|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Blazina za dojenje..uporaba?
17.9.2004 15:32:30   
*
Mamice pozdrav!:rozica:

In že sem pri novem problemčku…od začetka že imava z princem problemček najti pravo mesto za dojenje, sploh ponoči in zvečer in seveda proti jutru…prijazna tetica nama je zašila blazino za dojenje v obliki črke U..in sedaj…:zmeden::zmeden::zmeden:
Izgleda zelo preprosto in tudi vem, da se bom za glavo prijela,:ups: ko boste napisale kako se ta reč uporablja. Ampak sedaj tega ne vem no…otroška trgovina je malo daleč, da bi sedaj šla gledati navodila…pa še princ je prehlajen tako da…ni šans, da greva ven.:(
Kako se ta reč uporablja? Kako namestiti?:zmeden::zmeden:

Hvala za odgovore!:sloncek::sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Blazina za dojenje..uporaba?
17.9.2004 18:06:03   
Dadi
Kajmejka poglej na naslednjo stran:

http://www.rika123.com/dojencki.html

:)

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Blazina za dojenje..uporaba?
17.9.2004 19:57:52   
*
super...hvala..sam leže pa nekako ne gre z njo kaj?

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Blazina za dojenje..uporaba?
17.9.2004 20:00:58   
Dadi
ja pomoje je mal previsoka za leze dojit..A je nejc kej boljsi?

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Blazina za dojenje..uporaba?
17.9.2004 21:01:43   
*
tak tak...v pon. pač ne bo cepljen najbrž..bomo videli..vročine ni imel in je nima..sam smrkal je tako zelo..siromak.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Blazina za dojenje..uporaba?
17.9.2004 22:46:20   
erika
Nama s Polono gre pa dojenje že od začetka najbolje, ko leživa v postelji. Sprva sva to prakticirali le ponoči, kasneje pa tudi čez dan.

Lp Tamara4

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Blazina za dojenje..uporaba?
17.9.2004 23:00:10   
Nina Nana
Zanimivo nama s Tino pa dojenje leže ne odgovarja. Vedno se dojiva sede (na postelji ali fotelju).
Imam tudi doma narejeno blazino za dojenje. Na začetku sem jo nekajkrat uporabila, sedaj pa sploh ne več.

LP

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Blazina za dojenje..uporaba?
18.9.2004 20:56:57   
Seven*
Ej ta blazina je zakon. Kaj jaz vse pocnem z to zadevo.. Uporabljam jo za malega, da ga ogradim, da mi ne pade kje dol, uporabljam jo za dojenje, gledanje TV... Ni kje je ni... :))

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Blazina za dojenje..uporaba?
18.9.2004 21:01:28   
*
se strinjam Seven...sva jo oba sprobala..superrrrr
9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa..
Sem se že 10000x zahvalila prijazni teti, da se je potrudila...:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?