - pikapolonica )
so jane vozički in peg perego veliko lažji.
pa še nekaj ... bogoče nič takšnega pa vseeno ... tale sedežno del ... ko je otrok malo večji, recimo leto in pol, kakšna je potem stabilnost vozička glede na to povezavo sedežnega dela s kolesi?aja se mi zdi pa en ful velik plus, da je sedežni del malo višj kot pri ostalih vozičkih!








(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ABC Design 3Tec
13.12.2006 12:59:08   
anjaa
čisto mimogrede ...

si predstavljaš z jaguarjem v mestu zavit v vsako trgovino?
te vozički so meni najbolj nepriročni od vseh. so res primerni samo za v gozd in velik makedam. čez majhne kamenčke ( npr. pot spominov in tovarišev v ljubljani ) pa tut mi s plikotom lepo pridemo


(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ABC Design 3Tec
13.12.2006 13:58:26   
lilka
Jaz sem ga ravno danes videla v reklamnem katalogu od Pikapolonice in mi je bil blazno všeč, mela bi ga v zeleni barvi.....samo....taka cenauser posted image je zame preveč, ker sva dobila voziček podarjen od soseda(4 leta star model) se ne morem odločit kaj bi. Sej je še zelo ohranjen sam je čisto drugačen dizajn, pač tak kot so bli pred leti, jaz bi pa tako rada novega in ta ki ga omenjati mi je takoooo lep. Se bom morala odločit kaj naj, rada bi imela nov lep voziček, sam 100 jurjev je veliko denarja tako da....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ABC Design 3Tec
13.12.2006 14:04:25   
anjaa
ja, tut jst sem ga ravnokar videla v tkatalogu user posted image  
meni je pa najbolj všeč barva svetlomodra in bež. ampak voziček je RES FUL DRAG!

lilka evo jst imam eno idejo! :)
če ste dobili podarjen voziček globok ali pa kombiniran ( tudi za novorojenčke ), potem ga oač uporabljajte te 4 ali 5 mesecev dokler otrošek še ne sedi, pol pa kupi tanov moder od abc ( imaš še vrečo za nove zraven ), sicer "marela ala pliko " za 55.000 sit in je rešeno user posted image ! teli vozički s košarami so tako ali tako čisto vsi vsi tako dragi user posted image








(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ABC Design 3Tec
13.12.2006 16:56:21   
x_srečka_x
Saj je lep...samo meni zgleda čisto nestabilen, kaj pa ko bo otroček zrastel in se bo nagibal čez voziček in  bi se prevrnil user posted image  ali pa kako boš prišel mimo vseh polic v trgovini.
No mi imamo peg perego pramette in sem res zadovoljna z njim pa še okreten je user posted image

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ABC Design 3Tec
14.12.2006 8:31:14   
tančica
Včeraj sem šla v Pikapoko in si ogledala ta voziček, moram reči da sem se iz trgovine vračala zelo nezadovoljna. Na netu in katalogu je zgledal res super v živo pa grozno...nestabilen, kolesa so se mu že v trgovini zatikala , neokreten, zeloo težak...kot da bi bil na furjo skupaj sestavljen. Skratka niti pod razno ni vreden tega denarja, en velik minus da designerja user posted image

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ABC Design 3Tec
15.12.2006 8:11:48   
lilka
No midva sva se odločila, da kupiva nov voziček, ker je sosedov staromoden, mendani več dobro ohranjen in prvega otroka voziti v takem vozičko....ne, midva sva se odločila za novega, ker otroka veliko voziš in da si bom jaz vsakokrat zraven želela nov voziček....po moje ne bo fajn.

A tako pravite za tega 3TEC, joj meni je pa tako všeč, ga morem res it v živo gledat....ne morem pomagat meni je barva zelo pomembna, ker mi je pomembno, da mi je voziček všeč. Sem ene TRAXX-sove gledala pa majo sam tri odteneke, temno moder, rdeč in bež....ful dolgočasno.

Ja nakup vozička je projekt, da te na rit vrže, ko gledam po RR, mnenja o vozičkih se ti pa še bolj zmeša, ker en in isti model ene hvalijo ene pa grajajo......pol pa vedi kaj naj, če ga triokrat potisneš po trgovini pa še tudi ne boš vedel kaj je prav...joj, joj, jojuser posted image . Bomo že.....


_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?