|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomagajte pri pritisku
8.6.2007 18:53:51   
modanik
noseča sem 14 tednov in imam že dva dni visoko povišan krvni tlak, in sicer 150/85, ali pa še več, kaj naj storim, počutim se bolj slabo in boli me glava, kdaj je meja, kdaj je pritisk previsok, kaj naj naredim, saj skoz počivam in nikakor ne pade, pri prvi nosečnosti pa nisem imela problemov, akko zdravijo previsok pritisk in ali bom morala ostati v bolnišnici, če mi ne bo pritisk padel
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomagajte pri pritisku
8.6.2007 18:56:54   
jasna
Sedaj bom pa malo huda! Zakaj ne greš k zdravniku? Še posebej če se slabo počutiš? In to že dva dni? Drži se in pot pod noge!

(odgovor članu modanik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomagajte pri pritisku
8.6.2007 19:01:50   
Anonimen
Jas sem pri tretji nosečnosti imela pritisk. Od 140 do 170 mi je skakalo. Meja je 140/90
Samo počivat in to res počivat.
Jas sem si merila pritisk po 5 krat na dan in zapisovala, če je bilo več kot 150 sem poklicala zdravnico, sva bile v stiku skoz, no bila sem tudi v bolnici sam ne samo zaradi pritiska, sem imela tudi krvavitev in sladkorno.
Je pa dobro, če imaš možnost si meri in zapisuj pa pokaži pol svoji G.

(odgovor članu modanik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomagajte pri pritisku
8.6.2007 19:03:32   
Anonimen
Vsekakor pojdi do svojega ginekologa,da ugotovijo,zakaj imaš tlak tako povišan.

Vse dobro ti želim!user posted image

(odgovor članu modanik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomagajte pri pritisku
8.6.2007 19:06:13   
Ajvy
K zdravniku, takoj

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomagajte pri pritisku
8.6.2007 19:38:04   
Anonimen
S pritiskom se ni za zezat. Takoj k zdravniku.

(odgovor članu Ajvy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?