|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: naj ji povem?
22.5.2007 9:15:42   
mala maja
no punce mislim , da se vam ni treba kregat katera je boljša vzgojiteljica. Res ne. Verjamam da ste vse vzgojiteljice superuser posted image user posted image  Je pa sigurno treba prebrati tudi kašno literaturo zato da veš kako reagirati pri določenih stvareh. Praksa ni vse! In to velja za vsak poklic.

Kot pa sem povedala ne bom mešala stvari, čeprav bi jo rada. Pa še enkrat malček je bil privezan s doma narejenim trakcem(no ja trakec odrezan iz kosa ene obleke) , na stolček (ne trip trap) okoli pasu, na rahlo. Nisem videla če je bil še kakšen.

Danes bom sicer naredila halo. naš je prišel z takim ugrizom domov, da me je skor kap. Poznajo se mu vsi zobki in je vse vijolično plavo. Pa ne obsojam vzgojiteljic, da se je to zgodilo(ker vem da se mimogrede lahko) ampak zato, ker je škoda vsake besede, da bi mi slučajno poveda.
"gospa, vašega N.ja je en ugriznil, sej smo takoj reagirale, ampak se je zgodilo tako hitro. Mogoče bo malo plavo" 
Ne škoda je tud besede. Jaz sem pa prvo bratca nadrla, zakaj ga je ugriznil(na žalost samo enega ker so zobki mali in tavečji sin ga ni mogel ugriznit)

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: naj ji povem?
22.5.2007 14:01:25   
memole
Seveda je treba kaj prebrat ampak je praksa prej kot pa kakšna literatura in to pri vsakem poklicu ne da ne!
Če bi zdravniki samo brali in nobene prakse ne imeli ne vem kako bi lahko operirali!
Tako da je definitivno praksa bolj pomembna od literature!user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: naj ji povem?
22.5.2007 18:16:12   
Anonimen
Ja, saj jaz se tudi strinjam, da je treba nekaj literature prebrat, samo mislim, da je v šoli dobim dovolj, več kot dovoljuser posted image user posted image pri psihologiji in pedagogiki.

Drugače je pa roko na srce, dosti bolj pomembna praksa, moja sošolka ima v šoli same petke, vse obvlada, v vrtcu se pa na žalost ne znajde najbolje... Enkrat sma imele skupaj prakso in me je vse vprašala, tudi to, če lahko otroku nos obrišeuser posted image Eto vam literaturo...

mala maja kaj s to vašo vzg. je vse ok?? Ok, saj se vsakemu otroku lahko kaj zgodi, normalno, ampak valda je treba o tem staršem povedat ko pridejo po otroka, če je huje, jih je treba takoj obvestit.
Jaz bi sigurno povedala svoje v vrtcu.

Sicer velikokrat zagovarjam vzgojiteljice, ker delo res ni preprosto, ampak pri teh stvareh pa jaz na žalost nisem nič tolerantna do nobenga!

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: naj ji povem?
22.5.2007 23:00:26   
poška
jaz pa ne bi mogla bit tiho, še posebej ne, če bi bil tam tudi moj sin. kaj in kako bi vprašala samo vzgojiteljico, s starši ponavadi ne delam špetira. zanimalo pa bi me izključno zakaj je to potrebno.

dvoletniki niso tako nestabilni, da bi morali biti privezani na stolu, pa čeprav na rahlo. so pa dobri in slabi vzgojitelji, slabim pa ne more pomagati nobena literatura.


_____________________________

ko ko ko ko daaaak

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: naj ji povem?
22.5.2007 23:06:06   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Še enkrat. Ne obsojajte in ne razvijajte teorij, če ne veste, za kaj gre!!

Ampak mogoče so ga pa privezale za kasnejše linčanje? Al pa bičanje? Marijaaaaaaaaa, kaj pa če je vse res !?!


user posted image user posted image



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?