|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
23.2.2007 21:38:08   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja



...da mi bo luluika narazen padlauser posted image user posted image ...

Kaj ti se iz mojega nicka ****? user posted image

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2451
   RE: Februarčice
24.2.2007 7:27:15   
malecka_mateja
dobro jutro!

sem še tukaj!!!user posted image

ne lulu nena se zezam oz tvojega nickauser posted image ker mi bo res narazen padla!user posted image
sem že umaknila podpis je bolje??

no jasna in metuljčica javita se da ni blo kakih nočnih odhodov v P??

ja nič grem probat še malo ležat!ker se vsaki dan zbudim ob 7 te pa če grem spat ob 6user posted image me moja pikica že fajn pripravlja da prideuser posted image



_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2452
   [Brisano sporočilo]
24.2.2007 8:17:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2453
   RE: Februarčice
24.2.2007 8:47:55   
malecka_mateja
kr_enamami zakaj pa bojo tebi sprožili??tako hitro??torej boš postala februarčicauser posted image ??

ja jaz vseeno upam da me samo do srede prime če ne pa pač sprožitev!
pa želim nama čim manj bolečin!user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2454
   RE: Februarčice
24.2.2007 8:49:21   
Anonimen
Mateja, kaj pa ti še vedno tuki delaš? user posted image

user posted image  user posted image  user posted image  Go punca, go! user posted image

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2455
   [Brisano sporočilo]
24.2.2007 8:56:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2456
   RE: Februarčice
24.2.2007 9:16:40   
metuljčica27
Jaz še tudi kar tu. Matejčica, očitno te ne bova v Lulu zapustile. Se bomo kar skupaj borile.user posted image user posted image user posted image

Jaz pa sem imela danes grozno noč. Moj dragi, je prehlajen in mi je celo noč "hrgolo" na uho. Mešalo  se mi je. Tako da sem se enkrat ponoči prestavila v dnevno in se razkomotila na sedežni.

Malečka _mateja kako je potekala zaroka, ti bom raje povedala osebno, je dolga zgodba. Prsan, pa je res lep. Zi ga nisem pokazala zadnjič. Lulu vem da sem ga.

Torej Lulu, tebi se sploh ne mudi rodit? Pa te nič ne gnjavijo sorodniki, prijatelji,...
Moje kolegice že rojevajo ponoči v sanjah namesto mene, vse je že tako nestrpno.

Želim vam lep dan.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2457
   RE: Februarčice
24.2.2007 10:38:21   
ribicau
...punce vidim, da skrbite za to, da bo "naš" forum do konca februarja aktualen! user posted image

Lepo, lepo! Ja pejte že no rodit...

(odgovor članu metuljčica27)
Neposredna povezava do sporočila: 2458
   RE: Februarčice
24.2.2007 10:57:51   
malecka_mateja
ja hothien še vedno tukaj!!user posted image user posted image user posted image  tudi tvoja pupa ni hotel aven zdaj pa jaz hodim po tvojih stopnijah

kr_enamami aha torej upam da se ti sammo začne dogajat in da user posted image  nebo preveč veliki!amapk tudi moj je tako zelo veliki da se res že bojim rodit!je že pred 10 dnevi mela 4kg kolko šele zdaj??no torej za obe držim pesti da grema jutri rodit same!user posted image

ok metuljčica boš mi povedala drugič.ne nisi mi pokazala niti prstanauser posted image !kako si lahko pozabilauser posted image user posted image malo heca!

ja sej mene je začelo prvo mantrat in sem bla prva odprta...zdaj pa bom zadnja rodilauser posted image tak je to!vse me boste zapustile!user posted image

babe zdaj moremo poskrbet da pridemo čez 100 strani pol pa gremo rodit ok??

lulu in metuljčica upam da res nebom oskupaj v sredo rojevale vsaka v svoji porodniuser posted image user posted image če se nam to zgodi jaz dam v cajtnge ker bi bilo preveliko naklučjeuser posted image user posted image mogoče pauser posted image

zdaj pa grem na kosilo k tašči!
se javim zvečer!
papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 2459
   [Brisano sporočilo]
24.2.2007 12:20:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2460
   RE: Februarčice
24.2.2007 12:28:00   
Petrca24
Helou.
Tud jest sm dočakala svojo štručico in sicer 13. 2 je na svet prijokal Blaž. Velik je bil 52 cm in težak 3350 g.

Pozdrav vsem mamicam in tistim, ki še boste, vsem pa želim predvsem zdravja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2461
   RE: Februarčice
24.2.2007 12:47:07   
LuLu
user posted image        user posted image        user posted image


P R I P R A V L J E N E :


01. JA_n_JA; Ljubljana,  user posted image
02. Laruska, Trbovlje
06. hgrm, Ljubljana
08. Izabela_07, Postojna
10. strommer, Novo mesto
10. Kveder P,  user posted image
12. alenkat, Ljubljana        
14. malecka_mateja, Maribor ali Ptuj,  user posted image Žanet
15. Maggie, Ljubljana,  user posted image
15. Tasav, Celje, user posted image  Luka
18. metuljčica27, Maribor ali Ptuj
18. LuLu, Maribor,  user posted image  
20. Teja29, Postojna,  user posted image
22. jasna81, Celje,  (user posted image Alen ali user posted image  Ema)
28. lencica, Slovenj Gradec

Pofočkanih je 15 user posted image  in 15 user posted image !   user posted image   :  user posted image   =  5 : 2


MAMICE SO POSTALE:
 
24.12.Biba1,user posted image Domen,42 cm,1470g,user posted image Tjaša,40 cm,1690guser posted image (21.02)
18.01.,   Jenki,   user posted image    Jaka,  53 cm,  3440 g user posted image   , (13.02.)
21.01.,   Kamy,   user posted image    Taja,  49 cm,  2700 g user posted image   , (konec feb.)
1.2.,   Jasnika,   user posted image    Marcel52 cm,  3720 g user posted image   , (28.01)
1.2.,   Sminc,   user posted image    Aljaž,  49 cm,  2880 g user posted image   , (28.02.)
2.2.,   Turbo,   user posted image    Katarina,  54 cm,  3550 g user posted image   , (3.02.)
3.2.,   Aja32,   user posted image    Naja,  49 cm,  3060 g user posted image , (27.01.) 
3.2., Zvončica in Peterpan, user posted image Maj, 52 cm, 3420 g user posted image ,(27.01.)
4.2.,   adriana_m,   user posted image    David,  53 cm,  3890 g user posted image   , (22.01.) 
4.2.,   pikecpokec,   user posted image    Gal,  52 cm,  3600 g user posted image   , (26.01.)
4.2.,   Ajči,   user posted image    Jaš,  51cm,  3170 g user posted image   , (2.02.)
6.2.,   Barmaz,   user posted image    Katja,  50 cm,  3420 g  user posted image   , (4.02.)
6.2.,   Mihi33,   user posted image    Vita,  49 cm,  3180 g  user posted image   , (10.02.) 
7.2.,   Hothien,   user posted image    Ela,  55 cm,  3930 g user posted image   , (1.02.)
9.2.,   Visnjaaa,   user posted image    Nejc,  53 cm,  3520 g user posted image   , (18.02.)
9.2.,   Ribicau,   user posted image    Eva,  51 cm,  3150 g user posted image   , (8.02.)
9.2.,   juorje,   user posted image    Casper, (Gašper)     user posted image    , (9.02.)
10.2.,   Darja.grm,   user posted image    Lara user posted image   , (16.02.)
10.2.,   Mzupa17,   user posted image    Matic,  54 cm,  3800 g user posted image   , (9.02.)
11.2.,   Btina,   user posted image    Maša,  54  cm,  3450 g user posted image   , (3.02.)
13.2.,   Petrca24,    user posted image    Blaž,  52 cm,  3350 g user posted image    ,(22.02.)
14.2.,   Geja,   user posted image    Lara,  50 cm,  3050 g user posted image   , (10.02.)
15.2.,   Kolumbo,   user posted image    Maj,  51 cm,  3800 g user posted image   , (15.02.)
16.2.,   Bilbo,    user posted image     Nia,   50 cm,   3630 g user posted image     , (17.02.)
23.2.,   Tabali,   user posted image    Danaja,   54 cm,   3900 g user posted image   , (19.02.)


 
user posted image  na svet je prijokalo 26 user posted image  od tega 13 user posted image  : 13 user posted image  user posted image



Če katere še ni na seznamu in bi rada bila, naj se pofočka
 


user posted image    user posted image   user posted image    user posted image  user posted image


user posted image                   

user posted image                                          


(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2462
   RE: Februarčice
24.2.2007 16:35:31   
lencica
BU!

Mene pa v križu boli in vsakih toliko časa tudi malo bolj špikne. A je to to? Ali si samo domošljam, ker mi je g. rekla naj se čez vikend pripravim na "akcijo"? Drugače se pa nič kaj dobro ne počutim. Pa ne vem a je to mogoče mal od prehlada ali ne?

Joj kako si že želim videt mojo babiko! Malecka_Mateja sploh si ne predstavljam tvojega položaja!

_____________________________

Ne bojte se, ko vstopate v novo življenje. Vsako plemenito pridobitev spremlja kanček tveganja. Kdor se boji tveganja ne more pričakovati, da bo kaj pridobil!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2463
   RE: Februarčice
24.2.2007 17:02:50   
malecka_mateja
lenčica gledaj na uro in če se ti ponavlja v istih inervalih je to to!počakaš na 5 min in greš v P!sej zgubit nimaš kaj!
lahko da je to to!

no zdaj vidite kako sem jaz boga ko samo čakam da bi blo kaj pa še kuj noče ven!sej se tolažim da v sredo ziher prideuser posted image user posted image user posted image

lenčica javi če bo kaj!!!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu lencica)
Neposredna povezava do sporočila: 2464
   [Brisano sporočilo]
24.2.2007 18:11:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2465
   RE: Februarčice
24.2.2007 18:42:10   
LuLu
Ojla,
eh 100-tka bo padla... ni straha. Še naslov bo treba menjat: "Februarčice, ki so postale Marčice" user posted image  Bom kar jaz začetni post napisala.
Kaj pa vem, mogoče bom pa malega dobla za svoj rojstni dan, 03.03.
Sem pa že na par straneh slišala, da tudi psiha deluje pri odpiranju in popadkih. Tudi, če si preveč živčen ali napet oz. nepripravljen (tak kot jaz) se glih ne odpiraš in nimaš popadkov. Oz., da tiste, ki so čakale na umetne, so se tak pripravle in sprostile, da so kar svoje popadke doživele.
Pri meni ni čudno, da sem zabetonirana spodaj, ker se še kar nismo premaknili iz selitvene točke, ki smo jo imeli pred 20. dnevi.
Kaj mislite, bi kaj držalo na tem?
Malecka_mateja, teža bebice je tudi odvisna od naših postav (od mamice in atija), a ne? Ne bi rada kaj napisala, da bi narobe razumela user posted image , samo medve na primer, tudi nisma pred nosečnostjo imeli 50 kg. Razumeš? user posted image
Tak, da bo tudi dete mogoče obdarjeno z kilami oz. bo zdrav. user posted image  Ali debelušen, kot mi je moja g. rekla. Moj je bil debelušen, zdaj več ni. Tolko se je premikal v meni, da je vse viška gramov izgubil. Moj dragi se je tudi rodil z fuuul kilami, pa če bo mali po njem, ajme meni... user posted image
Metuljčica, meni ne gnjavijo kaj dosti, nimam sorodnikov v Slo, razen brata in staršev, pa od dragega sestra, tast, par kolegic in kolegov, ki pa ne gnjavijo po telefonu. Tak, da imam mir.
Najhujše so pa prodajalke v naši trgovini in v trafikiuser posted image  Tam padajo vedno ena in ista vprašanja. Pa saj vidijo, da še nisem rodila, vraga...

Ajd, zaenkrat...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2466
   RE: Februarčice
24.2.2007 19:09:21   
malecka_mateja
lulu tebi pa se res lahko zgodi da takrat rodiš ker biti takrat tudi sprožili lahko ker boš 13 dni čez rok!!!tako da držimo pestiuser posted image user posted image user posted image

no ja jaz pa res maratone že postavljam!ampak sej bo prišla ven in bo dobla po ritiuser posted image
ja valda 100 bo padla!

lulu baje da če se obremenjuješ te glih ne rodiš poglej me jaz se obremenujem kdaj že en mesec pa me poglej še kuj strašim tu!
tak da se lahko ti začneš prej odpirat!nevem no!
saj vseen štajerke smo zabetonirane!
smo včeraj user posted image user posted image pa nič tako da res nevem!bomo danes še enkrat probali!!

no grem se stiskat!
papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2467
   RE: Februarčice
24.2.2007 19:47:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tabali

IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

Tabali so se popadki umirili, ali si že na poti v rim??



jasna, so se kar nekam umirili, tako da se niti na Ferneticih nisem, kaj sele v Rimu user posted image user posted image


Ja, ja... user posted image Pol pa kr gremo, kaj? user posted image user posted image user posted image Čestitke Tabali, lepo se cartajte! user posted image user posted image user posted image

Joj punce, jaz sem tudi še kr tu. Vse me boli. Tale Bertolini tip...no comment. Me bo razturilo tam spodaj. Saj sploh ni čudno, ker danes se nisem usedla niti za 20 min. Smo bili pri mojih, tlakovci postavljeni, vse zabetonirano - in jaz sem tam kuhala kosilo + večerjo za cca. 15 ljudi, pol sem še mami spucala hladilnik v nulo, skuhala ene 30 kav, pomila triglav posode, pol sem pa še šla pometat ven, ker je blo ful nasvinjano. Ko me je pa ati vidu z metlo v roki... user posted image Sma se mal skregala user posted image

Evo zdej sm se pa še s svojim dragim, je tečen ko user posted image Jooooj naj že grem rodit, da se umaknem pred vsemi. Bom izklopla telefon in sama "uživala" svoje popadke in čakala tole naše detece. Vsi mi grejo na jetra, tolk so tečni!

Se vam mogoče še javim kasneje, grem se zdej stuširat, si lase umit in sfenirat, če me ponoči kej zvije od tega dela, da bom vsaj sfrizirana v porodni! user posted image

Pa Mateja za tebe sem pa res danes študirala, da te več ne bo na forumu, ko prižgem računalnik! user posted image Sej bo... Noben še ni not ostau! user posted image

LP vsem,

v podpisu tečka nosečka user posted image

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 2468
   RE: Februarčice
24.2.2007 21:07:09   
malecka_mateja
jasna lepo da si mislila na mene tudi jaz na tebe se nisi oglasna pa sem ti že želela srečno pot v rim!user posted image vidiš sma bile telepatsko povezaneuser posted image
sej mogoče pa bo pri obema kaj ponoči!user posted image user posted image mater sem optimistična!
čeprav me vse že boli in tišči dol!pa neki krči me dajejo samo ne redni..eh kaj bi jamrala!malo živci malo zato ker sem bolana!tako da si niti ne želim rodit preden se ne pozdravim da nena naše male okužim!

no zdaj pa grem spat!sem utrujena v nulo!ker ful ne spim več ponoči!
no se javim zjuraj preden grem!pa potem ko pridem iz pregleda!če pa me not obdržijo pa javim eni ok??

pridne bit!
pa čimveč popadkovuser posted image
prej smo si želele mirne noči sedaj pa kontrauser posted image mater smo čudneuser posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2469
   RE: Februarčice
24.2.2007 22:02:49   
LuLu
Ojla, je katera tukaj???
TEEEEEČNOOOO mi je!!!! Pa nočem tam na čveku čvekat, hočem z mojimi nosečkami čvekat user posted image
Malecka_mateja!!! Gospa, ste prisotni??? Ali pa katera druga??
Zaročenka!!!???

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2470
   RE: Februarčice
24.2.2007 22:35:15   
Anonimen
Evo, js sem pristona! Pa tečna tudi! user posted image

Zdej mam še vročino! Sicer ne visoko, ampak 37,2 - glih tolk, da je. Sej ni čudno, na tistem vetru danes... user posted image Tole je res že katastrofa! Mali me tako brca, da ne vem kaj naj naredim, da se bo umiril... BOLIIIIII! Pa na wc tudi ne morem. user posted image Pa še jezik sem si opekla z vročim čajem... 

Grem še mal okol čekirat, če je kera slučajno bolj tečna ko jaz!

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 2471
   RE: Februarčice
24.2.2007 22:42:27   
LuLu
Jasna81, mi je vseeno, če si tečna... user posted image  samo, da je vsaj ena tukaj, pa da imam kaj za prebrat na naših straneh.
te je tvoj spet razjezil? Mene tak vsak dan jezi... zdaj neki veni skače, pa imam mir, samo je pa živčen ko hudič, ma kot da je meni lepo...
mene mali tudi ful binca, mislim, da kdaj preval naredi, ker se tak premika, pa še kar na glavo postavljen. Se pred pregledom namesti, vmes pa se obrača user posted image
Jaz tudi skačem po forumu, pa na čveku, pa malo berem, eno igrco igram, si obrvi pipam, mozole stiskam in čakam, da mi voda odteče user posted image
Res ne vem več kam se naj dam, za pakirat mi ni, nasploh za neko delo več nisem, samo pred tv-jem ali pred pc-jem sedim in jem, pa spim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2472
   RE: Februarčice
24.2.2007 22:48:41   
Anonimen
Ma komi že čakam na porod - vsi so tečni, kok nej bom pol jaz mirna? Pa moj skoz neki tečnari - po moje je ful nervozen zaradi poroda in zato ful razdražljiv. Ker drugače je res super... Ma tak cukrček je, no. user posted image Ja pa neki sem še iskala za Bertolinijevo žlezo, in sem najdla neki da je to kao tumor - ga je skor kap ko je to prebral. Mi vsake pol ure ko me kaj špikne al pa ko vzdihnem tečnari, če grema k dežurnemu user posted image Ma nej se gre solit in on in dežurni! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Jaz tudi skačem po forumu, pa na čveku, pa malo berem, eno igrco igram, si obrvi pipam, mozole stiskam in čakam, da mi voda odteče user posted image



user posted image user posted image user posted image Faca! Jaz se pa grem tule sado-mazo z vrelim čajem - sem si ga še po nogah polila in po stolu in tepihu. Madona peče! user posted image

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 2473
   RE: Februarčice
24.2.2007 23:04:51   
LuLu
jasna81, pa počivaj no, se boš še poškodovala user posted image  pa boš res na urgenci pristala...
sem brala o tej žlezi, zaradi tebe, pa saj so napisale, da se sicer ponavlja, ampak z operacijo se odstrani.
Ne več brat o tej žlezi, samo slabe stvari si boš zapomnila. To je tak, kot pri meni na začetku user posted image , sami SS-i, tokoplazmoze, Davnovčki,... ma brezveze...
Potem, ko rodiš se reši te žleze, zdaj verjetno ne gre, a ne?
Moj je tudi živčen zaradi poroda. Pa kot da on vse na datum uredi in nikoli ne zamuja z opravili user posted image  Včasih po mesec dni čaka neka stvar, da jo naredi...
jaz bom pač rodila malo kasneje, meni in malemu še ni user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2474
   RE: Februarčice
25.2.2007 6:38:50   
Tanyka
Jutro
 
MALECKA_MATEJA-DRŽIM PESTI ZA DANESuser posted image
Če bo dr ČUIČ-malo pojamraj pa boš vidla, da te bo poslal v porodno.On je bil moj odrešenikuser posted image user posted image
 
OSTALE-ja kaj naj rečem- upam, da se vas tam gori končno usmilijo
 
GO PUNCE GO

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?