|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izbira vozička
20.4.2007 17:20:21   
*A*l*y*a*
Čeprav še imem kar neki časa za nakup vozička, sem že začela malo brskat po netu.

Všeč so mi čisto navadni modeli oz. oblike. Namen ga imam uporabljat vse od rojsta pa do konca, samo brez jajčke, ker sem mnenja da se otrok (sploh preve mesece) v nenj ne more počutit dobro.  Edini problem je to, da bo pretežna uporaba - sprehodi na makadamu. Tuki na foromu sem zasledila da so za to najbolj primerni vozički z velikimi napihlivimi kolesi.
Reje kot 3 (čeprav so hit) bi ime 4 kolesnika.
Kot naprimer Hartan 2007 Topline ( http://login.pingpong-online.com/hartan07/411-tl-g.JPG ) mi je zelo lep, tudi barva in kombinacija tega na sliki se mi zelo dopade, samo mislim da to ni za moj teren.
A ima katere izkušnjem z njim?

Tudi Traxx Marlin 4 ali Jaguar se mi kar dopadeta, samo držalo za roke  mi pri obeh ni kaj preveč všeč.

Pa še naj kdo reče da ne znam komplicirat user posted image

A pozna še katera kakšen podoben voziček?
Kakšne so pa kaj cene teh vozičkov v Avstriji?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izbira vozička
20.4.2007 17:41:07   
IWONA
Kaj pa od abc design-a?Mi smo imeli novus-a in sem bila zadovoljna z njim

(odgovor članu *A*l*y*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izbira vozička
22.4.2007 9:43:01   
analana
Pozdravljena,
splača se ti pogledati v Gradcu saj imajo veliko izbirio vozičkov z večjimi kolesi za vsak teren.Ne pretiravam,ampak jaz sem včeraj v Gradcu kupila voziček-sicer trikolesnik,ki stane v baby centru znižan sedaj bivših 83000 sit -dobola sem ga za 215 eur.Škoda se mi je zdelo ga ne kupiti,čeprav imam rok šele novembra.

(odgovor članu IWONA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izbira vozička
22.4.2007 15:19:59   
sonček13
Pozdravček,
tudi mi smo se odločili za nakup Hartanovega vozička racer plus. Sva bla z dragim v Graz-u v Kiki in je cena tega vozička 483 e, pri nas pa 418e. Tako da če se boš odločila za Hartanov voziček ga kupi pri nas (v Mozirju-Comfort d.o.o.), kjer je tudi čakalna doba, če ga nimajo na zalogi, 6m ne pa 10 kot v Avstriji.

lp

(odgovor članu analana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izbira vozička
22.4.2007 15:56:52   
Anonimen
Meni so najbolj všeč:

http://www.kikiwelt.de/icoo.htm

Sicer si želim trikolesnika, ampak tudi un rdeč štirikolesnik mi je fenomenalen.
Pri nas jih prodajajo v Arielu.

(odgovor članu sonček13)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izbira vozička
23.4.2007 9:29:55   
Nyah*
Za lazjo odlocitev imas zgoraj pod opozarjamo opise in slike vseh vozickov. Malo si poglej, lazje ti bo.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izbira vozička
23.4.2007 11:07:54   
Neža81
Dan!!

Punce, kje v Gracu imejo trgovine z vozički? Jaz rabim voziček za dvojčke in pri nam ni nič kaj na razpolago.
Lp

< Sporočilo je popravil Nyah -- 24.4.2007 9:18:40 >

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izbira vozička
23.4.2007 15:16:36   
kesi
Prosim Neža 81 za slikce vozička in pa ceno. Hvala.



_____________________________

KESI

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izbira vozička
23.4.2007 15:29:37   
bilbo
- Toys r us
- Kika
- XXX Lutz

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izbira vozička
23.4.2007 23:34:47   
frutka_
Voziček je lep in vse ampak najbrž težak kot hudič. Kozičku še prištej težo dojenčka, manevriranje vozička, pa lahko poleg crkneš. Priporočam ti bolj light varianto, ker se boš sicer nagurala.

(odgovor članu *A*l*y*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izbira vozička
23.4.2007 23:36:57   
rija
Jaz sem imela jaguarja 4, vendar je že zgodovina....

Pretežek, nevodljiv vzvratno, preokoren in pa predvsem prekratek sedalni del, pa je moj mladič med manjšimi.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu *A*l*y*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?