|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 64 65 [66]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
18.9.2007 8:57:57   
emaa
Anadejka dokler M ne pride, je še upanje. 

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 1626
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
18.9.2007 9:01:14   
SAFIRA
Dobro jutro!


Kakšen brez vezen dan user posted image ...... kakšno brezvezno vreme user posted image .

Ob pol dvanajstih moram biti v bolnišnici, ker imam danes histeroskopijo. Upam, da ne bodo našli nič hudega.
Rekli so, da že lahko grem danes domov, če bo vse vredu. Dobila pa bom lokalno anastezijo. A ve katera, kako dolgo povprečno traja histeroskopija?

Jutri vam poročam, kako sem opravila.

Lep pozdrav!

SAFIRA

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1627
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
18.9.2007 9:06:47   
lana38
SAFIRA, ti imaš torej diagnostično HYSC, če dobiš samo lokalno anestezijo in greš že danes domov. Pri meni je to trajlo 15 min. V bolnici pa sem ostala do večera. Sem pa bila samo zato, da so potrdili, da imam zarastline, za katere so sumili po HSG. Čakala me je še operativna HYSC, ampak sem prej postala srečka user posted image . Moj G misli, da so se zarastline razbile že na diag. HYSC, ker tudi tu pod pritiskom spirajo maternico s tekočino. user posted image  Bomo videli, kaj bo, ko rodim.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu SAFIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 1628
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
18.9.2007 9:10:49   
emaa
Aja punce, če bo vse po sreči prideta buškica in njena Gaja Lea v petek domov. 

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 1629
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
18.9.2007 9:12:03   
lana38
Anadejka, pri meni je tako izgledala vgnezditvena krvavite. Sem jo pa imela tudi šele, ko bi že morala biti user posted image . Potem sem imela še 2-3 rjavkast izcedek na WC papirju. Ker po enem tednu še vedno ni bilo user posted image , sem naredila test in zagledala user posted image . Torej še nič ni izgubljeno, dokler ne pride user posted image .user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 1630
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
18.9.2007 9:13:37   
anadejka
Hvala Emamair in Špelka,ampak to ne more bit vgnezditvena,ker je jutri 28.dan ciklusa in je čist prepozn.
user posted image  se bo sigurno usula,ker čutim.Zame je za tokrat konec upanja.Ampak samo za tokrat,saj bova izlet v Prago sigurno ponovila,če se bo dalo decembra.Sm jim že poslala mail.Se še ne bom vdala.Enkrat MORA ratat!!!

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 1631
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
18.9.2007 9:14:21   
cmokec
Safira, user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 1632
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
18.9.2007 9:15:58   
anadejka
A res Lana???Ojoj to si mogla bit presenečena user posted image
No jest kr dvomim da bo tko tut pr men user posted image


Super za Buškico user posted image , no vsaj ena lepa novička danes,da se spet lahko user posted image
Komaj čakam,da se nam javi tukaj in prilima kšno slikco od svoje male princeske.Upam,da sta obe O.K.!!

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 1633
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
18.9.2007 9:18:26   
lana38
anadejka, ta vgnezditvena ali karkoli je že to bilo, je bila pri meni šele na 30. dan ciklusa. user posted image  mi je takrat zamujala 2 dni. Torej, vse je mogoče.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1634
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
18.9.2007 9:22:28   
cmokec
Anadejka user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 1635
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
18.9.2007 11:47:25   
neni
Lana, verjetno ni bila ugnezditvena, ampak posledica hormonov. Se v naših telesih tolk stvari dogaja, da komaj sledimo.

Anadejka, želim ti 3 lepe jesenske mesece, decembra pa user posted image  iz Prage. Če nas pa tokrat presenetiš, bomo pa še bolj vesele. Znaki so pa vedno, ker jih mi iščemo in ker smo polne hormonov. Vem pa kako je hudo po tako hudih postopkih in odločitvah sprejemat poraze. Naj ti povem, da čisto vsem rata, če ne obupajo.

Srečna Buškica, ima že malo Buškico, jaz moram pa še čakat. Zdej bi pa že rada spoznala tole osebico, ki mi tako nagaja. Sploh ponoči se kar ne moremo uskladit.

Imejte se lepo kljub dežju in slabemu vremenu, ki prihaja.

lp Neniuser posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1636
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
18.9.2007 12:47:30   
soncek.djukelica
dan,

evo mene naokoli! Sem danes že imela opravke, pa mi dežnik sploh ni nič nucal,ker takrat ni deževalo! user posted image In tako sem imela en pinklec več!  user posted image

Anadejka, koliko dni je priteklo od postopka? Morda pa res ni vse izgubljeno!user posted image
Pika, tudi sama študiram,da bom začela peglat si gate! A niso te glivice povezane tudi z kislostjo ali bazičnostjo? Še dober,da imam Canesten!user posted image
Bravo za našo Buškico in za njeno hčerkico!user posted image user posted image user posted image
Jaz pa počasi zaključujem materinsko šolo, le še 3x imam! Pol naj bi bila pripravljena za porod in dojenčka! Ampak samo teoretski! user posted image  Praksa bo pa itak čist druga!user posted image  Zdej tudi jaz še piskam na tesno! Po poroda bodo sedaj le še dvoštevilčne cifre!user posted image  
Neni, kako pa ti? A misliš,da boš kaj prej? Kaj pravi tvoj G?

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 1637
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
19.9.2007 7:52:59   
neni
Dobro jutro, najprej ne morem mimo najpomembnejše novičke dneva, ma kaj dneva - meseca. Anitka bo pa mamica. Še dobro, da je celo poletje klatila po svetu, ker drugo leto ne bo več!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem danes izredno dobro spala, se mi zdi, da že od začetka nosečnosti nisem tako. Enkrat me je fajn usekalo, tako da sem celo na popadke pomislila, potem pa sm zadrnjohala nazaj. (obvezni obiski wc ja so seveda bili)
Moj G je zelo redkobeseden, ampak drugo sredo imam pregled in bom šla z listkom k njemu. Pričakujem nekaj odgovorov. Moj mali še vedno leži (po moji oceni) v prečni legi in jaz nimam pojma, al bo prej al bo potem pokukal na svet. Očitno se mu ne mudi, ker se je kar nekam razkomotil in brca v luno, namesto da bi glavico dal že pred mesecem v porodni kanal. Če bo tako, bom itak imela carski rez ali obračanje. Jaz ga čakam kar na točen urnik (30.10.). Včasih se mi zdi, da se mi bi lahko tudi trebuh na sredini razpočil in bi pokukal ven, ker se tako širi in napenja. Jaz samo brcike spremljam in sem potem pomirjena, ko vidim, da deluje vse po enem ritmu.  S.d., jaz mam samo še 1x šolo, samo še tisti del, ko bomo praktično previjali, potem sem pa usposobljena mamica.user posted image user posted image user posted image

Drugače pa upam, da se nam obeta danes kaj lepši dan kot včeraj in da bom počasi začela prat in pripravljat za dojenčka. Se še kaj oglasim.

lp Neni in user posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1638
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
19.9.2007 8:07:42   
GoYa
Lep pozdravček vsem pupikam. En tak brzinski, ker se švercam iz službe.

Bomo tle kr zaključle, a ne user posted image .
Ker imamo jubilejno nadaljevanje user posted image .


(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 1639
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
19.9.2007 8:11:49   
lana38
Selimo se na 300.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 1640
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
19.9.2007 8:24:16   
Sulfinija
Super,tudi jaz se selim v 300.nadaljevanje in upam,da bom tudi jaz v tem jubiljenem nadaljevanju razgasila,da nama je končno ratalo.

Spomin iz čakanja na belo pismo sta bile user posted image ,čeprav se je slabo končalo.Sedaj ponovno čakam belo pismo iz LJ tako težko kot še nikoli zato upam,da bo čez dobra dva tedna tudi na mojem testu user posted image .Punce držite mi pesti.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 1641
Stran:   <<   < Prejšnja stran  62 63 64 65 [66]
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 64 65 [66]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?