|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   laktozna inoleanca?!?
27.4.2007 19:09:47   
mala maja
naš mali ima skoz druske in sva zato dala cel kup preiskav čez. Krvni izvidi in izvidi znoja ter izvidi na alergene so vmejah normale, blato dobino kasneje izvde.

naročena pa sva na enodnevni sprejem zaradi izključitve laktozne intolerance.

Katera ve kaj je to?

HVALAuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: laktozna inoleanca?!?
27.4.2007 19:11:46   
Anonimen
http://24ur.com/naslovnica/servisi/vizita/20070424_3095753.php?Ari=1i12
Tukaj nekaj piše o tem.user posted image

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: laktozna inoleanca?!?
27.4.2007 19:23:27   
mala maja
dalija hvala, to sem prebrala.

Ampak vseeno ne razumem. Ok vem ljudje s to boleznijo niso zmožni dobiti kalcija, ampak kaj za user posted image  ima tle zraven mleko. vem da ga je v mleku veliko, amapk zakaj tem ljudem odsvetujejo mleko?user posted image

< Sporočilo je popravil mala maja -- 27.4.2007 19:30:40 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: laktozna inoleanca?!?
27.4.2007 19:26:26   
Anonimen
Ne vem,morda zato odsvetujejo mleko,ker povzroča drisko pri otrocih.Tako sem jaz razumela.Ti pa praviš,da ima otroček večkrat driske.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: laktozna inoleanca?!?
27.4.2007 20:31:37   
eya
Pri laktozni intoleranci otroku primanjkuje encim-laktaza, ki razgrajuje mlečni sladkor (=laktoza). Ker se laktoza ne razgradi tako kot bi se morala, pride do driske, otrok lahko tudi hujša, če poj esicer veliko mleka.

Test pa izgleda takole: otrok mora priti obvezno tešč (od polnoči naprej ne sme niti jesti niti piti). V bolnici dobi za popit laktozo in potem mu vsake pol ure vzamejo kri (našega so enkrat špiknili v prst, mu zavili prst in potem še 5x iztisnili par kapljic krvi iz tega prstka). Potem pa naredijo analizo, da vidijo, koliko mlečnega sladkorja se je razgradilo.

Če te še kaj zanima, vprašajuser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?