|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 22:56:05   
smrka
Jest to ne prakticiram. Drgac se mi pa nezdi nic kaj tazga.. pac enim pase v rit, verjetno moskim bolj kot zenski... zakaj pa ne... v sexu je itak vse dovoljeno....

Kaj pa fafanje, a to vam je tud nedopustno kot v rit..... (vprasanje namenjeno tistim ki se zgrazate nad to temo) ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 23:14:36   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: madela

Ojla punce (in fantje user posted image )
Prvo bom jaz postavila vprašanje?! Kaj imajo vejice,pa pravopis,pa slovar SKJ skupnega z naslovnim vprašanjemuser posted image

Midva sva probala,pa nama nekako ni več do tega. Kaj vem,morda se nisva prav lotila tega,ker je bilo prej neprijetno,kot prijetno.





Da ti odgovorim na vprašanje glede slovarja, pravopisa,... - kar se mene tiče nič ampak če že nekdo provocira s tem da ne ve kaj je strpnost ga pač napotim da si pogleda kaj to je.

Meni se ne zdi primerno da nekdo začne nabijat s izjavami kot je bila ta od Miške76 glede pedrov.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 23:23:52   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Meni se ne zdi primerno da nekdo začne nabijat s izjavami kot je bila ta od Miške76 glede pedrov.


Tale izjava je sicer tudi mene zmotila,ampak vsak ima pač svoje mišljenje,zato pa ni treba kar mene in druge,ki smo to probale ali pa to počnemo imet za pedra.
Torej sem jaz ženskega spola in pederuser posted image

Smrka,fafanje mi je že dosti bolj prijetno,pa mislim,da dragemu tudi in mi ni niti malo nedopustno.

JUPI PEDER SEM...user posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
7.6.2007 23:44:53   
piščanc
če se že kregate, pa še nasvet anonimni

na začetku najmanj boli v pasji pozi z usločenim hrbtom gor, da sprostiš mišice in laže najdeš 'ne'pravo luknjo, pa še ščegija dosežeš. jeziček pri ritki mi pa ne potegne najbolj, ker imam malo predsodkov pred tem. prstki so pa fino.

kureuser posted image



_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
8.6.2007 6:26:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Saj se ne jezim. Samo ni mi prav, mogoče me celo zaboli, ko vidim koliko nestrpnosti je med nami ljudmi. Čist brez veze.

Glej. Doma mam otroka. Kak naj vem, kakšen bo čez nekaj let? Če bo prišel domov in mi rekel, da ma rad moške, a misliš, da bo moja ljubezen do njega kaj manjša? NIKAKOR IN NIKDAR.

Bom zvedela, da s punco seksa v rit. Ja in? Njuno življenje, njun užitek. RADA GA MAM TAKEGA, KOT JE.

In če mam rada sina takega kot je, zakaj potem naj nebi mela sočloveka? Zakaj je potem drugačnost soseda, znanca nesprejemljiva, drugačnost mojega otroka pa je?

Pač moje skromno mnenje in moje gledanje na svet.


Tanika, to si pa lepo napisala.. Bravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ostale pa...Škoda besed za vas... Boste prenehale imeti vaše sinove rade, ker bo rad žensko nabijal v rito? Potem mi je res žal za vas, zelo.. Vsi smo ljudje, eni smo Slovenci, eni Srbi, .... Ampak vsi smo eno in isto: LJUDJE!!!

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
8.6.2007 6:39:56   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Jest to ne prakticiram. Drgac se mi pa nezdi nic kaj tazga.. pac enim pase v rit, verjetno moskim bolj kot zenski... zakaj pa ne... v sexu je itak vse dovoljeno....

Kaj pa fafanje, a to vam je tud nedopustno kot v rit..... (vprasanje namenjeno tistim ki se zgrazate nad to temo) ?



Se podpišem in isto sprašujemuser posted image .

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
8.6.2007 7:00:59   
blue sky
Sem probala, pa mi ni bilo všeč, zato sem ostala kar pri "standardnem" user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
8.6.2007 7:39:37   
purple
Včasih paše,včasih ne.Me najmanj boli,če sem jaz na vrhu.Morš pa bit dotalno razrajcan,če ne negre.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
8.6.2007 7:50:04   
Anonimen
Ups, pomotoma sem zašla v kurnik.user posted image

(odgovor članu purple)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
8.6.2007 9:41:41   
Taula
Kakšne izjave...eni se mi prav smilite, ko ste tako omejeni.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
8.6.2007 9:48:22   
Olivija
baje imajo moški v analni odprtini eno posebno točko, verjetno je podobna ženski G-točki in jim zato paše tam.

Kako je pa pri ženskah nevem.

Tako, da je očitno nekdo pomislil tudi na homoseksualce in kot dodaten plus imajo še heteroseksualci nekaj od tega. user posted image

< Sporočilo je popravil Olivija -- 8.6.2007 9:49:51 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
8.6.2007 9:54:51   
Tia27
Jst bom samo to napisala da ga ne poznam dedca ki si ne želi analno seksat in sem proti tej izjavi da so to homoseksualci, to je čist mim izjava.Že sam internet jim je na voljo, mal poglejte statistiko kaj najraje gledajo moški-nehomoseksualci-definitivno to ni navaden-običajen seks v misjonskem položaju, najbolj so obiskane strani so  analni seks med paroma in oralni, zakaj že?
Drage dame in gospodje,pedri,lejzbike,hetero in še kateri,ki so drugače usmerjeni, seksajte kolkr vam paše in kakeršenkoli način vam paše,sam da vam je kot človeku fino in da ob tem uživate z ljubljeno osebo.
Tisti oz. tiste ki napihujejo pa nestrpnost pa preziram, sploh pa v teh časih, eni so pač še odzadi ostal, so zadrgnjeni in zakompleksani, al pa sem jaz tolk mlada pa razumemuser posted image vse to, da obstajajo pač drugače usmerjeni in so tudi ljudje.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
8.6.2007 10:04:36   
Anonimen
trenutno ne...mam hemeroideuser posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Tia27)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
8.6.2007 10:11:39   
Anonimen
Kakšne izjaveuser posted image user posted image

Resnično upam da so vaši otroci "normalni", saj jih očitno kot drugačnih ne bi sprejemali.

Tanikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Midva tega ne prakticirava. Probala, pa ni blo zanimivouser posted image user posted image
Očitno bo treba več vadit, če pravte da je pol bolšuser posted image

Za fafanje pa tud mene zanimauser posted image

Sem pa mešanica pedra in lezbike po kriterijih od nekaterih, ker tud svoje joške rada v roke primemuser posted image -so mi zelo zanimiveuser posted image

< Sporočilo je popravil karin24 -- 8.6.2007 10:12:18 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
8.6.2007 10:16:57   
Taula
 

A pol sem jaz tudi mešanica.user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
8.6.2007 10:54:18   
helena80
Sva že poskusila, pa nama ni vžgalo.

Fafava pa oba ful rada.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
8.6.2007 11:57:36   
kalbo
Ampak eni pa so omejeni. Tud vsi pedri se ne marajo it analnega seksa, tko da je ta stereotip malo mimo.

Enim paše, enim ne, eni se tega ne znajo lotit. Sto ljudi sto čudi. Tud omejenci, ki ne vidijo niti decimeter dlje od svojega plota pa tud morjo žvet.

Za pravopisne napake se pa že v naprej opravičujemuser posted image

(odgovor članu helena80)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
8.6.2007 12:17:37   
Tia27
user posted image user posted image user posted image user posted image  Kalbo bravouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
8.6.2007 12:18:07   
Gorjača d.o.o.
IZVIRNO SPOROČILO: Taula



A pol sem jaz tudi mešanica.user posted image user posted image


Ne luba, ti si zame idealna lezbijka brez katere ne morem....user posted image  A še to, spomni me doma naj te vprašam kaj je z tem tvojim podpisom.... digidigidagi...... želiš kaj povedati s tem... user posted image ..? Veš da te bom pozabil vprašat....user posted image

_____________________________

Gorjača d.o.o. is open for business... for Taula

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
8.6.2007 13:45:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: helena80

Fafava pa oba ful rada.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  A se tvoj z jogo ukvarja al kako si ga? Al ga komu drugmu?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu helena80)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
8.6.2007 13:59:54   
Anonimen
Kje sem bila včeraj zvečer, da sem že spet vse to zamudilauser posted image .

Jaz pa imam rada analca, noro paše, samo treba se je znat zraven spravit. Najboljše je, če že pred tem doživim orgazem, da sem bolj sproščena. Gre pa najlažje po pasje z usločenim hrbtom in mu govorim koliko gre lahko noter na začetku, ker če je prehiter me pa res zna fino zabolet in je potem za nekaj časa rita zaprtauser posted image .

Jezik pa tam vseeno nima kaj iskati, pa tudi ne vem kaj naj bi mi pri temu pasalouser posted image .

Fafanje je pa zakon, jaz mu to res ful ful rada naredim kadarkoli so zaželi.

Zgleda, sam sem tudi jaz malo pedrauser posted image . Pa on zgleda tudiuser posted image .

Upam, da bom po temu še živa ostalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
8.6.2007 15:09:32   
barcaffe
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

v kaki pozi se spravite analno


69. user posted image user posted image user posted image


A tvoj dec nosi hrenovko na čelu????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
8.6.2007 15:43:29   
barcaffe
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: helena80

Fafava pa oba ful rada.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  A se tvoj z jogo ukvarja al kako si ga? Al ga komu drugmu?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





Poglej poglej, fenomen. Tut tebi je zrastel. blagor

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
8.6.2007 16:14:23   
Anonimen
Fafava pa oba ful rada.


Komu pa fafata?user posted image

(odgovor članu barcaffe)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
8.6.2007 16:20:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: helena80

Sva že poskusila, pa nama ni vžgalo.

Fafava pa oba ful rada.


user posted image user posted image user posted image user posted image

Verjetno si mislila, da ti rada fafaš in da on obožuje to.. user posted image

(odgovor članu helena80)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?