|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hartan RS One S
18.5.2007 15:18:53   
pajkica
Povejte mi nekaj, pri tem vozičku, kaj zaboga je tisto zgoraj na prednjih kolesih user posted image
Voziček mi je ful všeč, predvsem zaradi tega, ker ima premakljiv ročaj, ampak tisto na sprednjih kolesih me pa res moti.
Zaželjene so tudi kakšne izkušnje, če ga katera že ima.


http://www.comfortbaby.com/images/hartan/rs_one_s.jpg
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hartan RS One S
18.5.2007 22:29:16   
nina166
To je gor zato, da lahko sprednja kolesa fiksiraš. Kolesa so vrtljiva in če nočeš, da se sučejo, samo zasučeš to reč, ki je na sprednjih kolesih (ne morem se spomnit, kako bi to imenovala user posted image  user posted image  user posted image ). Mi sicer nimamo tega vozička, ampak hartan skater in je princip enak, samo da je naš trikolesnik.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hartan RS One S
21.5.2007 15:35:46   
pajkica
Ja, ampak najbrž bi vseeno lahko to naredili malo lepše in ne tako robustno. Saj ima veliko vozičkov za fiksirat kolesa, pa ne zgleda to tako veliko in ogromno.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hartan RS One S
22.5.2007 11:14:07   
Bauka29
Jaz sem včeraj tudi malo splet prečekirala in naletela na ta voziček, ki mi je padel v oči, Mene tista "zaščita" ne moti, bi pa vseeno rada slišala kakšno mnenje uprabnice prav o tem vozičku. Uvoznika sem tudi kontaktirala po mailu (niso ravno ažurni z odgovorom), če se bi ta voziček dalo kje videt, da nebi kupila tako na pamet. Samo v info - v Zagrebu v Kiki stane cca. 132.000 SIT, kar je nedvoumno dražje, kot pri nas. Sem mislila, da bi kaj prihranili, samo ne bo nič...

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hartan RS One S
22.5.2007 13:01:55   
nina166
Bauka29 prilepila sem ti link od gospe, ki te vozičke prodaja. Mi smo ga kupili pri njej in nam je vse lepo povedala in pokazala. Je pa ta trgovina v Mozirju (Zgornja Savinjska dolina). Hartanove vozičke prodaja ta gospa in Rutar, drugje pa se jih v Slo. ne da dobit.

http://www.comfortbaby.com/

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Bauka29)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hartan RS One S
22.5.2007 13:04:21   
nina166
Pa še link od njihovega cenika: http://www.comfortbaby.com/cenik.pdf

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hartan RS One S
23.5.2007 8:24:25   
Lianna
Samo to ti bom svetovala. Preden se odločiš zanj se pozanimaj glede teže. Ker Hartan vozički so znani po tem, da so zelo težki (okoli 17,18kg).

< Sporočilo je popravil Lianna -- 23.5.2007 8:25:06 >

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hartan RS One S
23.5.2007 8:27:06   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Bauka29

Jaz sem včeraj tudi malo splet prečekirala in naletela na ta voziček, ki mi je padel v oči, Mene tista "zaščita" ne moti, bi pa vseeno rada slišala kakšno mnenje uprabnice prav o tem vozičku. Uvoznika sem tudi kontaktirala po mailu (niso ravno ažurni z odgovorom), če se bi ta voziček dalo kje videt, da nebi kupila tako na pamet. Samo v info - v Zagrebu v Kiki stane cca. 132.000 SIT, kar je nedvoumno dražje, kot pri nas. Sem mislila, da bi kaj prihranili, samo ne bo nič...


Voziček lsi ahko pogledaš v Rutarju. Jih imajo ogromno.

(odgovor članu Bauka29)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hartan RS One S
23.5.2007 9:24:06   
mml
Živjo,

mi imamo Hartoanov voziček, sicer ne RS, ampak Racer in nam že 18 mesecov zelo dobro služi (sicer zadnje čase vedno manj user posted image ). Verjetno bi ga še enkrat kupila. Dobre izkušnje imam tudi s prodajalci, ko je prišlo do tovarniške napake, so mi v Ljubljano pripeljali nadomestni voziček in po tem tudi popravljen - oziroma nov voziček.
Mogoče je slaba lastnost res to, da je tehta 15kg, samo če ga ni treba vsak dan nosit po stopnicah, to sploh ni problem, jaz sem ga brez težav spravljala v in iz avtomobila.
Dobro se obnese na makadamu in tudi v zmerno zasneenih cestah je lani pozimi dobro funkcioniral user posted image

Mislim, da jih v Rutarju ne prodajajo več, vsaj pred kakšnim mesecem, ko sem bila nazadnje tam, jih nisme več videla. Mi smo se pred 2 letoma zapeljali v Mozirje in vozičke potestirali

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hartan RS One S
23.5.2007 10:29:27   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: mml

Živjo,

mi imamo Hartoanov voziček, sicer ne RS, ampak Racer in nam že 18 mesecov zelo dobro služi (sicer zadnje čase vedno manj user posted image ). Verjetno bi ga še enkrat kupila. Dobre izkušnje imam tudi s prodajalci, ko je prišlo do tovarniške napake, so mi v Ljubljano pripeljali nadomestni voziček in po tem tudi popravljen - oziroma nov voziček.
Mogoče je slaba lastnost res to, da je tehta 15kg, samo če ga ni treba vsak dan nosit po stopnicah, to sploh ni problem, jaz sem ga brez težav spravljala v in iz avtomobila.
Dobro se obnese na makadamu in tudi v zmerno zasneenih cestah je lani pozimi dobro funkcioniral user posted image

Mislim, da jih v Rutarju ne prodajajo več, vsaj pred kakšnim mesecem, ko sem bila nazadnje tam, jih nisme več videla. Mi smo se pred 2 letoma zapeljali v Mozirje in vozičke potestirali



Vem, da so imeli Hartan vozičke v Rutarju še en teden nazaj. Katere točno so imeli pa na žalost ne vem.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hartan RS One S
23.5.2007 12:16:30   
Bauka29
Hvala za odgovore. Saj vem, da je zastopnik v Mozirju, samo sem želela iz "1. roke" slišat, kako in kaj je z njimi, ker saj veste, vsak berač svojo malho hvali. Tudi v Rutarju sem se že pozanimala in imajo le model Racer, druge se ne dobi. Ja, bo treba kar v Mozirje, ampak se še tolk ne mudi, naš pikec user posted image pride na svet novembra.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?