|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Konec veselja in sreče po 3 mesecih
10.1.2007 15:12:37   
biser
Moja zgodba je bila na začetku srečna, pred kratkim pa se je spremenila v nočno moro.
Tri mesece sem bila najbolj srečna user posted image , kar jih je, dokler nisem dobila tistega rjavega izcedka. Ker me je bilo strah kaj bi to pomenilo, sem v pon. šla k moji ginekologinji. Z ultrazvokom je ugotovila, da je moji pikici pred tednom dni nehalo biti srce. Moje sanje so se razblinile kot milni mehurček. Kriva bi naj bila kromosomska napaka, nikoli pa ne bom zvedela, kaj je v resnici bilo. G. mi je napisala napotnico za čiščenje za naslednji dan(včeraj). user posted image , ki me je čakal na hodniku sem samo padla v objem in jokala kot dežuser posted image user posted image
Naslednji dan sva se s fantom vsa potrta (večino noči sem prejokala) odpravila do gineka pri porodnišnici (Celje). Najprej ko pridem v čakalnico in oddam papirje sedi tam nekaj nosečk z velikimi bušiji. Jaz seveda spet v jok. Ni hujšega.user posted image  Ko končno pridem na vrsto, sem se morala sprehajat po hodniku sem in tja, da sem opravila vse preglede in formalnosti. Od osmih do enajstih je trajalo, da sem dobila vse papirje, ko so me odpeljali v sobo(bila sem sama). Po ene pol ure so prišli po mene in me odpeljali na oddelek, kjer sem morala počakat. Kasneje so me dali na posteljo, mi dali metuljčka v roko in spet sem čakala ne vem koliko časa(vem samo, da je bilo veliko žensk pred mano,jaz pa spet jokala). V ordinaciji sem se pogovarjala z anastezistko glede bolezni(imam astmo in alergije), potem pa so me uspavali in naredili čiščenje. Edino kar se še spomnem preden so me dali v sobo, da so me zbudili in da sem samo rekla Tim. Vprašali so me kdo je to(moj dvoletni sinček) jaz pa sem samo nazaj zaspala. Zbudila sem se v sobi z vrtoglavico, slabostjo in bolečinami. Sestre so mi zmerle pritisk, spravlale na WC(2x) in tako naprej. Počutila sem se grozno.
Ko so bili obiski je prišel moj user posted image  z Timom. No na žalost pa je obiskov bilo kmalu konec, ker je bila vizita. Ker ni blo nič narobe pri posegu sem dobila injekcijo proti bolečinami in lahko sem šla domov. Bila sem srečna, samo da grem lahko domov. Danes je moje počutje že malo boljše, čeprav sem psihično še vedno na podnu, telesno pa kar gre. Občasno še dobim kr močne krče, me pa skrbi, ker ne krvavim več(krvavitev bi baje morala trajat od enega tedna do 10 dni ne? Je to kaj narobe, če je ni?user posted image

In tako se je v tretjem mesecu nosečnosti (12t/5 dni) končala moja sreča. To sta bila dva najhujša dneva v mojem življenju, katera ne bi privoščila niti najhujšemu sovražniku/ci. Hvala bogu, da imam tako zlatega fanta, da mi je skos stal ob strani in tako čudovitega sinčeka, ki me vedno spravi v dobro voljo.user posted image
Zdaj pa čakam da naslednji mesec dobim user posted image  in da lahko začnemo znova.

biser

< Sporočilo je popravil biser -- 10.1.2007 15:15:08 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
10.1.2007 15:16:15   
Anonimen
user posted image Žal mi je user posted image

(odgovor članu biser)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
10.1.2007 15:23:28   
nora
user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
10.1.2007 15:29:13   
yaris
user posted image žal mi je zateuser posted image

(odgovor članu biser)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
10.1.2007 16:01:01   
Luskan
Žal mi je. Želim ti, da bi se ti čimprej vse izteklo tako, kot si želiš. Srečno!

(odgovor članu biser)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
10.1.2007 16:42:19   
brina_3
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
10.1.2007 17:39:03   
total
Kako mi je hudo zate user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
10.1.2007 17:55:55   
Anonimen
Hudo mi je, ko to berem, predlani septembra sem doživljala isto. user posted image
Glede krvavitve ne skrbi, jaz sem krvavela samo prvi dan, potem ne več, bilo je le še malo izcedka.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
10.1.2007 18:01:16   
cmokec
user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
10.1.2007 18:33:14   
Anonimen
Moje sožalje.user posted image

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
10.1.2007 18:46:30   
Felicity
Hudo mi je zate.user posted image


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
10.1.2007 20:57:18   
TinaUros
Bisreček...tudi meni je hudo zate...vendar ne obupaj, prav!

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
10.1.2007 22:32:21   
Naja31
Hudo mi je zate.
Glede krvavitve po moje ni nič narobe če je nimaš več, samo pazi, če se spet pojavi čez dan ali dva in bo sveža kri. Meni se je to zgodilo, čez dva dni sem morala nazaj na še eno čiščenje.

(odgovor članu TinaUros)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
10.1.2007 22:49:22   
komarka
    Biser, verjamem da ti je res težko! Mislim pa da je pomembno da se lahko o tem pogovarjaš. poznam kar nekaj žensk s podobno izkušnjo. Nekatre pravijo, da jim je bilo lažje ko so otroku dale ime. Saj ga gotovo ne boš nikoli pozabila!

Topel objem in velko zaupanja v življenje ti želim!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
11.1.2007 8:46:05   
smotka lonib
user posted image user posted image user posted image  Hudo mi je zate. Tudi jaz sem to že prestala. Saj je bilo hudo ampak sem se pobrala. Tudi ti se boš, sploh, če imaš veliko podporo pri svojem fantu. Glede zanositve bi jaz  na tvojem mestu počakala vsaj tri mesece, da se tvoje telo odpočije.

Lep pozdrav!

(odgovor članu biser)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
11.1.2007 8:51:24   
teri
Čisto te razumem.Glede vsega-jok,žalost,...nosečnice v čakalnici pred abrazijo,....Kot da bi brala svojo zgodbo.Samo da sem bila noseča 11t-sept.2006.Upam,da boš lahko čim prej spet zanosila in donosila zdravega otroka.Mi delamo tudi na temu.Srečno,pa drži se! 

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
11.1.2007 9:16:18   
Katrin
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu biser)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
11.1.2007 9:25:06   
CUKRČEK
hudi mi je za vaju user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu biser)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
11.1.2007 12:06:49   
Anonimen
Biserček, hudo mi je zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Enako sem doživljala septembra, samo, da sem bila jaz deležna še grozljivo arogantnega odnosa s strani g., ki me je zvečer sprejel v bolnišnico zaradi visokega pritiska. Pres sestro je name vpil, kaj si mislim, s takim pritiskom zanositi (pred tem nikoli nisem imela visokega KT) in da iz tega tako ali tako ne bo nič (sama nisem krvavela).

Vem, kaj doživljaš, vem, da iščeš vzroke. Čas celi rane...

Samo zate en topel objem user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
11.1.2007 15:37:46   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
13.1.2007 22:34:08   
piia
Zelo žal mi je zate... user posted image user posted image user posted image ... Sama doživljam enako... V 20. tednu sem zaradi kromosomske napake morala roditi mojo punčko... user posted image user posted image user posted image In točno vem, kako hudo je gledati nosečnice... Jaz sem gledala srečnice, ki so se s svojimi dojenčki odpravljale domov... Ko sem bila v porodni sobi, pa sem vsakič slišala, ko je zajokal user posted image , ko se je rodil, za mojo punčko pa sem vedela, da ne bo zajokala...
En topel objem ti pošiljam pošiljam... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
3.5.2007 14:14:04   
ašun
Piia, na podlagi česa so ti odkrili kromosonsko napako. Tudi pri meni se je pojavil sum na trisomy 18.

(odgovor članu piia)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
3.5.2007 14:23:44   
Nea
user posted image user posted image user posted image

Vem kako ti je, ker sem tudi sama isto doživela. Bilo je točno dve leti nazaj user posted image
Mož me je tolažil in mi stal ob strani. Če je le šlo narobe, je boljše da se je to zgodilo prej kot pa da je z otročičkom kaj narobe.

Ne zgubljaj upanje in poskusi znova. Tudi jaz sem in sem lani avgusta rodila še enega sončka!

Nea


_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
3.5.2007 22:08:47   
madela
user posted image user posted image Žal mi je,da mora toliko mamic doživet kaj tako hudegauser posted image user posted image

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Konec veselja in sreče po 3 mesecih
5.5.2007 0:13:10   
SIBI
Pred dvema letoma sem preživljala isto zato vem kako ti je pri srcu. Jaz tega ne bom mogla pozabiti nikoli, čeprav imam tudi sama doma sedaj zlatega sinčka.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?