|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Leto dni po porodu-kaj se mi dogaja
19.1.2007 21:28:44   
Blejka26
punce!znima me če je možno da imaš leto dni po porodu v trebuhu kakšne reflekse,ali kako naj s izrazim???user posted image V glavnem že neki časa nazaj sem v trebuhu začutila,kot bi bil nežen otroški brc,danes pa ko se vležem pred tv je bilo pa to kar precej učinkovito.kot bi bila noseča in bi začutila prve otroške brce.Noseča nisem,vsaj mislim da ne ker sem neki dni nazaj imela menstruacijo,pa še test sem par dni nazaj naredila?


< Sporočilo je popravil nalin -- 20.1.2007 10:53:15 >


_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj se mi dogaja
19.1.2007 21:31:03   
tanaj
Ja, pogostokrat se mi to zgodi-pa je od CR že leto in pol.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj se mi dogaja
19.1.2007 21:32:04   
lukec
Točno to se je dogajalo tudi meni in moji kolegici prav tako, kar precej časa po porodu. Zelo je bilo podobno prvim brcam. Kolegica je celo mislila, da je spet noseča, ker takrat še ni imela M. Trajalo je kar nekaj tednov, potem pa je počasi izzvenelo. Nimam pojma kaj bi to bilo.user posted image

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj se mi dogaja
19.1.2007 21:33:22   
Badeja
Jaz imam tudi pogosto take občutke.... Verjetno nas malo opomni da se spomnimo kako je bilo takrat user posted image

LP

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj se mi dogaja
19.1.2007 21:53:35   
lolipop
Po moje pa nimamo več takšnih trebušnih mišic kot pred porodom, pa čutimo vse, kar se dogaja malo bolj v notranjosti.user posted image

_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu Badeja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj se mi dogaja
19.1.2007 23:43:39   
lelaval
Jaz imam tudi pogosto take občutke.... Verjetno nas malo opomni da se spomnimo kako je bilo takrat


Se podpišem, čeprav sem mislila, da sem neumna, ko imam takšne misli ob takšnih občukih.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj se mi dogaja
19.1.2007 23:57:28   
Sonrisa
Jaz sem bila ziher, da sem noseča in sva bila oba ful vesela. Ko sem se hotela naročiti na pregled, pa je prišla 1. menstruacija po porodu. Verjetno je ona trkala. user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj se mi dogaja
20.1.2007 8:14:08   
Morgaine
Sem kar vesela, da nisem edina. Sem tudi jaz to začutila, pa si tega nisem znala razložiti.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj se mi dogaja
20.1.2007 8:22:04   
Anonimen
Tudi meni se to včasih dogaja,pa nisem noseča in dolgo je že kar sem rodila. V trebuhu čutim kot bi mi otroček brcal,največkrat takrat ko sem na miru.Imam soseda internista in ga večkrat kaj vprašam,pa sem ga tudi to.Odgovoril mi je,da je to lahko od črevesja ali pa je kakšen živec v trebušni votlini bolj dejaven.

(odgovor članu Morgaine)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj se mi dogaja
20.1.2007 9:14:20   
Alisa
Jaz se tud podpišem tuki. Sem pa tud jaz kljub temu da sem imela menstruacijo naredila dva krat test pa ni bilo nič. Čudna stvar ta naš telo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
20.1.2007 10:52:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Alisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj se mi dogaja
20.1.2007 10:55:43   
Anonimen
Meni se je to dogajalo že red nosečnostjo, zato tudi nikoli nisem vedela, kdaj sem začutila prve prave brce. Pa zdaj se mi še tudi. Kaj pa vem, po moje zrak kroži po črevesju, se malo odpočije vsake toliko časa na kkšnem ovinku, potem pa gre strumno naprej.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj se mi dogaja
20.1.2007 11:01:24   
srki
Ja, to se je tudi meni dogajalo, še več kot leto dni po porodu. Pa temu nisem kaj velike pozornosti posvečala. So bili pa prijetni občutki, podoživljat še enkrat "brce otročka".

Sedaj se je to umirilo, zakaj do tega pride, pa pojma nimam.

(odgovor članu tanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj se mi dogaja
20.1.2007 13:56:55   
mika
Meni se je to dogajalo že red nosečnostjo, zato tudi nikoli nisem vedela, kdaj sem začutila prve prave brce. Pa zdaj se mi še tudi. 


pri meni je isto. sem bila kar vesela, ko sem po porodu občutila 'brcike', ampak to  samo neki živec trza.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj se mi dogaja
20.1.2007 15:13:38   
abi
Meni se je to dogajalo že red nosečnostjo, zato tudi nikoli nisem vedela, kdaj sem začutila prve prave brce. Pa zdaj se mi še tudi.


enako user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj se mi dogaja
20.1.2007 17:04:00   
krfjolca
Meni se to takrat dogaja, ko imam več plinov. Prej tega nisem občutila, kadar me je "dajalo", zdaj pa fejst. Res podobno brcikam, ja user posted image . Očitno so stvari res precej premaknjene in raztegnjene tam spodaj, pa traja dalj časa, da se nazaj spravi ...

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj se mi dogaja
20.1.2007 19:12:52   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: mika


pri meni je isto. sem bila kar vesela, ko sem po porodu občutila 'brcike', ampak to  samo neki živec trza.




Mislim, da je to to. Je pa res hecen občutek, dejansko kot prve brcike.user posted image

< Sporočilo je popravil Irmy -- 20.1.2007 19:13:41 >


_____________________________

:)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj se mi dogaja
21.1.2007 12:27:09   
ČebelicaMaja
Tudi meni se to včasih dogaja...pa si tudi nisem znala razložiti- je pa res priejten občutek, ko te spomni na tiste lepe čase, ko je mala pikica še brcala tam notriuser posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj se mi dogaja
22.1.2007 1:28:10   
***pika***
O, hudo. Meni se je tudi to kake dvakrat zgodilo. Kot tiste prve brce. Zdaj vidim, da je to precej pogosta stvar.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj se mi dogaja
22.1.2007 10:03:44   
Blejka26
user posted image user posted image ja res je po eni strani lep občutek ko te malo spomni na brce svojega otroka.Res sem bila malo v skrbeh ko nisem vedela kaj mi je,a sedaj vidim da nisem edina,ki se ji to dogaja.Mogoče pa nam narava hoče s tem pokazat in nam oboditi željo po še kakšnem otroku???user posted image user posted image user posted image ko sem te "brce"nazadnje občutila,sem si resnično želela,da bi še enkrat bila noseča-smešno a resničnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj se mi dogaja
31.1.2007 10:54:18   
Sandra*
Tudi jaz sem imela že tako občuek kot prve brcike, pa sem mislila da se mi je malo ...

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
6.2.2007 17:23:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sandra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj se mi dogaja
7.2.2007 20:33:35   
Blejka26
la na pregled bom prav ginekologinjo vprašala kaj je to

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj se mi dogaja
9.2.2007 18:32:02   
Mateja82
se mi je  dogajalo  isto je bil tak lep  občutek kot takrat ko je bila našauser posted image  še v trebuščku, sam odkar sem spet user posted image  pa ni več teh brcik, zdaj čakam na taprave brcikeuser posted image

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kaj se mi dogaja
10.2.2007 19:34:53   
Strawberrie Cherrie
No, ker bo v petek 2meseca po porodu, si jaz tele moje 'brcike' razlagam kot krčenje maternice. Ampak 1leto po porodu???user posted image Pomojem je samo opominjanje, kako lepo je touser posted image
Krfjolca je dala kr eno pametno razlago - plini...
Kaj pa vem...

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?