|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Cena" varušk
10.4.2007 20:39:45   
katj
Koliko plačujete varuškam za otročke stare 1 leto oziroma 11 mesecev? Če se čuvajo trije otročki in je gospa upokojena vzgojiteljica. Gospa je iz Ljubljane. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Cena" varušk
10.4.2007 21:39:41   
kofetek2010
200 € na mesec za 6 ur/dan od ponedeljka do petka (v ceno všteta tud 2x malica in 1x kosilo na dan)

pleničke, robčke in kremico prinesemo zraven user posted image

čuva pa našo in še eno punčko user posted image

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Cena" varušk
10.4.2007 21:58:27   
soncek&luna
200€ na dan, 9 ur, zajtrk, malica, kosilo, malica... plenicke, robcke prinesem jaz... cuva pa se eno puncko... aja, to je  v kr

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Cena" varušk
11.4.2007 2:15:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: soncek&luna
200€ na dan
 
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Cena" varušk
11.4.2007 13:57:07   
mml
230€(mesec, v ceni vključena hrana, plenice,...za približno 8.5 do 9 ur/dan. Pazi samo našo deklico in občasno svoje vnuke.

Sosedi plačujejo 260 € za podobne usluge, v varstvu je 5 otrok

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Cena" varušk
11.4.2007 14:03:52   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: soncek&luna

200€ na dan, 9 ur, zajtrk, malica, kosilo, malica... plenicke, robcke prinesem jaz... cuva pa se eno puncko... aja, to je  v kr


Misliš na mesec 200€?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Cena" varušk
13.4.2007 8:48:28   
mucica1
Za odlično varuško user posted image  plačamo 220 EUR + stimulacijo, pri čemer ga pazi 9 ur in mu vse skuha, sami prinesemo le pleničke in kremice, pa kakšno skutko za malico.
Star je 13 mesecev in je edini otrok, ki ga pazi. Če pa fantek zjutraj dlje spi, pa pride k nam domov, da greva midva v službo, mali pa se lahko naspi.

< Sporočilo je popravil mucica1 -- 13.4.2007 8:49:24 >

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Cena" varušk
14.4.2007 8:34:40   
Nattka
Mi smo imeli zmenjeno z varuško, ki pazi tri otroke 170 EUR. Ona vse kuha, prineseš samo pleničke in robčke.
No, pa smo kasneje dobili vrtec

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Cena" varušk
16.4.2007 21:55:51   
katj
Hvala vsem za odgovore. Ste mi pomagale in vam sporočim kako smo se zmenili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Cena" varušk
28.9.2010 9:16:45   
Catlady
 Kaaaaaj???? Meni res ni jasno kako lahko za 9 ur dnevno vsak dan plačujete 200 eurov? pa saj to je napol zastonj, nekatere se pa še pritožujete...

Meni bi blo prov pod častjo dat tm nekomu 200 eurov za varovanje mojega lastnega otroka (ok razen če jih ma 10.. pa še to pride samo 1000 eurov od tega moraš imet še enega zaposlenega oz. ki ti pomaga) pa kdo je tok neumn da bi za 500 eurov varoval 10 otrok po 9 ur dnevno vsak dan???
Pa sej to se dvakrat okol obrneš pa ni več ne denarja ne ničersar.

Razumem v kolikor gre za varuške upokojenke, saj imajo one tudi svoj dodaten prihodek (pokojnina, dodatki itd.) da računajo tako malo.. men se cene zdijo absurdne!
400 eurov se meni zdi čisto normalna cena. Uno za 200 bi se pa vprašala kaj bo z mojim varstvom narobe...

V nekateri drugi temi sem brala kako mamice mešate varuške z čistilkami. Čistilka ki dela honorarno v lj ima  od 6- 10 eurov na uro! zdej si pa zračunajte! Meni se
zdi izjemno bizarno da čistilka zasluži več kot varuška ki ima v odgovornosti življenje vašega otroka... ???? Jst vem da so otroci dragi... a žal starši premalokrat mislimo
na to preden otrok pride.. miselnost večine staršev je: ah sej bomo že  nekak... KO pa pride do takšnih situacij je pa jok pa stok!

Absurd res!






(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Cena" varušk
28.9.2010 9:21:22   
mamamajča
Draga catlady, mislim, da ni fer, da bi varuška NA ČRNO računala po 500 eur na mesec! V tem primeru lahko mamica tudi pusti službo in je sama z otrokom doma. Se ti ne zdi?
V kolikor pa gre za legalno, prijavljeno zasebno varstvo, je pa seveda drugače in so cene bistveno višje.

Tako da.... lepo prosim....

(odgovor članu Catlady)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Cena" varušk
28.9.2010 9:34:28   
Hope2
Mi plačamo 20 evrov na dan. Tam ima zajtrk, 2x malico, kosilo, in vmes prigrizke, sadje je non stop na razpolago. Če ga ni, se ne plača. Pleničke, robčke, slinčke.... nič ne nosimo. Če je nuja in če glih pere, opere tudi kako umazano oblačilo. Čuva cca 6 otrok, seveda ima pomoč. Otroka lahko pripeljemo kadarkoli zjutraj in odpeljemo kadarkoli popoldan-zvečer (ne gleda koliko ur ga pazi). Lahko čuva tudi v turnusih in ob sobotah.

Če bi manj računala, bi itak bili veseli, ampak smo tudi zdaj, ker jo sine obožuje, vsi otroci gredo z veseljem v varstvo, mi smo pa tudi z njenim delom zadovoljni. Ni pa upokojenka, je mlada vzgojiteljica


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 28.9.2010 9:35:28 >

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Cena" varušk
28.9.2010 9:52:01   
ronja
No, ja, catlady, če dela gospa na črno in pazi recimo 4 otroke, potem zasluži lepo čisto normalno povprečno plačo (800E), ni res? če jih ima 5, je že nadopovprečna plača - 1000E.

In mi plačujemo v vrtcu še precej manj ( - v bistvu več kot pol manj: cca 90E - in to za dveuser posted image ), pa se nič ne sprašujem, kaj je narobe s tem varstvom, da je tako poceni. Hvalabogu, da smo dobili vrtec, je pa res, da se pozna, če ne goljufaš: da sta oba prijaveljena že 2 leti na istem naslovu in da na isti naslov prijaviš tudi otroke... V našem vrtcu so bili zavrnjeni tisti, kjer nista oba starša prijavljena na naslovu v bližini vrtca. Kljub temu, da jih je ogrooooomno na čakalni listi, pa nobenega od teh, ki nismo lagali  glede naslovov nisem videla, da ne bi dobil vrtca.

(odgovor članu Catlady)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Cena" varušk
28.9.2010 10:09:36   
sazi
Catlady malo pretiravaš.

Poglej si in boš videla, da je tema stara 3 leta. V tem času se je tudi pri cenah kaj spremenilo. Npr. mi smo takrat plačevali 260 EUR na mesec, pa vem, da zdaj pri isti varuški plačujejo 300.

In ponavadi gre pri tistih, ki imajo tako nizke cene res za dodaten zaslužek ali ob pokojninah ali pa mamica, ki je doma vzame še kakšnega otroka. Čim je govora o uradnem varstvu, so cene takoj precej višje.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Cena" varušk
28.9.2010 10:15:00   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Catlady

Kaaaaaj???? Meni res ni jasno kako lahko za 9 ur dnevno vsak dan plačujete 200 eurov? pa saj to je napol zastonj, nekatere se pa še pritožujete...

Meni bi blo prov pod častjo dat tm nekomu 200 eurov za varovanje mojega lastnega otroka (ok razen če jih ma 10.. pa še to pride samo 1000 eurov od tega moraš imet še enega zaposlenega oz. ki ti pomaga) pa kdo je tok neumn da bi za 500 eurov varoval 10 otrok po 9 ur dnevno vsak dan???
Pa sej to se dvakrat okol obrneš pa ni več ne denarja ne ničersar.

Razumem v kolikor gre za varuške upokojenke, saj imajo one tudi svoj dodaten prihodek (pokojnina, dodatki itd.) da računajo tako malo.. men se cene zdijo absurdne!
400 eurov se meni zdi čisto normalna cena. Uno za 200 bi se pa vprašala kaj bo z mojim varstvom narobe...

V nekateri drugi temi sem brala kako mamice mešate varuške z čistilkami. Čistilka ki dela honorarno v lj ima  od 6- 10 eurov na uro! zdej si pa zračunajte! Meni se
zdi izjemno bizarno da čistilka zasluži več kot varuška ki ima v odgovornosti življenje vašega otroka... ???? Jst vem da so otroci dragi... a žal starši premalokrat mislimo
na to preden otrok pride.. miselnost večine staršev je: ah sej bomo že  nekak... KO pa pride do takšnih situacij je pa jok pa stok!

Absurd res!








Kolk pa pol ti računaš???


_____________________________



(odgovor članu Catlady)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Cena" varušk
28.9.2010 10:27:24   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Catlady malo pretiravaš.

Poglej si in boš videla, da je tema stara 3 leta. V tem času se je tudi pri cenah kaj spremenilo. Npr. mi smo takrat plačevali 260 EUR na mesec, pa vem, da zdaj pri isti varuški plačujejo 300.

In ponavadi gre pri tistih, ki imajo tako nizke cene res za dodaten zaslužek ali ob pokojninah ali pa mamica, ki je doma vzame še kakšnega otroka. Čim je govora o uradnem varstvu, so cene takoj precej višje.


Pa resuser posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Cena" varušk
28.9.2010 10:44:18   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Kolk pa pol ti računaš???

user posted image  Mislim, da si kar zadela. Ne vem, kdo drug bi se razburjal nadprenizko ceno kot konkurenca. user posted image  To, da je tema stara 3 leta in so se od takrat cene že bistveno spremenile, je pa itak spregledala. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "Cena" varušk
28.9.2010 13:12:56   
enya123
mi smo plačevali 400 eur,v tej ceni je bilo všteto vse,domača hrana,pleničke,prigrizki,zabave za r.d,obisk živalskega vrta,ni da ni...Poleti so šli na sladoled,na žemljice...varstvo je v prečudovitem okolju,otroci imajo igrišče(lastno),vozičke za sprehode,....Drago??Za nas,ki smo to varstvo okusili,poceni..Če primerjam eno varusko,pri kateri se gnete 6-10 otrok,pa nimajo ničesar,zelo poceni.....Je pa res varstvo malenkost ven iz Lj.,če bi bilo v sami prestolnici,mislim,da bi bila cena krepko čez 500 eur...LP

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?