|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:23:15   
Anonimen
Ne res ne zastopim kako lahko nekdo ki želi svobodno zvezo partnerki naredi dva otroka in ji pove da nima kaj javkat zraven da je njegova pravica da izraža svojo voljo in seksa vsevprek kjer se mu zljubi? Torej eno za oploditev da je doma kuha, pere, riba in tečnari........druge pa za sprostitev!! Mislim da je to najbližja resnica vsemu temu  govoru o svobodnih zvezah.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:24:11   
Taula
Spet zacenjas s tem..

ce partnerko udaris.. je to ocitno.. da si to storil njej.. in je to ocitno nespostovanje do nje.. torej.. kufri..

V tem konkretnem primeru.. je ona njemu povedala.. torej ni nic taksnega storila njemu.. .


Ampak ON se NI strinjal. Kaj to ne velja? A če jaz rečem..lubi enega deca bom dol dala, on reče NE, jaz to naredim...ampka je vseeno OK..ker sem mu povedala.user posted image
ne mesaj vsega..


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:24:26   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Koliko oseb pa mislis, da lahko najdes v laifu, ki so narejene zate? A jih je toliko kot gob po dezju?

In eno taksno bi zavrgel samo zaradi taksne malenkosti? Zlo nespametno.. ker na koncu lahko ostanes sam.. ali pa pac z eno.. ki sta pac nekak skupi.. ampak oba vesta da to ni to!

Ja vsi kdaj varamo sebe.. tudi ti zdaj.. drugega nikoli!


če je narejena zame.. pol ne bo ****nja za mojim hrbtom.. in me bo spoštovala v takšni meri.. da ne bo hodila po meni.. in me ne bo prizadela nalašč..

če pa to naredi.. grem pa rade volje naprej v iskanje tiste prave.. saj ta sigurno nebi bila.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:24:38   
Anonimen
 
ČAS ZA KOSILO.DOBER TEK!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:25:34   
Taula
če je narejena zame.. pol ne bo ****nja za mojim hrbtom.. in me bo spoštovala v takšni meri.. da ne bo hodila po meni.. in me ne bo prizadela nalašč..

če pa to naredi.. grem pa rade volje naprej v iskanje tiste prave.. saj ta sigurno nebi bila..


Ekola..točno tako.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:25:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

 
ČAS ZA KOSILO.DOBER TEK!user posted image user posted image


Dober predlog... he he..  Dober tek! user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:35:45   
trojči
Moški manj (nič) odpuščajo prevare kot ženske, ker ženske, ki ljubimo, ne seksamo z drugimi.

Vprašanje je torej, če ta žena ljubi ali samo živi neko pravljico o uspešnem zakonu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:38:50   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: trojči

Moški manj (nič) odpuščajo prevare kot ženske, ker ženske, ki ljubimo, ne seksamo z drugimi.

Vprašanje je torej, če ta žena ljubi ali samo živi neko pravljico o uspešnem zakonu.


če bi ljubila.. nebi varala.. lahko pa model živi v svojih oblakih in to zanika..

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:47:19   
tanikaa
Kaj ko bi vi knjigo napisali?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:49:24   
srki
Ampak res.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:49:52   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Kaj ko bi vi knjigo napisali?


na to temo? hmm.. mislim, da se nebi prodajal.. tisti ki to ve.. je ne rabi.. tisti ki bi jo pa rabil, bi pa moral prej prebrat "Build your character"..

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:50:54   
Anonimen
Sej jo pisemo.. :)

To jst vse printam.. in kmalu bo dovolj strani.. :))

Samo bralec bo na koncu malce zmeden se mi zdi.. user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:53:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi


če bi ljubila.. nebi varala.. lahko pa model živi v svojih oblakih in to zanika..


Sej ne vara... samo dolocene zelje so se ji pojavle..

A naj bo vsak dan tecna in zamorjena zato ker so religije pred 2000 leti postavli ene zakone.. s katerimi so hotli naredi boljse vojake? user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 12:55:03   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Sej ne vara... samo dolocene zelje so se ji pojavle..

A naj bo vsak dan tecna in zamorjena zato ker so religije pred 2000 leti postavli ene zakone.. s katerimi so hotli naredi boljse vojake? user posted image user posted image


želje gor ali dol.. če ta želja pomeni zdrobit partnerjeva čustva.. se ji more ta želja v glavi takoj izbrisat.. če se ji pa ne.. ga pa ne ljubi.. pa smo spet na začetku..

pa ti ni zakon.. ampak moralna obveza.. in obljuba partnerju..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:00:02   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Sej ne vara... samo dolocene zelje so se ji pojavle..



še tole.. če ima željo po drugem descu.. naj to prizna in gre..

če je pa tipček tok bogi, da "želje" tolerira.. pol pa ****.. mogoče ga pa zato vara ker je tak papak..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:02:43   
Taula
Sej ne vara... samo dolocene zelje so se ji pojavle..


Domišljiji ni konca pri tebi.user posted image  Žal napačni.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:05:21   
maruškaŠ
Sej ne vara... samo dolocene zelje so se ji pojavle..


Sej mogoč pa res ne vara, ampak ga samo tepta. Sej v bistvu mu je prej povedala kaj bo naredila, sicer se ni strinjal, odpustil pa vseeno. Tehnično ga res ni prevarala, ampag ga je 'samo' pohodila, njega in njegova čustva.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:05:24   
madela
Men je že vse skupaj tečno! Jaz zase vem,kaj je prav in kaj ne,tukaj pa  bi nekateri radi spremenili mišljenje "poštenih" ljudi.user posted image  Smešno!
Pustite naj vsak živi,kot mu paše!!!!!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:05:54   
baguSka
želje gor ali dol.. če ta želja pomeni zdrobit partnerjeva čustva.. se ji more ta želja v glavi takoj izbrisat.. če se ji pa ne.. ga pa ne ljubi.. pa smo spet na začetku..


Moja zelja je tudi, da partner nebi hodil domov pijan... in ker to vseeno pocne, drobi moja custva... Torej me ne spostuje!? Jst se zmeri bolj zgubljam.... torej me ne ljubi dovolj.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:06:57   
Zahi
 
IZVIRNO SPOROČILO: madela

Men je že vse skupaj tečno! Jaz zase vem,kaj je prav in kaj ne,tukaj pa  bi nekateri radi spremenili mišljenje "poštenih" ljudi.user posted image  Smešno!
Pustite naj vsak živi,kot mu paše!!!!!


user posted image

prav imaš.. naj se eni pustijo teptap za zaničevat.. eni se pač ne..

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:07:33   
baguSka
če je pa tipček tok bogi, da "želje" tolerira.. pol pa ****.. mogoče ga pa zato vara ker je tak papak..


potem sem tud jst papak.... ker vseen toleriram in sprejemam partnerja, ko ga gledam pijanega... grozna sm... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  je sploh vreden moje ljubezni???????

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:08:38   
baguSka
prav imaš.. naj se eni pustijo teptap za zaničevat.. eni se pač ne..


mogoce bi se pa tud jaz mogla prenehat.... teptat... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:09:44   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

želje gor ali dol.. če ta želja pomeni zdrobit partnerjeva čustva.. se ji more ta želja v glavi takoj izbrisat.. če se ji pa ne.. ga pa ne ljubi.. pa smo spet na začetku..


Moja zelja je tudi, da partner nebi hodil domov pijan... in ker to vseeno pocne, drobi moja custva... Torej me ne spostuje!? Jst se zmeri bolj zgubljam.... torej me ne ljubi dovolj.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


če je skoz pijan potem je alkoholik.. pomagaj mu drugače..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:09:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

želje gor ali dol.. če ta želja pomeni zdrobit partnerjeva čustva.. se ji more ta želja v glavi takoj izbrisat.. če se ji pa ne.. ga pa ne ljubi.. pa smo spet na začetku..


Moja zelja je tudi, da partner nebi hodil domov pijan... in ker to vseeno pocne, drobi moja custva... Torej me ne spostuje!? Jst se zmeri bolj zgubljam.... torej me ne ljubi dovolj.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Torej.. zdej vprasi experta Zahija.. kaj ti je za nardit? Zihr bo reku... KUFRI! gotovo.. gremo dalje.. user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 13:10:38   
Taula
Moja zelja je tudi, da partner nebi hodil domov pijan... in ker to vseeno pocne, drobi moja custva... Torej me ne spostuje!?


Ti se kar hecaj z user posted image , ampak te ne spoštuje dovolj oz. mu ni mar za to kar želiš, glede na to da imaš travme in utemeljene razloge zakaj te to moti.

Ampak to je druga tema.user posted image

Madela....user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?