|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2. rojstni dan v vrtcu. Kaj naj nesem?
1.3.2007 18:18:11   
Piškotka~
2. rojstni dan. Za smokije pravijo, da so alergeni, za lizike so še premajhni, čokolada ni dobra za zobke... Kaj pa vi odnesete v vrtec in pa koliko? hvala in lep pozdrav Piškotka~

< Sporočilo je popravil UnderEja -- 1.3.2007 22:13:56 >


_____________________________

Mamica Luku in Maticu!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAJ V VRTEC
1.3.2007 18:25:47   
spacey
Mogoče kakšno suho sadje (marelice, bananin čips, krhlje jabolka, rozine,...), piškote, prestice, bobi palčke, tudi smoki lahko, sveže sadje, kakšne majhne čokoladice (kinder, kraljestvo živali,...). Drugega mi nič ne pade napamet.

Lp in upam, da sem kaj pomagala. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAJ V VRTEC
1.3.2007 18:27:01   
tt79
Vprašaj vzgojiteljico.

Pri nas v vrtcu vzpodbujamo zdrav način življenja, zato otroci ob rojstnih dnevih prinašajo sadje (sveže ali suho), pa oreške, ipd. Smokijev, lizik, čipsa in podobnih packarij ne dovolimo...

user posted image

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAJ V VRTEC
1.3.2007 20:35:06   
noe
Pri nas pa ne smemo nič prinestuser posted image

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAJ V VRTEC
1.3.2007 21:34:30   
Anonimen
Za vsakega sva z Ano v vrečico zapakirali 5 ali 6 suhih jabolčnih krljev, dva maslena piškotka in sadno politanko (recimo frutabella ipd.) Jaz tudi nisem pristaš bonbonov, lizik in čokolad, pri sadju pa nimaš kaj zgrešiti.

(odgovor članu noe)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAJ V VRTEC
1.3.2007 21:38:50   
Marogica
TUdi jaz mislim, da je najbolje, da vprašaš vzgojiteljico. Mi smo se eno leto dogovorili, da bomo nosili sadje in podobno, torej nobenih sladkarij.saj smo Eko-vrtecuser posted image . TO je šlo dobro kakšne 3-4 mesece, nakar nam je vzgojiteljica rekla, da lahko za otrokov rojstni dan prinesemo, kar otrok želi(in seveda tudi ostali). Iz izkušenj nam je rekla, da si ne želi, da bi postal otrokov rojstni dan nočna mora, ker se noben ni veselil, vso sadje je pa ostajalo.

Pa da ne boš mislila, da mi sadja doma ne jemo. Kar dosti, vendar sladko in čipsi ipd. je pač "hit". Saj pa ni vsak dan tako.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAJ V VRTEC
1.3.2007 22:10:41   
frutka_
če je njegov RD naj on prinese za prijateljčke kar izbere sam. to je dogodek in proces. otroci se tega full veselijo. naš tamali je lani nesel balončke, piščalke, klobučke, krožničke, kozarčke, servietke (vse v stilu winnie pooh-ja). kupila sem malo voščeno tortico. nekaj malega za posladkat, sok...vzgojiteljicam pa sem nesla rožice (njegov RD sovpada s koncem šolskega leta). najbolj so bili seveda veseli piščalk in balonov.


Pa lepo praznujte!user posted image

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAJ V VRTEC
1.3.2007 22:14:26   
frutka_
aja, še to. glede količine. mislim da so dovolj 3l soka, majhni piškotki, lahko jim tudi neseš recimo kinder pingui in jim vzgojiteljice narežejo na kose, lako vsakemu svoj mali sokec v tetrapaku. če ej v jaslih jih ziher ni več kot 14 tako da vsega po 14kom vzameš.
ali pa ene male smokije in ene male medvedke, rsezamove ribice, sok,...rojstni dnevi so mi najboljši v vrtcu.

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2. rojstni dan v vrtcu. Kaj naj nesem?
1.3.2007 22:28:02   
assumpta
Pri nas smo dogovorjeni kar za sveže sadje, čeprav so otroci navdušeni nad kakšno sladkarijo. Sicer pa rojstni dnevi morajo biti malo sladki.

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 2. rojstni dan v vrtcu. Kaj naj nesem?
1.3.2007 23:01:32   
andrejaz
Za 2 rojstni dan je v vrtec nesel za vsakega otroka in tudi obe vzgojiteljici za vsakega majhen sokec v tetrapaku na slamco in pa rezino Milky Way Minute

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 2. rojstni dan v vrtcu. Kaj naj nesem?
1.3.2007 23:02:21   
lex
Jaz sem nesla 1l soka (ponavadi prinesejo ta veliki 2l, če ne je pa v kuhinji vedno sok na zalogi), 1kg mandarin, malo jabolk, pombere, bobi palčke in eno milko brez vsega. Verjetno so še cel teden zobali bobi palčke in sadje. V oddelku jih je okoli 10.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu assumpta)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 2. rojstni dan v vrtcu. Kaj naj nesem?
2.3.2007 9:08:30   
ksenjak
Pri nas tudi ne smeš ničesar prinesti, pa je mogoče to še najbolje, da ni kakšnih socialnih razlik med otroci (eni starši lahko več, drugi manj). Po mojem zaradi tega (doma pečenih stvari pa itak ne smemo nositi).
Jim pa v vrtcu naredijo darilo, tudi svečke upihnejo pa tisti dan je samo njihov - se pravi igrajo se po želji slavljenca. Meni se zdi to čisto primerno.
Sem bila pa tudi presenečena včeraj, ko so vrstniku čestito naredili, ko je dobil sestrico (najbrž je bila tudi za starša). Se mi zdi lepa gesta.

Lp

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 2. rojstni dan v vrtcu. Kaj naj nesem?
2.3.2007 10:03:51   
Pajaca
Pri nas smo zmenjeni za piškote.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 2. rojstni dan v vrtcu. Kaj naj nesem?
2.3.2007 12:00:40   
bajsek
čav! Pri nas v vrtec prinesejo razne packarije (smokije, palčke, čokolado, gumi bombone.... da ne govorim o čipsu s papriki za v jasli) Haloo starši kje vam je pamet - v vrtcu so tudi  enoletniki!!!!!!!!!!!!!
Vzgojiteljice so full proti temu in skoz prosijo starše da naj takšnih stvari ne nosijo, ampak naj prinesejo sadje, sok, piškotke (ne čokoladne).... ampak nekateri starši pa kar po svoje....
Jaz bi nesla in tudi bom ko boj star 2 leti za vsakega eno kinder šnite in en 100% sokec (tetrapakce). Sej se mi zdo fajn da otroci takrat ko praznujejo prinesejo dobrpote in se malo posladkajo ampak da prinesejo gumi bombone in paprika čips mi pa kar ne gre iz glave!
Ne vem al sem smotka, pač mislim da morš vse otročke v skupini upoštevat (kako bo en ki ima dva zobka jedel gumi bončke).
lp

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KAJ V VRTEC
2.3.2007 12:12:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
nakar nam je vzgojiteljica rekla, da lahko za otrokov rojstni dan prinesemo, kar otrok želi(in seveda tudi ostali). Iz izkušenj nam je rekla, da si ne želi, da bi postal otrokov rojstni dan nočna mora, ker se noben ni veselil, vso sadje je pa ostajalo.


user posted image user posted image user posted image
Kakšne piškotke in sok. Pri nas se tudi kakšno majhno tortico lahko prinese.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KAJ V VRTEC
2.3.2007 12:26:43   
nejcko
Pri našem 5-letniku se lahko prinese karkoli, le tort nobenih. Pri ta mali, ki je še v jaslih, pa smo zmenjeni, da se prinese različno sadje in ena stepena smetana v tubi - si potem otroci delajo sadne solate oz. sadne kupe in baje zelo uživajo. Prinesejo se tudi baloni ali kakšna druga malenkost in to je to.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KAJ V VRTEC
3.3.2007 22:21:30   
sarazan
Zelo delikatna zadeva... vsaj pri nas.

Mi smo dali čez šele 1. rojstne dneve, pa je bil že cel halo.
Eni starši so čist usekani na biohrano, drugi na "vse, samo, da ni sladko", tretji dovoljujejo otrokom tudi kakšno packarijo (palčke, čips,...) kdaj pa kdaj za pojest. Politika vrtca je, da doma pripravljenih jedi ne smemo nosit.

Skratka, samo sadje - sveže ali suho, je naredilo najmanj konfliktov.

Npr. naš otrok dobi izpuščaje (alergija ni dokazana user posted image ), če je kivi ali mandarine. Nisem delala scene in prikrajšala drugih otrok za vitaminsko polne sadeže. Sem rekla vzgojiteljici, da ji pač ne da tega. Drugi starši pa sploh niso pomislili, da ima lahko kakšen otrok težave s to "zdravo hrano", sploh pa ne tisti starši, ki so bili najbolj glasni, kaj je svinjarija in alergeno za otroke.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 2. rojstni dan v vrtcu. Kaj naj nesem?
9.3.2007 22:59:00   
babylove
Smarties in Haribo jagode.

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 2. rojstni dan v vrtcu. Kaj naj nesem?
10.3.2007 0:01:09   
Katrin
Jaz sem vprašala kar vzgojiteljico. In je rekla, naj prinesem rolade in en sok user posted image  

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 2. rojstni dan v vrtcu. Kaj naj nesem?
10.3.2007 10:02:01   
mily
Jst sem prinesla za vsakega enga Hipota in Jafa piškotke. Ne vem no, pomoje da če bi prinesla kake krhlje in te stvari bi 3/4 ostal user posted image . A vaši otroci res to radi jejo? Ker za mene je rojstni dan poseben dan in se je treba malo posladkati.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 2. rojstni dan v vrtcu. Kaj naj nesem?
19.3.2007 10:12:11   
KIKI****
Jaz sem zdajle malo brala-naša Klara jutri praznuje 2. r.d.
V vrtcu jev mešami skupini 15 otrok (od 1-5 let). Vsi otroci imajo več zobkov kot naša Klara zato izbiram po njej in po tamalih kaj lahko.

Nesla bom
*16 tetra pack sokcev
*3 velike pakete bobi palčk
*5 zavojčkov jaffa keksov

To imajo več kot dovolj za par dni, ker imajo sadja v vrtcu napretek ga ne bom nosila (2x dnevno ga jedo) Drugače pa vedno za pop. malico po spanju dobijo kakšne piškotke brez čokolade, suhega sadja imajo vedno na mizah, frutabele in takšne sadne čokoladke velikokrat, čokoldano mleko,..
mislim da sem dobro izbrala, za vsakega nekaj.

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




izbor imena
Tanchi

Najlepše ime za fantka?

Dejan (9%)

Domen (17%)

David (30%)

Leon (23%)

Jernej (20%)


Število vseh glasov: 405

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!