|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečniške hlače v prekmurju
16.3.2007 11:31:22   
neja123
pozdravljene.
kje se v prekmurju dajo kupiti kake pametne noseč.hlače.?
hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečniške hlače v prekmurju
16.3.2007 13:06:37   
barby113
Priporočam ti, da se zapelješ do Maribora, tam sta H&M in La Vie. Ta drug se nahaja izven centra  v Brezju ampak imajo res luškane stvari. Za samo  pomurje pa res ne vem.

Veliko sreče 

(odgovor članu neja123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečniške hlače v prekmurju
16.3.2007 13:56:47   
Anonimen
Verjetno tudi tam ni nič,tak kot tu na Ptuju. Jaz sem hodla v H&M pa v LaVie pa se mi vse zdi predrago. Sem danes še ene stare kavbojke našla v omari, ko so itak razteglije pa bom si iz njih kar nosečniške nardila, ko mi je škoda dnarja za to davat, če se lahko drugač znajdem.  Za zdaj so mi še prav vse kavbojke pa sem proti 16. tednu, ampak počasi v roku meseca pa bom že nekaj zašila skup.
No, v La Vie niso ble niti ene hlače pod 40 evrov. Prve, ki sem zagrabla so ble čez 50, tako, da mi je postalo kar slabo, ko sem to videla. Sem pa si jih dobro ogledala kako zašit svoje.

LP

(odgovor članu barby113)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečniške hlače v prekmurju
16.3.2007 16:07:05   
naja07
Ojla!
Probaj pogledat na Madžarskem. Sem slišala, da se dobi kar nekaj, od hlač pa do majic, pa ful poceni.

(odgovor članu neja123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečniške hlače v prekmurju
17.3.2007 17:01:33   
Anonimen
neja07-a veš za točno katero trgovino na Madžarskem? Sama sem dosti hodla gor nekaj časa, samo se ne spomnim nobene trgovine z nosečniškimi oblačili, hodla pa sem v Lenti. Morala bi vedet, da bom sigurno nekaj dobila, da bi se mi splačalo it gor.

LP

(odgovor članu naja07)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečniške hlače v prekmurju
19.3.2007 18:27:51   
*ribica*
ojla!
Na Madžarskem je ena trgovina z nosečniškimi oblačili (vsaj bila je). Ko se pripejleš v Lenti (kjer je polno trgovinic) na desni strani, koliko se spomnim so pred vhodom stopnice. Bom pa verjetno šla v kratkem prek malo v nabavo.
Lep pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?