|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   peg perego & buggy board
3.5.2007 10:50:35   
ksenjak
Zdaj pa res več ne vem, kako in kaj. Ali ima katera peg perego (pramette) in uporablja buggy board? Se pravi, zanima me, če paše na ta voziček.

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: peg perego & buggy board
3.5.2007 11:06:25   
mamka2x
Draga moja,najboljše je in tudi najbolj sigurna boš če pokličeš v trgovino,katera prodaja pegperego-tako,tudi sama sem tako naredila in so mi prav svetovale.user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: peg perego & buggy board
3.5.2007 11:07:45   
ksenjak
Ali to pomeni, da uporabljaš buggy board ali ne?

(odgovor članu mamka2x)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: peg perego & buggy board
3.5.2007 20:27:08   
Maxica
Jaz imam PP Pliko P3, pa ga uporabljam čisto normalno. Kolegica ima Pramette, pa isto.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: peg perego & buggy board
4.5.2007 0:15:05   
frutka_
Ksenja tudi moja prijateljica ga ima na PP Plikotu in se OK obnese. Je pa vse skupaj kot avtobus dolgo, ko je vse priključeno in vsi otroci poleg.user posted image Fajn bi bilo, če bi poskusila prej kje voziček, ker boš morala biti fajn stegnjena preko buggy-ja do ročajev PP, da boš lahko normalno vozila. 

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: peg perego & buggy board
4.5.2007 8:16:37   
ksenjak
frutka - ja, sem videla. Zato pa imam ogledan tudi tisti sedež na kolesu, ki ga imaš namontiranega ob strani vozička. Sem kontaktirala dobavitelja, če ima izkušnje za moj voziček, če paše, pa koliko je dobavni rok pa nisem dobila še nobenega odgovora.

Lp

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: peg perego & buggy board
4.5.2007 20:39:21   
frutka_
Si kaj razmišljala o vozičku, tandem variantaali pa kar za dvojčke?
Mislim, da to ne bi bila slaba varianta, če pelješ najmlajša na sprehod. Zala pa se lahko za kakšen obroček drži, ki ga gor namontiraš.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: peg perego & buggy board
4.5.2007 20:41:52   
frutka_
Ups, zmotila sem se ksenjak...Sem zamenjala tvoj nick za našo štajersko Ksenijo. Oprosti...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Torej kaj pa tandem?

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: peg perego & buggy board
7.5.2007 7:51:57   
ksenjak
frutka - ni panike, se zgodi. Tandem bi bil kar v redu, a se moj sine ne vozi več tako zelo rad v vozičku, po drugi strani je pa to spet kar precejšen finančni zalogaj, glede na to, da moram en kup drugih stvari nabavit, zdajšnji voziček je pa še čisto ok.

Ma kaj pa vem.

Lp

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: peg perego & buggy board
9.5.2007 21:09:51   
frutka_
No, ker je tamali živi ko srebrouser posted image bi bilo najboljše da mu kupiš novega poganjalca ali kolo da ga goni poleg, ko se boš ti z bejbijem ukvarjala. user posted image
Za kr tako na sprehod pa ima PP itak tisto stopničko oz. tudi buggy board se mi zdi fajn rešitev.


Uživaj!user posted image



(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: peg perego & buggy board
10.5.2007 9:03:45   
ksenjak
Kolo je ravnokar dobil za RD, vendar smo ugotovili, da mu je za ene 2 cm prevelik a smo kljub temu videli, da kaj dolgo ne zdrži gor (niti na poganjalcu ne). Na tisti stopnički smo tudi probali pa ni dobra rešitev, saj otrok gor sploh ne more stati, če je ležišče v vodoravnem položaju (dojenčke pa na začetku najbrž bo), poleg tega je pa tamali (kot si že sama rekla) živo srebro in samo gor in dol skače. Mislim, da bom imela še velike probleme s tem. Najbrž bom morala zjutraj hoditi v vrtec z avtom, popoldne ko bo pa več časa pa z vozičom. In se že prav vidim, kako bom tastarejšega okrog lovila in prosila, pa daj hodi no, pa ne na cesto, drži se me,...

Skratka že zdaj sem utrujena, kaj šele bo.

lp

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: peg perego & buggy board
10.5.2007 10:12:29   
Ropotuljica
Ksenja, jaz sem kupila buggy board, preizkusila ga sicer še nisem, smo ga pa namontorali na voziček. Res kar precej prostora zavzame, tako da znamo imet mi tamale malo problemov. Ampak za kake krajše ture bo. Na daljše pa ne verjamem, da bomo vlačili oba nadebudneža, ker si ne predstavljam, kako starejšega obdržat pri miru. Si mislim, da če bomo mi šli kam dlje peš, bomo starejšo dali v marelo. Če bi bila pa veliko sama z malima, bi pa najbrž nabavila kak poceni rabljen tandem. Moja varuška ga je kupila za 12.000 SIT na bolhi - to pa ni tak hud zalogaj. In zdaj 4 otroke v njem vozi - dva zgoraj, dva pa spodaj v košari. Tako da se ti nakup lahko fajn obrestuje, če bo še kak tretji jokec user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: peg perego & buggy board
11.5.2007 10:23:59   
ksenjak
Ja, saj Ropotuljica, ravno v tem tiči problem. Po mojem bom jaz kar veliko sama z njima, da ne govorim o tem, da bom hkrati starejšega še vsak dan v vrtec vozila. In to me najbolj skrbi. No, smo šli pa včeraj spet ven, da poskusimo, kako mu gre s kolesom in sem prav presenečena. Prav super mu je šlo za drugič in upam, da se bo kmalu tako zverziral, da bomo lahko tudi to varianto uporabljali.

lp

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: peg perego & buggy board
11.5.2007 11:23:43   
Ropotuljica
samo če te bo ubogal in vozil v tisto smer, kamor boš ti hotela.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: peg perego & buggy board
11.5.2007 12:27:12   
ksenjak
Aha, ziher se bo. Sem hkrati že razmišljala o tistem železnem podaljšku, s katerim ga lahko malo reguliraš. Vem pa ne, koliko je to funkcionalno.

Lp

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: peg perego & buggy board
13.5.2007 17:29:36   
taška30
Živjo, še moj odgovor iz prve roke.user posted image  Imamo PP Pramette in sedaj še Buggy board. Namontirali smo ga dva dni nazaj in tudi že preizkusili. Ugotovitve:

1. Taveliki punci je blazno všeč stat gor in se vozit (zaenkrat)
2. Če nihče ne stoji gor (mi smo šli po njo v vrtec) ta buggy board grozno ropota po asfaltu (ker ima plastična kolesa)
3. Ne da se ga preprosto dvignit, ko ga ne uporabljaš (kot je v navodilih), ker ni prostora - dno od pramette je napoti, se pa da preprosto kompletno snet dol v dveh potezah.
4. Rahlo je moteče ko hodiš (zaletavanje z nogami vanj), ampak se po moje navadiš slej ko prej.

Kljub vsemu mi je ful všeč in mislim, da ga bomo veselo uporabljali. user posted image

Lp, Taška

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?