|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Med.sestre imajo pik name…
20.9.2004 18:38:56   
*

Danes sva imela drugi pregled posvetovalnice in mali se je zredil za 485g in spet zrastel 6cm…Sestra je rekla premalo, dodajati treba…pa sem jo vprašala, koliko mora spiti za en obrok, predlagala je namreč, naj ga stehtam, pa mi je odvrnila, da na flaški otroci morajo spiti 150g…odvrnila sem, da je to koristen napotek, kaj pa dojeni??? Pa sem jo znova vprašala, koliko pa dojeni, pa ni nič omenila. Pojma nima..grrrrr.
Zdravnica pa ni omenjala teže, zato sem jo zaskrbljeno vprašala, če mi napiše recept za dodatek…malo se je začudila, pregledala mere od odpustne teže do sedaj, velikost, obseg glavice, prsnega koša… in rekla, da je čist o.k. teža in vse ostalo. 15g še mora pridobiti v 4.dneh, ker čez 4 dni je mesec naokoli, odkar sva bila nazadnje tam…plus tega imava še zalogo iz prejšnjega meseca 310g…razvija se zelo lepo.
In ker je bil cel teden malo žnodrav…je to to…in ker so problemi pri dijenju okoli 2. meseca..zdaj ne bo nobenih težav, ker sva čez te težave že šla, tako da jih nisva čutila.
Povedala sem ji, naj razloži sestri naj ne govori tja v tri dni, ker se mamice sekiramo…
Pa še to, luleka moram čistiti, prej nisem potrebovala, sedaj pa je že potrebno.

Tak je to…sestre mi niso naklonjene…

Cepljen je bil..sedaj ga pa moram skopati baje…ali ne???

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Med.sestre imajo pik name…
20.9.2004 19:02:25   
LEJLA
Zivjo Kamejka!

Kaj mislis s tem da je treba luleka cistit:zmeden: kako 8)
lp lejla

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
20.9.2004 19:08:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Med.sestre imajo pik name…
20.9.2004 19:35:38   
petrapz
Naš Oleg je star že 5 in pol mesecev pa mi zdravnica (v posvetovalnici sva bila 4) še nikdar ni rekla za luleka.
A je treba ali ni treba?
Lep pozdrav Petra

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Med.sestre imajo pik name…
20.9.2004 21:06:22   
*
Živio!

Kot je rekla baby angel(upam da sem nick prav napisala...če nisem brez zamere...)...vglavnem, do 6. meseca mora pridobiti 3,6kg...se pravi, mesečno 600g...še kilogramček in pol pa bo...:bravo:.
Midva že luleka vlačiva po rokah..sploh če se popaka...takrat pa hitro z rokica malo poštora..hehehhe...da ima mamica več dela...:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
20.9.2004 21:41:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Med.sestre imajo pik name…
20.9.2004 21:47:17   
malika
Pa res, da nismo vse take. Ti ti:)-:)-:)-

PS: Nisem imela tel. zraven, sem se potepala. te pokličem jutri zdaj je že malo pozna ura:)

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Med.sestre imajo pik name…
20.9.2004 22:05:25   
Ro-La
Ne nas metat vse v isti koš. Ene smo hujše;):bravo:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Med.sestre imajo pik name…
20.9.2004 22:06:46   
Anonimen
Hihi...romči:)-:)-:)-

(odgovor članu *)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Med.sestre imajo pik name…
20.9.2004 22:49:44   
Seven*
kak je ze ona pesem?

Se danes me zanima...
..ali so medicinske seeestreeee...
spodaj res brez lalalalalaal...

:))))

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Med.sestre imajo pik name…
21.9.2004 7:25:13   
*
in tudi zgoraj včasih brez..lalallala....

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Med.sestre imajo pik name…
21.9.2004 7:28:09   
Ro-La
....sploh če je v bližini kak mladi dohtar.....

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Med.sestre imajo pik name…
21.9.2004 7:31:35   
JASNA D
Za sestre ne vem, jaz sem zadnje čase kar brez - in zgoraj in spodaj, ker mi je vse na poti

Kamejka - kar se pa Nejčeve teže tiče - ne sekiraj se - moj pobalin je vedno bil suhec, pa nič niso jamrali - delaj po svojem občutku - mislim, da imaš krasen občutek - zanesi se nanj!

LP, Jasna

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Med.sestre imajo pik name…
21.9.2004 8:03:06   
Donja
Kamejka h kateri zdravnici hodiš? Kolikor sem ugotovila si Tezna. Ali se motim?
Sploh se ne sekiraj, če se princ dobro počuti in se lepo razvija je vse ok. Moj je v času, ko bi moral spit že 150 ml, še vedno spil samo 120 in na tri ure. Pa se je skoz lepo razvijal. No zdaj je že korenjak, še malo pa bo 4 leta star. Pa vedno je bolje, če je bolj suhcen, kot debel. Pol pa te matretirajo, da ga preveč hraniš.

LP

Donja

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Med.sestre imajo pik name…
21.9.2004 8:18:00   
*
Ni bila moja zdravnica...ena druga je bila saj je bila fina..sam sestra med. pa še dve sta bili..no ena je bila več zato, ker je bilo cepljenje...

Saj je zdravnica rekla, da je o.k. in naprej samo dojiti...sam saj veste...odločila sem se, da čez kak teden pokličem in vprašam kje je moja oz. Nejčeva pediatrinja..in da greva ga stehtati in se pogovoriti..saj je ona sama rekla, da Nejc raste v višino v širino pa bo že ko bo..ker smo vsi bolj našpičeni kot ne. Mislim suhi..hihihi.
Dojiva se pa na dve urci ali na urco..hmmmmm!

Pač raste v nogice in v LULČIJA...hahhahhahah!

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Med.sestre imajo pik name…
21.9.2004 8:57:11   
Blink1
V nogice in lulčija...:bravo:

Ne piši tega...Neja že radovedno pogledava...:ups:
Boš morala kako drugo slikco dat gor:zmeden:...od kopanja mogoče??

Joj, joj, naš ata bo počasi prepovedal ringaraja...se že zdaj boji za svojo pupo:)

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Med.sestre imajo pik name…
21.9.2004 11:35:13   
ČITA
A ne čistita lulčka že od rojstva (kožica dol pa te stvari)?? Men je zdravnica rekla, da če ne spraviš kožice čez glavico do prvega leta starosti, da gre potem pod nožek. Čeprav se trudim že 10 mesecev, še vedno ne dobim čez. Ti presneti lulči.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Med.sestre imajo pik name…
21.9.2004 13:14:09   
Donja
Preberite si tole:
http://www.otrokdruzina.com/stare_%20stevilke/2003/Avgust/naslovna_tema_6.htm
Moj je imel kilo in ko so ga operirali, so mu tudi kožico odstranili, tako da kasneje ne bi rabil še enkrat pod narkozo. Prvi dan po odstranitvi je zelo jokal, ko je lulal. Potem pa je bilo vse v redu. Ampak ne vem ali ga je to bolelo ali od operacije kile. Je bil še premali, da bi povedal.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Med.sestre imajo pik name…
21.9.2004 14:25:03   
Anja167
Živjo! Vprašanje v zvezi s kožico:
Kdaj se potemtakem lahko doma začne vleči kožico čez glavico? Naš je star dva meseca, ali lahko začnemo med kopanjem to že počasi delati? Kako pa veš, kdaj je za tisti hip dovolj? Ali ne gre več, ali otrok začne jokati, ali kaj?

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Med.sestre imajo pik name…
21.9.2004 14:30:09   
JASNA D
Zdaj ste me pa malo prestrašle, meni ni nihče rekel, ne pri pediatru, ne patronažna, da mu moram kožico dol vlečt. Grem kar v knjige malo prebrat!

Jasna

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Med.sestre imajo pik name…
21.9.2004 21:25:19   
Ro-La
Čujte punce, pa da jim neute preveč kožice dol potegovale, se lahko raztegne.......;)

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Med.sestre imajo pik name…
22.9.2004 7:38:42   
Donja
Kožico potegneš dol samo toliko kolikor gre enkrat na dan in čisto nežno. Kožica se glavice drži s tako belo plastjo, no vsaj pri mojem je bilo tako. Najbolje, ko ga zjutraj umivaš. Meni so tako svetovali v porodnišnici in babica.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?