|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ljubljanska porodnišnica
6.10.2004 17:41:39   
Anonimen
27.9.2004 sem rodila svojega tretjega otroka. Vse tri sem rodila v Lj. porodnišnici. Prvi dve izkušnji sta bili izrazito negativni, kar se tiče osebja, tako v porodnem bloku, kot kasneje na oddelkih.
Tokrat sem šla rodit z zelo slabim občutkom, ker sem se bala na kakšne ljudi bom tokrat naletela.
Proti vsem pričakovanjem sem izredno prijetno presenečena! V porodni sobi je mojstrsko vodila porod simpatična babica LILA, ki sem ji iz srca hvaležna za nepozabno porodno izkušnjo! Porod pod njenim vodstvom je potekal tako, kot sem si lahko le v sanjah želela. Ženska je perfektna in ve kaj dela, pa še humorja ji ne zmanjka, tako da smo se še med "potiskanjem" od srca nasmejali-malo skozi solze, zaradi bolečin, ampak smo se!
Potem so naju odpeljali na oddelek D. Vsa čast tamkajšnjim sestram! Spet popolno presenečenje! Prijazne, ustrežljive, skrbne, simpatične! Res super!
Torej vse pohvale osebju!
Hvala za nepozaben porod in skrb zame in za mojega srčka!
Nojči:sloncek:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ljubljanska porodnišnica
6.10.2004 18:15:24   
ninca
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ljubljanska porodnišnica
6.10.2004 18:31:31   
romy23
Jst sm imela podobno izkušnjo. Sicer sem prvič rodila samo sem bila zelo zadovoljna z babico in kasneje z osebjem na oddelku. Res vse pohvale.

lp romana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ljubljanska porodnišnica
8.10.2004 6:09:15   
Marči
Jaz lahko rečem za LJ porodnišnico in osebje, da so super, prijazni in ok.:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ljubljanska porodnišnica
8.10.2004 10:14:54   
*maja
Se pridrožujem mnenju Romy 23 in Marci :bravo:.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ljubljanska porodnišnica
8.10.2004 13:49:36   
Erdbeere
Tudi sama sem bila z ljubljansko porodnišnico zelo zadovoljna, bila pa sem prav tako na D oddelku

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ljubljanska porodnišnica
9.10.2004 20:30:32   
puncica
Tud jaz sem imela to babico Lilo, in bila je krasna, res krasna:bravo: Pa tud izkušnje z oddelkom C, so ble super, nobene prenaveličane sestre, ko sem se tak bala, ko so ful šimfal Lporodnišnico, a moja izkušnja je ful pozitivna in še bom šla tja, sam če bo kaj ratal:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ljubljanska porodnišnica
11.10.2004 15:33:30   
Ivi33
Tudi sama sem prejšnji mesec rodila v LJ porodnišnici.

:bravo::bravo::bravo: Vsa čast celotnemu osebju - od sprejemne, babice v porodni, do prijaznega osebja na C oddelku. Resnično delajo s srcem in ne zgolj za to, da "odbijejo 8 ur".

Hvala, hvala vsem za resnično pozitivno iskušnjo :rozica:.

Svetka in :duda:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ljubljanska porodnišnica
20.10.2004 21:44:54   
kimi
:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ljubljanska porodnišnica
26.10.2004 21:22:29   
neja23
Jaz pa imam dve deljeni mnenji.Rodila sem lansko leto med božičnimi prazniki.V porodni sobi sem imela katastrofalnega porodničarja :grrr:in sijajno študentko ki mi je neznansko pomagala.Porod je stekel normalno.Zataknilo se je pri posteljici.Ni se porodila cela,poleg tega pa se mi maternica ni krčila.Izgubila sem pribljižno liter krvi.Očistili so me a zelo slabo saj je moja ginekologinja po 6 tednih ugotovila da imam v maternici še delček posteljice ,spet nazaj na čiščenje.Čeprav sem dojila moja pikica ni smela z menoj,doma sta jo z flaško mučila oči in zlata taščica.Dojenje se je kmalu končalo.No sedaj pa še ena velika pohvala za C oddelek.Sestre so bile strašansko prijazne.Zelo so pomagale pri dojenju in negi moje pikce. Na božični večer je mojo pikico previla sestra z Božičkovo kapo,res je bilo simpatično.Za oddelek študentko res same pohvale:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?