|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jecljanje zaradi zgeckanja?
14.3.2007 21:04:13   
aisha_
Pozdravljene!
Pisem Vam, ker je danes moja tasca izjavlja, da naj male ne zgeckamo, ker bo zaradi tega zacela jecljati. Sicer jaz osebno tega ne verjamem, vem,da otroci zacnejo jecljati ob dusevnih ali telesnih travmah, raznoraznih tezavah, ce se jih prestrasi, z njimi grobo ravna itd., ampak, da pa zacnejo zato, ker se jih pozgecka user posted image  Kaksne so Vase izkusnje, je kaj res na tem, ali je to spet babja cenca.
Hvala za vse nasvete in lep vecer

_____________________________

Otrok sreče
je vedno podoben stari duši,
ki živi v novem telesu;
njen obraz je resen,
a ko se nasmehne,
ves svet zažari
v sončni svetlobi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jecljanje zaradi zgeckanja?
14.3.2007 21:05:34   
smrka
meni je tud tast rekel ko sem zgeckala tamalo in se je smejala na vse pretega in vmes zacela kolcat, da naj jo takrat ne zgeckam. Tko da, nekaj mora bit na tem.

(odgovor članu aisha_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jecljanje zaradi zgeckanja?
14.3.2007 21:09:18   
muki1
Ej, ne me narobe razumet, ampak, mislim, da sem nekje zasledila, da če otroka ful, ampak res ful žgečkaš, da je to tudi ene vrste zganjanje terorja nad otrokom, ker se v bistvu ne more braniti. Saj, če nas nekdo žgečka, se tudi režimo, ampak v bistvu nam je pa tudi neprijetno, vedno prosiš, naj neha( recimo mož ).

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jecljanje zaradi zgeckanja?
14.3.2007 21:09:30   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: aisha_
Pisem Vam, ker je danes moja tasca izjavlja, da naj male ne zgeckamo, ker bo zaradi tega zacela jecljati.

Ja, bo že držal, če je tašča svetovala. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu aisha_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jecljanje zaradi zgeckanja?
14.3.2007 21:31:44   
Naja31
Jaz sem tudi to slišala. Pa ne od tašče.
Ne vem pa če je res.
Jaz bi rekla, da je to tako malo za lase privlečeno.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jecljanje zaradi zgeckanja?
14.3.2007 21:48:36   
Miška76
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31
Jaz bi rekla, da je to tako malo za lase privlečeno.

Ja ,po mojem tud.
Drugače pa naj bi imele tašče vedno prav, al kako že to gre...user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jecljanje zaradi zgeckanja?
14.3.2007 21:57:25   
pajčolanka
mah men se je zmer kolcalo če sm se zlo smejala z žgečkanjem al pa brez....pa ne jeclam moj brat pa jecla stem da je zdaj že zlo boljš kot pa je blo, pa nikoli nismo pogruntal od česa je začel.zdej s eje praktično nehalo edino če kj zlo hitro želi povedat.
itak ničesar ni dobro če je preveč, malo pa je fajn.

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jecljanje zaradi zgeckanja?
14.3.2007 22:28:46   
Maleal
To sem že slišala ja,če pa je kaj resnice v tem pa nimam pojma.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jecljanje zaradi zgeckanja?
14.3.2007 23:00:10   
Peli
Mene je mami vedno kregala, če sva se s sestro teple, da je ne smem po hrbtu tepst, ker bo potem jecljala.
Kar pa se kolcanja tiče, pa poznam ene dva k se jim od smeha začne kolcatuser posted image .

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jecljanje zaradi zgeckanja?
15.3.2007 6:17:36   
aisha_
Eh, nevem vec na cajte mi pride s takimi idejami, da se samo krizam. Saj je ful vredu tasca, boljse ne bi mogla dobit. Ampak, da mi pride s takimi.
Razumem, da je neke vrste terorja, ce bi malo ful zgeckala, to seveda ni prijetno, ampak da jo malo pozgeckam user posted image  Hvala kljub temu za odgovore.

_____________________________

Otrok sreče
je vedno podoben stari duši,
ki živi v novem telesu;
njen obraz je resen,
a ko se nasmehne,
ves svet zažari
v sončni svetlobi...

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jecljanje zaradi zgeckanja?
15.3.2007 9:34:44   
živa
Ah, aisha, meni je non-stop ponavljala, da ne smem nesti otroka v avto brez dežnika, če rahlo rosi, ker bo pegast user posted image . Jaz sem vedno rekla, da so mi pegice srčkane user posted image . Po mojem je tudi tole z jeclanjem vraža.

Lp,

živa 

(odgovor članu aisha_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jecljanje zaradi zgeckanja?
15.3.2007 9:38:08   
Zamima
Saj lahko počneš kaj druga, ni ga treba ravno žgečkat user posted image , čeprav naša se začne tako režat, ko jo požgečkam , je prav lušna  user posted image  (to ma ziher po atiju je bil žgečkljiv do konca user posted image )

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jecljanje zaradi zgeckanja?
15.3.2007 9:56:49   
brigitaa
Draga moja, reci tašči naj ti pokaže nekaj primerov, ko se je to zgodilo, jaz če ne vidim ne verjamemuser posted image , kr neki. Saj ne bi rekla, da jo skoz ful žgečkaš. Mogoče je pa ljubosumna, ker tako uživata skupaj. Vse je mogočeuser posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Jecljanje zaradi zgeckanja?
16.3.2007 16:09:56   
aisha_
Saj je nena stalno ful zgeckam, tu pa tam jo malo pozgeckam, ko imama najinih "5 minut" v postelji in se cartljama. Po moje je res malo ljubosumna na najin tesen odnos, ampak saj sem ji vendar mama, moram se povedat, da se dojiva in je zato se bolj navezana name. Je tudi ze prisla ven, da je mala razvajena, da se zeli samo nosit. Halo? Kdaj pa jo naj razvajam, ce ne zdaj, ceprav za mene ni razvajanje, ce otroka cartam in nosim, ko bo enkrat vecja se itak vec ne bo hotla cartat, zdaj pa se moram izkoristit guzvo user posted image
                                                                                                Lep pozdravcek

_____________________________

Otrok sreče
je vedno podoben stari duši,
ki živi v novem telesu;
njen obraz je resen,
a ko se nasmehne,
ves svet zažari
v sončni svetlobi...

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Jecljanje zaradi zgeckanja?
16.3.2007 19:38:21   
Naja30
Meni je tudi to rekla tašča, ampak tako, da če otroka žgečkaš po podplatih, da lahko jeclja user posted image  Ampak ker je moja tašča že tako polna nekih vraževerij, ji tudi tega ne verjamem user posted image
No, nekje sem pa prebrala, nek pediater je svetoval, da naj otroke žgečkamo po podplatih, da bodo bolj migali in s tem razvijali gibanje user posted image

(odgovor članu aisha_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Jecljanje zaradi zgeckanja?
16.3.2007 19:53:33   
Anonimen
Eh babe....
Men se vedno začne kolcat (ampak res fejst kolcat) kadar se na glas smejim. Jeclam pa ne... no razen včasih ko se mi kaj mudi povedat, pa se mi jezik zlomi.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Jecljanje zaradi zgeckanja?
16.3.2007 20:32:22   
eya
To je še ena od vraž... Da ne boste nehale male žgečkat, vsake toliko se je fajn malo prežgečkatuser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Jecljanje zaradi zgeckanja?
16.3.2007 20:35:54   
Anonimen
jaz nič ne verjamem tem vražam.
Je prav fletno jo požgečkat, ko se tako lepo  zasmeje in potem zmeraj pravi še dajuser posted image

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Jecljanje zaradi zgeckanja?
16.3.2007 22:22:40   
majas
Saj je nena stalno ful zgeckam, tu pa tam jo malo pozgeckam, ko imama najinih "5 minut" v postelji in se cartljama. Po moje je res malo ljubosumna na najin tesen odnos, ampak saj sem ji vendar mama, moram se povedat, da se dojiva in je zato se bolj navezana name. Je tudi ze prisla ven, da je mala razvajena, da se zeli samo nosit. Halo? Kdaj pa jo naj razvajam, ce ne zdaj, ceprav za mene ni razvajanje, ce otroka cartam in nosim, ko bo enkrat vecja se itak vec ne bo hotla cartat, zdaj pa se moram izkoristit guzvo .


SE STIRINJAM VEŠ!!!
tudi meni je tast rekel da takih malih nesmem žgečkati ker se ne morejo branit. Pa saj ne žgečkam do onemoglosti ampak toliko da se mi nasmehne, stisne glavico skupaj in se smeje, ter komaj čaka ko ji govorim "biba leze biba gre kamor pride vse poje" Ima komaj 4M pa že točno ve ko to delam ker že tišči glavico skupaj in se smeji. Saj pa si čisto nežen


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Jecljanje zaradi zgeckanja?
18.3.2007 10:34:36   
aisha_
Jaz bom malo itak naprej zgeckala, pa lahko ona pravi kaj hoce, nekaj pa mora rect, drugace ni zdrava. Glede vsega je tak user posted image , jaz pa pri eni uhi not, pri drugi ven. Se mi zdi, da je na case to najboljsa resitev.
                                          Lepo mi bodite, in se enkrat hvala za odgovore.

_____________________________

Otrok sreče
je vedno podoben stari duši,
ki živi v novem telesu;
njen obraz je resen,
a ko se nasmehne,
ves svet zažari
v sončni svetlobi...

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




vrtec ali ne
fantek712

1 leto star otrok v vrtec,varstvo starih staršev, varuška?

vrtec (51%)

stari starši (37%)

varuška (10%)

drugo (2%)


Število vseh glasov: 322

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!