|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
21.2.2007 9:30:44   
Tabali
Pozdravljene februarcice  !!!!
Vidim, da se kar vztrajamo , upam samo, da se ne bo zavleklo v marec, ker…. Jaz mam majcko na kateri cez busija pise "pridem februarja”... in seveda pricakujem, da bo to februarja hihihihihihihi!
 
Joj Malecka pa ti si prava herojka tuki, ampak, bos vidla da bo. Zanetka je zgleda prava francoska dama in se ne zmeni na te nase vsakdanje tezave user posted image .
 
Sama sem pa ze kot ena zeeeeeelo siroka vgradna omara user posted image user posted image , tehtnici se izognem ce se le da ;). user posted image  brca in se premetava na full, tako da... ne vem ce bomo sploh kdaj sli rodit. To z umirjanjem proti koncu nosecnosti pri nas ocitno ne drzi, al pa nismo se na koncu ;))). Drugace pa tudi jaz delam vse sorte, da bi zadevo pospesila: iz polurnih sprehodov sem podaljsala na enourne, skoz neki telovadim po bajti, ...no ja dopoldanske ure se vedno porabim za spanec 
 
No prej sem cvekala z mamo po telefonu in mi je "zaupala”, da pri nas v druzini ze dalec nazaj vse babe rojevajo kar krepko po zastavljenem roku (mislim... full me je potolazila...)... Mah ce realno pogledamo – notri se nobeden ni ostal, tako da,, prej ko slj bomo vse koncale v Rimu user posted image ! Ajde, fajn se mejte, jaz se pa oglasim po cetrtkovem CTG-ju (mogoce bo spet en sam popadek ;)))).

(odgovor članu metuljčica27)
Neposredna povezava do sporočila: 2401
   RE: Februarčice
21.2.2007 10:42:34   
Anonimen
Pozdravljene, februarčice!

Napeto spremljam vaše dogajanje in sem že skoraj tak živčna za vas kot ve. Dajte hitro rodit, no... Sploh ti, malecka_mateja. :)

Tabali, zate imam vprašanje. Kje si nabavla to majčko "pridem februarja"? Ko si jaz ful želim takšno za julij. :) Hvala ti, za odgovor!

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 2402
   RE: Februarčice
21.2.2007 11:50:55   
LuLu
user posted image        user posted image        user posted image


P R I P R A V L J E N E :


01. JA_n_JA; Ljubljana,  user posted image
02. Laruska, Trbovlje
06. hgrm, Ljubljana
08. Izabela_07, Postojna
10. strommer, Novo mesto
10. Kveder P,  user posted image
12. alenkat, Ljubljana        
14. malecka_mateja, Maribor ali Ptuj,  user posted image Žanet
15. Maggie, Ljubljana,  user posted image
15. Tasav, Celje, user posted image  Luka
18. metuljčica27, Maribor ali Ptuj
18. LuLu, Maribor,  user posted image
19. Tabali, Ljubljana,  user posted image
20. Teja29, Postojna,  user posted image
22. jasna81, Celje,  (user posted image Alen ali user posted image  Ema)
22. Petrca24, Kranj
28. lencica, Slovenj Gradec

Pofočkanih je 17 user posted image  in 17 user posted image !   user posted image   :  user posted image   =  5 : 3


MAMICE SO POSTALE:
 
24.12.Biba1,user posted image Domen,42 cm,1470g,user posted image Tjaša,40 cm,1690guser posted image (21.02)
18.01.,   Jenki,   user posted image    Jaka,  53 cm,  3440 g user posted image   , (13.02.)
21.01.,   Kamy,   user posted image    Taja,  49 cm,  2700 g user posted image   , (konec feb.)
1.2.,   Jasnika,   user posted image    Marcel52 cm,  3720 g user posted image   , (28.01)
1.2.,   Sminc,   user posted image    Aljaž,  49 cm,  2880 g user posted image   , (28.02.)
2.2.,   Turbo,   user posted image    Katarina,  54 cm,  3550 g user posted image   , (3.02.)
3.2.,   Aja32,   user posted image    Naja,  49 cm,  3060 g user posted image , (27.01.) 
3.2., Zvončica in Peterpan, user posted image Maj, 52 cm, 3420 g user posted image ,(27.01.)
4.2.,   adriana_m,   user posted image    David,  53 cm,  3890 g user posted image   , (22.01.) 
4.2.,   pikecpokec,   user posted image    Gal,  52 cm,  3600 g user posted image   , (26.01.)
4.2.,   Ajči,   user posted image    Jaš,  51cm,  3170 g user posted image   , (2.02.)
6.2.,   Barmaz,   user posted image    Katja,  50 cm,  3420 g  user posted image   , (4.02.)
6.2.,   Mihi33,   user posted image    Vita,  49 cm,  3180 g  user posted image   , (10.02.) 
7.2.,   Hothien,   user posted image    Ela,  55 cm,  3930 g user posted image   , (1.02.)
9.2.,   Visnjaaa,   user posted image    Nejc,  53 cm,  3520 g user posted image   , (18.02.)
9.2.,   Ribicau,   user posted image    Eva,  51 cm,  3150 g user posted image   , (8.02.)
9.2.,   juorje,   user posted image    Casper, (Gašper)     user posted image    , (9.02.)
10.2.,   Darja.grm,   user posted image    Lara user posted image   , (16.02.)
10.2.,   Mzupa17,   user posted image    Matic,  54 cm,  3800 g user posted image   , (9.02.)
11.2.,   Btina,   user posted image    Maša,  54  cm,  3450 g user posted image   , (3.02.)
14.2.,   Geja,   user posted image    Lara,  50 cm,  3050 g user posted image   , (10.02.)
15.2.,   Kolumbo,   user posted image    Maj,  51 cm,  3800 g user posted image   , (15.02.)
16.2.,   Bilbo,    user posted image     Nia,   50 cm,   3630 g user posted image     , (17.02.)


 
user posted image  na svet je prijokalo 24 user posted image  od tega 12 user posted image  : 12 user posted image  user posted image



Če katere še ni na seznamu in bi rada bila, naj se pofočka
 


user posted image    user posted image   user posted image    user posted image  user posted image


user posted image                   

user posted image                                        

< Sporočilo je popravil LuLu -- 21.2.2007 12:04:17 >

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2403
   RE: Februarčice
21.2.2007 11:57:11   
LuLu
Ojla,
metuljčica, Metka je od ponedeljka doma. Sem jo mislila včeraj obiskat, pa je rekla, da so že doma spali. user posted image  In to lepo spali. Bom jo pozdravla, hvala, se mi pa zdi, da je bila neka debata, da se kao nista prepoznali, al nekaj takega... Ima pa Zojo. Če si ni par dni kasneje kaj premislila...

Kak lepo, da nas druge tudi spremljajo. No, saj jaz sem tudi januarčice malo brala. Smo pa dobili nove februarčice - marčevke. Bolj kot razmišljam, vidim tudi možnost, zdaj že resno, da bi lahko naš bil marčevski.
Ja tak je to ja user posted image  , je rekla psihologinja na materinski... nobenih načrtov si ne delat v zvezi z porodom. Ne izpelje se vedno po načrtih user posted image

Kaj zdaj, malecka_mateja, metuljčica, kdaj imata jutri CTG?
Bodo vajini z vama? Potem verjetno odpade kava, a ne? Ali pa bodo fantje neko pivo spili, pa da se me malo v živo načvekamo?
Napišita...
Čao zaenkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2404
   RE: Februarčice
21.2.2007 12:16:31   
Jenki
Pozdravljene!

Jaz vas še kar berem. To je kot kakšna nadaljevanka...čekiram, če se je kaj spremenilo. user posted image

Imam pa eno vprašanje. Že zdavnaj je ena dala link na neko stran s samimi stumpfki. A ve katera za to stran, da ne bom vseh 100 strani prebrskala? Vse navadne nogavice so tamalemu tesne. (Izgleda, da bo imel noge po meni. user posted image ) Bi mu ene volnene nabavila in se samo spomnim, da jih je bilo en kup naslikanih.  

Čimprej v Rim pa SREČNO!  

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2405
   RE: Februarčice
21.2.2007 12:20:14   
malecka_mateja
ojla!
jaz nimam ure za ctg!pa tudi nerabiš se je držat ker je vseeno!jaz grem ob pol devetih ker je najmanj gužve takrat in bom hitro na vrsti če me nena spet pozabijo!tako da lulu tudi ti lahko pideš takrat je vseeno kdaj prideš!!pa ti metuljčica??ja lahko gremo na kavo!bom ože moški pivo zraven spili!

joj zdaj me že tu priganjate da morem rodituser posted image user posted image kaj nimate drugega delauser posted image sej bom šla no!

metuljčica bomo vidli če mi bodo jutri sprožili! malo jih bom opozorila da sem mela rok 2.2 pa bomo vidli kaj bojo rekli!upamo na najboljše!

no zdaj grem kosilo delat ker mi že gnjavijo!tako da se javim še zvečer da me nebote v rim pošiljaleuser posted image
papa
pa lep sončni dan!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2406
   RE: Februarčice
21.2.2007 12:27:15   
Anonimen
Zdravo punce!

Evo, tudi jaz sem "na broju" Dogaja se en velik, debeli NIČ! Pa jutri naj bi bil dan D. user posted image Kak je fajn blo Kolumbotu-ici (user posted image ) ko je rodila na rok. Mislim, da je njen Maj edini točen pri februarčicah.

Mene tudi gnjavijo... Skoz mi telefon zvoni, če ga pa slučajno izklopim, pa kličejo takoj mojega na šiht, če je že kaj. Mislim... Tašča je za znoret - me je že 3-krat klicala danes. Ura je pa 12.20 user posted image Sej me je enkrat klicala zaradi nekih papirjev, ostalo pa vse zaradi poroda - a bo, kako si... Jooooj ko pa sem včeraj imela kolegico tu na obisku, je bil moj doma in pozabil telefon, ko je šel ven. No in ona kliče na mojo št, pol na njegovo pa se nisem na nobeno javla. Pol sem jo poklicala, pa je rekla da je že hotla mojo mamo klicat... Mislim, da bom znorela... Kok bo šele, ko bo mali tu! user posted image

Ah malo se vam moram zjadat... Sej bom slej ko prej mir naredla, sam trenutno sem tečna, rodit bi že rada šla, pa mi vsi neki skačejo po glavi (razen mojih tastarih - sem jih že navadla kako in kaj)

Lepo se imejte!

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2407
   RE: Februarčice
21.2.2007 14:47:36   
Tabali
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Tabali, zate imam vprašanje. Kje si nabavla to majčko "pridem februarja"? Ko si jaz ful želim takšno za julij. :) Hvala ti, za odgovor!


To sem pa dobila v eni trgovini v stari ljubljani tam okorg Magistrata nekje je, imenuje se Popek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2408
   RE: Februarčice
21.2.2007 15:23:10   
metuljčica27
Kaj pa sedaj to!?

Nobene ni!

Kaj rojevate?

No, jaz sem še kar doma!In čakam, in čakam, in čakam,...

(odgovor članu metuljčica27)
Neposredna povezava do sporočila: 2409
   RE: Februarčice
21.2.2007 15:39:16   
metuljčica27
Joj, pardon:
Nisem odprla naslednjo stran, pa sem mislila, da se od mojega sporočila nobena ni javila. Sorry.

Lulu, meni je rekla naj priden okoli 9h ali 10h. Tako da bom okoli 9h tam.

Torej upam da se vidimo.

Malečka_mateja , in ti še upaš da bi šli jutri na drink! Po  moje pa nebi rekla, mislim, da boš  šla res kar nadstropje nižje.
Midva pa mislim, da tak ne bova mogla jutri, kar je moj še nekaj zmenjen. Tako da bomo še videli, ne?.

Lp

(odgovor članu metuljčica27)
Neposredna povezava do sporočila: 2410
   RE: Februarčice
21.2.2007 16:59:57   
LuLu
Oj,
te bom jaz tudi tam okoli 9. zjutraj. Kak ste zgodnje user posted image  Jaz sem naročena 10.20 pa bom pač prej tam.
Oz. dajta mi javit, če potem velja kaka pijača, ker če se mi bo fejst spalo, pa kave ne bo kasneje, bom mogoče kasneje tam.
Ajd

(odgovor članu metuljčica27)
Neposredna povezava do sporočila: 2411
   RE: Februarčice
21.2.2007 17:39:19   
malecka_mateja
lulu pokliči v bolnico pa vprašaj če me bodo not obdržali glede na to da sem 8 dni čez rok??user posted image ja jaz če me nebojo poslali nastropje nižje grem lahko na kavo!če pa ne pa žal!lahko prideš bojpozno ker tak nebomo ob pol desteih fertik ker je gužva!kak hočes!boš zjutraj vidla!kak ti bo za vstat!

no je moj reko da če me bojo jutri domov poslali da se bo on oglaso!user posted image zaj pa bomo vidli!

grem ene filme na dvd-ju gledat!

kolumbo javi se te že pogrešamo!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2412
   [Brisano sporočilo]
21.2.2007 19:08:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2413
   RE: Februarčice
21.2.2007 20:43:50   
malecka_mateja
DOBRODOŠLA KOLUMBOuser posted image user posted image user posted image

joj kak smo te pogrešali!vidiš da smo te vse počakaleuser posted image sedaj pa babe dovolj spravite se rodituser posted image takoj vseuser posted image jaz pa bom vas počakala doma potem pa grem še jazuser posted image

kolumbo slikice hitro da vidimo tvojega korenjakauser posted image user posted image user posted image

lulu si še med nami??metuljčica???jasna??

no jaz se grem cartat!joj kak je fajn!ker mogoče se zadnjič ko sma sama potem bo že težje ko pride nagajivka!user posted image

mirno noč!papa
se vidimo jutri

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2414
   RE: Februarčice
22.2.2007 7:34:13   
malecka_mateja
dobro jutro!

babe kaj ste se zguble lai ste šle vse rodit!nobena se ni več javila??
te pa grem sama na ctguser posted image user posted image user posted image  ve pa idite rodit!user posted image

no grem se počasi rihutat pa jest...pol pa gremo mogoče po našo žanetko!

papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2415
   RE: Februarčice
22.2.2007 9:30:26   
Tabali
Pozdrav vsem, posebej pa se kolumbouser posted image user posted image .

Lepo slisat tudi od tistih ki ste ze iz Rima nazaj ;-).

Jaz pa nisem sigurna al mam popadke al nimam user posted image . Zdele me vsakih 15 minut mal stisne,
nic tko groznga, mal podobno kot pri mengi, ampak takoj mine. No saj danes zvecer mam
CTG pa bomo preverili, ce je to ze kaj...

Drugac pa se spim vecino casa, pa mal se sprehajam in mak pospravljam, dragi me zalaga z filmi
in knjigami tako da je kar fino. Ampak bi vseeno rada da bi nasa user posted image  le cimprej prisla.

Dajmo punce, da bomo res februarcice postale!

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2416
   RE: Februarčice
22.2.2007 10:10:54   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Kolumbo čestitke še enkrat!

Danes je moj PDP, mali pa skače tak ko da bi gumitvist mel noter... user posted image

Mateja upam, da danes ne prideš domov in da se bote popoldne že cartali! Pol bi pa že res bil cajt, da gremo tudi me, a ne? user posted image

Grem jest - tole bo moj drugi zajtrk danes - prvi je bil okoli pol 7h. Pol pa perilo dat sušit. Pa kosilo, pa še kaj se bo našlo... Aja, pa danes grem sosedinega Davida pogledat. user posted image

Lep dan vsem, spet bo sonček!user posted image

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 2417
   RE: Februarčice
22.2.2007 10:27:25   
Tanyka
GO PUNCE GO

Sem sicer rodila septembra, ampak ne morem mimo, da ne berem nosečk zadnje dneveuser posted image user posted image user posted image

malecka_mateja -hmmmmmmmmmmmmmmmmmm
te čisto razumem.Jaz sem imela uradni pdp 12.8-rodila pa sem 3.9
So mi kar naprej prestavljali datume, no in na koncu so mi 11 dni čez zadnji pdp tudi sprožili porod
Hvala, jim, da me niso pustili čakatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem pa rodila v Mariboru
Malo pojamraj, da te dol tišči,.........................
mogoče se te usmilijo



GO punce GO v Rim

< Sporočilo je popravil Tanyka -- 22.2.2007 10:28:26 >


_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2418
   RE: Februarčice
22.2.2007 10:48:35   
siskamiska
Zvesta, majčke z napisom pridem ....... imajo v trgovini Popek na Mestnem trgu v LJ.
Mogoče jih imajo še kje, to bo pa še kakšna druga punca povedala.


lp

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2419
   RE: Februarčice
22.2.2007 11:18:48   
ribicau
Ojla!

Hm, vidim da se še kr tuki user posted image !

Pišem tole in se zrave pogovarjam z Evo. Dons ponoči se je zbudila malo pred 3. uro in sva pojedle, potem sem pa eno uro rabila, da sem jo uspavala nazaj. No ko mi je uspelo, je spala do 9ih. Zbujena je od 9ih in že od 9.30 leži v ležalniku tukaj ob meni in gleda. Vmes malo potečnari, pa ji hitro potisnem dudo v usta in je spet tiho za nekaj minut. Imam plan, da bova okrog 12ih jedle, potem greva pa ven!

Oj Kolumbo welcome! Pridi na Dojenček/Starši čvekamo/Februarčki in februarčice 2007! Se bomo tudi pogovarjali kaj bomo jedli....user posted image user posted image

Punce dejmo pohitet no, na forumu Dojenček...vas pričakujemo!

Pa srečno!

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 2420
   RE: Februarčice
22.2.2007 13:10:12   
malecka_mateja
evo me!user posted image

nič!je naredo ctg ki je raven kot ravnilo!uz je reko eh plodovnice dovolj pridite čez dni???user posted image sem že čisto obupala!no torej v sredo mi sprožijo porod če nebo nič!kar pa tako ali tako nebo!!user posted image

amapk moj bi moral it delat v pon! user posted image
kaj lahko začne koristit očetovskega pred rojstvom otroka???jaz sem že čisto obupana

sem dohatru povedala da jo ful slabo čutim da me trebuh ful boli da mi otrdeva ful..da sem res mela skoz probleme med nosečnostjo oz hematomov do krvavitev do uroinfektov in bakterij....sploh se ne spomnim več vsega in naj me res pogledajo ker me je strah da nebi blo kaj narobe!PA SEM REKLA DA VEM KAJ SE LAHKO VSE NAREDI DA SEM TUDI JAZ IZ TEH VOD PA MI JE OŠABNO ODGOVORIL DA BI NA (se opravičujem za črke) na te stvari mislila preden sem zanosila????mislim halo!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image razočarali so me v tej naši MB porodnišnici!

no lep dan še naprej!pa upam da grete pred mano rodit da neboste mele takih problemov kot jaz in da vas nebojo mučili tako kot mene!user posted image

papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 2421
   [Brisano sporočilo]
22.2.2007 13:12:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ribicau)
  Neposredna povezava do sporočila: 2422
   RE: Februarčice
22.2.2007 14:11:19   
vms
MALECKA-MATEJA POSLALA TI BOM ZASEBNO SPOROČILO.
 
MARČEVKA VMS

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2423
   RE: Februarčice
22.2.2007 14:15:02   
simonka
Pozdravljene februarčice.
Malo pokukam med vas, sem pa dugače marčevka.
Vidim, da ste tudi ve fejst pridne v pisanju.

LULU posebej pozdravljena , se me spomnoš sva skupaj bile v sobi? Kako si kaj? Si že šla rodit?

Papa

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu vms)
Neposredna povezava do sporočila: 2424
   RE: Februarčice
22.2.2007 14:31:05   
tejčica
Malecka_mateja, očetovskega dopusta se ne da koristit pred rojstvom otroka. Upam da se te tvoje dete čimprej usmili in pokuka ven.

marčevka tejčica

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?