|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obiski bolanih otrok
17.9.2004 11:45:10   
MINEJA
Joj, kako sem jezna, ko k nam hodijo na obisk mamice z bolanimi otroki in nič ne povedo, da je otrok ravnokar prebolel virozo ali kaj podobenga ... Sama nikoli ne grem na obisk. Če sem sama bolana ali če je bolan naš pikec ne grem nikamor oz. k nikomur prenašati bacilov ...
Pa ve? Kakšne izkušnje imate s tem?

:sloncek::sloncek::sloncek:

Čim več zdravja ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   obiski bolanih otrok
17.9.2004 11:47:22   
Lenny
:grrr: :grrr: :grrr: Tudi mene to tako razjezi! Mali je čisto brez potrebe februarja dobil bronhitis, še pustovanje je imel pokvarjeno, ker nam niso povedali, da imajo bolanega otroka doma. Se povsem pridružujem tvojemu mnenju!

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   obiski bolanih otrok
17.9.2004 12:51:17   
TARA in MAJ
SE STRINJAM S TEBOJ:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   obiski bolanih otrok
17.9.2004 13:02:57   
malika
Eni so res totalno brezobzirni.

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   obiski bolanih otrok
18.9.2004 0:33:52   
Anonimen
No ja, k meni je tašča prišla na obisk, ko je bila še zmeraj na antibiotikih zaradi angine... David je pa bil star šele 10 dni!!! Pa nama je prej, preden je prišla, zatrjevala, da je že zdrava... :hudicek:

(odgovor članu MINEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   obiski bolanih otrok
18.9.2004 8:17:27   
Anonimen
:)-OJLA!!!No jaz sem bila za nekatere kar malo nesramna,pa so mi oprostile ker me poznjo,enostavno sem jim rekla da naj ne hodijo z bolnimi otroci k meni.Sicer pa so tudi same od sebe vedele da tudi njim ne bi pasalo,da jim nekdo brezveze okuži zdravega otroka.Ko je bila Katja majhna,je od kolegice sin imel vodene koze,pa sem se prijavila k njej na obisk.Najprej je mislila da sem trčena pol pa sem ji razložila da želim da jih dobi tudi hči,tako da se rešimo čim prej preden bo velika in v šoli.Splošno znano je da otroške bolezni lažje prebrodijo majnši otroci.No pa ni uspelo se ni nalezla šele v mali šoli jih je dobila,še vedno v pravem času8);):)-:love:Papa

(odgovor članu MINEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?