|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 138 139 [140]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: gorenjske mamice
3.7.2011 21:46:56   
Janci F
Tukaj vam pošiljam še nekaj informacij o nas.

Zavod Pri Dobri teti septembra 2011 odpira svoja vrata otrokom starosti med 11 meseci in 3 leti. Imeli bomo dve skupini po 10-12 otrok. Varstvo se bo izvajalo v Kranju blizu stare ekonomske šole. Za otroke skrbi kvalificirano osebje, med katerega spada tudi vzgojiteljica z večletnimi izkušnjami dela medicinske sestre.
Za potrebe varstva imamo pripravljene popolnoma nove igralnice, telovadnico in zunanja igrala na veliki travnati površini, kjer se bodo naši najmlajši zabavali in razvijali svoje gibalne ter socialne veščine. Naš program je narejen na osnovi kurikuluma javnih vrtcev, s poudarkom na kreativnosti in spodbujanju individualnih spretnosti.
Okvirni delovni čas je od 7-17 ure. Ker razumemo zasedenost zaposlenih staršev, bomo delovni čas varstva prilagajali potrebam.
 
Za informacije in rezervacije smo dosegljivi na telefonski številki 030 293 419 in preko elektronske pošte info@dobrateta.si

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 3476
   RE: gorenjske mamice
3.7.2011 21:58:47   
trsica
u janci f, koliko bi bila pa cena? pa za dvojčke? user posted image lahko tudi na ZS user posted image

_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 3477
   RE: gorenjske mamice
4.7.2011 7:44:08   
Janci F
Cena vsakodnevnega varstva je 380€, za dvojčka 320€ na otroka. V to ceno je vključena tudi prehrana, ki nam jo bodo dostavljali, tako da je usklajena s predpisi prehranjevanja majhnih otrok.

Rada bi poudarila, da se bo varstvo nahajalo v pritličju večje hiše, kjer bodo otroci imeli veliko prostora. Vsaka skupina bo imela na voljo svojo igralnico in sobo za počitek.
Za dodatno igro in razgibavanje bodo otrokom na voljo telovadnica in zunanja igrala, ki se bodo razprostirala na cca. 300 m2. Vsa oprema, vse igrače in igrala se popolnoma nova in izbrana glede na starost otrok.
Ves program bo potekal zelo podobno kot v javnih vrtcih, le da bodo pri nas skupine manjše in tako bomo lažje namenili več pozornosti vsakemu otroku posebej.

Vse vzgojiteljice imajo izkušnje pri delu z otroci in večina nas je tudi mamic, tako da ste lahko brez skrbi, da bomo zelo dobro skrbeli za vaše otroke.

Nudili bomo tudi popoldansko varstvo po končanem delovniku vrtca, tako da bomo vašim malčkom tudi v popoldanskih urah zagotovili varstvo v poznanem okolju in v družbi znanih ljudi. 

V primeru kakršnihkoli dodatnih vprašanj, smo vam na voljo.

Predvidoma po 1.8. bo možen tudi ogled prostorov, kjer se boste lahko dokončno prepričali, da smo mi pravi za vašega otroka.

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 3478
   RE: gorenjske mamice
4.7.2011 8:06:22   
trsica
kako pa je z vpisom med letom? ker bodo skupine najbrže že zapolnjene do takrat? jaz imam porodniško namreč do srede aprila.

_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 3479
   RE: gorenjske mamice
4.7.2011 8:46:05   
Janci F
Živjo,

ali mi lahko prosim pošlješ tel.št. na ZS in te pokličem, se bova tako lažje dogovorili o podrobnostih.

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 3480
   RE: gorenjske mamice
11.7.2011 7:36:07   
DeVilla
Super ste tole zrihtal za varstvo v Kranju! user posted image  Ko bi se še pri nas kašen opogumil, smo tud mi ostal brez varstva, babice so pa še kar po službah... user posted image  

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 3481
   RE: gorenjske mamice
11.7.2011 20:54:11   
Nina33
Oj!
A je tej vročini navkljub vseen kera za kakšen kufe (magari ta leden) ta teden? Saj vem, zdej neki prcam, poj bom pa zamočila user posted image .


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 3482
   RE: gorenjske mamice
11.7.2011 21:58:08   
DeVilla
Jest imam tavelko doma na počitnicah, pa jo vozim na počitniške urice. Jih ima od 9.30 do 12.30 - glih tako trapast, da ne morem nikamor pa sproščen kofe pit. Pa še mali očitno dobiva zgornje zobe, ker je ful spremenljive volj in ni glih za okol vozit... user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 3483
   RE: gorenjske mamice
11.7.2011 22:20:19   
trsica
Jaz imam tudi ta velkega doma. Gre v četrtek s taborniki za deset dni. In bomo zdajle dva dni samo pakiral. Pa bomo še vedno kaj pozabili. user posted image

_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 3484
   RE: gorenjske mamice
12.7.2011 20:20:28   
Nina33
Oj!
DeVilla, škoda user posted image . A vmes, ko je starejša na uricah pa ne moreš (če bi mali princ bil boljše volje)?
Tršica, a poj maš od četrtka spet en mal počitnic user posted image . Mogoče bi se pa za petek kej zmenili? Lohk kar v klimatizirani knjižnici user posted image


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 3485
   RE: gorenjske mamice
12.7.2011 21:10:47   
DeVilla
Nina33 -  ful bi lažje prišla potem v avgustu, ko jo bom sabo pripeljala. Sej je čist prijazna. Takrat bom prosila za bolj natančne podatke o lokaciji, ker KR ni glih moj doma... user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 3486
   RE: gorenjske mamice
13.7.2011 21:38:58   
trsica
IZVIRNO SPOROČILO: Nina33

Tršica, a poj maš od četrtka spet en mal počitnic user posted image . Mogoče bi se pa za petek kej zmenili? Lohk kar v klimatizirani knjižnici user posted image



počitnice ja user posted image v petek bi šlo user posted image pošlji mi sms ko boš v bližini user posted image


_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 3487
   RE: gorenjske mamice
17.7.2011 20:20:21   
trsica
Nina33, ti si zanalašč naštimala v petek dež, da ti ni bilo treba pridet? user posted image

No, jutri moram nujno v knjižnico, dež ali ne. Če je katera za kafe? user posted image

_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 3488
   RE: gorenjske mamice
17.7.2011 20:28:09   
Nina33
user posted image
Itak, de. Sej za tega jutri bom tut jaz "kriva" user posted image . Če bo pa +/- na suho kazalo dopoldne - pa pokličem. Al že okol pol devetih (sanja svinja... user posted image ) al pa poj okol enajstih. Ker za kufe sem jaz zmeri user posted image , sam cajta zmanjka user posted image

user posted image
Pa še mal "heca" user posted image
"If this is coffee, please bring me some tea; but if this is tea, please bring me some coffee" (Abraham Lincoln)



< Sporočilo je popravil Nina33 -- 17.7.2011 20:31:47 >


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 3489
   RE: gorenjske mamice
18.7.2011 16:39:09   
trsica
center mesta.
lije, kot iz škafa.
v mestu samo dve mamici z vozičkom.
obe z dvojčki... user posted image

a samo dvojne mamice ne kompliciramo glede dežja? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 3490
   RE: gorenjske mamice
19.7.2011 20:59:10   
DeVilla
Na voljo imam nekaj DM bonov  - seznam na tem forumu...

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 3491
Stran:   <<   < Prejšnja stran  136 137 138 139 [140]
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 138 139 [140]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?