|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
24.4.2007 10:18:33   
sposa
dobro jutro!!!

ja nina tale čokoladne zadevice se pri nas  tudi dogajajo ...mlada damica že ve kaj je čokolada ......

danes se ponoči 3krat zbudila samo sma se od 2-3 drle  ker  mamica ni hotela ven iz pojstlice vzet (grda mamica)..

danes pa grem jas k zobozdravniki (že tretjič) - komaj čakam ker me tak boli....edino čakalna vrsta me mantra (1 uro samo čakam na vrsto).....MAJA pa bo pre tašči...

kaj pri vas že dež pada??? pri nas je začeu jas pa moram z biciklom do zobara..hm!!!user posted image

se še kaj oglasim..lep dan!!!!


_____________________________

Noben človek ne more vedeti,
kaj je življenje, kaj je svet, kaj je karkoli,
dokler nima otroka, ki ga ljubi.
In tedaj se spremeni celo vesolje in nič
ni več tako, kakor je bilo.

(odgovor članu mici 2)
Neposredna povezava do sporočila: 1501
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
24.4.2007 10:20:11   
sposa
ja pa dobrodošla  mici2.......

_____________________________

Noben človek ne more vedeti,
kaj je življenje, kaj je svet, kaj je karkoli,
dokler nima otroka, ki ga ljubi.
In tedaj se spremeni celo vesolje in nič
ni več tako, kakor je bilo.

(odgovor članu sposa)
Neposredna povezava do sporočila: 1502
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
24.4.2007 11:41:33   
nas5
Halooo?!
Naša Tina spi že od 9h dopoldne. Ma ja ne bo zbolela, smo ble že ob 8h v trgovini, pa se je doma še mal igrala, zdej pa spi. Je pa spala celo noč!

Dobrodošla Mici!

Sposa drži se pr zobarju!
Pr ns še ne pada dež, pa upam da nas bo tut falil. Mam namen it še ven!

Čao!

(odgovor članu sposa)
Neposredna povezava do sporočila: 1503
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
24.4.2007 11:56:01   
Erdbeere
sposa dobro zrihtaj pri zobarju...sej bo

Pri nas tud nič ne pada dež, pa ne bi bilo nič narobe, če pride, ker po vrtu je kot v puščavi, vsak dan moramo zalivat user posted image user posted image

sej bo...matr mene pa dons tok glava boli...mi štema 100/h...pa pojma nimam, kaj naj kuham danes...spet nek riž al pa polento....ma neki bo že user posted image

lepo se imejte, grem cunje prat dat

aja na morje pa mi zaenkrat nič ne mislimo...sej veste kje je naše morje....upam, da bo kaj vidno že letos user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nas5)
Neposredna povezava do sporočila: 1504
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
24.4.2007 11:57:03   
monika30
Čav.

Pri nas je tudi kislo vreme. Ampak sva bila vseeno zunaj, ker nam rihtajo elektriko in ropotajo.
Čokolada: Klemen jo je že probal. Tiste tablice Kinder čokolada, al neki tak. Sej ne redno, sam včasih.
Jaz ga tudi še ne oblačim v kratke rokave in hlače. Tanki body, dolge hlače in nogavičke.
Mi na dopust ne bomo vzeli prenosne posteljice, ker že tako ne vem, kako bomo vse v avto stlačili. Bo kr pri naju spal.
Kakšen je pa jogi pri teh posteljicah? A se tudi zloži? Ker če ne drugega, že jogi zavzame veliko placa.

Šibam malco kuhat za delavce.
Lep dan.

(odgovor članu nas5)
Neposredna povezava do sporočila: 1505
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
24.4.2007 21:14:12   
Anonimen
Dober večer punce, sem si ravno privoščila kavico na balkonu, zdaj pa malo še sem pokukam. Pol pa kar direktno spat. Tudi mene danes glava boli za znoret. user posted image

Mici 2 tole glede problemov s kožo mi je poznano od tavečje hčerke, smo dobili celo goro krem in vse skupaj poslabšali. No, testi pri nas so kazali vse negativno, tako da smo morali sami ugotoviti kaj ji ni pasalo in pri kateri hrani se ji je koža poslabšala. In ja. Pri treh letih se je naša kalvarija končala in je bilo veliko bolje. Saj ne vem,  danes mislim da smo pač stvar morali prerast. Probajte ugotovit vzrok in se izogibajte na veliko. Ker zdaj ko bo prišlo poletje in potenje, bo stvar še bolj nadležna.

In kako ostale? Prehlade bi bilo dobro pod preprogo pomest, ne. Nič več smrkanja. Ok? Erdbeere kako je Teja, ste bolje? Pa ostale, ki imate bolančke doma?

Čokolada je bila pri  nas tudi že na jedilniku. user posted image  Pa jagodo smo zadnjič jedli (pri Maruši smo imeli po jagodi prvič take rdeče in zatekle podočnjake, da je komaj gledala). Trkam....Sari ni zaškodila nič. Sem prav vesela.

Pa še nekaj povem. Samo se ne  hvalim to....user posted image  Mi že dve noči spimo celo noč. Joj, ko bi ve vedele kako meni to paše. Kak je fajn zjutraj iti delat naspan....user posted image  Upam da bo ostalo tako. Če pa ne, pa vsaj še kak dan, da se naspim.....user posted image

Mam kar malo slabo vest. Danes sem ravno razmišljala koliko bolje se počutim zdaj, ko hodim delat. Saj ne, da ne bi bila rada s Saro, jo ful pogrešam. Ampak fajn je iti malo med odrasle ljudi, se počutiti koristen....in s toliko večjim veseljem potem iti po njo k babici. Pa tak fajn jo je najt vso veselo, ne pa objokano. Joj, ko se spomnim našega začetka. user posted image  

No, takole pa je še nekaj dni nazaj mami žicala našo tamalo čmrljico naj pozira njeno hojo user posted image  Danes to zgleda že čisto drugače, se že kar spusti in gre, tudi v ovinek če je treba. user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Nič, zdaj pa grem spat. Držim pesti za vse nas, da bomo danes spale in si odpočile. Punce, lepo se mejte.

(odgovor članu monika30)
  Neposredna povezava do sporočila: 1506
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
25.4.2007 7:24:55   
Erdbeere
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sara ....prav fino ji gre...naš zaenkrat še prav sigurno stoji...korak pa še ni 100% da bi ga lahko naredu...more vse sprogramirat pol pa bo user posted image user posted image user posted image

Mi smo tudi zdaj 2 noči spali do cca. 5 -ih zjutraj in jaaaaaaaa paše....danes je tud mal čez pet se zbudil pa se je potem nekaj pritoževal in hotel ob 6.30 vstat samo sem ga uspela podojit in je zaspal nazaj, tako da zdej spi user posted image mami pa tuki čepi...kaj naj če pa paše. Sej ko bo služba ne bom mogla non stop tukaj bit, bo treba priden bit pa delat user posted image user posted image

Ja Teja je ok, je šla danes že v vrtec. Včeraj ni imela nič vročine, počutila se je ok, tako, da jaz mislim, da smo dali spet eno virozo mimo. Se je pa zelo veselila vrtca, ker gredo jutri svoje medvedke peljat k zdravniku...imajo hm, tisto akcijo medi medo al neki tazga, ko študenti medicine medvedke zdravijo, da otrokom preženejo strah od zdravnikov, no sej naša ga tko al tko nima (strahu), je prav vesela in gre zelo rada k zdravniku (zakaj le, ko ima pa en predal in ji vedno reče, naj gre pogledat, če je kaj zanjo notri - bombončki user posted image user posted image user posted image ) ma v glavnem imamo super dohtarja....

No naj bo zaenkrat dovolj, zdej pa šibam mal krame stran zmetat...počasi se naše stanovanje prazni, mi ni nič skoda stran vržt user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1507
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
25.4.2007 9:25:17   
sposa
zdravo!!!!
ja vem da paše.....bojka

samo jas že 10mescov nisem celo noč spala pa še danes ne...sma včeraj dala ob 7 flaško je spila samo 0,5 dc in se že ob 11 prebudila, pol okrog 2 pa ob pol 5.......

ja za oblečt mamo mi zunaj---tanek bodi, majčko, nogavičke in hlače včeraj še jopico..kapico pa čeveljčke....če je pa sonce potem pa klobuček al pa rutico.....

tisto alergijo na jajca ima tudi naša soseda 3 mesce mlajša od naše maje,, nesme jesti jajca, svinjino, pa še sama neve kaj lahko je ker je še vedno cela pikasta in jo tudi zelo srbi..

evo ena slikica kako se MAJA in soseda   ANA igrata v traavi....(verjetno se opazi katera je Maja)

user posted image

pa še eno kako mi uživamo na gugalnici:
user posted image

adio



_____________________________

Noben človek ne more vedeti,
kaj je življenje, kaj je svet, kaj je karkoli,
dokler nima otroka, ki ga ljubi.
In tedaj se spremeni celo vesolje in nič
ni več tako, kakor je bilo.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 1508
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
25.4.2007 11:57:53   
Anonimen
user posted image Dober dan punce,

Sposa, boš videla da se boma tudi midve naspale. Kak je že zadnjič mene Nina potolažila (upam da nisem zabrkljala in je bila katera druga user posted image ). Mi je rekla, da čez čas ne bo več mene budila in se stiskala k meni, ampak h kakemu dečku user posted image user posted image user posted image  Do takrat pa....Sposa, saj bo. user posted image  Mi smo sicer danes zopet spali. Trkam zopet....samo naša ima vedno take prebliske, potem pa zopet čez par dni nič več ne spim. user posted image

Pa še Maruša je cela pikasta. Ma naj gre vse skupaj nekam. user posted image  Zdaj je imela tri dni rdeča lička, sem mislila da jo je sonce doblo. No, danes zjutraj pa se zbudi še pikasta po celem telesu. Me je kar zvilo. user posted image  
No, sta šla k zdravniku, pa je tam rekla, da bi lahko bilo od hrane. Smo malo potipali če bi lahko bila peta bolezen, pa je rekla, da zdaj še nič ne kaže, lahko pa se razvije čez kak dan ali dva. user posted image  Je moj vprašal če lahko dobi bolniško, pa je rekla, da tole zdaj nič ne kaže na kaj nalezljivega in da naj gre v vrtec. Pa je šla. In tam moj razloži, da če bi se razvilo kaj več, da naj pokličejo pa jo pridemo iskat. Baje so vsi neki pikasti in je možno da so jedli kaj takega. user posted image  No, bomo videli.
Ma te bolezni se kar nočejo končat.

Pa še v službi ravno po enem tednu ne morem prit s kako tako idejo, da me par dni ne bo. Se lahko pol kar poslovim, itak še nimam pogodbe. Res sem jezna. Upam samo da se ne bo kaj razvilo še danes, jutri je itak že četrtek, pol pa da jo porihtamo. Pa po moje se nam obetajo razburljivi prazniki, ker pol bo ziher še tamala vstran dobla. Tak da.... Eh, kaj samo jamram. user posted image
Nasmešek na obraz in veselo naprej, rešilo se bo na koncu itak vse. user posted image
Lepo se mejte

(odgovor članu sposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1509
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
25.4.2007 23:09:03   
nas5
Haloooo! Kaj že vse spite? Sej sem rekla, da se bom zvečer javljala, ampak da bom pa sama čvekala....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Naša Tina je bila danes spet pri frizerju.user posted image Mal več kot 6 eurov smo daluser posted image , pol si lahko mislite da je imela že kr eno žensko striženje. Al je blo revci tak vroče v glavo. Drgač pa smo se začeli neki trmat, kar nazaj se meče z glavo. Ponoč spimo, sam trrrkaaamuser posted image . Zjutraj se zbudimo mal čez 6h, takrat kot oči. Se preoblečemo iz pižame, previjemo in se gre igrat. Midva pa spijeva kavico ta čas. Ko pa oči gre, pa je na vrsti flaška.(7h)

Se je pa včeraj spustila sama do mene.user posted image No Tina se je držala z eno roko klopi, z drugo nič, in ona se kr spusti in se obrne k meni. Hja, tega danes ni več počela. Mogoč ji je pa glih ratalo. Sej bo!!

Kar se tiče zdravja, zaenkrat gre. Smo se pozdravili, mal smo še vsi šmrkavi.user posted image
Mora pa bit boljš, sej v soboto gremo na oddih. Če bo bratec vzel s seboj račun., se vam bom javila mal. Sicer pa vas verjetno tut ne bo doma.

Jaz tako pravim: izkoristimo ta čas, ko smo še doma, ker pol ne bo časa. Vsaj pr men ne, mam celotedensko službo, v izmeni.

Čestitke vsem mesečnikom, vsem uspehom in pojdimo dogodivščinam naproti.
Mal že bluzim,.......sej ni čudno če pa edina še čujem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1510
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
26.4.2007 0:01:53   
nina166
Večer!

Nas5 nisi edina...jaz še tudi kolovratim okoli in strašim user posted image   user posted image  user posted image  user posted image

Na hitro, ker že komaj gledam: pri nas je vse po starem, zadnjih par dni spimo cele noči...user posted image  user posted image  Domen. Novo pa je to, da imamo en zob več user posted image .

V petek gremo na en kratek dopust in imam toliko dela, da komaj folgam...ne vem kako se bomo lahko poleti spravli na morje za 10 dni, če pa se za 3 komaj user posted image  user posted image . Morem porihtat še vse za šiht, da me ne bo šef za uhe ko pridem nazaj user posted image  user posted image  user posted image , jutri imam še nekaj za oprat in se more posušit, da zlikam, še voziček morem dat prat in vse pospravit, da bo lepo ko pridemo nazaj in da mi ne bo treba kar metle vzet v roke. V glavnem se katera javi, da mi jutri pazi na Domna...saj je priden, samo včeraj je babici eno rožo prevrgel in se je teko lep teglc razbil...saj ji je prav, kaj ga pa ravno na tla postavi user posted image  user posted image  user posted image .

Se vidi da je že pozno in mi mal seka.

Lepo spite in čimmanj prebujanja ponoči od vaših sončkov...razen če vas zbudi tisti, ki spi zraven vas user posted image  user posted image  user posted image ...ga grem zbudit...joj ni mi pomoči user posted image  user posted image

Lahko noč

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu nas5)
Neposredna povezava do sporočila: 1511
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
26.4.2007 9:29:57   
Erdbeere
ooooo punce sem vam favš...in iz protesta, ker greste na dopust vse, do konca praznikov nom več pisala....lepo se mejte user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 1512
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
26.4.2007 10:52:14   
Natti
Punce živjo!!!

Bojka spraševala si za morje. Mi gremo v Brodarico pri Šibeniku.
Čestitke Domnu za zobke.
 
Sposa vidim da si mal obupana. Ko boš imela krizo si vzemi. kakšno urico samo zase pa pejt na kakšen klepet al pa si pejt kej kupit. Meni to res pomaga.

Mici 2, tvoj Jan pa je tretji sonček kot moj Mark pa še na isti dan sta rojena. 10.06.2006. No pa imamo dva ki sta na isti dan.

Nas5 upam da boste kmalu kos tem nadležnim virusom.

Ja res je kot je že ena napisala. V družini kjer je več otrok, je skoz kakšna bolezen in pol gre to kar po vrsti. Ma sej bo kmal poletje in upam, da bomo bolj zdravi tudi mi.

Jaz štartam službo 01.06.2007 in mi je že zdej slabo. Kok bi bla jst doma!!!!!

Želim vam lepe počitnice, kjer koli že boste in pazite nase in na svoje sončke.

Pa,pa


Bravo tudi Sari za prve korake.

Sem bla včeri v vrtcu kjer sva z Markom spoznala njegovo vzgojiteljico in varuhinjo. Zgleda da sta fajn. Obe sta mladi, polni elana. To pa je že neki, a ne?  Zaenkrat jih je v skupini 9. Mark začne 14.05.07 in bo zadji v skupini- 12-ti. V skupinci ki se imenuje PRI ŠKRATKIH bo 8 punc in 4-je fantje. Pa me je mal skrbel, ker Mark tud pod razno še ne kaže znakov, da bi hodil. Pa me je v vrtcu potolažila, da jih od devetih kokr jih je zdej, kar 7 še ne hodi in se plazijo. Res pa je, da bo zgleda Mark edini, ki se vozi po riti in je zellllo hitr. Z rokami se vleče, eno nogo da pod rit in gas.

_____________________________

Jaz sem pa najsrečnejša mamica treh sončkov!!!

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 1513
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
26.4.2007 12:20:08   
Anonimen
Lep dober dan vsem skupaj, pa imamo pri nas zopet lepo sončno vreme...Kar boljša volja, ko ven pogledam. user posted image
Bravo Tini za prve samostojne korake user posted image user posted image user posted image . Saj to je to, v glavnem da se je odločla spustit, ostalo tak pride s prakso.

Erdbeere a ti pa kar v štrajk, ali kaj. user posted image  Ti ti ti....kaj pa sem jaz tu, nič ne gremo vse nekam. Jaz bom doma sedela. No, bolj kot sedela bom laufala za našo čmrljico.....ampak veš kaj. Bom pa doma. In to z užitkom. user posted image  
Mi tak paše, ko ne rabim zjutraj že ob pol šestih hitet po bajti in pakirat najprej za tamalo, pol si še tavečja namisli sto in eno igračo, ki bi jo blo treba zraven v vrtec nest. Pa tamala še papca zjutraj, oblečt jo je treba, vmes še pripravim za kosilo, če se kaj da. V glavnem, pri nas je zjutraj zelo pestro, moramo prav pazit vsi štirje da se v tej naglici ne pohodimo. user posted image  Ko smo ob pol sedmih končno pripravljeni v vojaški vrsti pred vhodom, ziher Maruša pozabi kako risbico na mizi, včasih se mi kar lasje v luft postavijo. user posted image  
Tak da bom čez praznike uživala v jutranjem miru na balkonu, s kavico in oranžnim sokom. Eto in če mi bo uspelo še to, da se bo Sara sama zaigrala, bo to zame več kot počitnice z all paketom, belim peskom in sinje modrim morjem. user posted image user posted image user posted image
Ati bo verjetno dopoldan delal te dni, bomo pa imeli popoldanske urice. Maruša bo, če se ne bo iz njenih pikic razvila kaka resnejša bolezen, pobegnila k babici na počitnice.
Eto, Erdbeere nič nosu vesit....uživaj še v zadnjih mirnih trenutkih doma. user posted image

Punce, a lahko nekaj vprašam. Tak čisto iz babjega firbca me zanima, saj ne drugače. user posted image user posted image user posted image  Berem malo na sosednjih forumih in nas julijke že pošteno prehitevajo z novimi user posted image user posted image . Kaj pa junijski sončki? A bodo dobili kake bratce in sestrice?user posted image user posted image  Kaj na vidiku, mogoče kaj v načrtu? user posted image

Lepo se mejte na dopustih tiste, ki pobegnete. Pa tudi druge.

(odgovor članu Natti)
  Neposredna povezava do sporočila: 1514
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
26.4.2007 20:21:35   
Erdbeere
No evo, sej sem se samo hecalaaaaaaaaaaaaa.....veste no da jaz ne morem trme zganjat pa se ne oglašat user posted image user posted image user posted image user posted image

drugače pa, sem zdele fullllllll zmatrana amapk najboljše voljeeee user posted image user posted image user posted image jutri grem v Gornjo Radgono po hiško...no projekt za hiško, je danes klicala, da je končan in zdej sem najsrečnješi človek na svetu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bojka, a je pri vas že kakšen user posted image ali user posted image na vidiku, ko te to zanima...naj kar tuiste ki imajo prvega najprej zrihtajo pol bomo pa une k mamo že dva user posted image user posted image user posted image

evo naj bo zaenkrat dovolj....grem BB gledat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1515
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
26.4.2007 21:04:06   
sposa
dober večer...jas sem zdajle prišla iz banje (sem si prižgala svečke dve tablici kinder čokolade pojedla in se počutim zelo vredi...kaj pa ve?????))))user posted image

user posted image Moja MAJA ima cele nogice "plave" natučene od plazenja okrog (po travi,tlakovci...) kaj a so vaši malčki tudi tako "natučeni??????????"

zdajle spi.user posted image user posted image .skušama se odvadit od zizanja že včeraj zvečer je popila 100ml. mleka (kakšno ALPSKO vi dajete 3,6 al manj masno?????) danes 150ml...spala zato ni nič boljše , se tudi 3krat zbudila......tako da pomojem ni cartanje ...mislim da spodnji zobek gre ven ker je že lepo belo ...........

a veste kaj je moj dragi delo ko sem se jas kopala - svetiu z reflektorjem v kopalnico...NO MISLIM????? (Otroci)))

lepo spančkajte.......adio


_____________________________

Noben človek ne more vedeti,
kaj je življenje, kaj je svet, kaj je karkoli,
dokler nima otroka, ki ga ljubi.
In tedaj se spremeni celo vesolje in nič
ni več tako, kakor je bilo.

(odgovor članu bipsy)
Neposredna povezava do sporočila: 1516
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
26.4.2007 23:13:35   
nas5
Evo mene!user posted image user posted image

Sposa men bi tut pasala ena banja vode, z reflektorjem ali brezuser posted image user posted image user posted image

Erdbeere zdej pa načrt pod rit, pa boš že v hiški.user posted image user posted image user posted image Ne se hecam, čestitke za načrt. Sem ti mal fauš. Mi smo tut v hiši, sam so bl vrstne, pa ni mi več tko fajn. Pa kaj čmo, sam da mamo kej.

Bojka, kar se tiče naraščajev, se strinjam z Jagodko. Čeprav nimam nič proti še enemu.user posted image Sam ati ni za to.user posted image

Natti, jst bi bla tut še doma, se mi zdi da sem se komaj ulaufala v našo veliko familijo.user posted image user posted image user posted image

Nina166, a ti tut na veliko pakiraš. Mi gremo v soboto, pa mam že zdej po otr.sobah polno kupov cunj. Jutri bom pa sam v potovalko metala. Domov pa prinesla pol stvari, ki jih nismo rabili.user posted image user posted image

Kopalke za Tino sem že kupila, pa 1 paket plenic, pa sirup, pa .......Upam da bomo imeli fajn vreme, vam pa tut želim lepe praznike. Seveda v krogu svojih domačih. Oh kok sm čustvena.user posted image

Čao!!!


(odgovor članu sposa)
Neposredna povezava do sporočila: 1517
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
27.4.2007 8:53:46   
Erdbeere
evo mene....sposa glede mleka, je meni patronažna rekla, da raje ne alpskega (samo kaj naj če mam pa samo tega doma user posted image user posted image user posted image ) in to 3,6 ....jest mu dam sem pa tja  čokolino in mu ga naredim z mlekom (alpskim) pa malo vode dam zraven....

Nas5 uživajte na dopustu...sej mi tud gremo user posted image user posted image user posted image samo ne na dopust ampak v Mb na pico, pa akvarij pogledat pa potem v Gornjo Radgono....je kje kakšna za user posted image iz tistga konca??? Aja sej res, vse ste šle na dopust user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma sej prav...sej mi bomo tud uživali...

Spali smo danes slabše kot zadnja dva dni...se je zbudil ob 4.20 se najedel in spal do pol osmih ( no sej vem no, naj bom raje tiho, kot da jamram user posted image user posted image user posted image ) evo letim cunje obesit, sem ze 1 stroj oprala, sem se dons spravila postelje preoblačit, da ko pridemo domov pademo v sveže postelje user posted image user posted image mmm kok to paše...

lep dan, sej se še kaj oglasim user posted image

(odgovor članu nas5)
Neposredna povezava do sporočila: 1518
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
27.4.2007 9:53:15   
planinc1978
Pozdravljene

Da se mal oglasim, da me neboste pozabileuser posted image . Dnevi kr letijo in komaj sfolgam našega malega mal k sebi stisnit.

No, da se mal pohvalimo. Naredimo že kr nekaj korakov- čez celo dnevno sobo, ki je btw kr velika, pa zadnič je kr po vrtu haral, pa ga ni prav nič motilo, da ni raven teren.
Pa končno smo ga preselili v svojo sobico in zlato moje dete lepo pridno pančka v svoji veliki postelji celo nočuser posted image . Te praznike imamo sestričnico in bratrančka na obisku in imamo NORO HIŠO!!- Jaz sem pobegnila mal v službo- jah takšna je muzejska služba, zaprti smo sam 3 dni v letuuser posted image

Včeraj smo bili na praznovanju 50 letnice mojega strica in smo se odločli najet sobico za Lukata, pa babyfon in akcija. Ampak ga je naš Luka že na začetku sračkal, ker ni hotel zaspati, sem ga vzela kr na fešto in glej ga zlomka, kako je užival. Z atijem je plesal, pa luči gledal- skratka fasciniran do amena. No sej potem je pa le zaspal...

Mici dobrodošla. Res bošček ta tvoj mali Jan. A je ta bolezen ozdravljiva, kaj pravjo dohtarji??

Bojka, pri nas kr pali, da ima nekaj v roki, ko hodi. Včasih mu pripnemo ščipalko zadaj za ovratnik - to so neke stare fore starih in prastarih mam, ampak neverjetno kako palijo.

Mi Lukata oblečemo v bodi brez rokavov, pa povrhu srajčko al tanjšo majčko, ko je bilo dovolj toplo, je bil kr v kratkih rokavih. Spodaj pa tanjše hlače in štunfke pa čeveljce. Te so že pošteno "utrujene" in sem lih včeraj gledala ene sandalce, k so orng odprte. Luka namreč "švica"v noge k star decuser posted image .
Sem mu pa zadnič, dobronamerno, v H&M-ju kupla ene ful luškane sandalce, pa so preozke. Naš ma tak širok in visok nart, da komaj kaj zapnem. Sicer jih bomo mal predelali, ampak me more izučit, da ne kupujem čevljev BREZ Lukata!

No, tako. Mal sem se razpisala. Mejte se lepo ob praznikih!!!

Pa še to, Naš zadnje čase noče imeti NIČ na glavi, vse da takoj z glave dol. Kaj priporočate, ker zdej bo sonce vsak dan močnejše, da mu revčku nebo možganov scvrlouser posted image user posted image

_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 1519
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
27.4.2007 12:19:47   
monika30
Evo še mene na hitro.

Vidim, da ste vredu.
Vse, ki se odpravljate na oddih med prazniki, se leeeepooo imejte. Še za nas,k i ne gremo nikamor user posted image . Mi bomo samo v ponedeljek skočili v Graz mal v šoping.

Drugače smo imeli v sredo nesrečo. Klemen je pri babici padel iz vozička (bil je pripet) direkt na makadam in ima opraskano povsod po licu. Zgleda grozno, ampak je površinsko. So me pa včeraj vse tete po mestu spraševale, ja kaj ste pa delali z njim??? Sem bla že kr jezna, vsi so bulili v naju user posted image .
Babici je pa itak ful hudo. Pa ji razlagam, da bi se to vsakemu lahko zgodilo.

SPimo mi ponoči NE!. Se še kr zbuja 2x ali 3x. Med pol peto in peto uro pa itak čuje po novem.

Čestitke vsem za prve korake.  Vidim, da kr korakajo eden za drugim. Mi še nismo tako daleč.

Mleko: jaz tudi dajem alpskega 3,5 in čokolino zvečer.

Ena je še spraševala glede kapice. Tudi Klemen jo vedno vrže dol. Jaz pa vztrajno dajem nazaj gor. Ko bo kera kej pametnejšega pogruntala, pa naj sporoči.

Lepo se mejte.


(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 1520
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
27.4.2007 20:41:34   
bipsy
Dober večer, čveke!!!

Vidim, da ste se kar lepo razčvekale, sem komaj nahitrco uspela preletet, o čem vse je bla debata!!!

Najprej moram povedat in seveda pohvalit našega Jana,.....fant se je včeraj prvič spustil in sam brez držanja naredil tri korake user posted image  user posted image  user posted image ....sem bla full vesela in sem vam htela že včeraj it napisat pa mi je zmanjkalo časa, ker sem šla v nočno!!! Danes pa je seveda ponavljal včerajšnjo vajo in mu gre že bolje user posted image  ....sem tolk vesela, ....se kar neda opisat user posted image  user posted image  user posted image

No kot sem vam omenila, punce moje,..... začela sem delat in sem imela že kar dve nočne user posted image , .......mi je blo kar naporno user posted image , ker nisem glih v formi....a bo že!!!

Planinc   user posted image  user posted image  user posted image  za Lukatove podvige, spanje in korakanje, .....priden poba!!!!! Me pa zanima, ta postopek s ščipalko, kakšno funkcijo naj bi ta ščipalka imela???

Erdbeere ....super, da je načrt fertik, user posted image  user posted image  user posted image ....ena od zadev  glede hiške je rešena, odlično....zdaj pa samo še malo in se bo gradnja lahko začela!!!

Aha zadnjič ste nekaj omenjale kako so malčki oblečeni ob tem sončnem vremenu.....no naš ima bodi s kratkimi rokavi, povrh puloverček, tanke hlače ali trenirkico, štumfke in sandalice....če je pa fajst toplo in ne piha pol je pa samo v bodiju s kratkimi rokavi, aha pa na glavi ima kapo, ki pa mu jo moram skoz gor dajat in vezat, ker mi jo stran meče user posted image , če  ne piha je brez kapice, če pa full sonček pripeka pol mu dam pa kapico s šiltom, ki ima za zavezat!!!!

Mleko: mi mu dajemo zjutraj alpskega 3,5,....zvečer pa aptamil3, ker je bolj polno in ga bolj zasiti, in je mir do jutra user posted image  user posted image  user posted image

Punce, lepe praznike in uživajte , izkoristite te proste dni v družbi svojih sončkov in vseh tistih, ki jih imate rade.....skratka uživajte kolkr se da!!!!

Mirno nočko vsem skupaj!!!!

Lp

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 1521
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
28.4.2007 12:12:52   
mici 2
ŽIVIJO,ŽE NEKAJ ČASA IMAVA DIJETO KONTROLO MAVA SPET 9.5.07 TAK ,DA MU BODO SPET VZELI KRI IN NAREDILI PONOVNO TESTE,ČE JE ELERGIČEN NA MLEKO IN JAJCA. LP

_____________________________

SEM MATI 3 SONČKOV SINDI ,SANJA IN NAŠ MALI JAN

[

(odgovor članu bipsy)
Neposredna povezava do sporočila: 1522
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
28.4.2007 12:20:01   
mici 2
NATTI TO JE PA LEPO NAS JE KAR NEKAJ ISTI DAN RODILO NA KOROŠKEM SAMI FANTI.LEPO SE IMEJTE,MI DANES PRAZNUJEMO 5 LET OD SANJEuser posted image

_____________________________

SEM MATI 3 SONČKOV SINDI ,SANJA IN NAŠ MALI JAN

[

(odgovor članu mici 2)
Neposredna povezava do sporočila: 1523
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
28.4.2007 12:49:20   
Erdbeere
mici vse naj naj za Sanjinih 5 let...pa naj ji bo z user posted image user posted image user posted image postlano 

(odgovor članu mici 2)
Neposredna povezava do sporočila: 1524
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
29.4.2007 22:11:36   
mici 2
hvala za čestitke,pohvalit se morem,da jan že naredi sam par korakov samo,da še nima dovolj poguma da bi nadeljeval.Lepo se imejte user posted image

_____________________________

SEM MATI 3 SONČKOV SINDI ,SANJA IN NAŠ MALI JAN

[

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 1525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?