|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3D ultrazvok
9.2.2007 12:49:48   
nosečka
živjo,

imam eno vprašanje, ali je šla katera na ta samoplačniški 3d ultrazvok v Dravlje. Kako zgleda ta pregled, ali ti res pregledajo otroka, ga zmerijo. Je kar veliko 80€ samo za to, da ga ti bolje vidiš.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3D ultrazvok
9.2.2007 12:55:52   
Lunc_a
http://www.bolnisnica-po.si/akcija.html
Boljše se vidi otroka ja,ampak nič takega ni posebnega

(odgovor članu nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3D ultrazvok
9.2.2007 23:19:48   
Mehičanka
Meni je pregled opravil dr. Mujazinovič in je res krasen dr.

Vse je zmeril in še poslikal, tako da sva dobila kar nekaj slikic. Moj mož je bil nad 3D tehniko čisto navdušen, jaz pa ne. Se mi zdi tako, kot da smo naši pikici vdrli v njeno zasebnost. Na vseh slikicah drži rokico na obrazek in si ga skriva...Pa tudi tako suhcana je, da se ji vidijo vsa rebra.

Meni je bilo žal da sem šla na 3D. Naslednjič ne bom šla...

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3D ultrazvok
9.2.2007 23:23:22   
rija
a veste kaj pupe? da ni nič posebnega user posted image  

ko ti ga dela je super posebno.
potem nekaj časa ne.

Meni pa je bilo ravno včeraj super, super posebno, ko sem z malčkom v naročju sedela  pred tv in gledala posnetek mojega 3d uzja.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3D ultrazvok
10.2.2007 10:03:10   
dorina
Ne paše ravno v kontekst, pa vseeno...
Sem se naročila na 3D UZ v Postojno. Naročili so me šele, ko bom noseča 29t1d. Se mi zdi malo pozno. A je bila še katera tako pozno? Se je še v redu videlo?
Ne vem, ker gledam malo druge, ki jih naročajo še pred 25. tednom in mi nekak ne gre najbolj skupaj... user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3D ultrazvok
11.2.2007 10:42:40   
nosečka
oj

Dorina, ko sem jaz klicala v Dravlje so mi takoj rekli, da me bo naročila pri 25 tednu, da se takrat najbolje vidi. Po moje pa nima bit kaj narobe, tudi če greš kasneje, otroček je le še bolje razvit.user posted image

(odgovor članu dorina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3D ultrazvok
11.2.2007 16:27:28   
marty5
Najboljše je okrog 25. tedna. Meni so ga prvič delali v PO v 21. tednu in se je zelo malo videlo, ker je bil otrok premajhen.

Vidljivost pa se potem slabša po 30. tednu, ker je otrok velik, plodovnice pa manj in je tako slabša prevodnost - tako je meni razložil dr. Likar iz PO. Skratka, najboljše nekje med 24. in 28. tednom. Je pa seveda zelo odvisno od posameznice in tega, kako otrok leži, kako je velik,....

Se pa strinjam, da je nekaj ZELO posebnega. Takrat in danes - pred kratkim sem spet gledala slikce in filmček mojega sineta, ko je bil še v trebuhu, zdaj pa že veselo caplja okrog user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3D ultrazvok
12.2.2007 19:57:00   
nosečka
sem šla in ni mi žal 80€.user posted image  Dobila sva veliko slikic, pa filmček. Tako se mu je še očka počutil blizu, ker ga res neverjetno dobro vidiš, lahko bi že ugotavljal komu je podoben.user posted image  Nič se ni skrival, prav veselo je poziral, tako da je še zdravnica rekla, da bo lahko naredila veliko dobrih slikic. priporočamuser posted image

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?