|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke
13.6.2007 11:50:34   
cuma
Čau user posted image !!!

Nefretiti: Čuser posted image Euser posted image Suser posted image Tuser posted image Iuser posted image Tuser posted image Auser posted image M!!!!!!!!

user posted image SREČANJE NA OBALIuser posted image :  Če ima katera kak predlog glede datuma in kraja, naj napiše!  Jaz predlagam Izolo (je na pol poti med Portorožem in Koprom user posted image , ura pa bi meni najbolj ustrezala po 17ih ... ker prej žal nimam prevoza. Predlagajte še ostale ... !

Lp cuma

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4401
   RE: Septembrke
13.6.2007 11:53:36   
guppy
lumpa!!! potem bova skupaj rodili!! Meni bodo namreč tudi sprožili porod v 38. tednu (če ga dočakam). Juuuupiiiiiiiiiiiiii. Kaj so ti pa navedli kot razloge?

duc, kolikor vem, jst86 tudi maturira letos.

Punce, nehajte že otrdevat... kaj je zdaj to user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4402
   [Brisano sporočilo]
13.6.2007 11:54:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dorotea)
  Neposredna povezava do sporočila: 4403
   RE: Septembrke
13.6.2007 12:05:51   
Anonimen
jst86, hitr prid rabm teuser posted image
 
guppy, kašen voziček boš melauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4404
   RE: Septembrke
13.6.2007 12:06:47   
lumpa6
guppy ja razlog je sladkoruser posted image , sem na inzulinu tako da je rekla da pri takšnih ne čakajo do koncauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4405
   RE: Septembrke
13.6.2007 12:12:40   
Anonimen
lumpa 6,ker tip sladkorne maš tiuser posted image

(odgovor članu lumpa6)
  Neposredna povezava do sporočila: 4406
   RE: Septembrke
13.6.2007 12:13:20   
guppy
lumpa, samo ne se nič sekirat, ker pri 38. tednih so otročki že čisto dovolj razviti in je vse OK z njimi. Vse bo v redu!!! user posted image

duc, kupila sva Peg Perego Aria Twin + dve košari s trdim dnom. Vse zelene barve.
user posted image


(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4407
   RE: Septembrke
13.6.2007 12:21:06   
lumpa6
duc nosečniški tipuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 4408
   RE: Septembrke
13.6.2007 12:24:39   
lumpa6
guppy se nič ne sekiram mi bi prav pasala k mam še 3 šolarje doma da jih lohk spravm v šolo , sej veš da se nekaterim decom neda nič rečt no ja vsaj mojmu ne

pomoje bi šou kr k mesarju po zvezke al bi pa fantu vse roza kupuuser posted image user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4409
   RE: Septembrke
13.6.2007 12:24:46   
Anonimen
lumpa, kaj pa nej, en v familiji more bituser posted image  če mi pa moja sam govori kaj vse morm kupt, kako nej vem kaj nej, zato pa mal sprašujem kaj mate ve.

(odgovor članu lumpa6)
  Neposredna povezava do sporočila: 4410
   RE: Septembrke
13.6.2007 12:31:18   
guppy
SREČANJE SEPTEMBRK v Ljubljani
Kraj: Gostilna ŠTORKLJA  (http://storklja.amadej.si/)
Čas: 15. junij ob 17h

Okvirno prijavljeni (10user posted image , 12user posted image ):
CUKRČEK, Pikica pokica, lumpa6, lemavrica, nana 27, Tanja Lina, guppy, Tatty, nora, Žabonka


user posted image

Štorklja ima svoje parkirišče, do katerega se pride po Šlajmerjevi - tam je rampa, se pozvoni in vas spustijo notri. Tiste, ki ne poznate okolice bodite pozorne, ker je Šlajmerjeva v tem delu enosmerna in je treba prit s prave strani. Drugače je s parkingom kar problem, a če nič drugega, je v nadaljevanju Zaloške ceste parkirna hiša Šempeter (draga, ampak redko kdaj polna).

Vabljene tudi ne-ljubljanske septembrke!!!

------------------------------------------------

SREČANJE SEPTEMBRK na Obali
prijave zbira cuma
Če ima katera kak predlog glede datuma in kraja, naj napiše! Jaz predlagam Izolo (je na pol poti med Portorožem in Koprom user posted image ), ura pa bi meni najbolj ustrezala po 17ih ... ker prej žal nimam prevoza. Predlagajte še ostale ... !

Okvirno prijavljeni (5user posted image  in 5user posted image ):
cuma, sandra85, srček, tianna, helenav

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 4411
   RE: Septembrke
13.6.2007 12:36:57   
lumpa6
duc sej ni sile pač moški , nekateri , niso za po trgovinah , men moj če ga vprašam za mnenje za cunje kakšne se mu zdijo vedno ree ti že veš kaj rabjouser posted image , ja pol se pa znajd

zadnjič sem njemu kupla nekaj oblačil vse od hugo bosa pol me pa vpraša ja kakšna firma je pa to

pol mu pa naj otroke zaupam da jih bo primerno obleku pa v šolo poslou sej bojo k maškareuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4412
   RE: Septembrke
13.6.2007 12:39:31   
lumpa6
guppy tisto parkirišče je miniaturno za naš nadstandartni kombi, avtohiša pa renizka, saj še v šparovo ga nemorem spravt ker ima prtjažnik za kolesa in je previsokuser posted image user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4413
   RE: Septembrke
13.6.2007 12:52:07   
helenav
Cuma..zaradi mene je Izola ok......plac pa ne vem....boo..Zvon? Morda?

Ustrezalo pa bi tudi meni definitivno po 17h, ker do 16h delam, pa dokler se prebijem skozi gužvo......


Punce tukaj pa ste vse pridne...jaz sem že +10 kil.....ampak nimam kaj.....veliko od tega je kriva voda, ki se mi nabira vse povsod....

Kaj katera gre kam na dopust, jaz bi naslenji vikend odšla malo na Lošinj..pa me je kar malček strah.....

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4414
   RE: Septembrke
13.6.2007 13:02:32   
lumpa6
mi gremo od 23 .6 pa do 7.7 vpulo  natančneje banjole upam da bo vse ok

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 4415
   RE: Septembrke
13.6.2007 13:22:42   
guppy
lumpika, v zvezi s tem sem ti poslala že par dni nazaj zasebno sporočilo. Pokukaj prosim, pa mi sporoči tam, če je OK predlog.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4416
   RE: Septembrke
13.6.2007 13:29:07   
Anonimen
Cuma. Meni je vseeno kateri dan se dobimo, saj sem z faksom končala ,imam samo še izpite. Mi pa paše bolj med tednom....

(odgovor članu lumpa6)
  Neposredna povezava do sporočila: 4417
   RE: Septembrke
13.6.2007 13:35:34   
Anonimen
helena jaz grem drug petek na krk, pa bom takrat že iz 29. v 30. teden. Meni je ginekolog reko, da naj po 30.tednu več ne hodim, kam daleč pa sploh ne. Če se dobro počutiš tak ni problema.

Jaz sem pa končno našla tako majčko za zgoraj, ki zgleda kot kopalke. Spodaj bom mela kar črne stare kopalke, ki se skup zavežejo zgoraj pa eno fajno majčko in bo vse skup tako kot tiste tankini kopalke. Pa raztegljiva je ful, tako, da me ne bo nikjer tiščalo, če bom pa hotela trebuhček posončit pa majčko samo gor potegnem. Sem namreč dolgo iskala enodelne kopalke pa se mi zdi min.25 eur kolko stanejo take kopalke brezveze dat za teden dni na morju. Prave tankini kopalke so pa tudi kar drage pa sem se odločla, da kar stare ponucam, ono majčko pa bom pol, ko več ne bom nosečka ponucala za spodnjo. Stala me je pa samo 6 eur.

Punce bodite nekje v senčki, zunaj je tako vroče..jaz pa moram na borzo čez eno uro v to vročino rinituser posted image . Lep dan še naprej!

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4418
   RE: Septembrke
13.6.2007 13:43:29   
surya
_mala_ : Ti je G rekel, da po 30. tednu sploh več ne greš na morje? Al samo, če imaš probleme? Jaz nameravam šele v juliju iti v Crikvenico (od mene slabi dve uri). In še to bolj verjetno parkrat po tri dni... Sem pa sedaj v 29.tednuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4419
   RE: Septembrke
13.6.2007 13:55:57   
Anonimen
user posted image user posted image  nefretit.

Guppy, jaz imam tako slab spomin, da se vsedem v avto, se odpeljem in po 2 km več ne vem kam sploh grem. Resno si moram pisat listke kam vse moram iti, ker če ne ni nič narejeno. In potem naj sedaj z takšnim spominom delam izpiteuser posted image .

user posted image  A ve kaj veste o teh spiskih želja za v porodnišnico? Naj bi napisale kakšen porod si želimo, kdaj naj popkovnico prerežejo, kdo naj to naredi, ali želimo svojo glasbo ipd. Nekaj sem slišala o tem, pa si sploh ne predstavljam kako naj bi to zgledalo in kaj naj bi napisale....A ve veste kaj več?

(odgovor članu surya)
  Neposredna povezava do sporočila: 4420
   RE: Septembrke
13.6.2007 14:09:01   
guppy
Srček, temu se baje reče porodni načrt. Nekatere pravijo, da dost babic tega sploh ne upošteva, čeprav so nam rekli v šoli za starše, naj si to pripravimo. Napišeš pa notri vse - kako bi rada predihavala popadke (stoje, leže, sede, ...), a bi rada rodila v tišini, a bi poslušala svojo glasbo, kdo naj prereže popkovino, kdaj bi rada dojila otročka, ...

Osebno se še nisem odločila, a bi komplicirala ali ne. Mogoče pa lahko lih vse to poveš ustno babici, če se z njo dobro poštekaš.

Aja, pa še en fuuuuuuuul leeeeeeeep link:
http://www.youtube.com/watch?v=gCKYYpR9nl8

Pozdravček,
guppy

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4421
   RE: Septembrke
13.6.2007 14:12:41   
Anonimen
lumpa6, firma ni vse. mam raj eno čist navadno stvar k si vsaj glave ne razbijam pol če kej napacam alpa strgamuser posted image

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4422
   RE: Septembrke
13.6.2007 14:39:21   
helenav
FULLLL LEP VIDEO......komaj čakam, da se tudi pri meni tako vidi..kdaj mislite da je to snemano?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4423
   RE: Septembrke
13.6.2007 14:47:11   
lemavrica
Ful dobr video. Ko bi še moj kaj tacga počel. Bi ga prov rada vidla ko tkole brca.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 4424
   RE: Septembrke
13.6.2007 15:09:12   
CUKRČEK
Ojlauser posted image

Jaz sem pa ravno iz pregleda. Jao, sem skoraj umrla od čakanja.....bila sem naročena ob 10.30, končala sem pa točno ob 13-ihuser posted image Res zoprno tole čakanje.....potem je pa še cela čakalnica zasedena in noben hudič ne vstane nosečnici, ki se ji na daleč vidi, da komaj nosi svoj veliki trebuh.
No ja, drugače je pa z malima zaenkrat vse ok. Čez 14 dni imamo spet UZ za merjenje rasti, voda je OK...

Sem se pa včeraj merila čez trebuh....točno 109 cm...zredila sem se pa že 16 kiluser posted image Ampak G mi ni nič kil očitala....očitno je še vse v mejah normale.


V petek tudi upam, da pridem na naše srečanje....mogoče pripeljem še hčer.


Video, ki ga je dala Guppy, je pa tud ful dober....moram priznat, da tudi mojadva razgrajača včasih delata take valove na trebuhu..luštno za videt.


Sva pa danes kupila še eno lupinico in ugotovila, da bo v avtu res gužva na zadnjih sedežihuser posted image Komaj bomo zgužvali 3 otroke zadaj..pa nimamo majhnega avta. Bo treba počasi razmislit o kakem enoprostorcu.


lpuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 13.6.2007 15:13:30 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?