|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vročina, viroza
10.4.2007 9:47:38   
ur+sa
zdravo!
Moji "komaj preživeti" prazniki so se začeli z vročino in virozo (bolečine v želodcu-strašne, boleče, in seveda bruhanje.... ) okužla sem vse v svoji bližini...Tko da ja...mučni prazniki ni kej...
po cele dneve sem ležala k ena krava na kavču, in mojnabolši prijatelj je bil LAVORuser posted image .

pa me zanima...ali to lahko kej vpliva na plod/zarodek/user posted image ??
kako naj blažim vročino, katere tablete lahko jem?

Hvala, LP

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vročina, viroza
10.4.2007 9:51:07   
Anonimen
Tudi jaz sem se danes zbudila z bolečim grlom pa čudno se počutim, upam, da ne bo kaj hujšega. Kolko vem lahko vzameš samo navadni lekadol. Kako pa to vpliva na plod pa ti ne znam povedat, vprašaj ginekologa. Ker če si tolko bruhala se moraš pazit, da ne boš dehidrirala. Po moje bo ginekolog najbolj vedel. Drugače pa kak prepečenec lahko ješ, tega priporočajo vedno, ko si bolan. Upam, da ti bo kmalu bolje.

LP

(odgovor članu ur+sa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vročina, viroza
10.4.2007 9:52:53   
Lusa
V katerem mesecu pa si?Prvo trimesečje je najbolj nevarno za plod.Jaz sem imela od 7-12t virozo ,občasno z vročino  ,potem se je stopnjevalo v nožnično vnetje in žal nas je naš fantek zapustil.Je sicer to majhna verjetnost ,ampak pri meni je žal bila.Seveda pa je to samo domneva zdravnikov.

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vročina, viroza
10.4.2007 9:58:08   
ur+sa
lusa v 8 tednu semuser posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vročina, viroza
10.4.2007 10:22:24   
BaByGiRl
Me veseli, da si v 8 tednuuser posted image

Najbolje je, če ne ješ nobenih tablet in probaš zgurat tole samo z mrzlimi obkladki proti vročini. Saj viroze hitro minejo. Samo veliko pij.
Glede zarodka je pa tko 50/50 prvo trimesečje.
Upam, da hitro izgine viroza.
Pri naslednjem G pregledu, pa povej za tole virozo. Če pa se ne neha, pa pokliči svojega G in vprašaj za nasvet.

Držim pesti.

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vročina, viroza
10.4.2007 10:50:09   
valči
Jaz sem imela virozo v 7.tednu z visoko vročino,sem mogla vzet lekadole,pa v 10.tednu tudi,sedaj sem v 13.tednu,pa upam,da bo mir s tem.
Počivaj,pa če imaš vročino,bolje da vzameš,kot,da ti naraste.Seveda samo lekadol.

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vročina, viroza
10.4.2007 10:51:32   
Eca
Bruhanje lahko ustaviš s svečkami Torekan, ki jih dobiš na recept....če slučajno bruhanje ne poneha po 3-4 dneh. Pazi, da ne dehidriraš! Spij kakšen šipkov čaj ali bebi čaj. Strup za razdražen želodec so kamilice. Pij po požirkih. Pojej kakšen prepečenec.

Jaz sem tole "user posted image " fasala na začetku nosečnosti 3x pa sem sedaj dogurala do 37. tednauser posted image . Ne preveč razmišljat o user posted image kaj bi lahko bilo narobe, pa pazi nase!

Lp, Eca

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vročina, viroza
10.4.2007 10:59:06   
ur+sa
počivat glih ne morem, k moram delat user posted image , ...

hvala vam user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vročina, viroza
10.4.2007 14:12:32   
ronja
Proti vročini lahko vzameš Lekadol, lahko tudi 2 naenkrat, če ne prime en. Meni so ga priporočili, ko sem mela nekje okoli 40 vročine in se mi je bledlo... Zaenkrat zgleda z user posted image vse ok, upam, da moja vročina ne bo vplivala nanjo... Sem bila pa bolana skoraj celo user posted image . Ne se sekirat, ker naredit itak nimaš kaj, otroček  pa v principu vzame, kar rabi.  Ko so mi končno odkrili pljučnico in dali prave antibiotike, je bilo pa hitro boljše in zdaj ne bruham več vsak dan, ampak samo še 2x na teden, nekje... Če te to kaj potolaži...

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?