|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE
8.5.2007 6:57:59   
tejč
Alo, babe, vstat!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2751
   RE: MAJČICE
8.5.2007 8:08:40   
iwa
Majchi tud men končno enkrat termin odgovarja tko da z veseljem pridem, da vas končno vsaj mal v živo spoznam. Ful fajn ideja, res! Komaj čakam!
Evo tejč, smo že pokoncuser posted image user posted image user posted image jest že od 6.15 sam šele zej sm se priklopla...
Prepiram še zadnji naval cunc k jih je moj dobu od sodelavca, pol pa upam da bo kon s tem...

se še tipkamo...


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2752
   RE: MAJČICE
8.5.2007 8:22:18   
Majchi
Dobro jutro punce!

Oooo Iwa super, vidim, da smo že 4 na čveku. Tejč, prid še ti! Verjetno se zadnjič vidimo, dokler smo še v enem kosu user posted image .  Tokrat jih bo pa res kap tam v Čolnarni. Do zdej smo hodile na pjačko kot take lušne nosečke, zdej smo pa po mojem vse že mal bolj kitom podobne user posted image .

Sonjam, kje si? Si še cela al že pestvaš? Ti bom poslala SMS, da vidim, če te poberem jutri.

Aja punce, če je katera od mamic že tok pri sebi in pogumna, je seveda dobrodošla!

Kaj boste pa kej delale dons? Jaz grem spet h kozmetičarki. So dlake že zrasle. Se mi zdi, da v tem obdobju tamali odpada lanugo, pa ga name meče user posted image . Aja, pa spet pedikura. Da bojo v porodni vidl, kaj je francoska manikura na nogcah - user posted image  sej vem, boli jih!

Petrazg, pridna si, ko se tkole zdej reda držiš. Glede na tvojo naravo upam, da boš zdržala user posted image . Ko si prej rekla, da ne veš, a bi se smejala al zjokala, ker so te brez avta pustil. No, jaz bi se zjokala. Ampak maš prov, boš pa še več na RR, pa na kofetkih. Tud to je luštn, ne sam delo.

Punce, želim vam lep dan.
Pa, pa




(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 2753
   RE: MAJČICE
8.5.2007 8:29:12   
Putka
Dobro jutro. Še ena kar ok noč za nami. Razen da smo bili vsi štirje v eni posteljiuser posted image .

Zame je jutri Čolnarna še malo prezgodaj, se pa z veseljem na naslednji datum prijavim, če čez kake 14 dni spet dobimo.

Zdaj pa zajtrk pojest, preden se mali klopek spet prisesa.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2754
   RE: MAJČICE
8.5.2007 8:31:56   
felicia
Dobro jutro vsem bušijem!
Upam da imate za sabo mirno in lepo prespano noč.
Lepo se mejte na user posted image  pa užijte veliko sončka.
Jaz se grem pa učit za izpit pa mal še poležavat, ker je noč bila pol bodna pol pa prespana.


LP

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2755
   RE: MAJČICE
8.5.2007 8:34:32   
Majchi
Putka, Juniorka, dobre sta user posted image , da se že tkole javljata in spet mal čvekata al pa vsaj na hitro poročata, kaj se kaj dogaja.
Ostale nas po pojem zanima vse v zvezi s porodom in z dojenčkom. Tako, da upam, da se še razpišete.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 2756
   RE: MAJČICE
8.5.2007 8:36:26   
felicia
Oj
mene pa predvsem zanime kako ste rodile te, ki ste to že opravile (predvsem imam v mislih položaje ali ste leže, sede, polsede, čepe itd.) in kako so reagirali na vaše želje pa še to kje ste rodile?
Hvala.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2757
   RE: MAJČICE
8.5.2007 8:41:48   
tejč
Ej, Majchy, bi rada prišla! Mogoče pa res!
Ob 11 pravite-jutri? Uau, idealno,. samo da spet kaj ne pride vmes...

Kaj bom delala danes? Zdle grem pod tuš, potem v industrijsko prodajalno Fructal po soke, pa po kruh v trgovino. Pripravila bom za zelenjavno juho in palačinke, potem se dobim s kolegico (junija ima rok) na kavici in potem pregled pri moji G. Po pregledu na telovadbo za nosečke (mogoče zadnjič????user posted image ) in nato domov.
Doma bom šla na RR pogledat, če je spet kera rodila.

Včeri sem govorila s petro a in je doma in vse je kul. Tjaša je menda (NE DVOMIM!!!) ful lepa, z laski, lepo kožico, kjuti, kjuti, pravi petra. Tudi petra je ok. Je pa dobila umetne popadke, bilo je kar hudo, boliii, pravi. Kaj več bolje, da pove sama.user posted image  


Iwa, kva si pridna s telimi cuncami. JAz mam sicer vse oprano, a nič kaj sortirano lepo. Imam v dveh velkih predalih, pa še kar čakam in ne dam v previjalno poleg Ajšinih cunj, čeprav je prostor pripravljen.

Včeri zvečer so pa men hormoni ven udarli.user posted image  Sem se znesla nad mojim, ker mi je res začelo presedat tale njegova sveta služba, zaradi katere nima nikoli časa, pa še domov nosi delo in računalnik in dela do ne vem kdaj ponoč, pol pa pravi; smo mel sestanek in mam manjko ur in blablabla, za po....user posted image . Da bo mel še večjo manjko ur zaradi poroda in dopusta in jojojoj, jz sem čist ven padla in sem rekla, pejt se solit, nej mi že nekrat voda odteče, pa se bom kar sama odpeljala in rodila! Seveda najprej korajžno, potem pa v jok, da je bilo pri Ajši vse drgač, da sem zdej tok sama in da se težko zanesem nanj. In ta KAmnik, da se mi zdi "in the middle of nowhhere", da sem tok deleč....user posted image KAr vse po spisku sem krivila in user posted image .
Danes se mi zdi že vse skup smešno, kak izpad sem imela, ampak včeri mi pa ni bilo.user posted image
Eh, saj se ne sekiram, bo že. Sam sem mogla se zlajnat.user posted image

lp

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2758
   RE: MAJČICE
8.5.2007 8:45:19   
tejč
O, Putka, hello! Prav lepo te pozdravljam. Tista slikca vajinih dveh smrkljic je tok lušna.user posted image

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2759
   RE: MAJČICE
8.5.2007 8:49:11   
tejč
Majchy,kam je najboljš it parkirat? Tam pr Rožni al na un parking Tivoli dol? Me skrbi, da bo vse zasedeno na parkingu Tivoli...

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2760
   RE: MAJČICE
8.5.2007 9:44:30   
BAMBINA_
Ojla, punce!
Majchi, ti imaš pa ravno na moj PDP rojstni dan. user posted image user posted image
Pri meni vse po starem. Ljudje me zdaj že vsak ljubi dan kličejo, če je kaj novega. FOLK, SAJ VAS BOM OBVESTILA!!! Pa res no, me malo živčno delajo s temi svojimi. No, po eni strani pa vsaj vem, da mislijo name. Sploh moj lubi brat. Kar naprej: "A te že kaj šraufa?" Me je malo prej klical, pa pravi, da se mu je sanjalo, da sem v soboto rodila. user posted image Ta človek bo imel mojga fantka tolk rad... S svojo ženo se trudita, pa ji je plod že 2x odmrl user posted image user posted image user posted image in po teh bridkih preizkušnjah sta vrgla puško v koruzo, ker sta rekla, da ne želita več dajati takih bolečin skozi. Jaz pa vendarle upam, da si premislita. Pa če me 6. čut ne vara, sta si mogoče že, ko jaz s tem bušijem hodim okoli. Imam občutek, da bosta slej ali prej začela ponovno delati na tem. Joj, ko bi jima uspelo in bi ona donosila zdravega otročka. Mislim, njima pa res privoščim. user posted image user posted image
Me je mejčkan zaneslo zdaj. Kaj pa naj zdaj? Za kuhat je še prekmalu, pospravljeno, oprano, speglano imam vse... Včeraj sem eno pecivo delala, pa sem ga posrala, ker sem v biskvit dala preveč vode, pa se mi je čisto sesedel. Samo, dober je vseeno user posted image , čeprav čudno zgleda.

Še popravljen seznam:



SEZNAM MAJČIC user posted image


user posted image   

03.03.2007 dvojčka v maju  user posted image user posted image (PDP 09.05.2007)
08.03.2007 Nifra                  user posted image Samo (PDP 01.05.2007)
25.03.2007 BARBARA R.        user posted image Domen (PDP 16.05.2007)
24.04.2007 telebajsek**     user posted image Maruša (PDP 04.05.2007)
26.04.2007 mravljica3          user posted image Sašo user posted image Olja (PDP 25.05.2007)
27.04.2007 pegi                   user posted image Jakob (PDP 05.05.2007)
27.04.2007 petrinja            
user posted image Matevž (PDP 08.05.2007)
29.04.2007 Ančka1               user posted image Tevž (PDP 02.05.2007)
29.04.2007 Putka                 user posted image Katja (PDP 08.05.2007)
29.04.2007 Juniorka             user posted image Nelson (PDP 04.05.2007)
01.05.2007 Rožica81            user posted image Nace (PDP 01.05.2007)
01.05.2007 kjava                
user posted image Erika (PDP 04.05.2007)
03.05.2007 petra a               user posted image Tjaša (PDP 17.05.2007)
05.05.2007 Babygirl             
user posted image Hana (PDP 16.05.2007)
07.05.2004 Eca                     user posted image Dorian (PDP 07.05.2007)




user posted image
02. romta, Kranj
03. AKL
03. tanjaDi, Izola
04. Pikapoka30, Ljubljana
05. bavcek
05. Kati23, Novo mesto
06. foci
07. Stephany, Celje, user posted image user posted image
08. NINIKAM

08. ajdaN, Kranj
08. kaya2007, Feldbach user posted image user posted image
09. BAMBINA_  user posted image user posted image (Griša)
10. Imarcel, Maribor  user posted image  user posted image  (Alina)
10. Anol
10. srni
10. Sonjam, Ljubljana
11. tejcek19, Ljubljana 
12. Makica79
16. DORSI, LJ
17. tejč, Ljubljana, user posted image user posted image (Maša)
19. tatjanči
20. Majchi, Ljubljana user posted image user posted image (Lana ali Taja)
21. lukrecija user posted image user posted image (Lana)
22. lex, Slovenj Gradec user posted image user posted image
22. felicia, ljubljana user posted image  user posted image
23. s u g a r, L jubljana user posted image user posted image (Val)
24. raglja1
24. petrazg, Celje user posted image user posted image
25. nova sloncica
25. iwa, Ljubljana, user posted image user posted image   (Ema)
25. dodi (dvojčka), Kranj
25. ursyka21
26. bonda, Ljubljana user posted image user posted image
27. nikical, Ljubljana
28. nosečka
30. Elenuser posted image   user posted image ali user posted image (NM ali PO)


user posted image    


(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 2761
   RE: MAJČICE
8.5.2007 10:55:34   
Putka
Evo, spet nazaj. Danes je moj nesojeni PDP, katera si upa rodituser posted image ? AjdaN ali mogoče kaya?

Pa še ena novica - v kuhinji imam majstre, ki finiširajo, tako da bomo jutri že lahko sami kaj pripraviliuser posted image . Čeprav čisto paše, ko mi starši prinesejo kosilo v piskerčkih..

Ja, tale moja lepotička je super pridna! Se doji na 2-3 ure, potem pa malo pocmoka in mi zaspi na joškiuser posted image
Zgleda da mi je nekdo res namnil pridnega bikca, da bo mami lahko magisterij spisala (po 4-ih letih, me je kar sram!). Pa tolk lepi dnevi so zunaj, me kar razganja, da bi šla ven. Ampak mi šivi zelo hitro povejo, kdaj se moram nazaj uležat. Včeraj smo šli do vrtca po Vesno, za 10 minut na klopco in domov. Počasi, počasi...

No, kar se poroda tiče..
Baje je najslabša varianta, da odteče voda, pa še ni popadkov in nič odpiranja. Kar se je zgodilo meni. Jaz pa pogumno zavračam cr, da bom naravno rodila, sej bo šlo. No, po operaciji se je prijazno oglasil na intenzivni moj ginekolog in je bil kar malo zmeden. Da je z mano anatomsko vse čisto ok (no, hvalauser posted image !), samo da otroci nočejo ven. Glavica se pri porodu ni niti malo spustila, kljub nekje 9-im uram popadkov. Pa moji popadki (ki so se mi zdeli kar konkretni) so bili čisto brez efekta - pa umetni prav tako.
Če bi vedla, da se bo tako na koncu izteklo, bi se lepo vnaprej odločila za cr, pa bi bil mir. No, končno je Katja zdrava in pridna, jaz se bom hitro pocajtala in je vse lepo in prav.
Pa naslednjič (user posted image ) mi cr ne uide...

Sem imela pa ful lepo porodno sobo, v marelični barvi, pa fotelj in mizo ki se da v nevem koliko pozicij.. Pa sem morala ležat zaradi razpoka plodovnega mehurjauser posted image . Pa tudi nisem bila za kako skakanje po žogi razpoložena.
Imela sem pa res enkratno babico, ki je že kaj kmalu povedala, da bo šlo bolj težko. Direktna, ima le izkušnje - pa še prav je imela. Pa bila je nekadilka, sem prosila ob sprejemu. In potem zvedela, da so bile babce čist paf, kaj se grem in kakšen zmaj semuser posted image . Da jim čika ne privoščim...

Če katero še kaj bolj konkretno zanima, pa naj vpraša. Zdele se ne spomnim.



(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 2762
   RE: MAJČICE
8.5.2007 13:20:38   
kaya2007
Putka, a ti si v Postojni ali v LJ rodila? Pri meni pa še nič ne kaže, gruntam če bi šla danes še na en izletek do Portoroža mal čolnčke pogledat...Sem se že čisto sprijaznila, da pred petkom ne bo nič. razen če imam tako srečo, da me bo zagrabilo na drugem koncu slovenije in bo pol cela panika kam it rodit user posted image
Čestitke še vsem novim mamicam, ki sem jih mogoče spustila!!!

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 2763
   RE: MAJČICE
8.5.2007 14:12:55   
Freycha
Danes sem govorila z Eco, ki je bila kar precej zmatrana (tudi po glasu se je slišalo). Namreč kot verjetno veste, je Mark nekaj zbolel tik pred njenim porodom in jo je včeraj zvečer malo zakuhalo in ponoči ni dobro spala in je boga reva kar precej zmatrana in malo jo vročina daje. Sicer mislim, da rabi samo čas, da se nazaj postavi na noge, se mi je pa kar malo zasmilila..... Ni prijetno imeti porod in bolezen isto časno.

Sicer pa je rekla, da je Dorian zdrav, da je vse ok in komaj čakam, da ga vidim......user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2764
   RE: MAJČICE
8.5.2007 14:19:13   
iwa
Joj punce komaj čakam jutr da se vidmo!
Putka ti si pa to ful pogumno opravila, čestitam!
Tejč, jest mam še mal preveč zagona k se vid da sm še neizkušena pa da bo ta prva pa mislim da mora vse bit čim bl tip top...ah sej se bom navadla...hvala za vzpodbudo!
Grem kuhat naprej!
papa


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2765
   RE: MAJČICE
8.5.2007 14:19:16   
tejč
Oj,
sem bila na pregledu in je vse bp! user posted image  Odprta sem bojda za dva prsta, vendar nič alarmantnega. Maternični vrat je še kar širok. Bo treba še kar čakat, čeprav si želim že it.
G je rekla: hodite in bodite dejavni, pa bo mogoče že ta teden...Ugh, da bi le bilo!

Na telovadbi sem že kar težko sopla.user posted image user posted image user posted image

Trgovine so še vse po starem. user posted image  Tolk majo, da prodajajo!

Poštni nabiralnik je bil poln, dobili smo sicer vrtec v Domžalah za Ajšo, a ker imamo zdaj novo bivališče, so nas po dveh letih vložene prošnje zdaj skenslali, češ, d ane smejo vzet NIKOGAR izven občine Domžale.user posted image user posted image user posted image  Pa tako si želimo dat Ajšo v vrtec!!!!user posted image

No, kaj čmo.
Mogoče jutri pridem do Čolnarne.user posted image
lp

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2766
   RE: MAJČICE
8.5.2007 17:00:24   
Majchi
Oj punce!

Jaz tud komi čakam, da vas spet mal vidim in da še kakšno novo bajsiko spoznam user posted image . Tejč upam, da ti rata. Kar se tiče parkinga: ko zaviješ k tivoliju, zavij na levi parking. Mislim, da nič ni treba plačat in da ziher kaj najdeš. Pa še pol je bliz do Čolnarne. Neki se bo že najdl.
Jaz bolj upam, da bo lep vreme, da bomo lahko mal zunaj posedele, pa da še kakšen sladoled pade user posted image .

Boga Eca, se ji je še bolezen zdej nasrala. Upam, da bo hitro premagala tole in da potem začne res uživat s svojim dojenčkom.

Tejč, ti pa to resno, če si že za dva prsta odprta, pa še na telovadbi skačeš. Potem pa znaš bit naslednja user posted image . No, jutri še prid na kavo, pol te pa spustimo.

Čao zaenkrat.



(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2767
   RE: MAJČICE
8.5.2007 18:10:00   
iwa
Tejč sej bo bolš, bo že ratal tole z vrtcem nekak.

Ja Majchi jest tud upam na sonček in kako kepco... a drgač se tud v bl takmu vremenu dobimo, a ne? Bomo pa not! Glavn da mal počvekamouser posted image user posted image user posted image

Ajde, uživejte!


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2768
   RE: MAJČICE
8.5.2007 18:44:17   
Sonjam
Oj!
Se javljam po daljšem času.
Sem še vedno v enem kosu.Sem bila včeraj na CTG-ju, pa je vse ok zaenkrat.
Tako da še čakamo te dva dni.
Sem bila spet slabe volje včeraj zaradi keramičarja, ki me že toliko časa natuser posted image je daje za znoret. Spet je prelomil sveto obljubo, da mi pride položit tistih nekaj ploščic. Pa ga kličem kje hodi pa pravi, da se ravno pelje iz urgence ker mu je eno mašino razgnal in je ves zašit in povit. user posted image  sej mu ne privoščim ampak žal meni zmankuje časa.Zdaj pa spet vprašanje kdaj bo začel delat.Ker ko bo enkrat dojenček doma mu ne bom pustila da mi bo on doma po stanovanju razbijal.user posted image
Majchy za jutri še ne vem, če pridem odvisno od trenutnega počutja.Se slišiva.
Ostale pa se lepo imejte in uživajte še naprej.user posted image

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 2769
   RE: MAJČICE
8.5.2007 19:31:41   
kjava
Takle je bil pa moj porod : ob ene 3.30 zjutraj so se začeli popadki. niso bili sicer zelo pogosti, ampak ker sem se bala, da bo šlo zelo hitro user posted image , pa še mal sem zakrvavela, sva šla ob petih v p. Še čist zaprta, na ctg en sam popadek, pa je rekla, da grem vseen kar v porodno.
Med klistiranjem sem se šetala ko nora, najrajš bi prevale delala, da bi pospešla. Pa še mož me je šimfal, kam se mi je tolk mudil (seveda, ker je mal prej prišel s kresovanja user posted image ).

Ko so mi predrli mehur, je babica rekla, da eno uro počakamo, potem damo umetne popadke. No res ni šlo nikamor, odprla sem se za tri cm in sem rekla naj mi kar da umetne, da bo prej konc. Z njimi je pa šlo ko šus- v eni uri je Erika že prijokala. Se mi sploh niso zdeli tako hudi, važno da je blo hitro. Pa še super babico sem mela.

Drugač pa niso nč sprašval, kakšno barvo sobe bi, pa v kakšnem položaju bi rodila- so me napokali na postlo in to je blo to.

Če ne bi šla takrat že v p, je vprašanje, kdaj bi šele rodila. mogoče bi se popadki še ustavli, pa bi šele naslednji dan. Še sreča, da me niso domov poslali.

No, to bi blo to.

Aha, še čestitke Eci za Doriana! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2770
   RE: MAJČICE
8.5.2007 19:42:51   
tejč
Mene pa ful simfiza boli, d akomaj hodim.
Pa ko me je G pregledala, ko sem odprta, me je tud bolelo...Ugh!
Upam, da bo kaj bolje, ker jaz res ne mislim not čepet jutri...

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 2771
   RE: MAJČICE
8.5.2007 20:25:34   
tejč
user posted image Na, user posted image user posted image user posted image user posted image , saj ne morem verjet!
Pri Ajši sva opazila en drobni mehurček na vratu in vprašala varuško, kaj je in pravi, da so morbit norice. Da je norice prebolela ena od punčk, ki jo čuva.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa še to, in to tik pred rokom!
Skrbi me, kako bo to glede prenosa na novorojenčka. KAtera kaj ve?
JAz sem imela norice v gimnazijskih letih.
A mislite, da se bomo morali fizično ločiti, da ne bi šlo na novorojenčico????

Saj niti ne vem, no, če je to to. Jutri ali ponoči bomo videli. Tiste z izkušnjami in več otroki-prosim, pomagajte!

Vse me srbi....user posted image

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2772
   RE: MAJČICE
8.5.2007 21:10:25   
ancka1
Čer mamice in bodoče mamice!

Na šverc se hitro javim...Midva sva ok in od nedelje končno doma!!! user posted image  Porod ni bil težak, imela sem le neuspelo EA in s tem 6 dni hudih mučnih glavobolov. Sedaj je pozabljeno. Vso srečo tistim, ki že zibate in tistim ki boste kmalu.
Ko pridemo še malo bolj k sebi smo pa zopet bolj na vezi.

Prisrčen pozdrav,

Ančka

_____________________________

29.4.2007 nas je razveselil najlepši deček.

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2773
   RE: MAJČICE
9.5.2007 5:44:17   
Maleal
Kak ste majčice,čeprav se nič ne javljam vas vseeno spremljam,želim vam da se čimprej rešite,jaz že komaj čakam finish,ker me že vse boli,ne morem spat,če preveč pojem mi je slabo,...skratka nič kaj prijetna user posted image ,a bo že,vsega je enkrat konec,fajn se mejte,grem zdaj spat,upam,da mi rata.A ve lahko spite celo noč?Mene že menda daje nervoza kako bo ,zato ni zadnja dva nič z mojim spanjem,pol pa hodim kot cota,bogi moj tastarejši user posted image .Se javim kaj,pa pa.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2774
   RE: MAJČICE
9.5.2007 7:07:42   
tejč
Imarcel, vsem se malo čas izteka, kajne? Veliko sreče, če boš odšla kaj kmalu...

Ej, punce, jaz ne vem, kaj naj. Ajša ima en mehurček in jaz mislim, da je začetek noric. NIma vročine. Pa smo jo dali vseeno v varstvo, ker je varuška tako rekla, češ, da so že itak vsi imeli norice tam.
In zdaj si ne upam na srečanje na kavico, da ne bi slučajno kateri kaj prinesla. Čeprav jaz sem jih že imela, ampak da ne bi kaj prenašala na kero.

Mi res ne zna nobena svetovat, kako je s prenosom noric na novorojenčka?

JAz postajam rahlo živčna. PDP se bliža, ponoči se zbujam in sanjam o porodu, ne upam si vstat, ekr sem prepričana, d ami bo voda odteklauser posted image , skoooz neki...Zdaj pa še te možne norice! KAko naj vse izpeljemo??? Groza!

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?