|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:32:43   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Miška76

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nama pa to zelo paše pa nisva PEDRA.....ni ga boljšega orgazma kot je analni....mmmmmmmmm




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ja pač , očitno oba mislita, da obstaja samo ena luknja...user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:32:57   
Miška76
IZVIRNO SPOROČILO: rija

miškica, a je kaj narobe user posted image  saj citiram samo tvoje besede......a še sama sebe ne razumeš user posted image




Ej Rijčica, ko bom rabla kak nasvet, takrat se mi pa oglasi, zaenkrat pa ti ni potrebno citirat nobenih mojih besed, a ti je jasno?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:33:26   
Erdbeere
ah anonimna nikar se ne sekiraj...vsako tele ima svoje veselje, al kako se že reče user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:34:16   
Anonimen
Ooooooooooo čakam ali bo bitka.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Miška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:34:48   
Erdbeere
pri meni ne....grem spat...al pa ritko narazen dajat...bom še vidla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:35:38   
Anonimen
Vsako tele ima svoje veselje!!
Se strinjam samo problem je ker je tele na steroidih!!

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:36:27   
Anonimen
Jast grem tudi raje spat!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:36:34   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Miška76



Ej Rijčica, ko bom rabla kak nasvet, takrat se mi pa oglasi, zaenkrat pa ti ni potrebno citirat nobenih mojih besed, a ti je jasno?



dokler boš pisala na javen forum, te bom citirala kadar bom hotela in koliko bom hotela.

kapiš?

ti je jasno?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:36:45   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Sori, ampak ta izjava pa je čisto mimo.



Pa ni.user posted image




Lubica moja zlata. Jaz tega ne prakticiram. Pa nisem mela namena odgovoriti na to vprašanje, ampak ste me sprovocirale. user posted image  In če jaz tega ne delam še ne pomeni, da drugi ne smejo oz. drugi v tem ne uživajo. Saj na primer mam jaz noro rada pohani sir, drugi pa ga ne mara. Nekdo pa ma rad torto, pa je jaz niti probat ne morem. Sem zdaj jaz zaradi tega slabša oz. čudna, ali je on zaradi tega slabši oz. čuden.user posted image  Vsakomur kar mu pač paše.


Z malo strpnosti in sprejemanja drugačnosti bi ta svet dobil čisto drugačno podobo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:37:40   
Erdbeere
pišuka babe, zdej me pa firbec matra kaj se bo scimilo iz tegale....a se mi splača jet spat al nej raje še malo počakamuser posted image user posted image  

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:37:55   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Miška76

IZVIRNO SPOROČILO: rija

miškica, a je kaj narobe user posted image  saj citiram samo tvoje besede......a še sama sebe ne razumeš user posted image




Ej Rijčica, ko bom rabla kak nasvet, takrat se mi pa oglasi, zaenkrat pa ti ni potrebno citirat nobenih mojih besed, a ti je jasno?




Halo? Te meče?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:38:43   
Erdbeere
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Sori, ampak ta izjava pa je čisto mimo.



Pa ni.user posted image






Lubica moja zlata. Jaz tega ne prakticiram. Pa nisem mela namena odgovoriti na to vprašanje, ampak ste me sprovocirale. user posted image  In če jaz tega ne delam še ne pomeni, da drugi ne smejo oz. drugi v tem ne uživajo. Saj na primer mam jaz noro rada pohani sir, drugi pa ga ne mara. Nekdo pa ma rad torto, pa je jaz niti probat ne morem. Sem zdaj jaz zaradi tega slabša oz. čudna, ali je on zaradi tega slabši oz. čuden.user posted image  Vsakomur kar mu pač paše.


Z malo strpnosti in sprejemanja drugačnosti bi ta svet dobil čisto drugačno podobo.


bravo tanika...user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Erdbeere -- 7.6.2007 21:39:37 >

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:39:21   
Anonimen
Tanikaa ne se jezitt kerr see bojimm-Sajj vsakk najj delaa karr hočee inn karr muu pašše menii pačč ne pašee too.
Sii videlaa kakoo sii mee prestraššilaa,daa karr jeclljamm.user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:39:26   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

pišuka babe, zdej me pa firbec matra kaj se bo scimilo iz tegale....a se mi splača jet spat al nej raje še malo počakamuser posted image user posted image  


šla bi spat in zamudila en kul čik fajtuser posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:39:52   
Miška76
user posted image user posted image user posted image user posted image , mi smo pa fino "nekatere" babe sproviciral, pa gremo spat, LAHKO NOČ!!!

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:40:22   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Miška76

user posted image user posted image user posted image user posted image , mi smo pa fino "nekatere" babe sproviciral, pa gremo spat, LAHKO NOČ!!!


in argumenti so pošli....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:40:53   
Erdbeere
no sej zdej ko je moj lover zaspal, sem lahko še mal tuki...ga bom raje pol zbudila...bo še bolj nezen...samo smo pa čist zašle iz teme...še zmeri ni jasno v kakšnem položaju najmanj boli user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:41:26   
Anonimen
Meenee niisteee.Samoo taniikeee see boojiiimmm.

(odgovor članu Miška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:42:42   
Anonimen
...še zmeri ni jasno v kakšnem položaju najmanj boli



Priiiii cartlanjuuuuu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:43:20   
Erdbeere
no ja ...cartanje če je bolj grobo tud lahko boli user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:43:57   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Tanikaa ne se jezitt kerr see bojimm-Sajj vsakk najj delaa karr hočee inn karr muu pašše menii pačč ne pašee too.
Sii videlaa kakoo sii mee prestraššilaa,daa karr jeclljamm.user posted image user posted image




Saj se ne jezim. Samo ni mi prav, mogoče me celo zaboli, ko vidim koliko nestrpnosti je med nami ljudmi. Čist brez veze.

Glej. Doma mam otroka. Kak naj vem, kakšen bo čez nekaj let? Če bo prišel domov in mi rekel, da ma rad moške, a misliš, da bo moja ljubezen do njega kaj manjša? NIKAKOR IN NIKDAR.

Bom zvedela, da s punco seksa v rit. Ja in? Njuno življenje, njun užitek. RADA GA MAM TAKEGA, KOT JE.

In če mam rada sina takega kot je, zakaj potem naj nebi mela sočloveka? Zakaj je potem drugačnost soseda, znanca nesprejemljiva, drugačnost mojega otroka pa je?

Pač moje skromno mnenje in moje gledanje na svet.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:44:05   
Anonimen
Misliššš daa jeee caaartlanjeee tudiiii lahkoo grobooo.????

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:45:06   
Erdbeere
zakaj pa ene samo gledate pa nič ne napišete??? hellokitty je že od začetka na tej temi pa nič ne reče...aja verjetno bi rada znala pa se uči pa nič pametenega ne dobi...ti kar vprašaj, če te kaj zanima...fajn je treba z lubrikantom podmazat...

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:45:54   
Anonimen
Erberee ti pa neškili tam gor.user posted image user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 21:46:02   
Erdbeere
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Tanikaa ne se jezitt kerr see bojimm-Sajj vsakk najj delaa karr hočee inn karr muu pašše menii pačč ne pašee too.
Sii videlaa kakoo sii mee prestraššilaa,daa karr jeclljamm.user posted image user posted image




Saj se ne jezim. Samo ni mi prav, mogoče me celo zaboli, ko vidim koliko nestrpnosti je med nami ljudmi. Čist brez veze.

Glej. Doma mam otroka. Kak naj vem, kakšen bo čez nekaj let? Če bo prišel domov in mi rekel, da ma rad moške, a misliš, da bo moja ljubezen do njega kaj manjša? NIKAKOR IN NIKDAR.

Bom zvedela, da s punco seksa v rit. Ja in? Njuno življenje, njun užitek. RADA GA MAM TAKEGA, KOT JE.

In če mam rada sina takega kot je, zakaj potem naj nebi mela sočloveka? Zakaj je potem drugačnost soseda, znanca nesprejemljiva, drugačnost mojega otroka pa je?

Pač moje skromno mnenje in moje gledanje na svet.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image miljonkrat

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?