|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 20:55:06   
viv_
Se popolnoma strinjam z Najo31.

Jaz imam tudi enega zelo zelo dobrega prijatelja, pa je vse OK. In se dobim sama z njim. Mož ve, pa mu na pamet ne pade, da bi mi moril zaradi tega.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 21:01:28   
Anonimen
Dokler mu je jasno, kje so meje in kdo mu kaj pomeni, me nic ne moti.

Ce mi kaj ne pase, mu povem pac svoje mnenje in that's it. In obratno. user posted image  

LP

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 21:13:41   
koala
Ja normalno da lahko ima prijateljico. Jaz mu popolnoma zaupam in ker vem da imava podobne če ne enake poglede na svet, imava eneke vrednote vem da ne bo postavil najinega zakona na kocko.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 21:18:18   
*Karmen*
Do zdaj se o tem niti nisem spraševala. Kakšnih ne vem kako dobrih prijateljic sploh nima. Ima pa dve kolegici s katerima je skupaj odraščal. In če se s katero od njiju kje sreča, gresta skupaj na kavo. Sicer pa ju dobro poznam tudi jaz. Enostavno sem ju sprejela kot njegovi prijateljici in na kaj drugega sploh nisem nikoli pomislila. Bi me pa motilo, če bi se z njima zelo pogosto dobival na vnaprej domenjenih srečanjih.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 23:15:45   
arabela*
to je odvisno od človeka.Kako to kdo tolerira.Meni vem da ne bi bilo prav,pa čeprav vem da si vsak sam išče prijatelje kakšne pač želi.Jaz sem pač takega mnenja,da tega ne rabi iskat drugje.user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 23:21:09   
polona2
Jaz imam prijatelja, s katerim si dopisujeva že vrsto let, pa še drugega prijatelja, s katerim greva občasno na pivo, sama. Moj partner mi  ne dela nobenih problemov, tudi jaz njemu ne diham za ovratnik.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 23:25:18   
lojzika
Moj ima eno prijateljico že iz pamtiveka. ne kompliciram je njegovih let in tudi jaz jo občasno pokličem za kakšen nasvet in kdaj pa kdaj greva skupaj na kofe.

Če bi si pa našel kakšno novo prijateljico mojih let user posted image user posted image  in bi bilo kaj sumljivo bi takoj dobil z valerjem po buči

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali dovolite?
23.2.2007 14:35:11   
ronja
???? Pa kdo sem jaz, da mu mam karkoli za dovolit??? Saj je vendar odrasel človek! ne bi mu "dovolila", da se drogira, hehe, oz. bi ustrezno ukrepala - šla, ampak prijateljica, lepo te prosim, kaj bo pa ta naredila slabega?

Če jaz nisem dosti ziher v to, da ma rad mene in nobene druge tako močno in na tak način, potem je čisto vseeno, ali ima prijateljice okoli ali ne, v nobenem primeru ne bova ravno srečna - in obratno, seveda... Nikakor si ne bi pustila odrejat, s kom se smem družit in s kom ne. pa recimo, da nisem apriori proti ženskam, potem on meni po tej logiki ne bi dovolil met kogarkoli - prijatelja ali prijateljice...

Jaz ga spodbujam, naj ima prijateljice, prej ni imel nobene, potem je delal v ženskem kolektivu in so ga sodelavke oboževale - itak, saj je fejst fant, drugače ga tudi jaz ne bi hotlauser posted image . Zdaj ga pogrešajo in mu skoz težim, da naj se kaj dobi z njimi. Meni se zdi škoda vršt en lep odnos stran. On je bolj zapečkar, se mu ne da letat po lokalih, domov jih pa noče vozit, da se ne bi matrala s kuhanjem. In ko je končno šel, je bil dobre volje, ker je človeku vedno toplo pri srcu, ko čuti, da ga imajo drugi ljudje radi. Zakaj bi mu to hotela vzet? To je dobro za njegovo samozavest in posledično za najin odnos...

Pa tudi če bi gledala čisto sebično (kar ne), se mi zdi, da je bolj pametno, da mu "dovoliš" met prijateljice in veš, s kom se druži kot pa da mu "ne dovoliš" in mora on to skrivat. Potem pa pridejo laži in nezaupanje... ma tega si pa res ne bom na grbo nakopala!

Če bi se vsak dan hotel videt z eno in isto prijateljico ali bi imel zanje več časa kot zame, bi pa seveda posumila, da nekaj ni v redu. Ampak zadnje, kar bi naredila je, da bi se šla z njo kaj menit. Za moje pojme ima ona vso pravico osvajat mojega fanta, če ni ravno moja prijateljica, recimo, ker če je med nama vse ok, itak ne bo nasedel. meni je všeč, da si lahko poveva, kako naju je kdo osvajal in še bolj všeč to, da veva, da revež/ica ni mel/a šans...

On je toleriral moje prijateljevanje z bivšim... Sem nehala, ker bivši ni hotel bit samo prijatelj... Fanta je bil sicer včasih ljubosumen, ampak ni nikoli niti malo nakazal, da je, kaj šele, da bi mi kaj prepovedoval! Zato me pa danes ima, sicer bi mu že zdavnaj ušla! In sem mu zvesta;)

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali dovolite?
23.2.2007 16:25:58   
VERONICA
Prijateljica od moža je čisto v redu vse doklar je tudi žena (če in ko želi)dobrodošla v družbi.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali dovolite?
23.2.2007 16:55:00   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Če bi moj mož imel prijateljico že iz mladosti s katero se je redno družil, še preden je spozal mene, nakar je druženja nadaljeval in me z njo spoznal, potem ne bi komplicirala. Če bi bila to "nova "prijateljica, ki jo je spoznal, od kar je z menoj v zakonu, bi komplicirala.

Predvsem pa v prijateljstva med moškim in žensko NE verjamem. Dobra znanstva ja, prijateljstvo  ne.


točno tako tudi sama mislim

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Katero ime vam je bolj všeč?
tiamia



Aljaž (49%)

Anej (34%)

Tjan (16%)


Število vseh glasov: 310

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!