|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE
2.5.2007 19:44:45   
nosečka
ja zopet čestitke vsem za nove korenjakeuser posted image user posted image , zdaj kar malo bolj spremljam in vidim, da ste nekatere kar pohitele. Mi je kar malo žal, ker nisem že od začetka bolj spremljala. saj si včasih v dilemi, potem pa vidiš, da to ni nič takega, da se dogaja večini nosečnic. Punce držte se, danes je še polna luna, zna biti gužva v porodnišniciuser posted image , pa pa

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2601
   RE: MAJČICE
2.5.2007 19:55:20   
petrazg
Punce, a dons pa nobene nove informacije o rojstvih??? A bo ta polna luna dons naredila kaj al ne??? user posted image user posted image user posted image Nič ne kaže, da bi opravljala svoje delo... Če ni prostovoljk se jaz z veseljem javim! user posted image

Drugače, mi nismo šli na morje, ker se mojega ni dalo prepričati in smo bili lepo doma. Malo sva hodila po piknikih, se za nekaj časa najedla čevapčičev in podobnega, ko sva bila doma pa sva nekaj počela. Petra se je spremenila v Fato in naredila generalko v spalnici in malo premetala oblačila, pa po celem stanovanju malo reda naredilauser posted image user posted image user posted image . Po pričakovanjih - sem vedela kaj me čaka, če bova doma. Ne morem biti na miru, če pa moj skoz nekaj počne in ne more nehati... vedno bo še nekaj našel... Dobila sva tudi lupinico, ki nama je še manjkala in sedaj imava končno vse pripravljeno tudi za prihod najinega user posted image ... Tako, da sedaj pa res ni več ovir, da nas ne bi presenetil malo prej...

Jst sem drugače še čisto ok, nič mi ne manjka, edino včasih me malo špika, ampak nič posebnega. Trebušček mi pa že tako nekaj časa otrdeva, zato se na ta znak ne moremo zanesti. Tako, da če ne bo čez noč nič posebnega bom šla še jutri malo v službo, da mi čas hitreje mine. V petek imam pa tako g. pa da vidimo kaj bo imel za povedat...

Se še javim, sem dobila obisk...



(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2602
   RE: MAJČICE
2.5.2007 21:42:06   
tejč
Tole luno pa res klinc gleda!user posted image
Lahko noč.

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2603
   RE: MAJČICE
2.5.2007 22:11:37   
lex
Pegi čestitke k rojstvu Jakobauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2604
   RE: MAJČICE
2.5.2007 22:28:14   
raglja1
Ej tejč a veš kje je še jutro?!user posted image Ne obupat že pred deseto. Porod sicer lahko kar traja, ampak da potem sporočiš vsemu širnemu sorodstvu, pa prijateljem in na RR pa tudi vzame nekaj časa...user posted image user posted image user posted image

Bomo raje jutri preverile stanje, ok? Tiste, namreč, ki smo bolj na koncu na vrsti, ostale so itak v nizkem štartu, pa med dihanjem ne morejo tako hitro tipkat, hehe...user posted image

raglja

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2605
   RE: MAJČICE
2.5.2007 22:38:18   
raglja1
Ja  juniorka ti si pa res hitra, sploh tule gor. Ob priliki pa še hitro zbriši tisto spodaj o prihodu 4.5., hehe, si malo prestavila datum. Čestitke še enkrat.

Res lepo bo sedaj brati porodne zgodbe, bomo vse cmihale od ganjenosti, sploh, ker so hormončki na višku in seveda pričakovanje tudi.

Ampak pri nas še ne bo časa, mora najprej tamali jutri k zdravniku, saj sedaj že joka, da ga trebušček boliuser posted image . Upam, da bo kmalu bolje. Poročam jutri.

Pa mirno noč tistim, ki smo imune na luno, druge pa le v akcijo.


raglja

(odgovor članu raglja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2606
   RE: MAJČICE
3.5.2007 6:58:12   
tejč
Raglja 1, ja, res je, mogoče je pa noč kateri kaj prinesla. Jaz sem po starem. Čeprav sem resda nekaj sanjala o odteku vode in popadkih, ampak...To je samo znak, da se približuje.user posted image
No, še 14 dni, pa bo.
Ugh. Ponoči takooo malo spim in zgaga me je vlčeraj spet pekla.

K sreči je z Ajšo vse ok in je šla zdajle z možem do varuške. Jaz imam spet 1001 opravek, med drugim grem v avtopralnico, prej se moram stuširat in lase umit, pa za kosilo si nekaj spomnit-dajte kake predloge... Potem naredim še masleno kremo za torto, jutri pa dva biskvita in skutino kremo, pa okraševala bom jutri, potem imam pa teh tort vrh glave za par let. Se mi že bruha, ko pomislim nanje.

Ne vem, ali bi posesala po tleh ali ne...user posted image  Mah! Bom v petek!user posted image

Pa ve????

(odgovor članu raglja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2607
   RE: MAJČICE
3.5.2007 6:59:28   
tejč
ECA, bogaaaaaa! Jojojojooj, pa še mali je zbolel. Upam, da si ti kaj bolje s prehladom in da še nisi šla vsa boga v Rim. Tamali pa naj tudi okreva, drugač naj gre kar lepo ati na bolniško, ti se moraš šparat...

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2608
   RE: MAJČICE
3.5.2007 7:04:40   
Freycha
Torej, za katero majčico je bila tale polna luna usodna??

Baje pravijo, da ni neke prave povezave, samo jaz mislim, da je!

Eca, si še doma?

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2609
   RE: MAJČICE
3.5.2007 7:13:18   
iwa
Čestitke Pegi za Jakoba! Uživajta in si privoščita čimveč lepih trenutkov!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Super Juniorka da si že doma in da je vse OK!user posted image user posted image user posted image

Ja punce ne vem a bo kej s te polne lune, a ste še vse doma? Pri meni nič novega, le da je moj user posted image učer zbolel in upam da se nam kej nalezna.... sva nocoj ene 5krat skupaj ustajala in hodila na WC...sej veste kako to gre... Drugače me že dva dni ful zvečer srbijo podplati, a pravijo da je to normalno....men je za znoret, upam da bo kmal bolš!

No lep dan vsem!


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 2610
   RE: MAJČICE
3.5.2007 9:06:22   
Eca
Hej!

Jaz še vedno v enem kosu, ta noč je bila v zatišju glede kakšnih dejavnosti z mojim trebuhomuser posted image . Je pa zato tamali imel svoj spored, pa sem bolj slabo spala. Pa napihalo me je po desni lopatici- user posted image user posted image user posted image user posted image , zjutraj nisem mogla sploh desne roke premaknit. Pri nas se noče user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image končati. Mož si je vzel bolniško za danes in jutri, mene je že zmasiral in moja desna roka že tipkauser posted image sporočila za vas.
Prehlad je upam da mimo, antibiotiki so naredili svojo nalogo, nos, glava, grlo danes ok.

Tak, zdaj pa se poslavljam, upam, da samo do večera, ker moramo rač. spravit v red in disk zamenjat..... tako da lepo se imejte, da ne bi katera v Rim pobegnila, luna je že mimouser posted image .

Uživajte in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse vas!

Eca

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 2611
   RE: MAJČICE
3.5.2007 9:13:50   
nosečka
ja luna je že mimo, ampak pravijo da drži kakšen dan prej in kakšen dan kasnej, tako da imamo še šanse. No jaz imam sicer še čas, ker sem bolj n koncu meseca, ampak imam toliko lažnih popadkov, da kar čakam, da se enkrat ne bojo ustavili. Ali imate že vse pripravljeno za prihod novega člana, pa torbe za v porodnišnico?

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2612
   RE: MAJČICE
3.5.2007 9:26:26   
tejč
joj, nosečka, jaz imam vse na približen pripravljeno-torbo, ja, mam, tamle v posteljci leži...ne vem pa, če je vse, mah...


Eca, bravo, da  si boljš! In da je mož na bolniški. In da bo mali bolje. In da si v enem kosu. Zrihtejte računalnik in se nam brž oglasi, d ane bo panike.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

LP

(odgovor članu nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 2613
   RE: MAJČICE
3.5.2007 11:14:53   
Sonjam
Oj!
Lep pozdravček.
Tejč ja saj tudi jaz nisem vedela zate iz kje si, pa še za nekatere drge tudi.Z lahkoto se potem kaj zmenimo.user posted image
Ja jaz sem danes za spremembo spala celo noč in tudi taleprehlad se počasi umirja, tko da danes vročine ni več in počutje je tudi boljše.user posted image
Ja jaz imam vse (upam) pripravljeno za porodnišnico in za dojenčka, samo mojih cunj za domov pa nisem (še) pripravila.
Sem bila pa včeraj kar mal šokirana. Me je moj neki zajebaval da naj grem že rodit,pa bla bla bla...., pol me pa vpraša ja kako bo pa otročku sploh imeuser posted image user posted image user posted image ????? Jaz sem mislila da je že vse določeno on pa da ne ve, ker se je skos samo hecaluser posted image !!! Ej tile moški sploh niso resni.user posted image
Zdaj grem pa probat malo likat, če mi bo šlo.
Pa pa

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2614
   RE: MAJČICE
3.5.2007 12:04:30   
Majchi
Čao punce!

Se še jaz malo javljam.

Sonjam, pri meni je blo podobno glede imena. Jaz skoz govorim Lana, Lana, Lana in ga gledam in on neki skomiga in kima in v bistvu nič ne reče. Potem pa, ko sva se enkrat zares o tem začela pogovarjat (po parih mesecih), mi on po tolkem času reče, da mu ime Lana sploh ni všeč user posted image . Ja čak mal, kaj si pa do zdej kimal pa skomigal kot en (da ne izgovorim). V glavnem, midva zdej še vedno nimava dokončno izbranega imena.

Punce, jaz sem se pa dons ponoč zbudila, ker sem imela cela dva popadka user posted image .  Tko da že mal vadim.


(odgovor članu Sonjam)
Neposredna povezava do sporočila: 2615
   RE: MAJČICE
3.5.2007 12:39:33   
tejč
Medtem ko ve pridno vadite popadkeuser posted image , naj vam sporočim, da je tudi men malo zamajalo mojo rit-hahahhaa. Me kliče petra a in pravi, d aje na poti v porodnišnico. DA ji voda odteka in da gre. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Že včeraj je nekja krvavela in em je klicala, sem ji svetovala, naj se gre raje pokazat, ampak da se najbrž pripravlja. No in še res je!
Punce, držte pesti, ajz sem tok vesela, obenem me je pa kar mal vštric z njo strah ratal, ker imava na isti dan PDP.

user posted image Dajmo, Petra!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Uglavnem; jaz pa sem obletala ves naš konc, od Mengša d Domžal, nabavla 1000 stvari, oprala avto, kupila sandale za Ajšo, pa oblekco, v lekarni par stvari, v Tušu ringlo njaaams....V Ciciklubu knjige....MA, sploh ne morem bit pr mir.
NAjrajš bi šla kar za petrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa nič ne kaže, če še tako skačem...

LP

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2616
   RE: MAJČICE
3.5.2007 12:41:08   
tejč
Pa še to:
s Putko sva bli na SMS kontaktu- voda ji je odtekla na vikendu v Dolenjskih Toplicah, fotr jo je peljal do novomeške porodnišnice, pol je pa kar v LJ ušla, tok so bli adijo v NMuser posted image . Prav verjamem.
V soboto gre domov in se nam kaj javi.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2617
   RE: MAJČICE
3.5.2007 12:41:47   
nosečka
Hvalabogu, očitno nisva edina, ki še nimava izbranega imena. Moj se ves čas nekaj norca dela iz vsakega imena, ki ga omenim in sploh noče sodelovati z mano. pravi, da ko ga bova vidla bova že vedla.user posted image  
Tudi jaz imam samo na približno pripravljeno, manjka nama še avtosedež pa banjica, pa kar nekaj odlašava.user posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2618
   RE: MAJČICE
3.5.2007 12:58:21   
iwa
Dajmo petraa kar pogumno!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Joj kolk je fajn k kmal vse pridemo na vrsto!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 2619
   RE: MAJČICE
3.5.2007 13:02:12   
tejč
jz skoz na telefon gledam...če bo slučajno kak sms priletel....po moje bolj pozno popoldne....
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 2620
   [Brisano sporočilo]
3.5.2007 13:12:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tejč)
  Neposredna povezava do sporočila: 2621
   RE: MAJČICE
3.5.2007 14:01:17   
lex
Da se vam še jaz javim. Sem še v enem kosu. Jaz bi sicer že šla (še 19 dniuser posted image ), ampak ati trenutno nima časa it rodituser posted image , ker ma gužvo (bi rad diplomo vsaj oddal). Aja pa še mali ma počitnice tak, da resnično nimam časa it rodituser posted image .
Petra drži se in upam, da čimprej izvemo lepo novičkouser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2622
   RE: MAJČICE
3.5.2007 15:26:56   
petrazg
Oj babike...

Se je spet začelo dogajati user posted image
user posted image user posted image ... Mogoče bo pa luna imela nekajdnevne zamike user posted image ...še malo pa bomo imele vse naše bejbije v rokah.

Petraa - vse najboljše in da si že iz porodne sobe! Drži se! Tejč ti nam pa javljaj kaj se dogaja...

Majchi - daj no, malo manj vadi user posted image user posted image user posted image . Sej veš smo rekle, da gremo še na kakšno kavico v maju, zdaj bi pa ti kar zbežalauser posted image user posted image user posted image . Pa sej ti ne zamerim, bi jst tudi veš!

Drugače jst imam za malega doma že vse pripravljeno, torbo že en teden vozim v avtu, prva oblačilca sem pa tudi že pripravila in so že v Celju. A ve ste lahko pripravile samo en kompletek... mene je mučilo vreme - kaj pa če...Zato sem naredila dva - enega bolj toplega, če bo mrzlo in enega za vroče vreme.

Jutri imamo pregled, pa da vidimo. če je naš mali že kaj pripravljen in si je premislil in ne bo čakal do konca... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2623
   RE: MAJČICE
3.5.2007 15:29:13   
petrazg
A ima katera kakšno informacijo o Petrinji???

Mislim, da je ona že mamica in že carta svojega Matevžka user posted image ... mogoče se nam kaj javi...

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2624
   RE: MAJČICE
3.5.2007 16:11:53   
BaByGiRl
LUKRECIJA...danes sem vam še javljam v enem kosu, ravno prihajam od G , ampak ne za dolgo.
Najkasneje v soboto bom rodila user posted image user posted image user posted image . Je pa rekel, da se verjetno že prej vidiva,..moj G. Odprta sem že za 4 prste, glavico ima že čisto spodaj,...danes je tehtala cca 3300g. Upam, da ni dolga 60cm user posted image . Kar verjeti ne morem, da je rodila takega velikana.
Danes je bil tak naval v bolnici, da te kap. čakalnica ima 12m2, pa nas je bilo noter 21. Sem se načakala,...user posted image  Pol pa še na CTGju,...me je prijelo, da grem kar domov. Pa sem vmes klicala BAMBINO, da jo vprašam, če slučajno ve, če je še katera v Jeseniški bolnici, da jo grem pogledat, ker jaz vas poznam samo po nickih, pa se mi ni oglasila. Ona je imela danes CTg, ...če jo niso obdržali user posted image

O meni pa vam točno javi BAMBINA, če ne bova istočano v bolnici seveda.
Punce še malo, pa bomo vse opravile...joooj, kok sm jaz vesela, k bom najkasneje v soboto držala mojo štručko v rokah user posted image . Moja LAna je čisto iz sebe ker bo v nedeljo že pestvala sestrico, no ja...al pa bratca.user posted image

ECA...upam, da je s tvojim Markom ( če se ne motim ) vse ok in ni nič hudega. Da bo lažje mečkal Janeza...zdrav user posted image

Vsem novopečenim mamicam še enkrat čestitam,...če je pa res katera pri porodu,..pa čim lažje in hitreje vržite ven svoje user posted image .
 
Pridem še kaj pogledat, če se je BAMBINA kaj javila.

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?