|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
10.6.2007 21:20:52   
Anonimen
Ma te riti so že na tapeti pet strani.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
10.6.2007 21:27:55   
purple
Ja pa če so neki posebnegauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
10.6.2007 21:29:26   
Anonimen
Zgleda ja.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu purple)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
10.6.2007 21:41:18   
purple
Aja, pa še neki, moj je vidu kaj sem napisala, pa se mu smeji do ušes.


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
10.6.2007 21:46:21   
Miška76
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Ma te riti so že na tapeti pet strani.user posted image user posted image user posted image



Ne, na ta šestiiiiiiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
10.6.2007 21:46:23   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Zdaj pa boš dobila v ritouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu purple)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
10.6.2007 21:52:31   
purple
Ja vem, ni mu treba dvakrat rečt.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
10.6.2007 21:52:46   
Anonimen
Tokrat bom pa izjemoma anonimna. Tiste, ki sexate v rito: kako se počutite po tem? Ali morate na wc, vas to sčisti kot klistir ali se počutite običajno, kot pač po vsakem sexu? Kaj, če želite spustiti kakšen vetrič med sexom, pa je luknja zamašena?Ali ni to boleče?
Jaz sem enkrat probala, ampak me je bolelo kot user posted image . Verjetno se bom še kdaj lotila zadeve, da sprobam to do konca.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
10.6.2007 21:54:22   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

. Verjetno se bom še kdaj lotila zadeve, da sprobam to do konca.


  radovednost ne da miru, kaj user posted image  ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
10.6.2007 22:10:27   
purple
Drug dan gre mal težje na wc, pa mal čuden občutek maš, drugač pa ni hudga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
10.6.2007 22:25:16   
Erdbeere
če hočeš v rito moraš bit 100000000% vzburjena pa še najbolje je z kakšnim lubrikantom podmazat pa sprostit se in je superrrrrrrr

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
11.6.2007 10:50:49   
najina pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: purple

Drug dan gre mal težje na wc, pa mal čuden občutek maš, drugač pa ni hudga.



user posted image  ja pa ponavadi kr teče od tebe,k bi mela kako ful hudo drisko user posted image  ampak za užitek se tut pol naslednji dan splača mal potrpet user posted image  .....

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
11.6.2007 21:27:18   
DDAMJANA


IZVIRNO SPOROČILO: Miška76
IZVIRNO SPOROČILO: DDAMJANA

Taja 27, imaš preklet prav!



Pri tebi sem pa ugotovila, da si ravno "frišna" na tem forumu, pa ravno nimaš kaj bolj pametnega za povedat, kot samo podpirat druge komentarje. Jaz bi na tvojem mestu razmišljala s svojo glavo...


Ja sorry, če sem bolj frišna. Podpiram pa lahko komentarje, katere hočem. Kaj narobe?? Pa nisem edina, se mi zdi. Pa če sem men kaj zdi, je bil to prvi komentar, ki sem ga podrla in to iz razloga, ki sem ga pridelala s svojo glavo.

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
12.6.2007 14:19:36   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tokrat bom pa izjemoma anonimna. Tiste, ki sexate v rito: kako se počutite po tem? Ali morate na wc, vas to sčisti kot klistir ali se počutite običajno, kot pač po vsakem sexu? Kaj, če želite spustiti kakšen vetrič med sexom, pa je luknja zamašena?Ali ni to boleče?
Jaz sem enkrat probala, ampak me je bolelo kot user posted image . Verjetno se bom še kdaj lotila zadeve, da sprobam to do konca.


ko se mišice ritne luknje enkrat odprejo, se ne zaprejo tako zlahkauser posted image . zato je nekaj časa neprijeten občutek in kakšen dan bolj pogosto odvajanje. je pa res, da keglove vaje pripomorejo k hitrejšemu odpiranju in zapiranju

na prdenje pa med seksom sploh ne mislim. včasih pa ne gre, če je črevo polno user posted image

vojakinja - zakaj pa se  ti na vsaki strani malo javljaš s kakšnimi smajliji in brezveznimi komentarji? daj odpri drugo temo z naslovom - zakaj en seksam v rito in vsaj komentiraj

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
14.6.2007 21:19:08   
tejkooo
Verjetno moraš sama pogruntat katera poza je zate najbolj primerna seveda pa moraš  bit popolnoma zrajcana in zaupat partnerju ter morata sodelovati, ker drugače zna boleti .....

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
14.6.2007 21:25:25   
Anonimen
[Odgovori na sporočilo] Stran: << < Prejšnja stran 2 3 4 5 [6]


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejkooo)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
19.7.2007 9:27:19   
tejkooo
http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/erotika/20070719_3102152.php

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
19.7.2007 10:40:33   
tanaja*
meni je tut všeč anala...če ni prevelik korenjak user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
19.7.2007 10:43:50   
Anonimen
Mene pa nekaj  zanima, za tiste ki se greste analca: ali tudi vašemu partnerju paše kaj konkretnejšega v riti, pa ne mislim prsta? Zakaj revežem ne privoščite tega tako opevanega fantastičnega orgazma?

Upam da bodo tile vaši z vami tudi čez nekaj let, ko bo treba kako pleničko zamenjat in bo prdenje na sporedu vsak dan. Pa ne reči da je to iz trte izvito, ker dokazano ni. To je enosmerna mišica. In če bi bila zadeva tako naravna, ziher ne b potrebovali lubrikantov in drugih kremic za podmazovanje.

Zdaj me pa raztrgajte.

Obilo užitkov.




(odgovor članu tejkooo)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
20.7.2007 10:02:13   
dvojcek33
Mene pa nekaj zanima, za tiste ki se greste analca: ali tudi vašemu partnerju paše kaj konkretnejšega v riti, pa ne mislim prsta? Zakaj revežem ne privoščite tega tako opevanega fantastičnega orgazma?

Upam da bodo tile vaši z vami tudi čez nekaj let, ko bo treba kako pleničko zamenjat in bo prdenje na sporedu vsak dan. Pa ne reči da je to iz trte izvito, ker dokazano ni. To je enosmerna mišica. In če bi bila zadeva tako naravna, ziher ne b potrebovali lubrikantov in drugih kremic za podmazovanje.

Zdaj me pa raztrgajte.

Obilo užitkov.



Ne ne  brez skrbi, ne bomo te raztrgali, bomo pa še naprej uživali.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
23.7.2007 12:44:13   
loredana
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene pa nekaj  zanima, za tiste ki se greste analca: ali tudi vašemu partnerju paše kaj konkretnejšega v riti, pa ne mislim prsta? Zakaj revežem ne privoščite tega tako opevanega fantastičnega orgazma?




To pa tud mene zanima, ali vaši partnerji pustijo? Moj ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
23.7.2007 14:26:29   
Anonimen
 sem probala, pa mi ni všeč.
imam rada, da se me tam dotika in boža, to je vse.
tudi z zdajšnjim partnerjem si ne upam tega sprobat, ker ima velikega korenjakauser posted image .
njemu pa sploh ne paše, tud dotaknit se ga tam ne smem, je prec v luftu.
analc  po moje je za probat, če sta oba za to, ni pa za prakticirat vsak dan, ker res je to mišica, ki skrbi za zarževanje blata.. ki če je tolk razmajna, ne služi več svojemu namenu.
lp.

(odgovor članu loredana)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
24.7.2007 14:46:01   
Anonimen
Moj dragi  je pa čist nor na ritko.. 
samo sklonim se, se primem za ritnici in je že v 'pripravljenosti'.  Sem  pa rabila nekaj časa, da sem se navadila na občutek, ki je čedalje bolj zasvajajoč.... tako, da komaj čakam...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
24.7.2007 15:22:08   
nina.malina
Jaz ga tudi rada fašem v ritko.

Moj me včasih preseneti s trdim korenjakom med gospodinjenjem v kuhinji. Potem se samo sklomim in oprem na pult in je že akcija.

Nama je ful všeč tak expres seks.user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: ali sexate v ritko? oz v kakšni pozi
24.7.2007 22:36:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zanimivo je pa predvsem to, da  je ogromno teh "pedrov" ženskega spola, ki naravnost uživajo, da ga fašejo v ritko in pičko...user posted image user posted image

Pač svet bi bil dolgočasen brez zavrtih omejenih posameznikov,user posted image ki seksajo "strogo pod kovtrom brez luči v strogo samo misionarskem položaju"  kar koli drugega je velik tabu, ter forbiden fruit... Pač smilite se mi, da ste nekatere tako omejene, ker boste pač prikrajšane za marsikatero zanimivo iskušnjo v življenju.user posted image user posted image user posted image user posted image




se podpišem. včas tut analni pašeuser posted image pa nisem peder, temveč strastna ženskauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?