|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Potrebujem nasvet pri izbiri vozička
2.4.2007 15:34:18   
Daschi
Kupila bom nov voziček. Hočem takšnega, ki je od rojstva dalje, trikolesnik ali štiri, ni tako pomembno. Pomembno mi je, da se čim bolj zloži, da zasede malo prostora v avtu. V njem bom vozila novorojenčka, potem pa tudi ne bi kupovala marele. Hočem en voziček, ki je praktičen, srednja kolesa....
Prosim za nasvete!
Všeč mi je jaguar traxx 3 in 4. Torej nekaj takega in praktičnega.....
Hvala za pomoč.user posted image

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Potrebujem nasvet pri izbiri vozička
2.4.2007 16:01:27   
soncece24
To so pa tak široki pogoji, da še jaz fanatik na vozičke ne vem kaj ti svetovat user posted image user posted image Edino glede zlaganja: kaka marela varianta ala Pliko, chico ct.01, oba se dobi modularni sistem, da maš res od rojstva pa do konca. Jaguarjev pa ne delajo več kolkor jaz vem. Meni je trenutno zelo všeč ta voziček

user posted image




_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Potrebujem nasvet pri izbiri vozička
2.4.2007 20:14:01   
SanjaS
men se zdi da so trikolesniki bolj OUT...

Tud ne vem kaj lažje narediš s trikolesnikom kot s štirikolesnikom?

A ste že kdaj vidle kako 2 letniki lezejo s trikolesnika.. zeeelooooo nepraktično in pravzaprav (zaradi ustreznega težišča) napotrebno široko.

Ti svetujem katerikoli peg perego sistem s štirimi kolesi.
Spraviš lahko samo ogrodje vozička v avto in lupinico in si že na red. Kar sem do sedaj videla in tega je kar dosti, je bolj nepraktično oz. je manj univerzalno. In upoštevaj tudi to so tivozički res  trpežni - poglej koliko res starih vozičkov prodajajo po malih oglasih ki so še vedno brezhibni po svoji funkciji...


(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Potrebujem nasvet pri izbiri vozička
2.4.2007 20:42:30   
Noseckica
soncece24, a mi poveš prosim kateri voziček točno je na tvoji sliki, da si kaj več preberem o njem.

Full mi je všeč.  user posted image

HVALA!

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Potrebujem nasvet pri izbiri vozička
3.4.2007 11:06:28   
janja
Daschi jaz sem naročila kar PP Pramette, pa še lanski model je bil in je bil znižan za 25%. Sem pa tudi hotela 1 voziček od začetka do konca. No, ta je primeren tako za novorojenčke kot starejše otroke, zloži se v marelo, ima sistem Gianmatic (na voziček se lahko pripne tudi Košara Navetta ali Lupinica), je lahek in praktičen.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Potrebujem nasvet pri izbiri vozička
3.4.2007 11:50:51   
nova sloncica
Najmanjši vožiček od rojstva naprej je Od bebe confort Loola. Prodajajo jih v kompletu z košaro za v avto, lupinico in sedežem za na voziček. Več imaš na strani http://www.bebeconfort.com/UK/prom_poussette_loola.htm

Voziček je tudi zelo lahek in majhen.

Upam, da ti bo kaj v pomoč.

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Potrebujem nasvet pri izbiri vozička
3.4.2007 22:00:33   
la-na
Mi imamo Peg perego Pliko P3 naked - dobiš košaro, lupinico in športni del. Zložen zavzame zelo malo prostora in je primeren za majhen avto. Mi smo zaenkrat zelo zadovoljni. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nova sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Potrebujem nasvet pri izbiri vozička
3.4.2007 22:24:46   
pravljica
srednja kolesa? torej PP P3 odpade user posted image
večja kolesa pa pomenijo tudi večji voziček v zloženem stanju...se moraš res odločit, kaj bi rada in kje vse se boste vozili
mi imamo 3kolesnika in p3 - ni primerjave...p3 za v trgovino, za v mali prtljažnik in za nikamor drugam...3kolesnik pa zakon povsod drugje...letos ni bilo problema pozimi, lani pa smo samo z 1 sprednjim kolesom prišli še po tako ozki gazi, kjer še ni bilo spluženo...tudi za sprehod po gozdnih poteh ni problema, ker zadnji del vozička dvigneš in pelješ po 1, sprednjem...p3 na takšnih in podobnih terenih odpove...ko je otrok večji, mu med spanjem v p3 sigurno ni udobno, pri večjem tudi po 1 letu udobno spi v vozičku, s stegnjenimi nogami npr.
kot sem rekla, ni primerjave...primerjajo (mo) pa lahko po moje le tiste, ki imamo doma en in drugi model user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu la-na)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Potrebujem nasvet pri izbiri vozička
4.4.2007 9:15:57   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

soncece24, a mi poveš prosim kateri voziček točno je na tvoji sliki, da si kaj več preberem o njem.

Full mi je všeč.  user posted image

HVALA!


To je I´coo Targo country - maš ga na www.kikiwelt.de pod Kombikinderwagen - I`coo - Targo. Meni je noro lep in če bi sedaj kupovala, bi sigurno tega vzela. sprednja kolesa se premikajo, najprej je globok, potem narediš športnega ven, sedež se obrača, nastavlja po višini, imaš menda ene 5 barv na razpolago, pa 12 kg ima, kar se mi zdi kr ok. Meni je res taki stajliš. 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Potrebujem nasvet pri izbiri vozička
4.4.2007 10:34:08   
jasna
Tudi mi imamo 3 kolesnika in P3. 3 kolesnik premaga marelo le v snegu in hudem makedamu. Drugače se mi pa zdi PP marela bistveno boljša. Pelješ lahko 2 otroka hkrati, vse igrače iz peskovnika, vrečke iz trgovine in kup jaken naenkrat:)))))) 3 kolesnik je meni drugače zelo neroden (beri velik, težak). Res pa naš nima vrtljivega sprednjega kolesa, kar bistveno otežuje vodljivost.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Potrebujem nasvet pri izbiri vozička
3.9.2007 14:20:50   
Taprav
Ali ima mogoče kdo že izkušnje z uporabo vozička I Coo Targo?
Je sedalo OK?

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Potrebujem nasvet pri izbiri vozička
4.9.2007 11:08:00   
Nasy
No, podobno temo sem hotela že jaz odpreti, upam, da mi Daschi ne zameriš, če bom kar tu nadaljevala. Namreč, berem te forume o vozičkih in gledam ponudbo na spletu. Vsega je toliko, ko izbiraš dejansko, ti pa noben ne zna pametno svetovati. Jaz recimo nimam blage veze, kakšen voziček naj izberem. Vsak reče, jah, stvar okusa..bistvene razlike ni, razen seveda v ceni, ki je lahko v nedogled. In seveda moda, ki me res ne zanima, ker mi ni cilj, da se bom naokoli afnala z nevemkašnim vesoljskim vozičkom, da se bodo vsi ozirali za mano. Še najbolj se nagibam k Peg Perego-tu, temu, ki že ima vse- Pilko ali kaj je že. Trikolesniki mi niso niti približno všeč, mi zgleda ko ena karjola, ne morm pomagatuser posted image Včasih so nas mame vozile v takih zelenih vozičkih, vsi smo imeli enake. Ni bilo nobenih dodatkov, ne za v avto, ne za nosit, ne za prekrivat. Si lahko mislite, da smo preživeli? Zdaj pa izbiraš vse, trgovci pa si veselo manejo roke. Mi zadnjič reče mama, ko sem ji razlagala o teh vozičkih, kaj, za malo naokoli vozit tak cirkus s tem vozomuser posted image
V čem je sploh fora vsega tega voznega parka? Kaj sploh je en normalen, osnovni voziček, ki je vreden svojega denarja, ki ni samo zadnji hit, ki se ga naroči na drugem koncu sveta? In je seveda praktičen, funkcionalen? Kaj je sploh pomembno, če odšteješ modo in astronomsko ceno?


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Taprav)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Potrebujem nasvet pri izbiri vozička
4.9.2007 11:13:57   
pikica*
Nasy, pri nakupu vozička najprej pomisli za kaj vse ga boš rabila. Ga boš veliko prekladala iz avta in v avto, ga boš velikokrat zlagala in dajala narazen, Ste veliko na poti z dodatno prtljago, ste bolj mestni ali terenski itd. Tako boš ugotovila katere karakteristike so zate pomembne (teža, dimenzije....). Potem bo izbira lažja. Ni vse v izgledu vozička, je pa res, da čisto mimo tega ne greuser posted image .

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Potrebujem nasvet pri izbiri vozička
4.9.2007 11:23:26   
Raho
No, glede na to, da smo mi bolj "mestni" sprehajalci, da mora voziček iti v oba avta, da ne želim doktorirati, ko ga sestavljam, da želim voziček, ki mi bo služil 2 leti, da je med mano in Gospodom O. skoraj 20 cm razlike v višini, da bom imela poleg še enega Piškotka, sem izbrala bugabooja.

Ja, pa na težo vozička sem gledalauser posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Potrebujem nasvet pri izbiri vozička
4.9.2007 11:29:45   
Nasy
Ja, to že celo vem, da moram mislit, kje se bomo vozili, koliko ga bomo pospravljali, noter ven..vsekakor teža, ker bom navsezadnje večinoma jaz vlekla vse in dvigovala. Kaj je pomembno glede otroka, ki je v tem vozičku, to me zanima. Da mu bo udobno, čeprav ne bo voziček za 1000 EUR.

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Potrebujem nasvet pri izbiri vozička
4.9.2007 11:33:18   
Raho
Bugaboo stane 790 € - cameleon.

Kaj pa Quinny buzz - trenutno je v BC v akciji 380 € (se mi zdi), samo potem je poleg še košara Dreami in vsako stvar moraš dokupiti - pri bugabooju pa je to celi komplet.

Poskusi pa pogledati še Concord fusion, mislim, da stane 380€ + seveda dodatki.


(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Potrebujem nasvet pri izbiri vozička
4.9.2007 12:02:53   
SIBI
Doma imamo Quinny 3XL comfort in pa dve mareli, ki pa se niti približno ne moreta primerjati s 3XL. Mareli smo kupili z namenom, da si olajšamo prekladanje in zlaganje vozička. Sedaj, pa še vedno raje zložim vozek 3xl kot pa, da grem z marelo. Letos smo šli na morje pa smo tavelik vozek zraven vlačili pa kup prtljage pa je šlo (avto pa tud ni velik - renault megan). Jaz dejansko 3XL ne bi menjala za nič na svetu, ker je super vozek. Z njim prideš povsod, je edini vozek ki ima res trdo podlago oz. hrbtišče, kar je zelo pomembno za otrokov razvoj hrbtenice, kolesa so velika tako, da lahko z njim greš tudi po sveže zorani njivi pa ni problemov, obrneš ga na mestu, nanj lahko daš lupinico in pa tudi košaro za novorojenčka, ima bremze oz. zavore, ki ti olajšajo hojo po klancu navzdol, zadnje vzmetenje, veliko košaro, kolo vrtljivo za 360 stopinj z možnostjo zaklepanja... Edina minus točka pa je njegova velikost in zlaganje.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Potrebujem nasvet pri izbiri vozička
1.11.2007 9:06:40   
LaurinaRoch
Pozdravljene!

Evo še moja izkušnja s kupovanjem vozičkov.. V bistvu smo ga gledale za sestro, ki ima marca rok in ga še nismo kupili, smo se pa odločili kateri je naš zmagovalec...

Zdaj pa lepo po vrsti. Sestra je rekla, da si želi tri-kolesnika in sem šla v lov, zelo pomembno nam je bilo tudi, da ima bremzo na ročaju in da je kar se da praktičen. V ožji izbor so pri meni prišli: Hartan Skater S, Peg Perego Gt3, Chicco S3, Quinny Freestyle XL Comfort in Speedi, Bebe Comfort High Trek in Jane Slalom pro.
Pa smo šli po štacunah. Najprej v Rutarja, kjer se da videti Hartane, če nisi ravno kje bližje Mozirij doma. Gospa nam ga je odlično predstavila, je pa res da so cene mnogo višje kot v Mozirju in da nimajo take barvne izbire. Je pa Hartan zelo zelo priročen voziček: 1. ne rabiš trde košare, naslon se da do ležečega, kar pomeni, da je primeren od rojstva naprej, mehka košara se spremeni tudi v zimsko vrečo, streha je sploh zakon saj nič ne poka ko jo daješ v različne položaje, pa še sedež se obrača v obe smeri, za zložiti pa tudi ni problem... Potem smo šle naprej.. PP je odpadel, Speedi pa tudi,.. Jane super lep, vsaj jaz sem še vedno zagovornica Janeja, je pa res da ni tako praktičen kot Hartan, saj rabiš trdo košaro, pa obračati se ne da sedeža,... Potem je bil na vrsti Freestyle, meni je prav tako krasen voziček, čeprav bi bilo res, da bi lahko naredili še kakšno barvno kolekcijo, je pa malo napraktičen, ker se ne da zložiti skupaj s sedežem (vsaj tako nam je rekel prodajalec) in je na sploh malo bolj kompliciran kar se sestavljanja in razstavljanja tiče, potem je bil tu še Bebe Comfort High Trek, ki pa je oh in sploh voziček, zelo zelo dobra stvar pri njem je, da se da prednje kolo fiksirati kar na ročaju (RES SUPER!!!!!), je tudi precej lahek, čeprav ima tudi to neke slabosti, prodajalka v neki drugi trgovini je dala dober razlog, zakaj ni preveč dobro če je voziček prelahek --> ko je otrok večji in se kobaca levo in desno po vozičku se ta hitro lahko kam preveč nagne in je lahko nevarno... Ja no in pri high Treku je slabo to, da se ne premika samo naslon hrbtišča, ampak moraš premakniti celo sedalo, to pa nam res ni bilo všeč, ja pa še trdo košaro potrebuješ, ker kljub temu, da gre v ležeči položaj, ni primeren za novorojenčka. Pa še Chiccota sem pozabila, tega smo si pa v bistvu bolj povrčno ogledale in vsem samo, da je podoben kot PP ...

V glavnem naš zmagovalec je: HARTAN SKATER S
Super voziček!!!

Pa še tole naj povem, v Mozirju so najbolj prijazne prodajalke, ki ti prijazno svetujejo tako po telefonu kot po e-mailu... Jaz že komaj čakam, da ga gremo tja iskat!

Lep pozdrav in veliko užitkov ob nakupovanju, katerkoli voziček že boste izbrale...

(odgovor članu SIBI)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Potrebujem nasvet pri izbiri vozička
1.11.2007 9:09:27   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

Všeč mi je jaguar traxx 3 in 4. Torej nekaj takega in praktičnega.....
Hvala za pomoč.user posted image


traxx je vse prej kot praktičen za prevažanje v avtu, je ful težek in v povprečnem avtu zavzame cel prtljažnik. jaz sem se ga losala po parih mesecih....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Potrebujem nasvet pri izbiri vozička
1.11.2007 11:36:53   
kaya2007
mi imamo buzza, ki je eden od najlažje zložljivih vozičkov...pa imamo tudi tega po 6 mesecih že dovolj. za gozdne poti ni najbolj praktičen, ker sprednje kolo ni napihljivo, čeprav nima ne vem koliko kil, je še vedno štorast za prenašanje, dvigovanje, vožnjo čez robnike...-vsaj meni. zdaj smo kupili marelo (ki ima sicer tudi svoje pomanjklivosti), ampak mi je 100x boljša, prav free se počutim, ko gremo z njo ven! če bi še enkrat kupovala voziček pojma nimam kaj bi kupila. Po eni strani je fajn imet velik voziček z napihljivimi gumami za na grd teren, po drugi strani pa je the best imeti čim lažji voziček, ki ga z lahkoto zlagaš in dvigaš. pojma nimam...mogoče bi vzela bugabooja, ki je baje ok za na teren, ampak ima spet tak športen del kot  buzz in naša user posted image   še zdaj pri 6 mesecih ne more prav dobro sedeti v njem. mislim da popolnega vozička ni, zato se sprijazni da vsega ne boš dobila v enem, lahko pa jih kupiš več user posted image  poglej še malo mutsy vozičke, te se mi zdijo kar zanimivi.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Potrebujem nasvet pri izbiri vozička
1.11.2007 11:43:24   
Strawberrie Cherrie
Jaz da bi bila še enkrat pred odločitvijo kateri voziček vzeti, bi bil 100% Quinny Buzz -> v kombinaciji z lupinico maxi cosi in košaro car cot buzz ali dreami. 

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?