|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:12:19   
baguSka
če je skoz pijan potem je alkoholik.. pomagaj mu drugače..


ne ni skoz pijan... ze enkrat na teden mi je odvraten ko ga gledam... ampak mu je vseeno... ocitno... ker se vedno to pocne... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:13:48   
baguSka
Ti se kar hecaj z , ampak te ne spoštuje dovolj oz. mu ni mar za to kar želiš, glede na to da imaš travme in utemeljene razloge zakaj te to moti.


no evo... torej so moji sumi utemeljeni....!? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:14:41   
Taula
Hecaj se še naprej. Samo meni to ni smešno.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:14:49   
maruškaŠ
ne ni skoz pijan... ze enkrat na teden mi je odvraten ko ga gledam... ampak mu je vseeno... ocitno... ker se vedno to pocne...


V bistvu, če že od začetka ve, da te to tako močno moti in je to tudi sprejel, zdaj pa počne drugače - bi se tudi jaz vprašala koliko me spoštuje.

A potem tudi ti nikoli ne piješ? Kaj pa kadar gresta skupaj ven?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:15:23   
baguSka
ja seveda.... namesto da bi mi pomagu pri tem, mi raje stoji nasproti in pocne ravno kontra od mojih zelja... ufffff... zdele me je pa kr groza spreletela...user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:15:53   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

ne ni skoz pijan... ze enkrat na teden mi je odvraten ko ga gledam... ampak mu je vseeno... ocitno... ker se vedno to pocne...


V bistvu, če že od začetka ve, da te to tako močno moti in je to tudi sprejel, zdaj pa počne drugače - bi se tudi jaz vprašala koliko me spoštuje.

A potem tudi ti nikoli ne piješ? Kaj pa kadar gresta skupaj ven?


če je skoz pijan.. pol je brutalen kronik.. zdravljenje takoj!!! ker mu kmalu ne bo več pomoči..

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:18:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: madela

Men je že vse skupaj tečno! Jaz zase vem,kaj je prav in kaj ne,tukaj pa  bi nekateri radi spremenili mišljenje "poštenih" ljudi.user posted image  Smešno!
Pustite naj vsak živi,kot mu paše!!!!!



Ni glih hudo posteno.. da reces svojemu ljubljenemu partnerju.. Ce bos mel taksno zeljo.. KUFRI! user posted image user posted image

In.. pustim ti.. da zivis.. kot ti pase.. user posted image


(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:19:07   
trojči
Baguška, žene alkoholikov učijo (ne jaz), da alkoholiki tega ne delajo ženam, da si žene v tem primeru moške lastijo. Učijo, da si z nekom, dokler ti paše, ko ti pa ne gre več ven, ko nisi rad več z njim, pač greš.

Dokler je Dvojček rad s svojo ženo, dokler ji verjame, da ga ljubi, bo z njo ostal. Vse skupaj torej temelji na veri, da te partner ljubi, da je rad s teboj. Ima napake, ki jih lahko ali ne moreš sprejeti. Če jih ne moreš, greš. Da se je treba žrtvovati, mučiti, trpeti.....bull.

Torej obstajati mora vera v partnerjevo ljubezen. Najlažje zgubiš vero in zaupanje, če ti nekdo laže, kar dela dvojčkova žena. Eiii, meni tak ni nič jasno, zato pa berem to. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:19:39   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

če je skoz pijan potem je alkoholik.. pomagaj mu drugače..


ne ni skoz pijan... ze enkrat na teden mi je odvraten ko ga gledam... ampak mu je vseeno... ocitno... ker se vedno to pocne... user posted image user posted image user posted image user posted image


Zapomni si:Alkohol je človekov najhujši sovražnik. Zdaj je 1x na teden,kolikokrat bo pa čez kakih 5 let. Alkohol ne izbira,ti izbereš njega,on te samo vleče proti dnu in propadu.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:20:08   
maruškaŠ
Ni glih hudo posteno.. da reces svojemu ljubljenemu partnerju.. Ce bos mel taksno zeljo.. KUFRI!

In.. pustim ti.. da zivis.. kot ti pase..


Evo, pustim ti da živiš kot ti paše. Če ti bo pasalo imet druge, imaš prosto pot, da greš stran od mene.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:23:30   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: madela

Men je že vse skupaj tečno! Jaz zase vem,kaj je prav in kaj ne,tukaj pa  bi nekateri radi spremenili mišljenje "poštenih" ljudi.user posted image  Smešno!
Pustite naj vsak živi,kot mu paše!!!!!



Ni glih hudo posteno.. da reces svojemu ljubljenemu partnerju.. Ce bos mel taksno zeljo.. KUFRI! user posted image user posted image

In.. pustim ti.. da zivis.. kot ti pase.. user posted image





Daj Tjazy,povej mi vsaj 1 pameten razlog,zakaj mi jaz mojega ovirala pri takem početju,če bi si to želel. Mislim,da ga ni. Pol mi pa povej vsaj 1 pameten razlog,zakaj bi jaz to morala sprejet,če pač nisem tak karakter user posted image  Mogoče zato,da bi se imel doma s kom kregat. To ni življenje,raje vsak po svoje.
Tako početje morata sprejet OBA,al pa KUFRI!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:23:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Ni glih hudo posteno.. da reces svojemu ljubljenemu partnerju.. Ce bos mel taksno zeljo.. KUFRI!

In.. pustim ti.. da zivis.. kot ti pase..


Evo, pustim ti da živiš kot ti paše. Če ti bo pasalo imet druge, imaš prosto pot, da greš stran od mene.


In bo reku... Nocem stran od tebe.. jst hocem tebe!! user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:26:46   
baguSka
če je skoz pijan.. pol je brutalen kronik.. zdravljenje takoj!!! ker mu kmalu ne bo več pomoči..


pa kaj je s tabo??? sploh ni fore v tem da je skoz pijan!!! tko kot gre meni na zivce, da je on pijan enkrat na teden, bi slo njemu na zivce, ce bi ga jaz prevarala z moskim!!!! ampak jaz ga ne bom oz ga ne nameravam, on pa to vseeno zavestno pocne!!!!! torej????

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:30:36   
maruškaŠ
In bo reku... Nocem stran od tebe.. jst hocem tebe!!


Potem pač pozabi na druge. Jaz ali druge. Ima pa proste roke pri tem, da se odloči kaj bo... user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:31:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Hecaj se še naprej. Samo meni to ni smešno.user posted image


Men tud to ni smesno.. user posted image  in je cist enakovredn temu.. celo se hujse.. ker lazje se je upreti alkoholu.. kot pa eni zivi osebi, ki ti je simpaticna.. se posebno pa.. ce jo imas mogoce tudi rad..  

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:33:15   
Taula
pa kaj je s tabo??? sploh ni fore v tem da je skoz pijan!!! tko kot gre meni na zivce, da je on pijan enkrat na teden, bi slo njemu na zivce, ce bi ga jaz prevarala z moskim!!!! ampak jaz ga ne bom oz ga ne nameravam, on pa to vseeno zavestno pocne!!!!! torej????


Pogovori se z njim.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:33:16   
maruškaŠ
Aja pa še edno vprašanje. Vsi tisti, ki pravite, da bi bili sposobni odpustit partnerju varanje - ste bili že kdaj prevarani?

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:38:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: madela

Pol mi pa povej vsaj 1 pameten razlog,zakaj bi jaz to morala sprejet,če pač nisem tak karakter user posted image   


Sej ne govorim, da je potrebno to sprejet.. v primeru ce bi tvoj tip konstantno menjal druge zenske..

Govorim striktno o tem.. ce se mu enkrat zgodi.. ali pa v tem konkretnem primeru, ko je dvojckova zena lepo povedala kaj si zeli.. in zakaj...

V tem priemru.. pravim, da ni potrebno takoj spakirati kufre.. ampak lahko partnerju podaris to.. da izpolni svojo fantazijo.
Ce ni noben problem.. da bi moski pustili, da gre njihova partnerka z drugo zensko.. zakaj je potem drugace.. ce bi si pa zelela iti z drugim moskim?

Recimo.. tvoj je cist ok.. in vse je fajn.. in ker ima taksno zeljo.. ali pa ker se mu je tko zgodilo.. bo pa zdaj vsega konc?

In kako ga bos spoznala.. kako bos sploh vedela.. kaj razmislja.. kaj zeli.. kaj hoce.. ce ga s takimi izjavami blokiras.. da ce gres z drugim so kufri.. ?!



(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:39:22   
tanikaa
Mater. Santa Barbara ni mela toliko nadaljevanj, kot jih ma ta tema. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:40:36   
Anonimen
MALICAuser posted image user posted image RABITE ENERGIJO.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:45:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

če je skoz pijan potem je alkoholik.. pomagaj mu drugače..


ne ni skoz pijan... ze enkrat na teden mi je odvraten ko ga gledam... ampak mu je vseeno... ocitno... ker se vedno to pocne... user posted image user posted image user posted image user posted image


Lej Zahi...

Dvojckova zena je to nardila 2 x v laifu..

Od baguskle tip.. pa 1 x tedensko... konstantno.. al pa ce recemo 1 x mesecno...  user posted image

A opazis kaksno razliko mogoce?  Kaj je zdej bolj hudo?

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:45:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Aja pa še edno vprašanje. Vsi tisti, ki pravite, da bi bili sposobni odpustit partnerju varanje - ste bili že kdaj prevarani?


Kdo pa ima to moc.. da bi mene prevaral? user posted image user posted image  Samo vsak sebe lahko.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:48:12   
trojči
Človek je pijanec, če čuti neustavljivo potrebo po alkoholu četudi le enkrat na mesec.

Večina pijancev je vikend pijancev, cel teden čakajo, da se ga bodo v soboto vlili. Tudi najstniki.


Tyazy, za tebe pa eno vprašanje. Skoz praviš, da če ne bi imel/a prepovedi, ne bi bilo potrebe po varanju. Najprej me zanima, če je to res?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:49:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Pogovori se z njim.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja Baguska... zakaj se nocs?? user posted image user posted image

Samo reci, da s tem prizadene tvoja custva.. in takoj mu bo vse jasno.. user posted image user posted image

In se vec... nikoli vec se mu ne bo to NARDIL! user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:51:30   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Mater. Santa Barbara ni mela toliko nadaljevanj, kot jih ma ta tema. user posted image


user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?