|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hudi krči
1.3.2007 20:14:13   
žarnica
danes imam  že cel dan hude krče, tako da moram obvezno uleči in malo počivat. Sicer sem itak na bolniški, ampak zanima me,če je to normalno ali ne? Ko sem bila prvič noseča sploh nisem imela nobenih težav, G reče,da so krči normalni, samo da pa tako boli?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hudi krči
1.3.2007 20:18:52   
Lunc_a
Počivaj,počivaj,počivaj,pij magnesol,pojdi po buscopan.ampak pomaga edino počitek.In ne zelo boleči krči niso nič normalnega,lahko  napovedujejo splav ali prezgodnji porod.Skratka počitek pomaga

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hudi krči
1.3.2007 21:50:13   
Naja31
Pa ti je G dal kaj proti krčem?
Meni je dal Buscopan, ampak niso bili tako zelo hudi, kot so tvoji.
Počivaj in jutri pokliči G, če ne bo bolje.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hudi krči
2.3.2007 4:52:32   
anajmad
Pa ti g. naredi kakšen UZ? Men ga drugič sploh ni delal,potem so pa v bolnici ugotovili,da imam miome,ki pritiskajo na otroka. Na žalost se je končalo z zelo prezgodnjim porodom. Če ne bo boljše,kar pojdi v porodnišnico in magari tam preleži enih par dni. Boš vsaj pod nadzorom.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hudi krči
2.3.2007 7:45:05   
žarnica
hvala punce...

sem šla snoči kar v posteljo,pa je zdaj bolje.
G mi ni dal nič proti krčem, ker bi naj bili normalni. UZ mi je pa naredil v 5. (potrditev nosečnosti) in v 7.tednu (zaradi krvavitve). Naslednjega imam čez dva tedna (NS).


Upam,da bo boljeuser posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hudi krči
2.3.2007 19:01:56   
tinki_winki
če si krvavela krči izvriajo iz tega, kako pa je z user posted image , ali je vse ok. Sicer pa čim več počivaj. Pa eno user posted image  za srečo.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hudi krči
2.3.2007 19:53:16   
žarnica
IZVIRNO SPOROČILO: tinki_winki

če si krvavela krči izvriajo iz tega, kako pa je z user posted image , ali je vse ok. Sicer pa čim več počivaj. Pa eno user posted image  za srečo.


kako je z bebico nevem,saj sem imela zadnji UZ v 7.tednu,naslednjega pa komaj 15.3. Sem že rekla prej fantu,da če bom še jutri  imela krče,bom šla kar na urgenco.

(odgovor članu tinki_winki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?