|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nama nekaj manjka...
23.9.2004 7:07:46   
*
Jutro!

Moj princ me mora obvezno držati za roko, preden zaspi in potem mi roko mučka in mučka..
Mislite da je čas za tistole nino nano?

:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nama nekaj manjka...
23.9.2004 7:38:31   
mala maja
moj je star 3 leta pa še zmeraj rabi mamicino roko za mečkat pred spanjem.:zmeden:

NI kaj Kamejka tvoj mali princ se te je popolnoma prisvojil.:bravo::bravo:9nebesa

A če ga držiš v naročju tudi hoče da te za roko drži???
Moj hoče :zmeden:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nama nekaj manjka...
23.9.2004 8:13:27   
Erdbeere
Joj jest sem kr vesela, da mi ni treba tega, ker vedno pa le nisem doma al pa pri volji da bi zraven stala :zmeden:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nama nekaj manjka...
23.9.2004 8:15:53   
dory
Nas mora pa imeti ob sebi obvezno plenicko...tisci pa si jo na obraz in tako lazje zaspi...ma so zanimivi kaj?

papa,teja

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nama nekaj manjka...
23.9.2004 8:18:20   
*
Ma mučka in štrika tudi ko nima moje roke na dosegu...hecno. Do sedaj je imel mehko pleničko, sedaj mu ni več mar za njo...sam rokica. Mogoče bi mu morala nabaviti tisto nino nano, da se požuli pred spanjem...
Je pa hecen, ko se kopava, se z levo roko prime roba banice in potem mašira z nogica tako zelo, da sem mokra od glave do pasu...sploh ne spusti roba..heheheh!

Kak so fletni...:love:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nama nekaj manjka...
23.9.2004 8:41:49   
Lenny
Mi smo našemu pikcu tudi "ninico" nabavili, ampak je bila mamici in očijo veliko bolj všeč, kot malemu :)- Potem pa si je kar sam izbral, da se bo cartal z enim levčkom. Pri tem je ostal, dokler ni odkril Mačka Murija :)

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nama nekaj manjka...
23.9.2004 8:55:26   
Anonimen
Joj, meni je bilo pa to tako sladko. Posteljico od hčerkice sem imela čisto zraven svoje postelje. In še ko je bila stara tri leta je ponoči zašepetala-mami loko, in sem samo stegnila roko k njej, pa se je igrala s prsti in jih mečkala. Zvečer za zaspat sicer ne, ker je tega nisem hotela navadit, ponoči pa sem potem imela z odvajanjem večje težave jaz:)-:)-:)-
Nojči, 39 t.

(odgovor članu *)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nama nekaj manjka...
23.9.2004 13:08:29   
atena
Tudi pri nas je bilo isto, potem pa sem ji namesto moje roke dala pleničko-ninico in jo ima še sedaj pa je od tega več kot pol leta.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Nama nekaj manjka...
23.9.2004 13:11:12   
KatjaP
Pozdravljene!maoj sin pri 3,5 letih še vedno potrebuje moje lase preden zaspi. Navija si jih okoli prsta. Če pa mene ni zdraven so pa tudi njegovi laski dobri. Ima ninico ampak ni tako dobra kot mamini lasje. Vsak otrok ki je navajen na ninico ali pa karkoli drugega (lasje, roka, ...) se počuti varnega, ve da se mu ne more nič zgoditi.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Nama nekaj manjka...
23.9.2004 18:15:13   
Pupica
Hm...se mi zdi da sme čisto bosa...ampak kaj imate v mislih z ninico(nina-nana??)??:ups::ups::ups:

Upam da ni preveč trapasto vprašanje, samo res sem prvič zasledila izraz ninica. Za roko sem že slišala, ampak za ninico pa še ne...:zmeden:

Hvala za odgovore9nebesame skrbi namreč da ko bo ....nama nekaj manjkalo....nam vedla kaj je to ninica....

Lp

pupica+:miska:Tia

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Nama nekaj manjka...
23.9.2004 18:21:22   
Anonimen
Ninica je plenička, odejca ali pa igračka-tista stvar, s aktero se otroček potolaži in zaspi:)

(odgovor članu *)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Nama nekaj manjka...
23.9.2004 21:31:52   
frutka_
Mi pa ji ne rečemo ninica temveč carti ali cartika. Stiska pa jo tako tesno k sebi, da je celi zašvican pod njo!

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Nama nekaj manjka...
23.9.2004 21:46:15   
ZARA
teja.!!!
moja je tut na plenicko cist navlecena,brez nje sploh ne zaspi (ni sans) in ravn tko si jo na obraz zvlece... :duda: smeskoti mali,hihi...
En cas me je blo full strah zj pa QL:::)))

papa

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Nama nekaj manjka...
24.9.2004 12:08:40   
Pupica
aha:)-:)-:duda::)-:)-

ja moja ma zaenkrat za ninico mojo zizo, brez nje ni šans da zaspi:)-:)-:)- tut če se oči še tko trudi naša :miska::duda: pokaže jezička in zahteva mamo9nebesa

aha..se prav k bo pršla tut k nam potreba po ninici, bom že vedla, najdle jo bova pa skupaj:love::love:

...oh, kuko cortkano9nebesa9nebesa...res so luštki teli naši:angel:

LP

pupica in :miska:Tia

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?