|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobki?!?!
4.10.2004 21:36:16   
Seven*
Nas Jakob ze dva dni jamra in stoka (ne joka), obilno se slini, tisci si vse vrste tkanin v usta in se grozljivo slini.. Zaspi sele ko je tako utrujen, da ne zmore vec stokat..Ce ga dam na ramo, me panicno zagrize v njo, cez cas imam skoraj do pol hrbta mokro majico od sline..

Star je bil 4. mesece.. Je mozno, da je zobek na pohodu? Meni ni vec nic jasno..:((

Tezko poslusam to stokanje.. :(( Bogec mali..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zobki?!?!
4.10.2004 21:37:52   
frutka_
Hihihi!:)Morda pa res! Imata grizalo, ki hladi boleče dlesni?:zmeden::love::love::zmeden:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zobki?!?!
4.10.2004 21:44:00   
malika
Ja pri nas se je tudi začelo, tam malo pred 4 mesecem. Da bo zobek že pokukal je bolj malo možnosti, ampak vseeno obstaja.Drugače pa nabavi Calgel za dlesni in mu namaži -to kar pomaga, pa tako kot je že frutka omenila, tista grizala napolnjena z vodico(fino ohladiš) tudi pomaga.
Slina bo pa tekla vedno bolj:)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zobki?!?!
4.10.2004 21:47:16   
Seven*
Frutka in Malika! Hvala za odgovor! Grizalo imava tisto Nukovo, jutri grem pa kupit tisti gel..

Vse za malega, samo da ne bo bolelo..

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zobki?!?!
4.10.2004 21:50:00   
snežinka *
Jaz sem moji Pii dala koreček v hladilnik(ne zmrzovalnik),da je drgnila dlesni in si jih hladila.
Pa še vitamina A je veliko tik pod olupkom, zato ga samo operi in ne postrgaj.

Želim vama čimlepši nasmeh z zobki!:)-:)-:)-
LP:zajcek:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zobki?!?!
4.10.2004 21:51:51   
mehurčica
Včasih se začnejo sliniti že par mesecev pred zobki.:zmeden: Ampak mogoče pa bo pri Jakobu kar hitro, če ga je zdaj naenkrat začelo tako fejst matrat. Kupi Calgel ali Dentinale(ta se dobi v Italiji) in mu parkrat na dan namaži. Davidu je Dentinale včasih kar fajn pomagal. In res hudo siten je bil samo ene 2 dni pred zobkom.

Moj brat je spodnja dva dobil pri 4,5mesecih. Za mene pa si mami več ni pisala dnevnika.:(

Aja, pa grizalo mu kupi. David je imel najraje tisto najbolj navadno it Merkatora-tako gumijasto.8)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zobki?!?!
4.10.2004 22:01:51   
Amai
Spodnja dva zobka sta našemu pokukala pri treh mesecih, sedaj pri 4 in 3/4 mesecih sta na pohodu zgornji dve enki, ena se je že prebila čez ovire, drugi malo manjka.

Pri našem je bil znak, da je jokal tudi med dojenjem - se je zapodil v dojko, dvakrat povlekel in zajokal. Slinil se je že kak mesec prej. V usta pa je itak (in še vedno) vse tlačil.

Če ni nič drugega, s čimer lahko povežeš stokanje - zaprtje, vročina, ipd. - je pa le mogoče zobek. Samo malo čudno mi je, da bi ves čas stokal.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zobki?!?!
4.10.2004 22:10:20   
frutka_
Mogoče pa je to poseben jezik "jakobščina" in še ga moraš dešifrirati...hihihi!
Vsebuje pa tarnanje, stokanje, milo jokanje...ja, če je to to, potem se nekaj pripravlja!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zobki?!?!
4.10.2004 22:27:06   
Nataša R.
Ja po vsej verjetnosti je zobek zato je najbolje da greš v lekarno in u kupiš Calgel ta zelo pomaga.
:sloncek:
LP Nataša

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zobki?!?!
4.10.2004 23:00:19   
Seven*
Moj brat je imel VSE zobe se preden je shodil!!! Na slikah je kot iz kaksne znanstvene fantastike. V ustih zobje, na glavi pa nobenega lasu. ::)- :)- :)- :)-

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zobki?!?!
4.10.2004 23:11:37   
Anonimen
:)-:)-:)-:)-no takšni te pa nasmejejo in polepšajo večer ob knjigah....:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zobki?!?!
5.10.2004 7:19:09   
dory
Evo Seven, tocno to kar opisujes je pri nas nekje od tretjega meseca dalje...najprej so bili krci, ko smo se teh znebili so bile te tezave...no vceraj pa smo pr petih mesecih dobili prvi zobek...so pa tko bogi revcki vem...


enega velikega lupcka Jakobu :)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zobki?!?!
5.10.2004 8:15:48   
*
Ojla!

Men je tudi vse skupaj tako sumljivo. Sedaj se je naučil pljuvati in jezik kazati(jaz kriva, ker mu to kažem:(:(:(..vadiva za tatija..hehehhe:)-:)-:)-)...
Ima moj princ čist odrgnjen palec do krvi, čeprav pazim, pa ne vem kdaj si ga noter tišči:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:
Morda ima dlesni tako ostre...zdaj še je prehitro za zobke pri nama...ne bi rada bila pogrižena:ups::ups::ups:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zobki?!?!
5.10.2004 11:00:55   
Anonimen
:bravo:NA poti že,samo kdaj bo pokukal,lahko traja kar nekaj časa...ne bi pa bilo nič čudno če bi že sedaj dobil zobek moj sin je dva spodnja dobil prav pri štirih mesecih.:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Zobki?!?!
5.10.2004 20:47:39   
Sonka
Nam zelo pomaga OSA gel, ki se kupi v Avstriji.:sloncek:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?