|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2007
22.2.2007 9:40:53   
zabica26
Jst sem zamenjala celotno kolekcijo starih oblačil...kostima niti enega ne dam gor, oblekece tudi ne, hlač pa sploh ne...si tut ne predstavljam.
Ampak sej so nosečniška oblačila takoooo udobna!  user posted image

Ampak tiste, ki me videvajo pravijo, da se nisem zredila drugam kot v trebuh, čeprav sama zase vem, da sem se prve tedne nosečnosti prav širila...ramena, prsa, hrbet...stvari so mi očitno postajale pretesne. Ampak nisem močna...sama sebi se zdim prou fletna. user posted image Pa vesela sem, ker mam bušija...čeprav je včasih  tudi malo napoti. user posted image

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 1826
   RE: Junijke 2007
22.2.2007 10:21:48   
melaverde
Anonimen ali si anestezistka ??? user posted image

Moja sestra je bila sprejeta ob 2h ponoči, rodila je ob 11:35 pa ji ni dobila. Odgovor dr je bil: skrčena ekipa ker ni kadra in ta ki dela je bil zaseden z operacijo po urniku ?!

Kolegica je rodila v nedeljo zjutraj ampak je vseeno ni dobila ker dežura samo eden in ta je reševal neko dekle ki je naredila samomor ?! Naj dodam še kaj ?????

Verjemite, če bi vedle da je potrebno plačat za dobit epiduralno, bi jo marsikatera plačal samo za to da bi bila sigurna da jo dobi....

Malo sem huda ampak ne nate anonimka, sistem je zavožen zato ne mi trdit določenih stvari če poznam 4 punce ki so rodile v januarju in februarju, pa je niso dobile....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1827
   RE: Junijke 2007
22.2.2007 11:19:44   
NRMM
Daaaaan!

Danes sicer nič kaj sončen še,ampak upam,da se megla dvigne in prikaže sonček,da bova z mojo malo nagajivko lahko šle kam na igrala,ki jih resnično obožuje.

Kar se pa tiče naše druge nagajivke,pa je živa zelo zelo.Premika se noro zadnje 4 dni. Niti ne brcika tako,ampak občutek nenehnega raztegovanja. Prav fino in lepo je tole zopet čutit in lahko rečem,da sem po porodu prav pogrešala brcanje in raztezanje,ki je bilo prisotno do zadnjih popadkov pred končnim porodom user posted image .
Kar se kg tiče sem prav zadovoljna.Dosti manj se redim kot prvič,ki se tudi nisem več kot za 10kg in ko sem prišla iz porodnišnice sem imela 15kg manj,ampak mi je bilo res slabo vseh 9 mesecev user posted image .Zdaj imam +5,pa čeprav jem dosti več kot sem prvič.No je pa res,da imam kar precej zaloge od prej in ni panike,četudi sem se v zadnjih 4 tednih zredila za slab kg.

Melaverde tisti ''kosi''strjene krvi so normalni po porodu,vse se čisti. Meni so se pojavljali še doma včasih več,včasih manj.Čestitke,da si postala teta,zdej si lahko pa izkušnje nabiraš user posted image .

EA je tudi vprašljiv v Mb bolnišnici.Trenutno je za to en anestezist in ena na uvajanju. Ponoči in med vikendi težko dobiš,če nimaš kakšnih hudih vez. Primanjkuje tega kadra v Mb.
Jaz nisem rodila z EA (rojevala pa sem točno 12 ur s samimi umetnimi popadki user posted image ) in tudi sedaj ne bom.Še protibolečinsko nisem hotela ampak mi jo je babica vseeno dala,ker se mi vse skupaj ni zdelo tako hudo in ob tem sem ugotovila,da imam visok prag bolečine.Po tej inekciji ni bilo nič drugače.Lahko boli kakorkoli ampak,ko je poroda konec in zagledaš svojega otročka je vseh bolečin in nosečniških tegob konec,resnično v trenutku.

No midva z možekom sva se pa odločila,da greva na 3D UZ in sicer na Ptuj k dr.Lukmanu.Baje je super zdravnik,še bolj pa pregled. Mož bi resnično rad videl otročka v trebuhu,kar ni imel sreče pri prvem.Čeprav ga po mojem bolj zanima,če pa le slučajno ne raste lulček in,da ne bo blažen med ženami user posted image .Tako,da komaj čakam naslednji petek.

Dosti sem natvezila,čuvajte svoje trebuščke in uživajte!

L.P.
Irena

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 1828
   RE: Junijke 2007
22.2.2007 11:49:46   
FLASK_A
http://24ur.com/naslovnica/servisi/vizita/20070222_3090621.php

Verjamete?
Jaz že user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  HONEY COME HOME!!!user posted image user posted image



_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 1829
   RE: Junijke 2007
22.2.2007 12:11:51   
Anonimen
Jaz sem rodila januarja v soboto ponoči in je bila ekipa pripravljena, žal sem bila jaz prehitra tako, da je nisem dobila.
V drugo, bom šla kakšno uro prej v bolnico, da jo dobim, ker ne bom več brez njeuser posted image user posted image
Poznam pa tudi par punc, ki so jo dobile tudi ponoči in v nedeljah. Je pa seveda možno, da je kader zaseden in pa mogoče tudi bolan (v tem obdobju)...
Kolegica pa si je tudi zelo želela epiduralno in tudi če ni prej podpisala so se tako potrudili, da so ji med porodom zrihtali, da je podpisala in nato jo dobila... Ja poznam pa tudi primer, da je punca šla v drugo rodit in so jo prepričali, da jo ne potrebuje, ker bo šlo vse skupaj hitro... sicer na koncu se je matrala, kouser posted image  in še danes ne bore pozabit, da so jo prepričali v nasprotno...
So primeri in primeri, kot vsepovsod. In ja, tudi ponoči zbudijo anesteziologa, če je potrebnouser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 1830
   RE: Junijke 2007
22.2.2007 12:14:21   
ronja
punce, ne boste verjele, včeraj zvečer nisem več mela vročine!!!!user posted image user posted image user posted image Očitno je res bila od bolezni...
joj, nikica, boga, jaz mam zobozdravnico marca, ampak ni nič nujnega, samo me je dala malo kasneje, da se mi umiri tole bruhanje (to bomo še vidli, hehe - v službi si ne upam jest nič razen sadja in jogurtov, pa kdaj kako sladkarijo ali kos kruha... več pa ne, ker potem bruham, pa mam mal slabo vest zarad čistilk, čeprav so zelo prijazne in razumevajoče) ti pa si predstavljaj, da grgraš morje, ti bo mogoče lažje...

melaverde, sej vem, da mi samo dobro hočešuser posted image Jaz sem se na rolerjih vedno ful sigurno počutla, ampak tole user posted image vseeno malo spremeni težišče, pa še psiha mal svoje naredi in se voziš ko po jajcih, potem si pa še bolj nesiguren... Tak da rolerji čakajo do konca junija ali začetka julija, ok?user posted image
Jaz še nimam na kom vadit, samo ena prijateljica ima že otroka, pa še ta je doma nekje bogu az leđima na Primorskem... No, sicer je res, da sva zdaj po novem stric in "teta", ampak na njem mi pa po moje ne bi dovolili vadit... Je njegova mami preveč panična, že če ga izkušene mame (recimo fantova mami, njena "tašča") drži v rokah... Jaz se niti ne silim, če mi kdo ponudi otroka za držat, ga z veseljem vzamem, če je pa mami vsa živčna zraven, mam pa rajši, da ga ma kar ona v rokah...

liona, ma ti g. oz. sestre niso nikoli zadovoljni! melaverde, jaz sem tudi to razpredelnico videla in glede na to, da bi se lahko zredila za 18 kil, ne vem, kaj bi bil problem, če sem se do zdaj zredila za 4 kile do 23. tedna... Pa je tudi sestra rekla, da je šlo kar gor, pol jo pa vprašam, kok bi moralo it, pa reče, ja, nekje 2 kili na mesec - no pa sem se v zadnjem mesecu zredila manj ko dve kili (1,7 kg), pa ji vseeno kao ni blo všeč oz. se je tak grdo držala. Fant pravi, da je narobe zračunala, jaz pa mislim, da majo že tak odnos oz. obraz oz. masko na obrazu, da grdo gledajo, ko vpisujejo kg in te ne bojo nikoli pohvalile, pa če je ok ali pa ne, verjetno se bojijo, da bi se razvadile in potem razlezle ali kaj jaz vem?user posted image Res mi ni bilo jasno, ker potem ko pridem h g. mi pa reče, da nič hudega, če se jaz ne redim, samo da trebušček lepo raste... Ok, sej bi vse razumela, ampak to je bil en in isti pregled??? Tak da verjetno res najboljše, da jih pošljemo nekam, hehe, pa navalimo na hranouser posted image Jaz mam lačne dneve in normalne dneve. Včeraj zvečer oz. pardon, je bilo že danes okoli 1h zmazala pol čokolade in pol kozarca kumarc, hihi, sem bila lačna, ko je pa kosilo se odločilo it na samostojno popotovanje... Pa še moje najljubše kosilo sva jedla - marelične cmoke, lubi enkrat naredil, pa sva še mela zmrznjene! Samo žal niso vsi ostali pri meni, ampak kak pa, hehe, I think I'm getting better, hehe:) čeprav zdaj odkar sem v službi bruham bolj redno oz. večkrat...


lučkabučka, dobrodošla nazaj! Ja, g. hočejo, da maš mehur poln, ko ti delajo uz, ker potem mehur potisne maternico bolj gor in se vse skup lepše vidi. Tako da - spij toliko, da se mu ne boš polulala na mizi, ko te bo ravno tam pritiskal s tistim UZ, hehe:) lahko greš vmes lulat, ampak moraš takoj zatem spet pit, ne pa it lulat vsaj kake pol ure prej.
Ob 4h vstajaš??? jaz grem včasih takrat spat... jaz šibam - služba - domov - kosilo in pes in fant - plavanje - domov - malica za naslednji dan - ...

nikica, seveda verjamem, hehe, ne vem sicer, kako na zalogo lahko ta hormon narediš, ker se te stvari navadno sproti porabljajo, ampak par dni pa ziher drži:) Bognedaj, da tole pokažem fantu, hehe, danes ponoči je bil na terenu, tak da bo itak ves vesel, da me vidi...

kar se cot tiče, mam jaz še vse stare, nisem si še niti ene nove kupla... Zaenkrat mi je še prav, vsaj hlače z nizkim pasom in seveda vse majce in trenirke, se mi pa že vidi, da sem noseča in ljudje ne gledajo več začudeno, a res, a nosečauser posted image si...user posted image user posted image Računam, da se bom še kake 14 dni švercala, potem bom pa res morala it po kako nosečniško cunjo... ma nimam nikoli časa za po trgovinah lazit...

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 1831
   RE: Junijke 2007
22.2.2007 12:28:31   
Anonimen
špelap blagor ti, ker se rediš tako počasi. Jaz se do tretjega meseca nisem veliko zredeil, zdaj pa kar letijo gor, kljub temu, da jem toliko kot prej.

ronja jaz sem že rekla, da moja ginekologinja ni prav preveč prijazna. Včasih potisne ekranček tako nazaj, da sploh nič ne vidim. Ampak saj po eni strani mi je pa prav vseeno, važno da je z user posted image vse ok. To pa mi reče na kocu vsakega pregleda. Vsaj nekaj user posted image user posted image user posted image . Ja ti pa res pazi nase (rolerji, kolo???!!user posted image ).

nikica groza zobarji!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image Najbolj od vsega pa se bojim bolečin pri zobozdravniku. Upam, da se ti čimlepše izteče. Se mi full smiliš, ker vem kako to boli.user posted image
Ja tole glede user posted image bi bilo pa fajn upoštevat user posted image user posted image user posted image . Bom danes rekla user posted image bo prav srečen. user posted image


zrak jaz nameravam kupit PP GT3 komplet vse. Najcenejši je komplet na sončku (777,10 EUR). Čeprav prodajalka v BC je pa rekla, da ona na mojem mestu navette sploh ne bi kupila, ker se voziček dovolj poleže. Tako da res ne vem. Ga bom pa najbrž res kar na sončku naročila, če se bom pač sprijaznila z barvami. A niso grde? Katero bi ti vzela. Men še najbolj sede rdeča. A kej veš, če se da dobit lanske modele, ki so veliko lepši. V BC je rekla, da se jih ne da dobit, ker zdaj pač imajo kolekcijo s temi barvami.

janapan
ja tudi meni gredo kg gor brez pravega razloga - ne jem čisto nič več kot prej ampak kile pa šibajo sto na uro user posted image user posted image . Najbrž se bova morale kar sprijaznit. Se že kar vidim kako hujšam tam avgusta. user posted image user posted image

Danes pa je res en glup dan, nič sončka. Še ta tedn lenarim, potem pa se spet začnem učit. Zdaj se moram še za ta dodatni tečaj učit.
Lepo se imejte

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 1832
   RE: Junijke 2007
22.2.2007 12:55:17   
dorina
Pozdravljene!

Glede kil... Jaz imam že 6 plusa. No, zaenkrat se še ne sekiram. Buši je že tak, da mi več niso prav niti nosečniške hlače, ki sem si jih 2 meseca nazaj kupila v H&M-u. Moram po par novih cotk.
Aja, pa na šolo za starše sma z mojim dragim že šla. Mal je sicer še zgodaj, ampak moj ima ta teden dopust, tako da je lahko bil zraven (pri nas je šola samo v dopoldanskem času user posted image ). Prejšnji teden se je pa s šefico zmenil, da je lahko za tisto urco 2x šel. No, in danes smo imeli previjanje in kopanje. Sem kar lušte za cotike za ta malega dobila. Mogoče bom še danes kakšno kupila.

Včeraj pa sem bila na 3d UZ. In moram rečt, da mi je kar malo žal. Sem dobila CD s filmčkom in slikicami. Tiste, z navadnim UZ so lepo uspele; pa tudi filmček, kako zeha in požira plodovnico je cartkan. Ampak vse to v 2D tehniki. 3D slikce niso uspele, ker je imel rokice skozi pri glavici in se ni dobro videlo obrazka.

No, uživajte in čimveč božajte bušije s svojimi sončki!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1833
   RE: Junijke 2007
22.2.2007 13:07:25   
janapan
nogica a nisi vidla akcije za PP G3 na mami .si, mislim da stane komplet pp GT3+ ta dober stolček (brez košare) 490 eur

(odgovor članu dorina)
Neposredna povezava do sporočila: 1834
   RE: Junijke 2007
22.2.2007 13:38:38   
Anonimen
Janapan ja pred parimi minutami sem zašla na to stran, me je kar nekaj vleklo tja. Zdaj sem jim polala mail. Počakam še dragega in potem, če se bo strinjal bova voziček kar naročila. Točno to sem hotela. V svetlo modri kombinaciji  ali rdečo s sivo. Zdaj samo čakam kaj bodo rekli ali jih je še kaj ali ne. Pa še full ugodna varianta je to. Pa vseeno hvala za info.
Ja zrak tudi ti si lahko ogledaš to ponudbo, je res mamljiva.

(odgovor članu janapan)
  Neposredna povezava do sporočila: 1835
   RE: Junijke 2007
22.2.2007 13:44:40   
ronja
Kaj lahko katera pripopa link do tja? sem šla gledat na mami.si, pa nisem našla trgovine, samo revijo... Sm mal blesava, ne? Ampak nisem še tok v tem. A tale voziček je tri ali štirikolesnik?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1836
   RE: Junijke 2007
22.2.2007 13:47:06   
N _ B
Evo Ronja, zate:
http://www.mami.si/si

Se javim kasneje..... pospravljam in imam še pol ure časa preden mali hudiček pride iz vrtca.

Lep dan.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 1837
   RE: Junijke 2007
22.2.2007 14:18:23   
ronja
joj, N&B, hvala, sem v najdija dala mami.si, pa mi je tisto revijo ven vrglo... me je že kar skrbelo zate, kje je naša čvekauser posted image , smo te čist izmozgale, pa se od Monsa sploh nisi uspela javit?user posted image
Aja, lučkabučka, dobrodošla nazaj!

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 1838
   RE: Junijke 2007
22.2.2007 15:47:27   
ŠpelaP
Mi smo pa včeraj šli v Pikapolonico in naročili posteljico Francesca od Lip Poljčane. Danes pa nas je prodajalka iz Pikapolonice klicala, da žal trenutno v tovarni nimajoposteljice  bele barve, le češnjo. user posted image Zdaj bomo pa morali iti v novo iskanje. Me kar mine, ko vem sama zase, da sem včasih težka in zakomplicirana glede izbiranja. Če si nekaj zamislim, mora tako biti, če ne kar smotana user posted image postanem.
Še nekaj glede kg. Sem razmišljala, zakaj se morda jaz bolj počasi redim - lahko da tudi zaradi mojih ledvic. Meni namreč ledvice prepuščajo sladkor (nimam diete, nimam sladkorne bolezni, imam le tako čudno NEnevarno motnjo ledvic - benigna renalna glukozorija) in posledično jaz tisto, kar bi morda bile moje zaloge (dojenček si tako vzame, kar rabi) "polulam". Neka posledica je pa le. Sem včasih čisto brez energije, morda pogosteje, kot katera druga nosečka. Pa še sladkega nimam preveč rada, se mi redko zlušta kake sladkarije. Zato pa sem včasih sitna kot user posted image , ker mi cuker pade.user posted image

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 1839
   RE: Junijke 2007
22.2.2007 16:10:39   
Anonimen
Ronja, in vse ostale, ki gledate za PP GT3. Jaz grem jutri kar direkt v Trzin, pa bom probala če gre v moj avto, pa še odpeljala ga bom lahko takoj. Je pa to full ugodna varianta, pa še barve so lepe, ne pa te letošnje enobarvne. Najbrž me je kdo slišal, ko sem tako kritizirala barve, pa so se me usmilili in dali še nekaj lanskih modelov ven.

Špela tudi jaz sem sama sebi komplicirana glede tega. Ko si nekaj zabijem v glavo potem mi nič drugega ni več všeč.

Midva sva se odločila za rdeče sivo kombinacijo, ki je bolj nevtralna kot pa tista svetlomodra in siva kombinacija. Čeprav meni sta oba všeč in če bi se morala odločit sama bi bilo bolj težko. Pa pri rdečemu dobiš zraven še lupinico zelo ugodno, medtem, ko jo moraš pri drugem kupit dodatno.




(odgovor članu ŠpelaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 1840
   RE: Junijke 2007
22.2.2007 18:28:31   
duhica
čao nosečke!

Melaverde, tvoje sestre ne rabi skrbet, če nima kakih bolečin (hudih) ali vročine. Jaz sem si po porodu nekajkrat kar ven potegnila neke kose. Nimam pojma kaj je bilo. Ko sem to povedala pri G, je rekla, da za tisto kar gre ven se ne sekirat. Je pa tud mene najprej panika zgrabla, tako da mislim, da nima tvoja sestra kaj skrbet. Aja, pa čestitke!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1841
   RE: Junijke 2007
22.2.2007 18:30:44   
FLASK_A
Čau punce!

Hvala, očitno ste mislile name- otekle dlesni počasi dobivajo normalno obliko in barvouser posted image user posted image user posted image  Super ste user posted image

Meni pa zdaj kilogrami kar noro šopajo navzgor! Fulč mi pašejo sladkarije- zdej so bli pa še pustni dnevi in GROZA! Bomo vidli, kaj bodo rekli v sredo na pregleduuser posted image

Midva greva pa jutri po voziček. Kupila bova rabljenega, veliko opreme (s torbo vred, dežničkom, zimsko vrečo, dežno prevleko) PP Pramette. Se je bilo treba kar zagrebt, ker grejo te modeli v parih urah po objavi oglasauser posted image  Barva je fuul lepa, lanski model pač. Lupinico in košaro imava, tako da ne rabiva nič drugega. Komaj čakam, da ga vidim!

Nič, sem se ful nasprehajala zdaj pa grem mal na kavč z mojo malo sladko piškotno čokoladouser posted image user posted image user posted image

Luckabucka, lepo te je spet slišat! N&B ti pa si si res tut mogla mal spočit od nas in MOnsauser posted image

Lep pozdravček in pobožajte trebuščke!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1842
   RE: Junijke 2007
22.2.2007 20:05:59   
FLASK_A
Evo mal za zabavo:
http://www.youtube.com/watch?v=TZ860P4iTaM

Upam, da bom kmal tko obvladala user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1843
   RE: Junijke 2007
23.2.2007 7:58:21   
janapan
PP GT 3 -  včeraj sem šla prou iz firbca pogledat v baby center in moram rečt da se mi sploh ni dopadu, ta voziček je takoo velik ampak res, pa tudi ko se spravi je gromozanski. Jaz žal nimam velikega avta pa tudi sem bolj majhna in ta voziček je z mano vred zgledal kot ena samokolnica...je pa res lepo vodljiv in če maš plac je verjetno kar uporaben. No se mi zdi da bova ostala kar pri PP pliko  p3 kompletu, v italiji ga dobiš za okrog 500 eur- s tistim ta boljšim modelom sedeža, in vso ostalo opremo- majhen, uporaben, gre v tamali avto, preizkušeno preživi vsaj dva otroka...po makadamu pa bo malj bolj treslo ; )) pa saj baje jim to paše.....v skrajni sili če se bo pojavila potreba po off road terenih sva rekla da še imava ene 30 jurjev fore da dohitiva  ceno trikolesnih modelov pa si potem kupiva enega takega terenskega z druge roke...mislim pa da to ne bo potrebno ; ))

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1844
   RE: Junijke 2007
23.2.2007 9:05:31   
melaverde
ciao pupe,

hvala še enkrat vsem za čestitke. včeraj je naša Ema prišla domov in moram priznat, da je prav dolgočasna - samo spi user posted image  moja sestra je seveda vsa blažena in ponosna, včasih se vpraša če je vse v redu z njo ampak že sam pogled nanjo vidiš da je zdrava in v svoji pojstli se počuti ugodno.

včeraj sem jo tudi gledala ko jo je previjala...user posted image  kar strah me je če bom tudi jaz tega sposobna. tisti popek je tako rdeč, ven še teče kri pa še na ščipalko treba pazit....pa drobna je kot fižolček čeprav ima več kot 4 kg.

vse tiste ki gledate GT3 moram priznat da ste full pogumne, ker it na sprehod s tistim tankom mora bit res avantura. meni je tudi lep ampak ko sem ga vidla v živo in ko sem gledala kolegici ki ga spravljata v cliota in polota sem kmalu dol padla.
meni je sicer prodajalka v trstu rekla, da še vsi ki so kupili trikolesnik so kasneje prišli kupit še en voziček - marelo ker jim je bil ta preneroden. ma konec koncev pa se verjetno navadiš....mene je motila najbolj ena stvar in sicer da otroka ne vidiš ker ni obrnjen proti tebi user posted image .sej lahko da to ni ne vem kakšen problem, sama vem da bi želela ga imeti vedno na očeh.

kaj pa drugače moje srečke nosečke, vas kaj daje utrujenost ??? meni so začele noge zatekat, pa tudi zgaga me je začela pečt (mogoče pa mu vendarle rastejo lasje user posted image ).
v nedeljo pa sem pomivala kopalnico in me je tuš kabina tako zdelala, da sem potem samo ležala....

jaz sem sedaj že imela tri UZ, a je katera imela že četrtega ??? se bojim da sedaj ne bom več videla otroka do junija ?????????????????????????

lep dan (čeprav je tukaj taka megla user posted image )

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 1845
   RE: Junijke 2007
23.2.2007 9:19:12   
zabica26
Včeraj sem šla obiskat prijateljičino punčko in je blo zelo lepo. Dobila sem celo vrečo oblek, ker je bila punčka nedonošenka in ji veliko poletnih oblekic sploh ni bilo prav. Tako da…nek občutek za oblekice sem včeraj dobila. So pa tako lepe…kratke hlačke, pa bodiji s kratkimi hlačami, pa take trenirkice, vse v številkah 56, nekaj tudi celo 50. user posted image Full sem vesela, čeprav vem, da jih bom za nekaj vreč še sama nakupila. Ker ko padem notr, se težko izvlečem ven. user posted image   Drugače sem pa ok. Včeraj bila še enkrat na morfologiji in je tudi z obrazom vse ok. Sem full vesela. Zdej me čakajo ponovna testiranja za toxo, prvič za glukozo, biokemične preiskave krvi in seveda pred pregledom spet voda. Priznam pa, da mi zdaj dnevi in tedni vse bolj hitijo in vem, da se porodniška vse hitreje približuje…u bistvu še 3 mesece, ampak prej bo še malo dopusta… user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 1846
   RE: Junijke 2007
23.2.2007 11:57:42   
ronja
Punce, vem, da bom totalno neumna izpadla, ampak: a PP Pramette in PP GT3 je eno in isto? Ali ne? jaz sem mal zmedena, ker ma vsak potem še barvo v imenu, p ami ni več nič jasno... (človek mi pri tem ne bi pripisal več kot OŠ izobrazbe, a ne?user posted image )... Ma, nisem še nič gledala, videla sem samo ta voziček pri prijateljici PP PRamette in ji poslala link, če je to ta, je rekla, da je in potem tu ene pišete pramette ene GT3, potem je pa ronja zmedeneuser posted image Sva se zmenla z lubijem, da greva verjetno kar jutri gledat, če delajo v soboto - a katera ve, če delajo v Trzinu v soboto - in kje v Trzinu? pa predvsem, zakaj trzin,  na strani imajo pod maloprodajo napisano nekje na Celovški cesti... Kaj mi lahko katera to malo obrazloži? Pliiiiz!

Sicer sem lačna ko volk, že par dni, skoz bi jedla! V službo si nalašč ne vzamem kakih sladkarij in podobnega, ker sicer zmažem vse, kar mi pride pod roke... mam pa zaloge hrane v službi, tak da se ni za bat zame: vsak dan si prinesem vsaj kilo sadja - ki gre z mano domov v želodčku, hehe:) Pa vsaj dva jogurta, potem pa mam tu še muslije, čokolino, grisekl, kakav za potrosit čez, mešanico za vročo čokolado, zelenjavne juhice, granolo, med, margarino, marmelado, pašteto, mandlje in suhe brusnice... Ampak to vse sem vedno mela tudi že prej, sem vedno rada jedla, hehe:)

Včeraj oz. danes ponoči sem šla pa ob pol enih delat hotdoge, hehe:) Mava tisto mašinco, kjer se hrenovke pečejo, na štilih pa pogreješ kruhke. PO navadi naredim oz. spečem par rund štručk, različnih, da ni dolgčas in jih dam zmrznit, potem jih pa po potrebi dajem ven, odmrznem v mikrovalovki in vola, hotdog je tu. Včeraj sva jedla ržene štručke:) Seveda mi ni treba posebej povdarjat, da sem zraven zmazala še druge pol kozarca kumarc... Ma, sem res prava user posted image , bruhanje in kisle kumarce, a sem lahko še bolj navadna, heheuser posted image pa vložena paprika, olive, ketchup, majoneza, ajavar in gorčica zraven... A se vidi, da sem sestradana? čeprav sem pojedla že oba jogurta (oz. ena je bila skuta ali krema ali kaj jaz vem, kako se temu reče tista večja zadeva v kvadratnih posodicah, ampak ne dietna varianta, ampak tapravauser posted image ), ki sta priromala z mano, pa pol škatle muslija sem v enega stresla, pa banano, pa pomaranči, pa kivije,... Pa bi še kar jedla in jedla... Se tepem po glavi, ker sem pozabila doma koruzne štručke, sem jih včeraj dala odmrznit, da bova mela danes za malico, potem pa pozabila vzet, grrrr! In zdaj me izzivalno čakajo doma na pultu!

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 1847
   RE: Junijke 2007
23.2.2007 12:04:50   
ronja
Sem si malo prebrala - a v trzin greste zato, da vidite, katere barve majo? mogoče bi danes kar na poti iz službe skočila še do Celovške pogledat...

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 1848
   RE: Junijke 2007
23.2.2007 12:18:19   
ronja
Če prav razumem, je samo svetlomodri na akciji ali kako to? Mah, saj me boste mele poln kufr, ampak ko se nekaj spravim naštudirat, moram to znat... Glede kupovanja nisem tako zbirčna... Se navadno ne zapičim v eno stvar, sem hitro zadovoljna, samo če se mi kaj res v srce usede, ampak ker grem tako redko po trgovinah, ni problem, hehe:) Moj ljubi pa je sploh mimo za te zadeve, heheuser posted image on edino superge kupuje s premislekom - torej, da proba recimo vsaj dva modela, sicer pa, če nekaj rabi, gre v prvo štacuno in če mu je kolikortoliko prav, vzame...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 1849
   RE: Junijke 2007
23.2.2007 12:38:20   
melaverde
ciao Ronja,

ker si bila na stranici od Mami sklepam da si že ugotovila, da je GT3 trikolesnik (gromozanski) in Pramette edini štirikolesnik ki je primeren od rojstva dalje saj imaš lahko otroka obrnjenega proti sebi in v smeri vožnje.

na tej stranici si lahko prebereš tudi karateristike posameznih vozičkov (teža, dodatki, opis).

jaz sem full vesela ker po primorskem vidiš samo Pramette ali pa quinnije - takšnega kot sem jaz kupila sploh še nisem vidla user posted image . Seveda upam, da se ne bom junija tepla po glavi, ker bom ugotovila da ni dober user posted image


ciaoo

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 1850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?