|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   24 ur na dan
30.12.2006 21:35:26   
cmoka
A se koga tako zelo razganja, kot naju, ki misliva na seks kar 24 ur na dan?
To se nama je zacelo dogajati sele pred kratkim, malo po porodu.
Sicer upava, da naju nikoli ne mine user posted image user posted image .

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 24 ur na dan
30.12.2006 22:24:58   
Laubica
Na žalost neuser posted image -vama pa vse čestitke da je tako in da bo še dolgo tako ostalouser posted image

(odgovor članu cmoka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 24 ur na dan
30.12.2006 23:32:04   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: cmoka

A se koga tako zelo razganja, kot naju, ki misliva na seks kar 24 ur na dan?



Mislim že, mislim......user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu cmoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 24 ur na dan
30.12.2006 23:55:37   
G in T
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: cmoka

A se koga tako zelo razganja, kot naju, ki misliva na seks kar 24 ur na dan?



Mislim že, mislim......user posted image



recimo, da mislim 23 ur, tisto uro, pa mislim, kako bom mislila naslednji dan nadaljnih 23 ur.user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 24 ur na dan
31.12.2006 11:58:03   
Sita
To so obdobja. Včasih malo več, včasih malo manj, samo da 24 ur/dan bi bila pa že kar resna ovira za delo. Že tako je ....user posted image  Žal je treba včasih mislit tudi na neplačane račune, na otroke in njihove težave ipd.
Je pa lepo, kar dajta si duška in uživajta, če vama čas dopušča.

Kadar pa mislim na to, pa pravijo ljudje v moji okolici, da žarim in da ful dobro zgledam. Torej misel na to in uresničevanje le-te samo pomlajuje in tudi pozitivno vpliva na vse v okolici. Da ne govorim, kako pozitivno vpliva to na osebo, ki na to misli, na njegovega partnerja in njun odnos ter njune otroke ....

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 24 ur na dan
31.12.2006 12:03:04   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: cmoka

Sicer upava, da naju nikoli ne mine user posted image user posted image .




O, bo, bo minilo, bodi prepričana.....user posted image user posted image user posted image  tudi pršuta se prenaješ.....user posted image user posted image  pa kaviarja, šampanjca, lososa.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu cmoka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 24 ur na dan
31.12.2006 12:18:33   
Anonimen
hmmm..js 24 ur na dan ne misilm na seks...user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 24 ur na dan
31.12.2006 12:50:40   
domci
IZVIRNO SPOROČILO: cmoka

A se koga tako zelo razganja, kot naju, ki misliva na seks kar 24 ur na dan?
To se nama je zacelo dogajati sele pred kratkim, malo po porodu.
Sicer upava, da naju nikoli ne mine user posted image user posted image .




user posted image user posted image user posted image malo je takih pri nama je ravno obratno. Po porodu je bolj švoh. Vidva pa kar tako naprej user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cmoka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 24 ur na dan
2.1.2007 20:48:32   
Moyca_
pride tako leto jauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu domci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 24 ur na dan
2.1.2007 21:25:24   
sony02
ja to bi pa bilo lepo ce bi mel taksno zensko ki bi bla isto kot jaz,da nebi imela nikoli dovolj sploh pa da še zna uporabljat domislijo je lahko 24 ur zanimivo,eni pac nimamo sreče:):)

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
2.1.2007 21:34:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sony02)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 24 ur na dan
2.1.2007 21:45:10   
sony02
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

IZVIRNO SPOROČILO: sony02

ja to bi pa bilo lepo ce bi mel taksno zensko ki bi bla isto kot jaz,da nebi imela nikoli dovolj sploh pa da še zna uporabljat domislijo je lahko 24 ur zanimivo,eni pac nimamo sreče:):)


Sony02, da nisi ti slučajno moj?!user posted image

UF BAGI ko bi le bil od katere sploh pa od tebe Ves nimam te srece da bi spoznal zensko ki je isto odkloplena in vedno za kot sem jaz

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 24 ur na dan
2.1.2007 21:54:32   
cmoka
No, tezava takega razganjanja je v tem, da kaj kmalu "zmanjka" raznih odstekanih idej.
Torej, ima kdo se kaksno idejo, kako naj zadeve popestriva, da naju nikoli ne mine? 

(odgovor članu cmoka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 24 ur na dan
3.1.2007 3:00:10   
ronja
cmoka, kot prvo se zaščitita, če češ, da to traja, ker če zanosiš, ti nič ne garantiramuser posted image ... Jaz sem bila vedno za, no, skoraj vedno, skratka vedno sem mela rada seks, vsi so se že pritoževali nad nama, ker sva oba precej taka, ampak zdaj, ko mi je skoz slabo, pa mi nekak ne hodi lih preveč po glavi... Se me včasih da prepričat, ampak mora vedno lubi prevzet pobudo, pa včasih mu med tem prepričevanjem pobegnem na wc bruhat...user posted image Kar ni lih olje na ogenjuser posted image Pol si pa še probat ne upa, kadar vidi, da sem vsa boga, kar je pa tut bolj ali manj ves čas... No, saj to leto je bilo v povprečju precej boljše, hehe, res pa je komaj en dan...

Sicer pa: probajta na drugih krajih, v drugih položajih, pejta gledat kak seksi film (recimo entre las piernas, če vama je všeč, da ima stvar predvsem zgodbo, ostalo pa samo za začimbo), povejta si vse svoje fantazije, zvežita si oči ali pa še kaj drugega, če vama paše,... Verjetno bi vama najboljše znali svetovat v kakem seks shopu... Pa pišita si seksi smse ali maile med službo, da prideta že vsa vroča domov...

(odgovor članu cmoka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 24 ur na dan
3.1.2007 7:09:13   
cmoka
ja Ronja ... imava se majhno deklico, tako da veva, kako je med nosecnostjo.
Sicer pa, vecina stvari, ki si jih predlagala za popestritev ze pocneva user posted image user posted image  .. v tem je stos, da midva bi vec, pa ne veva kaj, hehe.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 24 ur na dan
3.1.2007 11:30:01   
ronja
Hm, za kaj več bosta morala pa kakega eksperta vprašat, mojemu lubiju je trenutno čisto vseeno za položaj, kraj, karkoli... no, saj praviš, da veš, kako je s temuser posted image

Verjetno se na netu da svašta najt, ampak kakih prav divjih stvari se pa zdaj res ne spomnim, saj veš, če ne razmišljaš dosti o tem, se tudi ne spomniš veliko; upam, da ti bo odgovoril še kdo, ki mu seks bolj roji po glavi... Kaj pa kake erotične strani? Spolnost.com je mela včasih neke ideje za popestritev, sem jo našla po naključju, ko sem delala seminar na faksu - pa naj še kdo reče, da študij ni zanimivuser posted image ...

(odgovor članu cmoka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 24 ur na dan
3.1.2007 11:57:19   
Anonimen
Mislim, da si malce zgrešila forum. Strokovnjake za popestritev spolnosti boš našla na Slovenia Sex, če se včlaniš. 

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 24 ur na dan
17.1.2007 22:12:31   
žirafica
A samo mislita tolk veliko ali tudi sexatauser posted image

(odgovor članu cmoka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 24 ur na dan
17.1.2007 22:15:33   
smrka
ja pa sexajta pa kaj... 

(odgovor članu cmoka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Kaj sodi poleg?
sreckica

Katero fantovsko ime sodi k imenu Zarja?

Lan (44%)

Jaka (33%)

Jošt (23%)


Število vseh glasov: 208

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!