|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vložki
26.5.2007 12:59:23   
Anonimen
Kakšne vložke potrebuješ za v porodnišnico. Brala sem da bombažne:  katere so to?
Kakšne ste mele ve s sabo.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vložki
26.5.2007 13:00:04   
smeško
vir 80 roza

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vložki
26.5.2007 13:08:22   
IWONA
Nobene,ker se jih dobi v porodnišnici

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vložki
26.5.2007 13:10:58   
TONČI.
Doma so najboljše vir80. V Lj. porodnišnici vem da dobiš tam vlažke. Samo tiste ki jih dobiš v porodni sobi so pa ta najboljše. Tam vprašaj za kakšne več. So taki veliki, da ti res nič nepremoči. Tud ponoč ne. Drugače pa so v vseh sobah na voljo, kolikor jih rabiš. (ta mali vložki)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vložki
26.5.2007 13:44:42   
eya
Jaz sem imela Vir 80. V porodnišnici Lj so imeli ene italijanske, pa mi je zdravnica rekla, da niso tako dobri in naj mi prinesejo od doma Vir 80.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vložki
26.5.2007 13:53:16   
Anonimen
Vir80 in mrežaste hlačke-zakon!user posted image

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vložki
26.5.2007 14:12:04   
Anonimen
user posted image  Vir 80 so blažji žegen za v porodnišnico. Jaz sem mela skor plenice, une iz porodne sobe, pa se je kr ulilo ven ko sem vstala. user posted image  Za doma sem mela VIR natura, so boljše od vir 80, sploh ker so mrežaste, pa se mi je mreža na šive natikala. user posted image  
Itak jih pa v P dobiš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vložki
26.5.2007 15:30:35   
ŠpelaP
V porodnišnici sem imela tiste, ki se jih dobi tam. Doma pa nekaj časa VIR80, potem pa VIR ekstra, ki so še mehkejši kot vir80. Se je pa na žalost tudi meni en šiv enkrat zataknil za mrežico. In ker sem malo premočno potegnila, se mi je potem ta šiv malo vnel.
Za zdaj pa imam pripravljene VIR ekstra in VIR NATURE.
Vložke Vir nature sem uporabljala tudi sicer v zadnjem letu pred zanositvijo, ker so iz naravnih materialov. Mi Always ultra sploh niso več pasali. Sem opazila, da sem po njih dobila vedno ful izcedka, čeprav prej vsa leta nikoli nisem imela problemov z belim tokom. Po menjavi vložkov se mi je pa stanje popravilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vložki
26.5.2007 22:50:28   
Maggie
Navadne vložke imajo v porodnišnici, ja. Tiste tavelike v LJ dobiš samo prvi dan. Če si pa šivana, je pa najbolj priporočljivo imeti VIR80 (roza), da se vložki ne drgnejo ob šive. Najbolje je, da si kupiš dva paketa in če boš šivana naj ti jih gre mož kupit in ti jih prinese v porodnišnico...

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vložki
26.5.2007 23:51:20   
***pika***
Za šivane priporočajo VIR80. Če ne boš šivana, so tisti iz porodnišnice čisto Ok, doma sem pa potem imela VIR nature. Ful mehki, pa še s krilci.

(odgovor članu Maggie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vložki
28.5.2007 22:51:58   
Anonimen
Pravijo da v Šempeterski bolnišnici dobiš samo za prvo silo, da pol ti jih ne dajo več, da moraš od doma prnest.
Je katera rodila v Šempterski bolnišnici in mi to pove.

(odgovor članu ***pika***)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vložki
23.6.2007 21:37:06   
lunca2
Jaz jih tudi nisem imela s seboj, ker smo jih dobili v bolnici. Za doma pa sem kupila vir zelene s krilci. Oni vir80 roza pa niso fajni če si šivan, ker se primejo na šive.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vložki
29.6.2007 0:11:44   
ema79
men je takoj zjutraj po porodu rekla zdravnica na viziti, da mi naj mož od doma prinese vir 80, ker so bili v Lj porodnišnici neki plastnični in je bla še celo zdravnica huda, zakaj mi ne dajo bombažnih, ampak jih takrat niso imeliuser posted image Bila sem pa tudi šivana

< Sporočilo je popravil ema79 -- 29.6.2007 0:12:13 >


_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vložki
29.6.2007 0:53:24   
Ajvy
Jaz sem si za seboj kupila, 15 vatirancev, 5 bombažnih hlačk in pa Vir 80- to me bo spremljalo v porodnišnico, če jim slučajno česa zmanjka, da me ne bo presenetilo...

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vložki
29.6.2007 9:10:47   
Pikica pokica
V Celju jih je v bolnici dovolj, tako da svojih ne potrebuješ. Za doma sem si kupila Vir 80 ( mrežaste), saj so mi jih priporočali, ampak sem bila šivana in so se mi šivi zatikali med te mreže. Enega sem si tako celo izvlekla, ampak na srečo ni bilo panike, saj je bilo že zaceljeno.
Zdaj v drugo vem, da si bom nabavila kakšne druge - gladke, da ne bo prišlo do podobne situacije.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vložki
29.6.2007 15:39:55   
papica
Sem sicer rodila v šempetrski bolnišnici pred dvema letoma, pa so takrat dajali samo bombažne plenice (dojenčkove user posted image ) in mrežaste hlačke.  Že takoj ko sem rodila mi je babica rekla, da lahko uporabljam tudi svoje vložke, da so pa plenice boljše. Jaz sem imela tako kar vse tri dni v bolnišnici plenice. Si sicer kot kakšna debelorita teta v njih (če prišteješ še dodatno mojo pa sploh user posted image ), je pa bilo kar komot, ker se ne bojiš od kod se bo kaj ulilo. 

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vložki
29.6.2007 16:04:50   
Katrin
IZVIRNO SPOROČILO: smeško
vir 80 roza

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vložki
8.7.2007 10:29:47   
FLASK_A
Vir80 in mrežaste hlačke-zakon! V lj porodnišnici imajo ene smotane plastične, so fuuul slabi. Hlačke pa sicer dobiš tudi tam- mi smo dobili vsak dan ene sveže.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vložki
8.7.2007 13:43:08   
Bonnie_RR
Nisem potrebovala nobenih, ker so bili v porodnišnici skoz na voljo. Prav tako mrežaste hlačke.

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vložki
8.7.2007 14:39:51   
Strawberrie Cherrie
Jaz sem si nesla zraven v P 3pakete vir 80 in 2mrežaste hlačke.
Potem sem tam imela vse na voljo in sem vse to odnesla domov. Ampak sem vir 80 uporabljala še tja nekje do 3t po porodu, ker sem se še čistila. Vsega skup sem porabila okoli 6paketov vir80 &vir natura. pa ene 5mrežastih hlačk - vsaj za prvi teden. Mrežaste hlačke dobiš v Sanolaborju so čist poceni.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vložki
13.7.2007 11:40:49   
Aja1
jaz sem v porodnišnici dobila 2 paketa Vir 80 in 5 mrežastih spodnjih hlačk. Količinsko ravno prav za tisti čas, ko sem bila tam...oz. mislim, da sem imela en paket vložkov s sabo...torej trije paketi. Doma pa tudi Vir 80 in mrežaste sp.hlačke.

_____________________________




(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vložki
13.7.2007 11:55:39   
emaa
Glede teh vložkov bi lahko človek komentiral. V LJ porodnišnici je tako, na E oddelku, kjer ležijo nosčenice, če dobiš canesten ali kaj takega in prosiš za vložke, dobiš ta velike vatirance, ki jih ponavadi dajo v porodni. Ultra veliki, primerni za čiščo prve dni ali, ko ti voda odteče, za ostalo neprimerni. Na A oddelku so bili neki v redu vložki, ko rabiš vatirance si itak na intenzivni, pa ti jih tam menjajo. Na C oddelku so bili neki smešno majhni, plastični vložki, neprimerni popolnoma za svoj namen. PO moje, če si šivan še kako vnetje fašeš, ker ne dihajo popolnoma nič. Mrežaste hlačke pa se dobi po potrebi, tudi 5 na dan, če se jih rabi, drugače pa dvoje vsak dan. 

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?