|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ce imate pliskote odvec ..
13.12.2006 21:49:13   
Anonimen
Ce imate doma kako plisaste ograce odvec - mi jih zbiramo v soli za otroke na Pediatricni kliniki. Skratka, dve dolenjski osnovni soli in gimnazija Bezigrad bomo do konca tega tedna zbirali plisaste igrace za otroke na PeK, oprali in dezinficirali jih bodo oni sami.

Ce ste iz Lj, jih lahko prinesete se vi .. (oz. date meni in jih odnesem jaz .. ).

LP, Ribica
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ce imate pliskote odvec ..
13.12.2006 21:54:27   
Katrin
Super!!!

Eno vrečo sem že odnesla v vrtec, pa še kaj bi se našlo. Se slišiva na ZSuser posted image

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ce imate pliskote odvec ..
13.12.2006 22:01:39   
triša
A niso rekli, da na pediatriji ne sprejemajo pliškotovuser posted image ,mislim da sem to prebrala tukaj na forumu. Je ena hotla nest tja pa jih niso vzeli.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ce imate pliskote odvec ..
13.12.2006 22:09:31   
Anonimen
trisa, se je tdui meni cudno zdelo .. ampak na listu, ki krozi okoli, je bilo se posebaj napisano, da jih bodo oprali in dezinficirali sami.

Zdaj ne vem tocno, ali jim jih bodo podarili kao za NL, ali bodo po oddelkih. Ampak mislim, da bodo celo za darilo za vsakega bolnika ..

Lahko pa jutri se enkrat vprasam.

LP, Ribica

(odgovor članu triša)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ce imate pliskote odvec ..
13.12.2006 22:11:55   
triša
A rablene pliškote bodo za darila dali ? Me prav zanima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ce imate pliskote odvec ..
14.12.2006 8:23:40   
crci06
men se pa to ne zdi nič narobe...
glede na to, da za kliniko (in druge državne stvari) zbiramo z dobrodelnimi prispevki, si lahko mislimo, da verjetno PeK ne bo kupovala novih pliškotov oz. drugih igrač za obdarit otroke.

Pa tudi mamice same dobro vedo, katerega lahko podarijo naprej, kateri pa so že zmahani...  poznam primere, ko so dobile 4 enake pliškote s telegramom...
taki so povsem primerni, če jih operejo in dezinficirajo, pa da si ga lahko otrok domov odnese...

No, pač, vsak ima svoje mnenje, sama pa mislim, da taka darilca, RK in Karitas niso smeti, da bi tja odvažal razpadajoče stvari.
Stvar presoje. Tako akcijo podpiram.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ce imate pliskote odvec ..
14.12.2006 8:47:38   
bini
ej Ribica - a veš katere dolenjske OŠ - morda je tukej blizu nas, da ne bom v ljubljano vozila...
hvala!
papa

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ce imate pliskote odvec ..
14.12.2006 9:51:52   
Wahoo RR
Super, bomo tudi mi kakšno našli.

Jutri grem v Lj...se slišive na ZS ribica :)

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ce imate pliskote odvec ..
14.12.2006 15:03:11   
Anonimen
Ne bini, pojma nimam user posted image  

Sem preverila se enkrat - nikjer nic ne pise, da bi jih podarjali za darila itd., samo kao da ce imamo pliskote odvec, da naj jih podarimo in pricaramo nekomu nasmeh.

Imamo ze tolk nekih dobrodelnih zadev, da ze vse pomesa clovek. Ta teden je namrec dobrodelni teden, pa prodajajo prostovljke izdelke, ki so jih naredile, pa Zvezda je donirala neke minjone, pa danes ena druga slascicarna torto, vceraj se krofe .. in se zbira denar za otroke iz slabse situiranih druizn. Sola potem se tem denarjem nakupi igrace in mislim, da obdarimo cca do 100 otrok. Tako da kar se tega tice user posted image  

LP, Ribica


(odgovor članu Wahoo RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?