|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Strerilizacija pumpice in flašk
10.6.2007 19:19:48   
anajmad
Jst sem pumpico sterilizirala po vsakem črpanju,pa samo zaradi tega,ker je ena punči takrat,ko sem bila v porodnišnici, dobila takšno infekcijo,ker mami se ni dal sterilizirat. Ta punčka še enih 10 dni ni smela piti mleko od mame,ker je imela takšno reakcijo po njem ,da je bilo kar hudo. Najbolj pa je bilo to hudo,ker deklič je bil rojen ob roku in ravno zaradi tega je morala na EINT in tam ostati 14 dni.
Jst sem se tega ustrašla in še sedaj po 18 mesecih ,stekleničke redno steriliziram.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Strerilizacija pumpice in flašk
13.6.2007 4:23:48   
mpotocn
Ja ravno po vsaki uporabi nisem, ampak nazačetku pa otroka še ne bom navajala na mikroorganizme. Se strinjam, da je pretirana čistoča nepotreba, ampak prve 3 mesece pa vztrajam na kolikor toliko 'sterilnem okolju'.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Strerilizacija pumpice in flašk
22.7.2008 22:38:01   
mateyka
na Švedskem v porodnišnici (oddelek za prezgodaj rojene) sterilizirajo pumpo 1x na dan (vsaka uporabnica ima svojo za osebno uporabo). po vsaki uporabi jo pa seveda operejo - to pa sigurno user posted image

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Strerilizacija pumpice in flašk
23.7.2008 15:47:36   
jajula
men je svetovalka za dojenje pri LLL rekla da nima smisla skoz sterilizirat, ker se user posted image  itak zlo hitro navadi na bakterije v domu

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Strerilizacija pumpice in flašk
23.7.2008 18:23:29   
selma2
Jaz še vedno pumpico po vsakem črpanju operem v pomivalnem in steriliziram s chicco-tovo sterilizacijsko tekočino.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Strerilizacija pumpice in flašk
23.7.2008 18:24:54   
Tisana
Mi smo na začetku sterilizirali po vsakokratni uporabi, ker je bila punčka nedonošena in zato občutljivejša. Nikoli nismo pomivali s praškom. Samo z vodo, pa v sterilizator. Tako nam je bilo najlažje. Še sedaj več ali manj steriliziramo po vsaki uporabi, pa bolj zato, ker nam je to lažje, kot pa pomivati s praškom. Ne steriliziramo pa posodic in žličk, tudi dudo poberemo s tal in ji jo damo v usta. Se ful strinjam s tem, da se mora otrok navadit na hišne bakterije user posted image

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Strerilizacija pumpice in flašk
29.7.2008 13:40:13   
Kaja08
Mi steriliziramo flaške in dudo enkrat na dan, vmes jih samo speremo z vodo, flaške damo vsake toliko časa tudi prat v pomivalni stroj. Ko sem še pumpala, je bilo s pumpico isto.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?