|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 13:22:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

kaj user posted image smrčijo v vseh pozah? ker jaz spim samo na boku...



Neeeee.. ne v vseh pozah.. samo ce spijo na boku.. ker je takrat sluznica se bolj obremenjena.. user posted image user posted image




tjazi, nehi se zaj.....t user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 13:36:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

itak ti pa, sploh v pozni nosec.,ne pase na hrbtu lezat...



Je boljs na trebuhu a ne? user posted image user posted image

je rekla moja.. tm v 9 mes.. Kaj bi dala, da bi lahk 1 minuto na trebuhu lezala.. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 13:39:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka
tjazi, nehi se zaj.....t user posted image


Pa sej ronja cist steka takle hec...  user posted image cke ste cist kul.. user posted image user posted image   sam druge me neki skos napadajo.. pa sej je tud fajn tko.. Mogoc si vcas tud mal zasluzim.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 13:43:16   
ronja
tjazi, ti se z nami, user posted image dobr štekaš zato, ker nas oboje dajejo hormoni, po mojeuser posted image Itak, da je ronja vedno za heceuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 13:48:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Pa sej ronja cist steka takle hec...


vem to, vem...Ronja je ful fajn puncauser posted image




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 13:58:02   
Anonimen
Ce prav pomnim.. obe ŠEEE niste probale z žensko..  Sam tolk.. ce ste slucajn pozable.. je se vedno cas.. tud letos.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 17:20:03   
domci
Pri nas tud moj smrči ko user posted image pa, ko mi dopizdi ga orenk brcnem se ubrne na drugo stran pa mam za eno uro mir. Ta malga pa smrčanje nič ne moti zdaj je začel še on žagat. Bo najbrž po atiju user posted image user posted image user posted image jaz bom pa ubožec. Eden z leve drugi z desne.... Zna bit nadležno...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Smrčanje!!!
15.12.2006 8:11:00   
andie
Ja, tjazy, kadila sem 11 let in tu pa tam še zdej puhnem kirga, ko mi zapaše. A v redu zdej??user posted image user posted image
Zadnč sm bla še pod vtisom one debate o nosečkah in kajenju in sm bla razf.., k pišejo folk gor, da kajenje škodi in da bla bla... PA KDO TEGA NE VE; NO? In se najde folk skup, ki so nosečke in kadijo, pa zastopm, de jih to muči in vsak čik, ko skadijo, jih peče vest.. pol se pa pojavi par moralnežev in začnejo, kako kajenje škodi in JAAAA, VEMO!! Tema je namenjena tistim, ki kadijo med nosečnostjo, ne pa enim, k ne in pridejo gor pametovat tko, k da govorijo petletnikom o škodljivosti kajenja.
Zato sm te kr mal okrcala, sm misla, o neeee, zej bo še pa ta začel...user posted image user posted image user posted image

Pa vseen, nimaš nobenga nasveta zame??

(odgovor članu domci)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Smrčanje!!!
15.12.2006 10:21:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: andie

A v redu zdej??user posted image user posted image  
o neeee, zej bo še pa ta začel...user posted image user posted image user posted image

Pa vseen, nimaš nobenga nasveta zame??



V redu... user posted image user posted image  

ne nisem zacel.. user posted image

Mam nasvet.. ce to pomaga, ce naha kadit.. pol naj neha kadit.. velik bolj preprosto kot pa operacije in selitve in neki smrcaci.. pa se ekonomicno.. user posted image user posted image user posted image  ceprav mu jaz ne kopujem cigaret.. vseen je ekonomicno.. Taula.. user posted image user posted image

A si ga vprasala, ce bi nehal?

(odgovor članu andie)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
15.12.2006 11:29:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Smrčanje!!!
15.12.2006 12:01:45   
Felicity
kolumbo - čepke imajo v trgovinah z medic.pripomočki (sanolabor, ipd.), najbrž tudi v lekarnah.

ALi ne obstajajo nekakšni obliži za na nos (proti smrčanju)?user posted image
Je kdo to stestiral?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Smrčanje!!!
15.12.2006 12:19:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

ALi ne obstajajo nekakšni obliži za na nos (proti smrčanju)?user posted image
Je kdo to stestiral?


Ja.. obstajajo.. rabis en mocan selotejp tak sirok.. tist rjav.. bo kar ok.. in zalimas parkrat okrog glave.. v predelu nosa in ust.. in ziher ne bo nikol vec smrcal.. user posted image user posted image

Nisem stestiral in tudi ni potrebno.. ker ziher deluje.. user posted image

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Smrčanje!!!
16.12.2006 6:49:34   
andie
O, kolumbo to še ni hudo, da smrči 14 dni, moj že pet let..user posted image user posted image sam zadnih par mescov je pa enkratno, ker mam js lepo čepke v ušesih in se mi j... za cel svet, ker ne slišim čist nč!!user posted image user posted image
Čepki so iz take mehke pene, ki se prilagodi obliki ušesa. Majo jih v Mullerju in pa v lekarnah. Js jih mam iz Mullerja, mnde jih je 8 v kompletu, pa niso dragi. Ti ful ful priporočam!!!!
Ja Tjazy ne vem, mojmu neb niti rekla, naj neha... Če bo lahko, bo tak sam, ko bo zbral dost moči za to. Kadilci smo šibki ljudje, to je jasno. Vsak mora zase zbrat moč. Sploh pa, moj je dal skos velik ... težkih cajtov, čiki so še najmanjši problem,tko da , bomo pač raj narazn spali ane..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Smrčanje!!!
16.12.2006 11:18:15   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

ALi ne obstajajo nekakšni obliži za na nos (proti smrčanju)?user posted image
Je kdo to stestiral?


Ja.. obstajajo.. rabis en mocan selotejp tak sirok.. tist rjav.. bo kar ok.. in zalimas parkrat okrog glave.. v predelu nosa in ust.. in ziher ne bo nikol vec smrcal.. user posted image user posted image

Nisem stestiral in tudi ni potrebno.. ker ziher deluje.. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Jaooo... Sploh ti ni jasno, kok si mi polepsu dan.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Smrčanje!!!
16.12.2006 11:23:45   
baguSka
sam zadnih par mescov je pa enkratno, ker mam js lepo čepke v ušesih in se mi j... za cel svet, ker ne slišim čist nč!!


ja bod vesela.. men je blo tud par mescov ok in sem bla presrecna za cepke.. potem pa se tud na cepke navads pocasi in kmalu smrcanje vseeno slisis tudi z njimi.. tko da.. to vsekakor ni dolgotrajna resitev..

pri meni je bla resitev samo ena: sla sva za vedno narazen.. ker je blo smrcanje tko hudo, da sva na koncu ze spala v locenih spalnicah in jaz s cepki v usesih in se vedno sem ga slisala.. ampak to ni nobeno zivljenje, ce ne mores s svojim lubijom spat in se stiskat in tko cel lajf.. no, sej ne recem, da je to edini razlog da nisva vec skupi, je pa pomoje kar velik, saj to potem potegne se vse ostalo za sabo.. neprespanost, zivcnost, slaba volja..

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Smrčanje!!!
16.12.2006 22:06:03   
Sita
V decemberski reviji Geo si lahko preberete intervju z naslovom: Pihanje namesto smrčanja. Na kratko:

Švicarski zdravniki so odkrili nenavadno terapijo proti nočni apneji (zastoju dihanja med spanjem). Testirali so 25 ljudi z znaki bolezenskega smrčanja in ugotovili, da redno igranje didžiriduja zmanjša število prekinitev dihanja in izboljšuje budnost čez dan.
....V poštev pridejo vsa glasbila, ki omogočajo tako imenovano krožno dihanje, torej igranje z neprekinjenim zračnim tokom, ko se zdi, da izvajalec nikdar ne preneha igrati, da bi medtem zajel sapo. S tem se trenirajo zgornje dihalne mišice, ki pri pacientih z nočno apnejo med spanjem kolabirajo in zaprejo dihala. Poleg didžiriduja so ustrezni tudi armenski duduk, neke vrste flavta, ki ima za ustnik dvojni trsteni jeziček, kitajski čeng, to je pihalo z 12 do 19 piščalmi. Poleg tega pa tudi pozavna, oboa ali trobenta, če jih igramo tako, da jih ne odmikamo od ust. ... (to je vredno prebrati).





_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Smrčanje!!!
17.12.2006 16:29:23   
Slončica
user posted image  moj oči tok smrči da mu odejo dviga, ko v risankiuser posted image user posted image  zato ma svojo sobo, mami pa svojo.Elegantno sta rešla situacijo.
Drugač pa tud moj smrči, sam ga hitro umirim s komolcem pod rebra pa okol se obrn siknem.Pasje sej vem, sam ko ne moreš več ti je vseen kako zgleda vse skup.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Smrčanje!!!
27.12.2006 22:46:32   
Lusa
Sem komaj zdaj zasledila to temo.Sem pač malo pozna kot ponavadi.Nekako se strinjam z baguško.Če partnerja ločeno spita ,ni to to.Nekako se odtujiš.Preizkušeno pri meni doma.Mož že eno leto ne kadi ,debel je in smrči nenormalno(čez noč se 4x ustavi njegovo dihanje) in zdaj čaka op. v novi gorici.Tisti sprej pa ni nič pomagal.

Tjazy v teh dneh sem spet dala eno hudo preizkušnjo skozi in danes sem se prvič po par dnevih nasmejala tvojemu odgovoru.Hvala ti in še več takšnih zanimivih odgovorovuser posted image .

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Smrčanje!!!
28.12.2006 4:47:36   
ronja
Pri nama smrči samo najina user posted image , pa sploh ne zanemarljivo, čeprav ni tako hudo, sploh ker spi v drugi sobi (tule zraven) in ji je vstop v spalnico prepovedan (je zelo ljubosumna in kompatibilna, kar ni kompatibilno z hm... recimo delanjem user posted image , hihiuser posted image ) Na operacijo ne bo šla zato, naj smrči v drugi sobi, bomo pač malo bolj odtujeni, heheuser posted image

No, mal se hecam, s fantom tudi jaz ne bi hotela spat v ločenih sobah, če ni ravno nujno treba... Sem navajena zaspat z glavo na njem in če ga ni, kar ne morem zaspat... In obratno... Je pa hecno, da s prejšnjim fantom sva se pa samo premetavala, sploh nisva mogla spat (spat kot spat, neaktivno stanje;) skupaj... Pa sva si oba želela in probavala, ampak ni šlo... Sva se matrala, pa se nikakor nisva mogla udobno namestit... Očitno že ni bil pravi, heheuser posted image S tem pa od prvič spiva skup lahko na pol metra široki postelji kot anglečka...(preizkušeno na ladji, pa v kabini na plaži, v avtu (ax - u, ki je res mali), skratka kjerkoli, tudi če ni nič prostora, ni problem...)

Mojemu očetu sva se vedno smilila, ko sva spala na moji postelji, ki je pač široka 90 cm, pa sva se skoz skup tiščala - mu ni bilo jasno, kako lahko tako spiva... nama je bilo pa super! Mu ves čas razlagava, da nima veze, kako široka je postelja, vedno se skup tiščiva med spanjemuser posted image .

On pravi, da ne more zraven nikogar spat, res pa ima tudi sicer precej rahlejši spanec kot midva, midva oba spiva kot topa, upam, da bova slišala user posted image , ko pride, če bo ponoči kaj hotel...

Res pa je, da nihče od naju ne kadi, niti ni predebel, niti se ne sekirava preveč zaradi službe... In zdaj, ko sem razvajena, bi se res zeloooo težko navadila na spalno abstinenco, se strinjam z baguško, že zdaj, ko dostikrat delam ponoči, ker mi je takrat najmanj slabo, pa spim dopoldne, se zbudim po 3 urah, ker ga ni več zraven...user posted image Prej se mi ni zdelo tako pomambno, ampak se razvadiš...user posted image user posted image

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?