|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prvi znaki nosečnosti
26.5.2010 8:51:29   
BabyKitty
Hujšanje seveda vpliva na M in če je test negativen potem nisi noseča... 

(odgovor članu lala_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prvi znaki nosečnosti
29.6.2011 14:04:27   
obupanaa
Lep pozdrav !
s fantom sva imela pred 5 dnevi spolni odnos. imela sva zaščito, in sva oba prepričana, da sperma ni prišla v mojo nožnoco. vseeno pa me zelo skrbi. spolni odnos sva imela v času moje menstruacije. obstaja kakšna možnost da sem zanosila ? ker si tega res ne želim, saj je še mnogo prehitro.
prosim za odgovor!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prvi znaki nosečnosti
29.6.2011 14:15:59   
Anonimen
Ne, praktično ni možnosti.

(odgovor članu obupanaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Prvi znaki nosečnosti
29.6.2011 18:51:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: obupanaa

Lep pozdrav !
s fantom sva imela pred 5 dnevi spolni odnos. imela sva zaščito, in sva oba prepričana, da sperma ni prišla v mojo nožnoco. vseeno pa me zelo skrbi. spolni odnos sva imela v času moje menstruacije. obstaja kakšna možnost da sem zanosila ? ker si tega res ne želim, saj je še mnogo prehitro.
prosim za odgovor!


Zakaj seksate če nimate pojma o zanositvi, delovanju kontracepcije......user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obupanaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Prvi znaki nosečnosti
29.6.2011 21:51:00   
Anonimen
Tudi med menstruacijo lahko zanosiš, zato spremljaj, kaj se dogaja v tvojem telesu ;)

Med menstruacijo lahko pri zelo kratkih ciklih (21 do 25 dni) pride do ovulacije že zadnje dni krvavitve, če ta traja več kot 6 dni.
Iz spletne strani: http://www.solazazivljenje.si/naravno_nacrtovanje_druzine.html

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Prvi znaki nosečnosti
12.8.2011 8:07:13   
Katrin*
Hoy hoy,
meni je user posted image zamujala en teden in ko sem zjutraj naredila test sem uzrla user posted image user posted image user posted image ..... Moji znaki so bili: boleče prsi, kar jih prej pred user posted image nikoli nisem imela, večkrat grem na WC, boleči spodnji predel na trenutke ( to se maternica razteza :) ), zdej bol pogoste so pa vrtoglavice pred vsem pa zvečer....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Prvi znaki nosečnosti
22.8.2011 10:54:25   
delfin3
jaz sem noseča 5 tednov, pa me stalno spremlja bolečina v spodnjem delu trebuha, še posebno pri kakem naprezanju, ampak pravijo da je to normalen pojav, ker se maternica razteza....čutila sem pa skoraj od spočetja, ves čas sem napihnjena in že od začetka imam bolečine v trebuhu...

(odgovor članu Katrin*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Prvi znaki nosečnosti
22.8.2011 11:01:41   
maycy
Pozdravljena
meni je zamujala 5 dni pa sem se odločila počakat 15 dni da ne bi bila spet razočarana...po 15 dneh sem naredila test in je pokazaluser posted image .
Znakov nisem lih imela....sem pa bila zelo lačna kot sem bila ponavadi tik pred menstruacijo...pa dojke so me zelo bolele...si opravila test?

(odgovor članu lala_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Prvi znaki nosečnosti
9.9.2011 10:15:05   
mijash
pozdravljeni

kljub temu da sem pregledala že vse možne forume, strani na internetu, bi še rada slišala mnenje katere od vas, če mi sevedal lahko kako pomagate iz prve roke.

zelo sem zaskrbljena ker ne vem ali sem noseča ali ne, oz. kaj se z nojim telesom dogaja. Vem kakšni so znaki nosečnosti ter ostale stvari povezane s tem, ampak bi vas vseeno rada prosila za mnenje.

dogaja se mi že kake 4 tedne. začelo se je z ZELO bolečimi dojkami in ZELO občutljivimi bradavicami. začele so se vsakodnevne slabosti, vrtoglavice, utrujenost...nato se mi je po 4 dneh zaostanka pojavila 3 dnevna krvavitev (slišala sem dosti žensk da so kljub temu bile noseče), bolečine v prsih so nekoliko umirile, vendar pa slabost in vrtoglavica ostajata. test sem naredila vendar je negativen. ja še nekaj je: ob stisu bradavice se pojavi bela tekočina (strah me je tudi da ni kakšnih drugih težav z dojkami).

pri ginekologu sem naročena 07.10. pa me zanima vaše mnenje, naj prosim za pregled prej ali naj počakam do datuma ko sem naročena..

za odgovore se vam že v naprej zahvaljujem.. :)

(odgovor članu maycy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Prvi znaki nosečnosti
10.9.2011 7:16:51   
diamantina
Obakrat - apetit, ki ga sicer pred M nimam, napihnjenost in stalno pričakovanje M zaradi krčev, ki pa je ni bilo. Tako sem čutila obakrat. Potem pa se je začelo tam okrog 6. tedna - utrujenost, slabosti predvsem zvečer, pa ne hude, sam tak občutek tiščanja in seveda ogromno mozoljev, ki so se namesto, da bi počasi izginjali, množili ... izginili pa povsem po 13. tednu. Zdaj pa še en manj zanesljiv znak - preprosto sem vedela, da sem N in to obakrat, kdo ve, zakaj. user posted image  

(odgovor članu mijash)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Prvi znaki nosečnosti
16.11.2011 9:42:51   
blondi20
drage moje nosečke,, po 3 mesecih nama je le uspelo,že po prvem dnevu izostanka je test pokazal user posted image . zelo sem vesela, znake sem pa jaz enako imela slabost,utrujenost in podobno, pa test ni pokazal nič do prvega zamujenega dne....

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Prvi znaki nosečnosti
19.1.2012 14:15:06   
cowgirl.
hej. mene pa zanima če je bila katera med nosečnostjo zmedena? mi2 s fantom sva imela spolni odnos pred desetimi dnevi v času menstruacije in mu je prišlo vame. sedaj pa mi je slabo vedno ko kaj pojem poleg tega pa sem še kar lačna. imam tudi glavobole in sem zelo utrujena. sedaj pa se je pojavila še zmedenost- npr. zamenjujem številke, danes sem recimo na sopotnikovi strani avta v avto stopila z desno nogo (izpadla sem kot neko budalo), poleg tega pa me že par dni vedno ko stopim iz avta in primem za vrata strosi, kar me prej nikoli ni. mislite da je to to?
LP

(odgovor članu lala_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Prvi znaki nosečnosti
19.1.2012 19:33:13   
Vegi
Po desetih dnevih ni niti najmanjše možnosti za toliko znakov, sicer pa počakaj do M in naredi test.

Jaz sem bila že pred pričakovano menstruacijo zelooo lačna, po dnevu za M pa so me začele bolet dojke in glede hrane sem postala izbirčna. Test sem delala kakih 14 dni po M, tako da je bil plus konkreten. Sicer sem pa kar vedela user posted image

(odgovor članu cowgirl.)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Prvi znaki nosečnosti
24.2.2012 18:07:06   
zmedenki
mene pa sam neki zanima ..M bi morala dobiti že pred petimi dnevi ..s fantom že seksava in sua tudi včeraj ..zdaj pa me skrbi da sem noseča ..sicer mi M zamuja šele 4 dni ampak me vseen skrbi ..je mogoče da je to samo od stresa in od tega ker me preveč skrbi ??

(odgovor članu lala_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Prvi znaki nosečnosti
24.2.2012 18:22:40   
babučka
Ojla!

Tud mene so tile znaki zlo zanimali.

Sem v tretje noseča in sem jih zdaj najbolj občutila: med vožnjo z avtom, me je ful tiščal pas od avta; enkrat sem jedla pašto in mi je čez nekaj časa šlo kar na bruhanje; na bradavicah oz kolobarju sem opazila, da se mi žile zelo vidijo, da so se odebeljene; jajčniki so me po ovulaciji ščipali, ko me drgač nikoli niso.

Upam, da sem kateri pomagala. :)  

(odgovor članu lala_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Prvi znaki nosečnosti
8.5.2012 16:25:15   
Anonimen
pozdravljeni.

mene pa zanima kaj če zanosiš medtem ko ješ kontacepcijo. jaz sem namreč eno tabletko pozabila in drug dan imela nezaščiten spolni odnos...user posted image ... če bi se odločila za otroka bi bilo z njim vse v redu? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Prvi znaki nosečnosti
8.5.2012 20:26:04   
balonchek
moja znanka je bila na tabletah in ni pozabila niti en dan, pa je vseeno zanosila in ima zdravega fantka - vse je možno,
je pa tole verjetno bolj izjema kot realna možnost user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Prvi znaki nosečnosti
4.11.2012 16:05:22   
mikimiska25
04.11.12 14:16

Pozdravlne!zadno M sem imela 7.10. odlocila sva se se s partnerjem da bova povecala druzinico!imawa namrec ze 2 hcerkica je prisla nepricakovano za sinka sva delala 18mescev!sedaj pa po mojih izracunih in ringarajinih naj bi ovulirala 18-23.10. Sm pa mela priceTek izlivov vame sele od 22.10.kr je partner bil odsoten in torej v sredo sm imela obcutek da mi prsi gorijo,,v petek pa sm izsledila mali flekec krvi na hlackah in potem na papirju komaj mal sledi krvi in vec goste sluzi!danes bi mogla dobi M ampak je ni!je pa zmeraj tocna na 28dni in ob 6h zjutraj!v prsih me se na case pika žila karmocno vidna in malo odebelena iz kolobarja ven,,napenja in obcutek da se bo vsak cas ulila M!prisotni so td glavobol in krci ki pa ne trajajo vs cas?test sem naredila z jutranjim urinom z baby checkom ki pa je bil negativen!M nikoli ne zamuja!je kaj moznosti ali je samo psiha?ali oboje

(odgovor članu balonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?