|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OČKA ZRAVEN PORODA???
13.1.2007 21:03:05   
metka84
Mene pa zanima  , če je lahko očka zraven poroda kljub temu , če nisva hodla v šolo za starše???user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ta prava nagajivka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
13.1.2007 21:08:49   
til
V Lj je lahko samo mora plačat nekaj več kot tisti,kateri so hodili v materinsko šolo.

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu metka84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
13.1.2007 21:29:16   
Blejka26
user posted image na jesenicah je tud lahko.Ne vem pa če je kej za doplačat-moj ni nič plačal,ne vem pa kako to

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu til)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
13.1.2007 21:36:17   
metka84
KOLIKO PA JE ZADOPLAČAT?? NAMREČ RODILA BOM V MB



_____________________________

Ta prava nagajivka

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
13.1.2007 21:40:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metka84)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
13.1.2007 21:49:29   
Marogica
V MB ni nič za doplačat, če sem prav informirana.

Ne vem pa, zakaj tvoj mož ni hodil v materinsko šolo. Tam se med drugim tudi pove, kako poteka porod in predvsem, kako lahko ženske reagirajo oz. so čisto drugačne, kot jih partner pozna. Take stvari ni slabo slišati.

Poznam dva primera, kjer so(zaradi neobiskovanja šole) imele babice z atiji več skrbi in dela kot pa s porodnico samo.

Tu se začne zrelost in prevzemanje odgovornosti. PRi "malenkostih".

Moje osebno mnenje pač.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu metka84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
13.1.2007 22:32:00   
Anonimen
Oče je lahko pri porodu tudi brez šole,tega mu nihče ne sme in ne more prepovedati

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
13.1.2007 22:32:39   
Anonimen
Aja,z materinsko šolo plačaš cca 4 tisočakov ,brez nje pa par tisočakov več,okrog 6 tisočakov

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
13.1.2007 22:45:00   
lucika
v mb bi naj bilo potrebno potrdilo o obiskovanju materinske šole. enega atija so na vratih v porodne ustavili, češ da ne more naprej, ker ni bil v šoli. moj je v šoli bil, vendar nobeden ni zahteval potrdila. tak, da....
brez partnerja ne bi sla na porod. je bilo mojih 36 ur kar mal predolgih, da bi bila sama:) ne se bat, ni tak grozno ko se čuje:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
13.1.2007 22:49:49   
polona2
Jaz sem prosila za potrdilo in ga dobila, kljub temu, da zaradi službe ni mogel obiskovati materinske šole. Se je dalo zmenit.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
13.1.2007 22:59:35   
zima07
Ne vem pa, zakaj tvoj mož ni hodil v materinsko šolo. Tam se med drugim tudi pove, kako poteka porod in predvsem, kako lahko ženske reagirajo oz. so čisto drugačne, kot jih partner pozna. Take stvari ni slabo slišati.

Poznam dva primera, kjer so(zaradi neobiskovanja šole) imele babice z atiji več skrbi in dela kot pa s porodnico samo.

Tu se začne zrelost in prevzemanje odgovornosti. PRi "malenkostih".


Se strinjam....

LP

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Očka zraven poroda??
13.1.2007 23:07:35   
Anonimen
Moj je bil, čeprav sva bila skupaj samo na predavanju o EA. Za ostala je bilo malo predaleč iz Splita prit. V porodnišnici za potrdilo niso vprašali. Je že zgledal resen očka user posted image .

Meni je pomembneje, da se o doživljanju poroda pogovorita med sabo, če je koga česa strah in zakaj ter kako bi reagirala v primeru morebitnega zapleta. To pri meni nosi večjo težo od papirja.

(odgovor članu metka84)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Očka zraven poroda??
13.1.2007 23:47:24   
ribica.
Tole s potrdili je mal zmedeno. Kaj res ne morejo uvesti nekega enotnega pravila za vse porodnišnice.

Kolikor vem iz izkušenj, v MB lahko partner spremlja porodnico samo z materinsko šolo in je seveda zastonj. Brez šole ni nič.
V SG pa  pa šole sploh ne rabiš, samo polnoleten mora biti partner. Pa plačaš 3 jurje. Tak da lahko tud poštarja pripelješ sabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Očka zraven poroda??
14.1.2007 0:57:55   
LuLu
Jaz sem bila prejšnji mesec na materinski v MB, Zdravstveni dom, pa ko je okoli krožil zvezek za podpisat prisotnost sem mojega tudi napisala, pa čeprav ni bil niti enkrat tam. Na koncu smo dobili potrdilo o obisku mat. šole, kjer sami vpišemo svoje ime in partnerja. Prazna črtica za ime je bila...Torej... če bom hotela bom ga napisala gor, nobenega preverjanja ipd. ni bilo. 
Aja, če potrdila ne bom uporabla, ti ga lahko dam... pa svoje in partnerjevo ime gor napiši, pa bo stvar rešena user posted image

< Sporočilo je popravil LuLu -- 14.1.2007 1:00:22 >

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Očka zraven poroda??
14.1.2007 7:29:03   
Lana_s
Jaz sem decembra rodila v Mb in nihče ni vprašal za potrdilo. Sem pa rodila drugič (prvič na Ptuju) in mogoče zato ni nihče nič rekel. Pa saj ne komplicirajo tako, mislim da bo lahko vseeno zraven.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Očka zraven poroda??
14.1.2007 7:33:51   
Anonimen
Jas sem tri otroke rodila v Celju in nikoli nisem bila v materinski šoli. Pri tretjem lani je bil moj zraven in vsaj pri nas ne zahtevajo potrdila, doplačilo je 4000 sit. Sem pa slišala da v drugih mestih zahtevajo ta potrdila, kar se mi zdi bedarija, zakaj nebi bilo vsepovsod enako.

(odgovor članu Lana_s)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Očka zraven poroda??
14.1.2007 8:10:30   
mmijau
Jaz pa sem rodila pred rokom, preden sem se sploh lahko vpisala v materinsko šolo. Pa je šel moj user posted image tja in jih prosil, naj mu pomagajo in povejo, kako se previja, kakšni so prvi dnevi z novorojenčkom, kaj lahko pričakujemo, kaj naju ne sme presenetiti,.... Pa mu je teta na materinski šoli povedala, da mu ne more pomagat, ker je ona samo za pripravo na porod, drugo so pa druge ženske, ki pa naj bi nastopile s predavanji v naslednjem tednu. user posted image
Malo je bil presenečen, je rekel, takrad je moja že doma, pa mali user posted image bo tudi moral biti že previt. user posted image user posted image user posted image   Tako je če si prehiter ! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽIVLJENJE JE LEPO, ČE GA ŽIVIŠ,.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
14.1.2007 9:03:04   
petraz
Če jih bosta lepo prosila, mislim, da ne bo problemov, ker bo očka zraven. Eni pač zaradi službenih obveznosti ne morejo v MŠ. Za plačati pa ni nič, kolikor sem jaz seznanjena... user posted image

(odgovor članu metka84)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
14.1.2007 9:25:35   
malecka_mateja
nič ne skrbi bo lahko zraven če pa te slučajno vprašajo po potrdilu reči da sta ga doma pozabila in reči da sta bila v materinski in ni panike!gre skozi verjemi sem delala tam in vem!
tako da ni panike!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
14.1.2007 17:29:38   
metka84
Pozdravljeni!Hvala za vaše odgovore!Upam da ne bojo kaj kompliciraliuser posted image Pa zaradi službe ni mogel hodit!Kaj mene tud lahko naženejo ker nisem hodlauser posted image user posted image

_____________________________

Ta prava nagajivka

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
15.1.2007 13:43:32   
najina pikica*
metka84- user posted image  ,ta bi bila pa dobra da bi tut tebe nagnali...user posted image
jo jst sm rodila julija v lj. in moj je bil zraven,pa niso zahtevali nikaršnega potrdila niti o mat. šoli niti ne o plačilu....tako da ....

(odgovor članu metka84)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
15.1.2007 16:53:29   
metka84
"najina pikica" ful lepe fotke v albumu.upam da bo vse v najlepšem redu.user posted image user posted image

_____________________________

Ta prava nagajivka

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
15.1.2007 17:04:13   
Primoza
V Ljubljani je možnost nekega hitrega kurza za bolj zaposlene očete, na tistega pa res ni težko iti. Vzame toliko časa kot dve kino predstavi.

(odgovor članu metka84)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
16.1.2007 13:32:59   
pupi
Moram pripomnit, da sem šokirana glede plačila, če želi atek zraven!!!!!!!!!
Zakaj se pa mora sploh plačat? Komu gre ta denar? Res sem čist iz sebe!!
Saj vem da v tistem ti je vseeno samo....

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: OČKA ZRAVEN PORODA???
16.1.2007 13:38:21   
Anonimen
Vzame toliko časa kot dve kino predstavi.


Ja, samo enim je tudi to preveč. Bistva so v "malenkostih", nekako tako kot pravi Marogica.

(odgovor članu pupi)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?